שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שיפחה בתשלום..????

DomDomina​(שולט)
לפני 20 שנים • 2 ביולי 2003
DomDomina​(שולט) • 2 ביולי 2003
תגידו לי,ואנשים שמזמינים בחורה לסרט ארוחה,למועדון
ולפעמים כל זה רק בשביל להשיג זיון.
כולם הרי זונים וזונות.
רק יש כאלה שפשוט ישירים,בלי כל החרטה מסביב,ומשלמים.
אבל.........זה באמת בעיה,לדעתי את צריכה להיזהר,ותמיד שיהיה מישהו שישמור עליך.
לדעתי דום אמיתי,לא צריך ללכת לשפחה בתשלום,כי ביננו לא חסר שפחות ועבדים.
אבל לכל המתלבטים,חסרי הנסיון,וסתם מי שרוצה להגשים פנטזיה זה רעיון מצויין.
ואם בא לך להיות שפחה בתשלום,שיהיה לך בהצלחה icon_lol.gif
מיקה​(מתחלפת){Master Or}
מיקה​(מתחלפת){Master Or} • 2 ביולי 2003
דומדומינה, בוא נלך על זה ככה, כולנו צודקים בסופו של דבר, כי כל הנושא הזה הוא כשלעצמו סובייקטיבי לגמרי, וכל אחד שתשאל יגיד משהו אחר, משהו שמתאים לו ספציפית, ויושב לו על הראש, אז זהו, כולנו צודקים, כל אחד בדעותיו, ודום פריגנון (כתבתי נכון?), שמחה שאתה מסכים.

נשיקות ולילה טוב לכולם!

icon_chickkiss.gif
שוקולית​(שולטת)
שוקולית​(שולטת) • 2 ביולי 2003
מיקה כתב/ה:
לפי דעתי (ואני מדגישה דעתי, אישית, סובייקטיבית, ולא רוצה לשמוע ריבים אחרי זה), שפחה אמורה להתמסר לאדונה כי זה מה שהוא, אדונה, והיא, היא חיה בידיעה שהוא יודע מה טוב בשבילה, עכשיו, שפחה בתשלום, זה מעורר מחשבות, כי אם כך, אז מאיפה באה התמסרות, שזה בעצם מה שאדון אמיתי מחפש, הנתינה הזאת, מאיפה היא באה מרצון להתמסר באופן אמיתי ומחייב או מרצון לקבלת תשלום, דהיינו העמדת פנים, ובסופו של דבר רק עוד סתם סקס או כל משהו שהוונילים יגדירו כקינקי.
אז בנוגע לשאלתך, אני לא חושבת שיש מקום לשפחה בתשלום (לפחות אצלי)....

icon_neutral.gif

icon_happytogether.gif
מסכימה מאוד!
ואוסיף שאני אישית לא הייתי מוכנה להיות עם,שיפחה בתשלום
.
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 2 ביולי 2003
מי שמעניקים שירותי מין בתשלום הן/ם זונות, ולא משנה אם מדובר בחדירה, מציצה או הצלפות, כדי לענג את מי שמשלם.

כן מלכות בתשלום הן זונות, שפחות בתשלום הן זונות, וזונות בתשלום הן זונות. בואו נפסיק עם ההדרת המעשים, ובואו נפסיק עם ביזויים.

זו זנות, ומי שבוחרות/ים להתפרנס מזה, זו זכותם. וזהו.
מומחה לקשירות​(שולט)
לפני 20 שנים • 3 ביולי 2003
שלום לכולם,

השאלה העיקרית לדעתי - אם התשלום הוא חלק מהצורך הנפשי של השפחה. אם השפחה רואה בתשלום פן נוסף בהשפלה - שיהיה לה לבריאות.
אותו הדין לגבי האדון. אם לאדון הצורך להוסיף ולהשפיל באמצעות תשלום, קרי, "רכישה" - שישקיע ממונו כרצונו.
כאשר דרישת התשלום נובעת מצורך כלכלי גרידא - אכן לדעתי המדובר ביצאנית ולכל אדם הזכות לבחור בעצמו את אופן בילויו.
ולכל המשמיצים - הידעתם כי זהו המקצוע העתיק בעולם?
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 3 ביולי 2003
אין לי בעייה עם המקצוע, אבל יש לי שאלה אחת:

יש כאן איזו שהיא שפחה שהייתה מסתכנת מספיק כדי להיקשר על ידי לקוח למשל? זו הרי התאבדות.

מה מגן בעצם על שפחה בתשלום? הרי אין את ההסכמות, אין את הקרבה, אין את האינטימיות, יש פשוט מצב של סיכון.
SubFlower​(נשלטת){Mr. SL}
SubFlower​(נשלטת){Mr. SL} • 3 ביולי 2003
אור, גם זונה מסתכנת בכך שיקשרו אותה ויעשו בה וירצחו אותה וכו... כל מקצוע והסיכון שלו.

באופן עקרוני, מאוד קשור לאשר אתה, כדום, מצפה לקבל מאותה השפחה. באם הכוונה לסשן בלבד, אזי בהחלט אפשרי לשלם לאישה על סשן של יחסי S/M ולקבל אותו במלוא המובן של סשן.

לעומת זאת, אם אתה מצפה למערכת יחסים, שליטה מנטאלית וכו.. אזי קיימים אתרים בארץ וגם חוגים סגורים, העוסקים במכירת/קניית עבדים ושפחות, שם ניתן לרכוש עבד ו/או שפחה לצמיתות.

ההעברה של השפחה נעשית בהשגחה של הקהילה ורק לדומים מוכרים בקהילה.

לעיתים התשלום סמלי, למרות שלדום אשר השקיע בשפחתו, בלימודיה ובטיפוחה, קיימת הזכות לדרוש החזר מלא של הוצאותיו אלו מידי דום הרוכש את אותה השפחה. שפחה ההנרכשת ע"י דום בתשלום, חשה עצמה שייכת אף יותר. התחושה של היותה חפץ, מעצימה על ידי ביצוע התשלום.

אחד הסעיפים הפופולאריים בחוזה בין הדומיננטי/ת וכנוע/ה, מדבר על קניה/מכירה, העברה/עזיבה.
SubFlower​(נשלטת){Mr. SL}
SubFlower​(נשלטת){Mr. SL} • 3 ביולי 2003
חשבתי על כך עוד קצת.

והחלטתי להדגיש, שהשפחות שנותנות שירותים בתשלום, תמיד מוגנות על ידי איזהו גורם, הן בשום פנים אינן עצמאיות. כך שאיני יודעת מנין שאלתך, אך אנא אל תעשי דבר מבלי שיהיה שם מי שיגן עליך.
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 3 ביולי 2003
ורק אני כנראה לא מבין מה העומק של הדיון.
נו ואם נקרא לה זונה זה יספק מישהו?
תרגיש טוב עם עצמך?
והשאלה האם זה לגיטימי?
מי שזה לגיטימי בעיניה תעשה מה שהיא רוצה.
או שמא השאלה עולה כעזרה וחומר למחשבה של ידידה שמחפשת עבודה ומנסה למצוא לעצמה לגיטימציה.
אולי זה נשמע מתחסד אבל זה לדעתי עניין אישי כל אחד ואחת עושים בגופם מה שנראה להם. זה לא אמור למצוא חן בעיני כל העולם. יש כאלה שמפרסמות תמונות עירום בסרט בפרסומות או בסתם ירחון אמנות או סקס ויש כאלה שרואות בזה השפלה חמורה וניצול של גוף האשה. אצל כל אחד קו הגבול של צניעות, מוסר, שמרנות או כל מילה משתנה שנקרא לזה משתנה. מה שבאמת חשוב זה שהאדם יהיה מודע למה שהוא עושה ושלם עם עצמו. כל השאר שטויות.

השאלה אם אנשים מוצאים סיפוק ביחסים כל שהם תמורת כסף היא כבר שאלה הרבה יותר מעניינת לדעתי. אני זוכר בשנים שהלכתי למלכות בתשלום - עוד לפני עידן האינטרנט - למצוא דומית היה משימה כמעט בלתי אפשרית. לכן נאלצתי מדי פעם ללכת למלכה בתשלום מה שגרר אכזבות רבות וגם כמה חוויות מדהימות. בד"כ קשה לסשן להמריא לגבהים למרות שהיו מקרים יוצאים מן הכלל (בד"כ במקרים האלה כבר לא היתה דרישה כספית אלא סתם קשר בין סאב לדומית שמקבלת גם עבדים אחרים בתשלום). בקיצור החוויה הרבה יותר עמוקה כשהיא מתוך התמסרות כנה ואמיתית לדומית על סמך ההיכרות איתה ולא מתוך שהיא האופציה היחידה להגשמת הפנטזיה.
היום שיש כל כך הרבה מקומות ברשת וגם את המועדון אני לא רואה במלכה בתשלום אופציה עבורי כי אני לא מעוניין להתפשר על ההתמסרות למישהי ראויה אבל אני מודע לזה שלהרבה אנשים זה פותר הרבה בעיות.