סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

"אני רוצה אדון שייקח אותי הרחק הרחק"..

אוריציני​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 16 בספט׳ 2004

מה????

אוריציני​(מתחלף) • 16 בספט׳ 2004
Anan כתב/ה:
[fade]אורציני
כמרצה קבוע בפקולטה לקריאת מחשבות אני מבין אותך ומשתתף בצערך.
קריאת מחשבות וקליטת תחושות הרי הן תכונות מובנות בעדת הזכרים. תכונות אלו ישימות בכולנו.
המכשיל הגדול הוא מקדם הפולניות שמעוות את תמונת הפונקציה אצל חלק מהבנות כך שהמסך מתמונת הפונקציה היא הפוך או מעוות לחלוטין לתחושה הקלט שלך.
אל יאוש עם הזמן מאתרים את שיעור העיוות ומכלילים אותו בנוסחת הקלט כך שמבינים גם את הקלאפטה הגדולה מכולן.
אלה שאז מבינים שצריך לברוח
חג שמח

אפשר הסבר פשוט יותר, בעברית למשל....
אוריציני​(מתחלף)

Re: "אני רוצה אדון שייקח אותי הרחק הרחק"..

אוריציני​(מתחלף) • 16 בספט׳ 2004
moonstone כתב/ה:
אוריציני כתב:
לי זה נראה כל כך מטופש ומרגיז שאולי מישהו יוכל להקים קול צעקה ולהסביר לאותן נשים חולמניות שדבר כזה לא באמת קיים?

זה קיים אוריציני. זה פשוט לא קרה להן איתך!

moonstone

העובדה שזה לא קרה איתי לא נובעת מחוסר יכולת מצידי , שפחה יקרה, אלא יותר מעודף ציפיות וחולמנות יתר מנשים. אני לא בא לתקוף כשלונות שלי שפחה יקרה, אלא את הציטוטים שאני רואה בפרופילים שונים אצל נשים שונות.
בל{SK}

בל{SK} • 16 בספט׳ 2004
quote= "אוריציני", כתב:
"העובדה שזה לא קרה איתי לא נובעת מחוסר יכולת מצידי , שפחה יקרה, אלא יותר מעודף ציפיות וחולמנות יתר מנשים. אני לא בא לתקוף כשלונות שלי שפחה יקרה, אלא את הציטוטים שאני רואה בפרופילים שונים אצל נשים שונות."

מטרידה אותי העובדה שאתה בא לתקוף נשים או את הציטוטים שלהן,
אולי פשוט תכבד כולן ותחפש את אלו שמתחברות אליך

וAnan - rffl.gif rffl.gif rffl.gif
בכוח המוח-אשה

מסכימה עם אנאן בכל מילה.

בכוח המוח-אשה • 16 בספט׳ 2004
והרי לך קורא מחשבות מיומן....
מקבי​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 17 בספט׳ 2004
מקבי​(מתחלף) • 17 בספט׳ 2004
ציטוט: [fade]אורציני
כמרצה קבוע בפקולטה לקריאת מחשבות אני מבין אותך ומשתתף בצערך.
קריאת מחשבות וקליטת תחושות הרי הן תכונות מובנות בעדת הזכרים. תכונות אלו ישימות בכולנו.
המכשיל הגדול הוא מקדם הפולניות שמעוות את תמונת הפונקציה אצל חלק מהבנות כך שהמסך מתמונת הפונקציה היא הפוך או מעוות לחלוטין לתחושה הקלט שלך.
אל יאוש עם הזמן מאתרים את שיעור העיוות ומכלילים אותו בנוסחת הקלט כך שמבינים גם את הקלאפטה הגדולה מכולן.
אלה שאז מבינים שצריך לברוח
חג שמח
למעלה

אתה *טועה*. מדובר באינטרפולציה האינטגרלית של אותה תחושת מצב מחודשת, אשר עומדת ביחס הפוך וקבוע, אך באותה מידה נון-קונסיסטנטית לדרישה המקדימה של קריאת המחשבות והרצונות הפולירזציונית-אופליטית-נאו-קונפורמיסטית-מאטפיזית-אולטרה-קונטיננטלית, ברמה הגיאו-נרציסטית-פסאודו-ניאופילית, כמובן. ברור? יופי.

בסך הכל, מדובר בוויכוח ישן, שמוביל אותנו לשתי מסקנות ברורות:

א. לנשים אין מושג מה הן רוצות.
ב. מה שזה לא יהיה, גברים לא מסוגלים לספק אותו.

לכן... שני המינים דפוקים בשכל. המשפט שפותר בדרך כלל את הבעיה הוא "שתקי, אלא אם את רוצה לחפוף את השיער באסלה - שוב." *

*ניתן להטות ללשון זכר, כמובן.

אז להפסיק להתבכיין, להפסיק לדאוג, ולהתחיל לעשות קצת יותר אהבה. תודה.
חתול בשק

חתול בשק • 17 בספט׳ 2004
אוריציני כתב/ה:
לא נראה לכם מעט מגוחך שכל כך הרבה נשלטות חושקות ב. . . . . . לי זה נראה כל כך מטופש ומרגיז שאולי מישהו יוכל להקים קול צעקה ולהסביר לאותן נשים חולמניות שדבר כזה לא באמת קיים?

לא, לי זה לא נראה מטופש כלל וכלל!
שכל אחד יחשוק במה שמושך אותו, בכל פנטזיה שלא תהיה,
בין אם היא מציאותית או לא...
מקווה שאותם אנשים יסתפקו גם בפחות ממה שהפנטזיה דורשת,
אך מה רע בלחשוק...?

icon_eek.gif
מנטרה​(שולט)

לא לכולם ניתנת היכולת לקרוא מחשבות של אדם אחר

מנטרה​(שולט) • 17 בספט׳ 2004
אבל יכולת ההקשה (הסקת מסקנות מושכלת) טמונה ברבים ברמות שונות. אני חושב שדום אמיתי חייב להרגיש את הסאבית שלו בכל רגע נתון ולדעת בדיוק לאן היא רוצה להגיע וכיצד הוא לוקח אותה לשם. לדעתי זה אינו חלום אלא מיומנות שניתן לרכוש אותה ואתה מוזמן לנסות זאת מיד כשתכיר את הסאבית שלך. פשוט תקשיב לה ולמד את הדרך ליעד אליו פניה מועדות, התגמול הוא אדיר....

בהצלחה. icon_wink.gif
wayu
wayu • 17 בספט׳ 2004
[quote="מקבי"]
ציטוט:

בסך הכל, מדובר בוויכוח ישן, שמוביל אותנו לשתי מסקנות ברורות:

א. לנשים אין מושג מה הן רוצות.
ב. מה שזה לא יהיה, גברים לא מסוגלים לספק אותו.

לכן... שני המינים דפוקים בשכל. המשפט שפותר בדרך כלל את הבעיה הוא "שתקי, אלא אם את רוצה לחפוף את השיער באסלה - שוב." *

אז להפסיק להתבכיין, להפסיק לדאוג, ולהתחיל לעשות קצת יותר אהבה. תודה.

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
JUST DOM​(שולט)

אין לנו עניין,אורי

JUST DOM​(שולט) • 17 בספט׳ 2004
פשוט דברים נכונים רשמת
הנשים תמימות נאיביות חולמניות,לא ולא.
ולמי שעדיין לא קרא,אז ספר חובה
"גברים ממאדים נשים מנגה"
תאיר​(נשלטת)

אולי כל אלה שקשה להם כל כך עם נשים

תאיר​(נשלטת) • 17 בספט׳ 2004
יעיינו קצת בפורום הבנים על הבנים?

באופן כללי חלומות זה נורמלי. כולנו רואים סרטים וקוראים ספרים. כולנו רוצים את הטוב ביותר. רוב הנשים שאני מכירה מחוברות מספיק למציאות כדי לדעת איזה אלמנט בחלום הוא באמת חיוני להן, ומה ישאר בחלום.

וכפי שדריאון כבר אמר, הגשר בין הפנטזיה למציאות הוא הסבלנות. סבלנות של הדום ושל הסאבית להבין שהתאהבות ממבט ראשון היא נדירה מאוד, שצריך כן לשבת ולדבר לפחות עד שברור לך אם יש סיכוי שתתאהב באותו אדם.

וגם סבלנות להבין שלפעמים אותו אלמנט חיוני פשוט לא נמצא שם וממשיכים את החיפוש.