שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

קעקוע על ה ז'

pinkslave​(נשלט)
לפני 3 שנים • 21 ביולי 2020
pinkslave​(נשלט) • 21 ביולי 2020
מאיפה להתחיל איתך בכלל......
נתחיל מהתחלה בתור אדם מאוד מקועקע שמנוסה גם בצילוק שרק ממשיך להתקעקע עוד ועד ושגם מעורבב קצת בסצינת הקעקועים בארץ אני יכול לומר לך שהסיכוי שלך למצוא בארץ מקעקעת איכותית והדגש על המילה איכותית שתסכים לקעקע אותך אותך בזין הוא לא גדול בכלל, לגבי מקעקעים יהיה לך יותר קל למצוא אבל אתה תצטרך לשלם על זה אקסטרה במחיר...... אם אתה נעול רק על מקעקעת אז הייתי ממליץ לך בחום רב לחפש באירופה או בארצות הברית שם אתה תמצא בטוח ללא שום בעיה. במידה ואין לך קעקועים בכלל אני בספק אם תמצא מקעקע שמעריך את עצמו שיקעקע לך את הזין. מקעקעים איכותים לרוב לא עושים בתור קעקוע ראשון קעקועים על הפנים על הראש על אברי מין ולפעמים גם לא על כפות הידיים.
לגבי נושא הקעקוע עצמו אני לא יודע אם יש לך נסיון או אין לך אבל אני חייב לחזק את דברי הנשלטת שהגיבה לך אין לך מושג על איזה כאב אתה מדבר!!!!
בתור בן אדם שקעקע את הראש שלו חלק מהבית שחי שלו ועשה לעצמו צילוק ביתי על הזין ובירך, אתה לא ממש מצליח להבין על איזה סוג של כאב אתה מדבר במיוחד לא אחד כזה שנמשך זמן רב. תתחיל מלקעקע את בית השחי שלך או אתה יודע מה יותר קל לך תקעקע את הצלעות שלך תצליח לעמוד בכאב הזה לבריאות תקעקע את מפת ישרל על הזין שלך
השם​(אחר)
לפני 3 שנים • 5 בספט׳ 2020
השם​(אחר) • 5 בספט׳ 2020
בשעה טובה ומוצלחת.
השם​(אחר)
השם​(אחר) • 5 בספט׳ 2020
DanisNotaStoner כתב/ה:
למה ספציפית מקעקעת?
לשאלתך - מעט מאוד מקעקעים יסכימו לקעקע לך את איבר המין. "מעט מאוד" זה understatement. אני בספק שבכלל תמצא אחד בארץ שיסכים.
אני לא יודעת אם יש לך קעקועים או לא, אבל בתור מקועקעת מדופלמת אני יכולה לומר לך שהכאב באזורים שנחשבים רגישים הוא בלתי נסבל גובל בעילפון; הסיכוי שפיזית תשרוד סשן של קעקוע על המקום הכי רגיש בגוף שלך שואף ל-0.

יכול לומר באופן רשמי. את מדברת שטויות. יש קעקוע , כאב אבל לא כמו שהשולטת שלי יודעת להכאיב. מעדיף כאב של המחט על איבר המין מאשר את את כפות ידיה של מלכתי.
Kitty frank
Kitty frank • 5 בספט׳ 2020
חובת ההוכחה היא עליך נשוי.

אין תמונה- לא קרה.
FoxyBoxy
FoxyBoxy • 5 בספט׳ 2020
Kitty frank כתב/ה:

אין תמונה- לא קרה.

Oooooooh, shots fired!
DanisNotaStoner​(נשלטת)
DanisNotaStoner​(נשלטת) • 5 בספט׳ 2020
נשוי בסבל כתב/ה:
DanisNotaStoner כתב/ה:
למה ספציפית מקעקעת?
לשאלתך - מעט מאוד מקעקעים יסכימו לקעקע לך את איבר המין. "מעט מאוד" זה understatement. אני בספק שבכלל תמצא אחד בארץ שיסכים.
אני לא יודעת אם יש לך קעקועים או לא, אבל בתור מקועקעת מדופלמת אני יכולה לומר לך שהכאב באזורים שנחשבים רגישים הוא בלתי נסבל גובל בעילפון; הסיכוי שפיזית תשרוד סשן של קעקוע על המקום הכי רגיש בגוף שלך שואף ל-0.

יכול לומר באופן רשמי. את מדברת שטויות. יש קעקוע , כאב אבל לא כמו שהשולטת שלי יודעת להכאיב. מעדיף כאב של המחט על איבר המין מאשר את את כפות ידיה של מלכתי.

הו, רק עכשיו הבנתי שהלכת ועשית! כמו שנאמר מעלי - put your money where your dick is
השם​(אחר)
לפני 3 שנים • 13 בספט׳ 2020

יש תמונה

השם​(אחר) • 13 בספט׳ 2020
FoxyBoxy כתב/ה:
Kitty frank כתב/ה:

אין תמונה- לא קרה.

Oooooooh, shots fired!
meliodas
meliodas • 13 בספט׳ 2020
פאקקקק...
סחטיין בן אדם..
אתה חתיכת קשוח..! ⁦💪🏼⁩⁦💪🏼⁩⁦💪🏼
Kitty frank
Kitty frank • 13 בספט׳ 2020
בבירור סטיק אנד-פווק חובבני.
שמחה שאף מקצוען לא הפר את כללי הבטיחות עלייך.
וגם שמחה שיש משוגעים כמוך שיהוו את היוצא מן הכלל שמוכיח את הכלל (;