לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

החוק החדש של איסור זנות

ענני בראשית​(אחרת){בבריאה}
לפני 3 שנים • 17 ביולי 2020

אם כבר העלית את הנושא

ואני חושבת שזה באמת הנושא שיש לתת עליו את הדין- ולא על הפגיעה הפחותה במיעוט שאתה עובר לכאורה. מדובר כאן באמירה חד משמעית לגבי זנות וניצול- אמירה ערכית וחשובה. החוק נועד לפגוע פגיעה מידתית באחוז נמוך של הציבור, ולהציל ולסייע לאחוז גבוה מאוד בו.
בתור אחת ששיתפה פעולה עם דחיפה של החוק הזה קדימה, ואם כבר העלית את הנושא- אני מאוכזבת מן החוק קשות. כרגיל- כל מה שהניע את הממשלה הוא כסף. והתעלמו מסעיפי השיקום, שהרי הם דורשים השקעה של כסף- והמדינה שלנו אף שמכנה את עצמה מדינת רווחה, כבר לא דוגלת במדיניות שכזו אף לא בטיפה. בסופו של יום המדינה תרווייח כלכלית מהחוק הזה- והא.נשים בזנות יאכלו תחת
אז בסופו של יום החוק הזה מאכזב בצורה מחפירה, ושווה לתחת.
My body for you​(מתחלף){רק שלה}
Menta כתב/ה:
לא כל שולטת מקבלת 500-1000 הודעות, והסיבה שאתה לא מוצא היא לא יחס, מספרי בלתי אפשרי.
שולטת שאינה שולטת בתשלום מחפשת נשלט שיתאים לה. לכל אחת יש את הגבולות שלה. אני מבינה שאתה נשוי. זה גבול אישי שלי, ואני לא היחידה.
הפוסט שלך מיתמם. אתה בסה"כ מרגיש צורך טבעי, והשולטות פה מוצפות ב-500-1,000 הודעות, ולכן לא עונות לך, אז איזו ברירה זה מותיר לך? אתה קורבן תמים של הנסיבות.

אני לא פונה
למי שרשמה בגבולות נשואים

דווקא כן עונות לי לפעמים למרות הכל
במקרים נדירים מאוד אפילו פנו אלי
ולמרות הכל הכרתי פה שולטות מדהימות

אני חלילה לא קורבן של הנסיבות
אולי מתוסכל קצת וזה מאוד נורמלי לכל אדם
אבל לא ממורמר על החיים
יש לי עבודה מכובדת ומכבדת

יש המון צדדים לכל מצב
לגבי חוק הזנות איני מבין איך "טיפול" יעזור לי להיגמל
ותאמיני לי ביררתי האם היא "סובלת" מהמקצוע שלה
לגמרי בחירה שלה מרצון
ואם היא היתה מהסוג שאת מציינת לא ההיתי נפגש איתה
AlphaPower​(שולט)
AlphaPower​(שולט) • 17 ביולי 2020
חוק שמנותק מהמציאות.
מרבית הזונות במדינה עצמאיות ועושות זאת ברצון מלא ונהנות משכר מפנק.
במקום להפוך את המקצוע לחוקי ולגבות מהן מיסים החליטו להגביל את אלה שיש להם צורך לזה(הלקוחות) ולהשאיר אותם עם תסכול ודחף שיכול להיות בעיתי לסביבה.

בעיני הקורבנות האמיתיים הם הלקוחות שצריכים לשלם על מין.

גילוי נאות: מעולם לא הייתי אצל זונה ובעיני לשלם על מין זה עלוב.
שלגי
שלגי • 17 ביולי 2020
אתה רציני באמירה שלך שהקורבנות בשרשרת הזנות הם הלקוחות?

אני מנסה להפוך את האמירה הזו מכל כיוון ולא מצליחה למצוא את ההגיון שבה
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 17 ביולי 2020
כל ערוב של מין וכסף הוא בזוי עבורי
יחד עם זאת החקיקה הזו המקומית עכשוית שמרנית ואף חשוכה
לעומת האלטרנטיבה הנאורה שמונהגת
באוסטרליה הולנד ודומתיהן
שם הזנות מפוקחת . הפגיעה של העוסקות מול המעסיקים והלקחות מצומצמת למינימום
המדינה "זוכה" להכנסות מהתעשיה בצורת מיסוי ומקפידה מאד על הצד הבריאותי בצורת רגולציה.

לא סתם זנות נחשבת למקצוע הכי עתיק ורק אולי בעתיד כשויטואל ריאליטי או סייבורגים יוכלו להוות תחליף ולהעבירה מהעולם .

ולניה יש לא מעט נכים או לוקים שמשתמשים בשרותי זנות
אני מבין את האמפתיה לנשים העוסקות אבל ההקבלה לגניבה קצת דמגוגית ומופרכת
ממתקינקי
ממתקינקי • 17 ביולי 2020
אם יש בסיס ערכי לחוק (אני לא משוכנע שאם החוק הזה לא היה מעשיר את קופת האוצר, הוא היה עובר) הרי הוא להגן על מספר גדול של נשים שנמצאות בסיכון בגלל העיסוק שלהן בזנות.

בחייאת, לא יכולים עכשיו לכתוב בלשון החוק ״למעט עובדות מין שאינן מרשות יחסי מין מלאים עם הלקוחות, כדוגמת מלכות בתשלום״ או ״למעט עובדות מין שהוכיחו שהן באות כל יום לעבודה בחיוך״.

חוק צריך להיות מעשי. איך בדיוק רשויות האכיפה תבדוקנה כל זונה וזונה, האם היא עובדת בתנאים טובים ומבסוטה מהעבודה?

גם אם 10% בלבד מהזונות מגיעות למצב שהן מסורסרות, יש סחר בנשים (כולל ייבוא שלהן מחו״ל), שימוש בסמים קשים כדי להתמודד עם העבודה וכדי לסרסר באמצעות סמים, חשופות לאלימות קשה -- הרי כן, כל ה-90% שמאוד אוהבות את העבודה שלהן תראנה פחות לקוחות, ואולי גם תחלפנה מקצוע.
AlphaPower​(שולט)
AlphaPower​(שולט) • 17 ביולי 2020
שלגי כתב/ה:
אתה רציני באמירה שלך שהקורבנות בשרשרת הזנות הם הלקוחות?

אני מנסה להפוך את האמירה הזו מכל כיוון ולא מצליחה למצוא את ההגיון שבה

שאדם מגיע למצב כלכך נמוך שהוא צריך לשלם על מין הוא מסכן.
בעידן הנוכחי מין כלכך זמין שאני לא רואה סיבה שבכלל צריך להגיע למצב כזה נמוך שצריך להיות מנוצל על ידי זונה.

התעשיה היא לא מה שהיתה בעבר ורובן עצמאיות וטוב להן, יש סדרה מקיפה על הנושא בנשיונל גאוגרפיק, מראיינים שם זונות שנהנות גם מהעבודה עצמה וגם מהכסף הרב שמקבלות, מראים שם גם צד אחד על צרכני זנות מוגבלים או נכים שאין להם אפשרות לקבל מין באופן טבעי אז הם מגיעים לזונות.

מאז החוק בארץ אני רואה המון פירסומים של זונות שפגעו להן בפרנסה והן לא מוכנות לעבוד בעבודה רגילה שתביא להן משכורת כלכך נמוכה לעומת מה שהיו מרוויחות בזנות.

בנוסף אני רואה ריבוי זנות של שולטות שנדחפות לכל קבוצה בטלגרם ומפרסמות את עצמן מאז החוק.
Bagel
לפני 3 שנים • 18 ביולי 2020
Bagel • 18 ביולי 2020
אפשר לחשוב מה כל כך מיוחד במין שהוא צריך להיות, על פי חוק, מחוץ לשוק העבודה והחליפין של החברה המודרנית. תשלום עבור מין זה חלק טבעי ואולי גם בריא מהחברה האנושית ושלא כמו עבדות הוא נורמה שאינה בהכרח מזיקה לאנשים. זה שיש מדינות מפגרות כמו ישראל שבהן יכולה להתפתח ללא מפריע תעשיית מין נצלנית ונוראית, וזה שיש מדינות שבהן הרווחה לא מפותחת ונשים חסרות בית או מכורות לסמים נאלצות לעבוד בזנות ולחיות בדחק זה לא ממש קשור לפרנציפ של זנות.

בישראל ספיצית הזנות היא מקום של פשע אומללות נזקקות מוחלשות והנשים שעובדות בזנות מגיעות מהחלקים הכי פגיעים בחברה. יש מדינות אחרות, הרבה יותר נאורות מתקדמות דמוקרטיות וחומלות מאשר ישראל, שבהן הזנות חוקית ומותרת. לא ניתן להעלות על הדעת שבגרמניה לא אכפת למדינה ולאזרחים מכל אותן נשים שעובדות בזנות ושהחוק הגרמני או האוסטרלי הוא חוק מאמלל ופוגעני. גם בבריטניה הזנות אינה פשע. שידול לזנות הוא פשע אבל סקס בשביל כסף זה לגמרי לגיטימי.

מלכות בתשלום בכלל עושות צחוק כי הן מספקות לא שירותי מין אלא יותר שירותי בידור הן בעצם מה שנקרא entertainers ומשלבות קצת תיאטרון עם עבודת ידיים מסוג זה או אחר. והן גובות פרימיום.

לשנוא את הזנות זה קצת כמו להיות צמחוני בגלל לולי-סוללה לתרנגולות. הרי כל אדם מוסרי ומתחשב מתנגד ללולי-סוללה שגורמים לסבל אדיר לתרנגולות ואין שום קשר למי צמחוני ומי אוכל בשר. כך גם הזנות. לא משנה אם אתה בעד זנות או נגד זנות, כעקרון מוסרי, כל אדם נורמלי מתנגד לאנשים מסוממים שנזרקים לשולי החברה, לאלימות נגד נשים או אנשים, להזנחה פושעת של החלקים הפגיעים בחברה וכן הלאה.

ואני הייתי אצל זונות, נערות ליווי, מלכות בתשלום וכן הלאה. אני לא מתגאה בזה אבל בטח שלא מתבייש. אין שום דבר עלוב או פתטי בללכת לזונה, לא תמיד זה איזשהו עניין דקדנטי של בני טובים שיכורים שבאים לבית זונות בשביל להשפיל נשים ולהתנהג כמו אידיוטים.
ממתקינקי
ממתקינקי • 18 ביולי 2020
Bagel
תגובה לתפארת
התגובה הכי נטולת-אגו שקראתי בהקשר זה בפרט, ולאחרונה בכלוב בכלל. אתה משמש דוגמא יוצאת מן הכלל ללקוחות של עובדות מין, תרתי-משמע.

אני חושב שממש נגעת בבעיה האמיתית, והבהרת עד כמה אנחנו בעצם נובחים על העץ הלא נכון. המדינה שלנו, כמו בשלל נושאים אחרים, לא יכולה וגם לא מאוד רוצה לעשות טיפולי שורש בדברים כואבים. מדינה שכבר שנות דור אינה מסוגלת למצוא לה הנהגה ראויה, מקצועית, נקיית כפיים הרי גם אין לה על מה לבנות תקוות שכאלה.

אם זקנים ונכים מושלכים להתמודדות עם חיים מבישים בשל דלות הרווחה, מי בכלל ישים על עובדות המין? הן עוד כתם שיש לנקות כדי לראות איזו ״ארץ נהדרת״ יש לנו. כמה מסמרים עקומים שצריך רק ליישר.

ואז יוצא שהאזרח הישראלי המצוי, שנוטה לעצב את דעתו מסטיגמות וכותרות צעקניות, מרגיש טוב במיוחד עם עצמו שעכשיו כמה לקוחות של זונות יקבלו קנס, ובאורח פלא המדינה שלנו תהפוך להיות מופת. שאחרי הכל, אנחנו אור לגויים, עם סגולה, הכי מוסרי שיש, הכי חכם וכו׳ וכו׳.
קושר באהבה
קושר באהבה • 18 ביולי 2020
זונות הן מקצוע לכל דבר.
ועובדה המחיר לאקט אינו גדול והרבה פעמים זהה לישיבה על ספת הפסיכולוג או ביקור אצל רופא מומחה.

השוק הפיננסי לא משקר!!

כל השאר לצערי זה טיפול עקום של אנשים עקומים שמנסים לתקן משהו שבכלל לא שבור.

יש לצאת נגד הסרסורים. יש לשקם נשים שנפגעו מאותן סרסורים.

סקס יכול להיות טיפולי כמו כל טיפול אחר שקיים.

יש לדאוג לפנסיה עבור הנשים שהחליטו שזה מקצועם. כמו אחות. רופא. פסיכולוג. מסג' מקצועי. או כל טיפול אחר.
שיהיה להן איגוד מקצועי. השתלמויות. כמו לרופא בכיר אחות. כמו לכל טיפול "נורמטיבי". אחר

גילוי נאות
לא שילמתי לזונה, אבל יצא לי לזיין פסיכולוגית מדהימה