סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בידיאסאם נהיה ונילי

לחיות למענך
לפני 3 שנים • 12 בספט׳ 2020

בידיאסאם נהיה ונילי

לחיות למענך • 12 בספט׳ 2020
בידיאסאם נהיה ונילי.

בושה ואשמה זה כבר דברים ישנים.

המתח המיני ששלט באנשים מאות שנים כבר מחוץ למשחק.
קל לגשת לאישה ולהגיד "היי מה קורה?".
קל לפגוש אישה ולצאת לדייט ביחד.
קל לדבר עם אישה על היום שלי ולהקשיב ליום שלה.
קל להסתכל לאישה בפנים ולחייך.
קל שאישה תפלרטט איתך ותיגע בך.

מה הדבר הבא?
חברויות. זה יהיה הספיישל. זה לא בדיוק להיות קאקהולד, זה לא הקטע, זה אולי הכי דומה לפנטזיה הזו, אבל זה אחר. מה שמדליק זה שאין ציפייה למשהו מעבר:
רוצה לצאת להליכה יוצאים הולכים חוזרים.
רוצה ללכת לאכול יוצאים אוכלים חוזרים.
רוצה ללכת לסרט יוצאים רואים חוזרים.

מה קורה בעולם הבידיאסאם היום?
1. הבעה בלתי מתפשרת של חרמנות.
2. הבעה בלתי מבויישת של צרכים.
אפשר לראות את המגמה בטוויטר פינדום עם אלפים ועשרות אלפים של פרופילים, וזה הולך רק לגדול עוד ועוד, יש ביקוש הולך וגדל משני הצדדים (שולטימ'וס ונישלטימ'וס).

בהתחלה יהיה קל למצוא פרטנרים, אחר כך הסטנדרטים ישתנו ויהיה קשה יותר ויותר, אנשים רוצים יותר ויותר כל כך מהר, כבר היום למצוא עבד לכל מטרה בהתראה של מספר שעות זה דבר כל כך טריוויאלי ומובן מאליו.

היסודות שמחזיקים את עולם השליטה התפרקו:
1. כסף, עבודה, פרטיות, בושה, תפקיד בעולם, מעמד - אלה הם דברים שנחלשו, ולעומתם מה שהתחזק זה יצירה של סיפור חיים מקורי, מעניין וכיפי.
2. כאב, השפלה, בושה וטראומה ביחסי מין - אלה הם דברים שבאמצעות כל סדרות הטלויזיה הקומדיות נהפכו לצחוק ולכלום.
3. התפקידים המסורתיים של המינים התפוגגו. למעשה זה קרה כבר מזמן, לפני עשרות שנים. אבל האנשים שהיו להם הורים או סבים וסבתות שחיו בתקופות כאלה, הצליחו לשמר את הסצינה של מלכה ועבד, או שולט ונשלטת.

היום קל לעשות סקס עם מאץ' מטינדר.

אנשים יחפשו פרטנר שיקבל אותם כפי שהם, עם כל הסקס שהם עושים בלעדיו. זה קצת דומה לפנטזית קאקהולד, אבל זה אחר.

מה קורה בעולם הבידיאסאם היום?
לשולטימ'וס טוב, יש שפע של הזדמנויות והצעות. גם לנשלטימ'וס טוב, יש שפע של בחירה למי לפנות, את מי להכיר.
השולטימ'וס מסופקים מינית, והנשלטימ'וס מסופקים מינית.

בהתחלה אנשים יממשו את כל הפנטזיות שלהם, ויהנו.
שולטימ'וס יפרטו את הפרופילים שלהם יותר ויותר. יפרטו ויפרטו בדיוק מה שהם מחפשים. פרופיל שאפשר לקרוא את כולו בלי שהיד תכאב יהיה דבר מן העבר.
נשלטימ'וס יגלו שקל יותר ויותר למצוא חן בעיני השולטימ'וס, רק צריך להתאים את עצמם לדרישות המפורטות היטב, וזה יהפוך אותם למוצאי חן בעיני השולטימ'וס.
שולטימ'וס ונשלטימ'וס יכירו וייפגשו בקלות יום יום.

(היד תכאב מלגלול את המסך, לא ממשהו אחר).

הגישה הפסיכולוגית לבידיאסאם התיישנה.
זה שהפטיש לכפות רגליים התפתח כתוצאה מהחינוך של ההורים, כבר לא מעניין אותי. זה כבר לא נכון. הגישה הנכונה היא שהפטיש לשליטה התפתח כדי ללמוד קודם כל איך לשבור גבולות:
מותר לי לא לסבול מלירצות שדברים יקרו כמו שאני בוחר, ומותר לי במקום זה להינות מלציית ומלעשות מה שאומרים לי.
מותר לי לא לסבול מקנאה כאשר אני נמשך למישהי, ומותר לי במקום זה להינות מלהעריץ אותה.
מותר לי לא לסבול מלריב עם חברה שלי על מי יוריד את הפח, ומותר לי במקום זה להינות מלהיות כלבלב טוב שזה התפקיד שלו.
ולאחר מכן הפטיש לשליטה התפתח כדי ללמוד איך להציב גבולות:
מותר לי להגיד מה אני לא אוהב לעשות - בהתחלה אני חושב שאולי אני אף פעם לא צריך להגיד מה אני לא אוהב, אולי אני תמיד יכול להשתנות וללמוד לאהוב כל דבר, אולי אני כמו זיקית שמשנה את הצבע שלה בהתאם לכל סיטואציה. ובסוף אני מבין - אחרי כמה פעמים שמשחקים בלהיות עבד מושלם שמוכן לעשות הכל, (וקרדיט גדול לשולטות שיודעות למתוח את המוכנות הזו עד הסוף בדרישות שלהן), מגלים שזה פשוט לא נכון, מגלים שזה פשוט לא אפשרי.
מותר לי שיהיו נשים שאני לא מעוניין בהן - בהתחלה אני מפנטז על זה שכל אישה היא אלילה, ושבא לי להיות עם כל אחת. ובסוף אני מבין - אחרי שמגשימים את הפנטזיה של מלכה עבד - מגלים שיש נשים שממלאות את תפקיד האלילה בהצלחה, ויש נשים שלא.

הגשמת פנטזיות הבידיאסאם יום יום לאחר חיים שלמים שהן היו רק במחשבות תיצור תפיסה חדשה של מה השולטימ'וס והנשלטימ'וס באמת מחפשים. לא מה הם מפנטזים שהם מחפשים.
אנשים ירצו פרטנר שיתאים לתפיסה החדשה של מה שהם מחפשים.

בהתחלה זה יהיה פרטנר שנהנה לעזור להם להגשים את הפנטזיות המיניות שלהם, בלי להיות חלק מהן. פרטנר שנהנה לתכנן איתם ביחד את מי הם הולכים לפגוש, ומה הם הולכים לעשות. פרנטר שנהנה להבין ולגלות מה הם רוצים באמת, אפילו יותר מאשר שליטה. פרטנר שהם יכולים לעשות את אותו דבר עבורו.

בהתחלה זה יראה כאילו קשה לבנות אינטימיות.
הפרטנר לא בידיאסאמי - לכן אין אינטימיות מינית של שליטה.
והפרטנר לא ונילי - כל אחד אחראי להגשים את החיים המיניים של עצמו, ללא הגבלות וקנאה.
אבל מתוך זה יבנה קשר אינטימי עמוק חדש ומעניין.
    התגובה האהובה בשרשור
תמרעה המרטשת​(שולטת)
כן ולא, הרבה אלמנטים של שליטה הפכו למושא הערצה בספרות אירוטית וגם בסרטים, אבל לא באמת.
הפנטזיה של בחורה יפה וענוגה שמוצאת לה איזה שולט עשיר ויפה, שגם מתעלל בה קצת ואז משתנה לטובה כי הוא פגש את האחת.
הבדס״מ מוצג לרוב כתוצר מטראומה או איזה מנגנון התגברות.
לא מציגים אנשים נורמליים שפשוט אוהבים דברים קצת קיצוניים ולא רגילים, just because.
נעבור לנושא הבא שהצגת- טינדר, פתחתי טינדר פיקטיבי של שולטת ובאמת הופתעתי בהתחלה מכמות הפניות של גברים חמודים וניליים שפתאום התלהבו מזה.
אבל בא מהר, הולך מהר. זה סתם משהו חדש שאחרי ההתלהבות הראשונית הולך ודועך. בדסמיי״ם אמיתיים מתנהגים אחרת.
אתה יכול למצוא את זה גם בכלוב עצמו, מלא גברים צעירים שבאים לחפש חוויה, שולטות מספרות לי שחלקם מבריזים לפגישה או פשוט נעלמים אחרי סשן אחד.
אני לא יכולה להעיד על נשלטות/שולטים כי זה פחות התחום שלי.
Slick​(סדיסט)
Slick​(סדיסט) • 12 בספט׳ 2020
נשמע כמו אוטופיה, פחות כמו המצב כיום. כן יכול להגיד שהרבה נשים שדיברתי איתן בתקופה האחרונה פתוחות לרעיון.
lumen​(נשלטת)
לפני 3 שנים • 13 בספט׳ 2020
lumen​(נשלטת) • 13 בספט׳ 2020
הטיית המחבר בטקסטים רבים כמו בטקסט הזה יכולה ליצור עיוות בתפיסה הרחבה שכן כל מה שאתה אומר הוא דעתך ופירושך
ודברים שאמונתך ( על בדסמ) נבנת עליהם כמו: "היסודות שמחזיקים את עולם השליטה
יכול להוות חוסר משמעות מוחלטת ביסודות הבניין של אחר.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 3 שנים • 13 בספט׳ 2020
עתיד? או הווה?

מבט לספרות ההיסטורית מספר לנו שהפרקטיקה קדמה לבושה. בדס"מ עשוי להיות מושג יחסית חדש, אבל הפרקטיקות שבתוכו ממש לא. השיח על הסכמה והדדיות הוא יחסית חדש, כי כל השיח על זכויות אדם יחסית חדש (יחסית להיסטוריה האנושית), אבל התחשבות וידידות וחמלה ושיתוף פעולה היו קיימים הרבה לפני שהתחלנו לשפוט את מי שנמנע מהם. באופן כללי, רוב הדברים היו קיימים הרבה לפני שהיה קיים שיח ציבורי לגביהם. עצם קיומו של שיח ציבורי כמו שאנחנו מכירים אותו הוא דבר חסר תקדים, מבחינת ההיקף וההשפעה שלו.

אני לא מאמינה שאי פעם לא נצטרך יותר את הדיון על מניעת אלימות. אבל אכן יהיה מאד משמח כשהטאבו יתרכך וניתן יהיה לדבר על הכל בצורה פתוחה יותר ולהיפטר מחלק מהבושה הנלווית.

עם זאת, חלקנו נמשכים לבדס"מ לאו דווקא בגלל שאובייקטיבית נעים לנו דבר כזה או אחר, אלא בגלל עצם קיומו של טאבו. כשזה יפורק, נצטרך לפנות לאפיקים אחרים. כבר היום ניתן לעשות בדס"מ "מואר", אך אלה מאיתנו שהטאבו יקר לליבם - נאחזים בו וממשיכים לטעון שהוא קיים.
אני בסדר עם זה - הרי הפרקטיקה הבדס"מית כולה, ובמיוחד זו הקשורה לשליטה חד-כיוונית, נשענת על מציאות מדומיינת משהו, או בעלת פרשנות ייחודית. אם אני יכולה לדמיין שאני שפחה חרופה שאין לה זכות בחירה, אין שום מניעה לדמיין גם שזה חייב להיות סוד. מצידי זה יכול להיכנס לתוך הקלחת הגדולה של "מה שבגירים עושים ביניהם בהסכמה ולא פוגע באחרים". בעצם, זה כבר שם, בפועל.