אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכופט

שרימחמש​(אחר)
לפני 3 שנים • 19 באוג׳ 2020
שרימחמש​(אחר) • 19 באוג׳ 2020
לא הבנתי מה אתה בא להגיד בזה, כי כל מה שהוא ציין מופיע במה שציטטת.
הוא התחיל איתה, היה תיאום ציפיות, אמר לה שהגבולות שלה יכובדו, עשה רושם של בחור מקסים ומתחשב (יכבד גבולות, יכין להם אוכל).
אמה מה, מהרגע שהגיע אליו הוא הפך להיות אכזרי, לא כיבד ולא הקשיב, הציב לה תנאי שבשבילה יש רק גבול אדום, שבר אותו כמה וכמה פעמים, לא התרצה - אמר לה ללכת, אמר לה שיש בה דברים שמגעילים אותו ובנוסף לכל - מסתבר שזה דפוס ולא רק מקרה בודד.

או שתגיב ענייני, או שכשאין לך מה לענות ואתה לא רוצה לצאת לא טוב, פשוט אל תענה, עדיף, מאשר לנסות לסבן.
Queen Bambi{זדיינו}
Queen Bambi{זדיינו} • 19 באוג׳ 2020
אני ממש משועשעת מכל אלו שלא מבינים איך זה באמת עובד.
את נערה תמימה, לא מבינה שום דבר וסומכת על מישהו (כמו שחינכו אותך כי חלילה שתסמכי על עצמך או על נשים אחרות) שידאג לך וישמור עלייך.
את מגיעה לבית של בחור שבאמת התחברת אליו והתעניינת בו, הוא מנצל את חוסר הידע שלך ומציב לך אולטימטום על השלב הראשון של ההכרות ביניכם.
אותך חינכו שאין לך דעה אמיתית, אז את מקשיבה לו.
כמה ימים אחרי זה את מבינה שניצלו אותך.

מבחינתי זה שקול ללגנוב ארנק ממישהו עיוור, כי הוא לא מודע למראה של הגנב.
dark enlightment​(שולט)
dark enlightment​(שולט) • 19 באוג׳ 2020
philosophic john כתב/ה:

דולור,
אתה קראת את סיפור המעשה?
האומנם ב"סשן השפלה רגיל לגמרי" שוברים גבול ?
האם באיזשהו סשן שוברים גבולות בלי לדבר מראש על זה עם הנשלט/ת ? (גבולות. ברבים)
האומנם לגיטימי בעיניך ליישם מנגנון מילת-ביטחון של צייתי-או-קומי-ולכי בלי לסכם את זה מראש ?
האם לדעתך זה סשן שמתאים כסשן ראשון בחיים של נשלט/ת ?
האם בעיניך אין שום חשיבות לקיומו של פער גדול בין הדברים שנאמרו על ידי השולט בשבוע של התקשורת המקדימה לבין התנהלותו בפועל בסשן ?
ואחרון - האם סשן בלי אפטר-קייר הוא דבר ראוי להשקפתך?

הדברים שכתבת הם נחשבים נורמה או התנהלות מסויימת שבדרך כלל לא מיושמת ולא נוהגים לעשותה.
(בלי אפטרקייר, שבירת גבול בסשן מבלי ליידע מראש, מילת ביטחון של אדום שמסיימת פגישה, הסיפור כסשן ראשון)
עם זאת, לא כולם חייבים לציית לנורמה או ללכת בדרכה. יש אנשים שאוהבים את זה קצת יותר שונה ומחוץ לנורמה.
זה עדיין יכול להיחשב לא פלילי וגם לא תמיד הוא יהיה "אדם רע" (בסיפור הוא לא יצא טוב בכל מה שקדם למפגש).

המילת ביטחון לא כולם מרגישים צורך בלתת אחת כזו (שולט/ת) או להיות זקוק לה (נשלט/ת) וזה בסדר.
במקרה של הסיפור הוא נתן.

אפטרקייר גם לא חובה בכל סשן. לא כל סשן זה משהו עוצמתי וחזק. יש גם קלילים ובכלל, זה שיקול דעת של השולט. מה לתת ומתי.

הסיפור כסשן ראשון קצת חזק ויכול לטלטל נשלטת מתחילה. עם זאת אף אחד לא אמר שסשן ראשון חייב להיות רך ונעים או סשן הדרכה.

שבירת גבול בלי ליידע גם נעשה לפעמים בסשנים. לא תמיד מיידעים. בסשן ראשון בעיייתי קצת בלי ליידע לדעתי אבל זו הדרך שלו.
במקרה כזה הנשלט/ת צריך לקחת החלטה אם לעזוב בעקבות השבירה או לא ועד כמה הגבול היה חשוב עבורו/ה
כי יש דברים שאי אפשר לעבור עליהם בשתיקה ויש השלכות. במיוחד אם קרה משהו משהו פלילי
(למיטב הבנתי בסיפור לא היה פלילי אבל כן היה חוסר התחשבות שבעקבותיו היא יכלה לבחור לעזוב
ולא "לרצות להישאר ורק שיוריד את המינון").

את האחרון שכתבת לגבי הפער הגדול בין הדברים שנאמרו לפני הפגישה לבין התנהלותו בסשן - עם זה אני מסכים.
הוא שיקר בגדול(לפי תיאור הסיפור) ואני גם חושב שזה דבר שלילי ולא ראוי. הייתה פה הטעייה.

נ.ב:
זה לא סיפור כיפה אדומה והזאב הרשע.
שרימחמש​(אחר)
שרימחמש​(אחר) • 19 באוג׳ 2020
כל הדברים שציינת, בגלל אותו סעיף אחרון שהסכמת איתו - נעשים הרבה הרבה יותר חמורים, ותוסיף לזה את זה שבשבילה זו טבילה של כפות הרגליים בעולם הזה ושזה לא מקרה ראשון שלו. כנראה שגם לא השני והשלישי.
אז לא ברור לי מה זו כל מכבסת המילים הזו של כל המגנים בחירוף נפש על המין הגברי, מה הבעיה לגנות מקרה נקודתי? אפילו לא את האנשים שמאחורי הסיפור, את הדמויות שכרגע מוצגות בסיפור.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
"זה נשמע כמו סשן השפלה רגיל לגמרי, כאשר הנשלטת כנראה לא ציפתה לקבל אחד כזה".

עכשיו, יש לי שאלה.
באיזה עולם זה לגיטימי/סביר/לא נורא
לעשות סשן השפלה רגיל לגמרי,
לבן אדם שלא הביע רצון להשתתף בסשן כזה?

מיינד יו, מדובר בפגישה ראשונה.
MagisterDolor​(שולט)
MagisterDolor​(שולט) • 19 באוג׳ 2020
לא מתאים, אומרת "אדום" והולכת.
ברוך הבא לעולם הקסום של מילות ביטחון.
מתחילות השפלות וזה לא מתאים?
"אדום!"
זהו, שלום שלום ואל תבוא לי בחלום.
לא כזה מסובך.
כל השאר תירוצים.
AlphaPower​(שולט)
AlphaPower​(שולט) • 19 באוג׳ 2020
NobleSavage כתב/ה:
יש לנו פה אחד שתוהה למה אין נשים ברשימה הזאת.
אחד שבוחר ללגלג ולהעיר הערות עוקצניות כי אין לו באמת מה לומר על זה.
ואני אפילו לא אכנס לתגובה האחרונה שהשאיר פה alphapower שמעידה רק על בורות ומיזוגניה.

למה לא?, כי אתה יודע שאני צודק?
הלקקנות המוגזמת שלך לפמינאציות לא תארגן לך זיונים אז אתה יכול להפסיק כי הן לא ידידותיות כמו שאתה חושב.

עשרים וחמישה ס''מ כתב/ה:
מה לעשות שסטטיסטית יש הבדל תהומי בין מקרי הפגיעה של נשים ע''י גברים מגברים ע''י נשים.
זה שבפוסט שבו אישה נפגעה מגבר לא מגנים כרגע נשים שפוגעות בגברים או תלונות שווא של נשים, לא אומר שבאופן עקרוני לא מגנים גם את התופעה הזו. זה פשוט לא האישיו כאן.

סטטיסטית? אדוני יכול לאמת זאת עם נתונים?,
אני רק אסבר את אוזניך, סטטיסטית אחוזי הפגיעה המינית של נשים גבוהה יותר אבל לא אחוזי הפגיעה של נשים בכללי.
אלימות בקרב נשים כלפיי גברים שווה לאלימות בין גברים כלפיי נשים רק שהתשקורת וארגוני הפמינאציות דואגים להשתיק זאת.
אחוזי תלונות השווא במדינה גבוהים מאוד וממש לא 2% כמו שמפרסמות הפמינאציות, כל "אישה שניה" שמתגרשת בהמלצות עו"ד הולכת ומגישה תלונת שווא כדי לקבל זכויות בגירושין ואין לך מושג כמה שזה עוזר להן(גם שהתיק נסגר עדיין זה לטובתן ואין עונשים על תלונות שווא של נשים), המערכת אונסת את הגברים בגירושין( אתה מוזמן להכנס לקבוצת מלוכדים בפייסבוק כדי ללמוד יותר).
אני אישית מכיר כמה מקורבנות המערכת.

עשרים וחמישה ס''מ כתב/ה:
האשמת הקורבן במיטבה.

אם נניח ושני רכבים נוסעים בכביש דו סטרי בלי גדר הפרדה אחד מול השני, אחד הנהגים פתאום סטה לנתיב הנגדי והנהג השני לא שם לב, אם היה שם לב הוא היה יכול לסטות מעט ולהכנס יותר עמוק בנתיב שלו ולמנוע את התאונה, אבל מה לעשות - הוא לא שם לב. מי אשם?

זה שגם לה הייתה איזו אחריות ונקודת יציאה לא מוריד מזה שהוא בן של זונה שצריך לקחת אחריות על המעשים שלו, שחלק מהם זה לקבל בראש מהחברה.
אם זה היה נגמר באונס ולא רק בחציית גבולות שלה? גם אז היית אומר שהיא אשמה? אז מה בעצם ההבדל בין אשם ללא אשם, התוצאה? לדרך אין משמעות?

בהקשר לדוגמה שלך, אם הוא היה יכול למנוע את התאונה והוא לא שם לב יש לו גם אשמה(גם מבחינה משפטית, רכב שלישי שנכנס ברכב שני והוביל את הרכב השני להיכנס ברכב הראשון כי הוא לא שמר ממנו מספיק מרחק חלק מהאשמה מוטלת על הרכב השני).

אם זה היה נגמר ברצח שלה? רק רצח?, אולי התאבדות שלה כי היא התאכזבה שהוא לא מעוניין בה יותר?
ואולי התאבדות שלו? כי היא איכזבה אותו והוא נשאר עם לב שבור Dicon_confused.gif
ואם ואם ואם?

Queen Bambi כתב/ה:
אני ממש משועשעת מכל אלו שלא מבינים איך זה באמת עובד.
את נערה תמימה, לא מבינה שום דבר וסומכת על מישהו (כמו שחינכו אותך כי חלילה שתסמכי על עצמך או על נשים אחרות) שידאג לך וישמור עלייך.
את מגיעה לבית של בחור שבאמת התחברת אליו והתעניינת בו, הוא מנצל את חוסר הידע שלך ומציב לך אולטימטום על השלב הראשון של ההכרות ביניכם.
אותך חינכו שאין לך דעה אמיתית, אז את מקשיבה לו.
כמה ימים אחרי זה את מבינה שניצלו אותך.

מבחינתי זה שקול ללגנוב ארנק ממישהו עיוור, כי הוא לא מודע למראה של הגנב.

אני אדייק יותר לדוגמה שלך:
זה כמו שעיוור יבוא לאדם זר ויבקש ממנו שיספור לו את הכסף שיש לעיוור בארנק, האדם הזר יגיד לעיוור שיש לו אלף שח בארנק והוא רוצה לקבל אותם ממנו ואם העיוור לא יביא לו אותם הוא לא ישאר איתו ויארח לו חברה, האיש העיוור לא ירצה שאדם ילך ויגיד לו בסדר תיקח אותם העיקר תישאר איתי ותארח לי חברה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי אוג' 19, 2020 2:19 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
בעצם, עוד לפני מילת בטחון ממולכדת.
אתה בכלל מתחיל לקשור מישהי לפני שהיא אמרה שהיא בקטע?
סשן "בהפתעה" בפגישה הראשונה, זה דבר שעושים? זו התנהגות לגיטימית?
AlphaPower​(שולט)
AlphaPower​(שולט) • 19 באוג׳ 2020
יולי Yuli כתב/ה:
"זה נשמע כמו סשן השפלה רגיל לגמרי, כאשר הנשלטת כנראה לא ציפתה לקבל אחד כזה".

עכשיו, יש לי שאלה.
באיזה עולם זה לגיטימי/סביר/לא נורא
לעשות סשן השפלה רגיל לגמרי,
לבן אדם שלא הביע רצון להשתתף בסשן כזה?

מיינד יו, מדובר בפגישה ראשונה.

באיזה עולם לגיטימי/סביר/לא נורא אישה חסרת ניסיון שהכירה אדם זר מוחלט באתר בדסמ מגיע אליו הביתה בפגישה ראשונה?
באיזה עולם לגיטימי/סביר/לא נורא אישה שרואה שלא מתאים לה היחס של אותו אדם זר מחליטה להישאר אצלו בבית(ואולי לישון אצלו?!) כי לא נעים לה ללכת מבואסת ממנו למרות ש"כלכך רע לה אצלו"?
לא סופר לנו מה קרה מאחורי הקלעים ושהיא לא רצתה להשתתף בסשן כזה או אחר.