סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חדשה מבקשת עצות ומידע

domina Y
לפני 3 שנים • 29 באוג׳ 2020

חדשה מבקשת עצות ומידע

domina Y • 29 באוג׳ 2020
נשואים הרבה שנים עם ילדים , לאחרונה נכנסנו ״במקרה״ לעולם הבדסמ כשולטת ונשלט ומאז גיליתי בעל אחר , אני מודה שאני לא 100% בעניין אבל סך הכל בא לי טבעי העניין ורואה אותו באורות ובהנאה מטורפת . כדי להמשיך אני חייבת לנסות להבין מאיפה נובע הצורך הזה ולמה זה גורם לו בעצם אקט ההשפלה והכאב שהוא ככ רןצה וצריך . ושאלה נוספת איפה אני מקבלת רעיונות וידע על העולם הזה שאוכל להשתדרג למענו ?
    התגובה האהובה בשרשור
Kitty frank
Kitty frank • 29 באוג׳ 2020
אולי שווה לשאול אותו לעומק, כך תביני מאיפה מגיע הצורך שלו.
ממש פה בכלוב תמצאי הרבה מידע.
חלקו סותר, חלקו מבלבל, אבל ככה זה אנשים. יש הרבה דעות וגישות תבחרו מה מתאים לכם. לקרוא שרשורים ישנים בפורום יעזור מאוד בעיני.

ממליצה ששניכם תשוטטו פה ותתחילו לשלוח אחד לשניה דברים שמעניינים אתכם, או שנבעו בעם. ככה עולם הדימויים שלכם יצמח במקביל.
תול תולי​(נשלט)

Re: חדשה מבקשת עצות ומידע

תול תולי​(נשלט) • 29 באוג׳ 2020
domina Y כתב/ה:
נשואים הרבה שנים עם ילדים , לאחרונה נכנסנו ״במקרה״ לעולם הבדסמ כשולטת ונשלט ומאז גיליתי בעל אחר , אני מודה שאני לא 100% בעניין אבל סך הכל בא לי טבעי העניין ורואה אותו באורות ובהנאה מטורפת . כדי להמשיך אני חייבת לנסות להבין מאיפה נובע הצורך הזה ולמה זה גורם לו בעצם אקט ההשפלה והכאב שהוא ככ רןצה וצריך . ושאלה נוספת איפה אני מקבלת רעיונות וידע על העולם הזה שאוכל להשתדרג למענו ?

לגבי רעיונות?
סרטי פורנו זה אחלה, מועדונים ומסיבות בדס"מ זה מצוין! (לא דאנג'ן של הופעה סתמית...לראות סשנים אמתיים של אנשים)

לגבי החלק הראשון: לא ממש מבין למה את חייבת להבין מאיפה זה מגיע icon_smile.gif
אישית?
לא חשוב לי מאיפה זה הגיע, זה שם...זה מה שחשוב!
אם תשבי עם פסיכולוג כמה עשרות שעות כנראה תביני שזה משהו שקשור לקשר שלך עם ההורים שלך בילדות...
באופן אישי אני פחות מאמין ב"מאיפה זה הגיע " ויותר ב"איך אני נהנה מזה? icon_smile.gif"
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 29 באוג׳ 2020
fetlife.com
מגוון אלמנטים פטישים תחומים
לא חסר ברשת ידע והשראה
domina Y

תודה על התגובה!! אעשה זאת

domina Y • 29 באוג׳ 2020
Kitty frank כתב/ה:
אולי שווה לשאול אותו לעומק, כך תביני מאיפה מגיע הצורך שלו.
ממש פה בכלוב תמצאי הרבה מידע.
חלקו סותר, חלקו מבלבל, אבל ככה זה אנשים. יש הרבה דעות וגישות תבחרו מה מתאים לכם. לקרוא שרשורים ישנים בפורום יעזור מאוד בעיני.

ממליצה ששניכם תשוטטו פה ותתחילו לשלוח אחד לשניה דברים שמעניינים אתכם, או שנבעו בעם. ככה עולם הדימויים שלכם יצמח במקביל.
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 29 באוג׳ 2020
איזה כייף.
תהנו המון.
יש הרבה מידע ברשת.
תחפשי מילת מפתח FLR
לדוגמא : http://learningandlivingaflr.blogspot.com/2015_01_01_archive.html?m=1&zx=50728e740e4cdf83

מאוד מסקרן.
איך גיליתם את זה במקרה.
Property of Dame R​(נשלט)
Property of Dame R​(נשלט) • 29 באוג׳ 2020
היי! אני נשוי+1.
אנחנו בזוגיות בדסמית שהתפתחה עם השנים. מהרגע בו היא חזרה עם מגפי עור חדשים שקנתה לחורף בתמימות, לפני עשר שנים, ואני התנפלתי עליהם בנשיקות, ועד למצב היום בו היא נועלת אותי בכלובון צניעות כשמתחשק לה ובאופן כללי השולטת בזוגיות.

אגיד קודם כל, שזה לא 24/7 ולא יכול להיות. יש בית לנהל. יש עבודה. יש ילד. יש הרבה דברים שצריכים להתנהל במסגרת המציאות הסחית שאנחנו חיים בה.
אבל הלילות במיטה כמעט תמיד בעלי מאפייני של הכאבה מצידה.
ובאופן כללי היא מובילה את הזוגיות, שנינו מפרנסים, שנינו מנהלים את משק הבית, אבל מתי שהיא רוצה היא יכולה להחליט שאני מבצע בעצמי פעולות שונות - ניקיונות, כביסה, כלים. ומצד שני הרבה מהזמן שנינו חולקים לפי מה שיכולים. כי זו בסוף זוגיות אוהבת ומכילה ומתחשבת.

היא מאוד מצחיקה אותי ואוהבת אותי ומהממת אותי, אבל בסוף אני גם נהנה שהיא מתעללת בי והיא נהנת להתעלל בי וכיף לנו.

אני מאוד ממליץ, כפי שכבר כתבו, לקרוא וללמוד על העולם הזה. לצפות אולי בסרטים של divine bitches מאחוזת kink שמאוד פתחו לה את הראש עם רעיונות.

מאוד ממליץ על נעילה של הזין עם כלובון. זה מדהים מה שליטה שלכן על זין מסוגלת לעשות לנו.

אבל בעיקר ממליץ לא לנסות הכל מהתחלה, אלא להתפתח ביחד, להכיר את הגבולות שלכם, ולראות מה כיף לכם, למצוא לילות של שניכם לבדס ולהנות המון.

זה כיף ואני שמח בשבילכם. תהנו חמודים.
zytry​(שולט)
zytry​(שולט) • 29 באוג׳ 2020
אני אדון שנים רבות תהיתי שאלתי בדקתי את הצורך הזה. בכול גיל. גזע. ומין. ועד כה לא מצאתי את התשובה לכך. מסתבר שאין תשובה מדעית , וזה בא אצל כל אחד מסיבה אחרת. ואולי זה משהוא שנולדים אתו.