סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני לא רוצה לזיין אף אחת מכאן

ממתקינקי
לפני 3 שנים • 20 ביולי 2020
ממתקינקי • 20 ביולי 2020
כחש כתב/ה:
אכן אני מרגישה קצת יותר בטוחה עכשיו שאני יודעת שלא מדובר ב"גבר חתיך שהתענוג שלו זה לרדת לאישה שעות" ואני אף גאה בתוצאה שלי לגבי הניסוי המצוין לעיל. תודה אביר האור icon_smile.gif

הניסוח המקורי היה דווקא קצת יותר מתוחכם והוא דווקא זכה להרבה הצלחה. זה פשוט היה לפני שידעתי שזה ״לא אמור לעבוד״ icon_smile.gif

לעתים קרובות נשים דווקא מגיבות לכותרות פרובוקטיביות (ואילו נשים אחרות חוסמות, מזדעזעות ושאר יקרות), כי זה טבע האדם.

דווקא פניות מאוד ממלכתיות ומנומסות שלי בשנים קודמות, זכו להרבה פחות הצלחה.
''''''''''
'''''''''' • 20 ביולי 2020
אמל'ק -

"נכון, שלחתי למלא בנות הודעת קופי פייסט מטרידה, אבל מה עפתן על עצמכן? אני בכלל לא רוצה לזיין אף אחת מכן, זה הכל היה סתם ניסוי"
ממתקינקי
ממתקינקי • 20 ביולי 2020
האמת שהפעם הוא גם צודק
Netrunner​(נשלט)
לפני 3 שנים • 22 ביולי 2020
Netrunner​(נשלט) • 22 ביולי 2020
פרלין כתב/ה:
אין לי כוח לקרוא הכל. מי מאמלק?

+1
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 22 ביולי 2020
NobleSavage כתב/ה:
אמל'ק -

"נכון, שלחתי למלא בנות הודעת קופי פייסט מטרידה, אבל מה עפתן על עצמכן? אני בכלל לא רוצה לזיין אף אחת מכן, זה הכל היה סתם ניסוי"

דיפ, בשבילך.
ממתקינקי
ממתקינקי • 22 ביולי 2020
אני מודע לכך שהאגו מוביל את כולנו, ואנחנו רוצים שיקלידו לנו מ-0 מסר אישי מאוד מאוד מיוחד. יחד עם זאת, מי שמתעלה על השטות הראשונית של האגו, מבין שמי שיתכתב איתו אחרי המסר הראשון לא יעשה קופי פייסט והוא ימקד את תשומת לבו במיוחד כלפי מה שהוא כותב אליו. אז הוא יידע שיש לו עניין בסיסי בו, והוא ירצה להשקיע בכתיבה שלו אליו ברצון רב, כי יש שם עניין הדדי ולא רק עניין ראשוני חד-צדדי.

עוד משהו שהאגו מפריע בו זה היכולת להתמודד עם תחרות, וזה גם קשור לבטחון עצמי. בסופו של דבר לרוב האנשים אין זמן פנוי להיפגש עם עשרות אנשים בחודש וככל שאנשים מחפשים חיבור יותר ספציפי (וממילא התאמה זה עניין של הרבה פרטים בררניים) התחרות מצטמצת מהר ובסופו של דבר נסגרים על אדם אחד שהוא חלק מחיבור שמבטא התאמה טובה במיוחד משני הצדדים. וכיף להיות בהתאמה הזאת.

השימוש בלשון זכר לצרכי כלליות בלבד, כדי לא לכתוב כאן טקסט סקסיסטי.