ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש כאן שולטים שמנוסים בהיפנוזה מינית?

Relaxed Alpha​(שולט)
לפני 3 שנים • 19 בספט׳ 2020
Relaxed Alpha​(שולט) • 19 בספט׳ 2020
זה לא בדיוק היפנוזה... זה יותר דיבור ישיר אל התת מודע שלך שעוקף את המגננות של האגו.מיינד המודע... זה שימוש בתדר תקשורת שלא הרבה מודעים לו
אישית עושה זאת רק עבור נשים... מעט מאוד לגברים...
zytry​(שולט)
לפני 3 שנים • 19 בספט׳ 2020
zytry​(שולט) • 19 בספט׳ 2020
מניסיוני קיימת אוטוסוגסטיה אצל חלק מהעבדים בהתמסרותם לאדון, באופן טוטלי. אין לי ספק שזה בבחינת היפנות עצמי לאחר שאמרתי לו " מעתה אתה עבד שלי"
''''''''''
לפני 3 שנים • 20 בספט׳ 2020
'''''''''' • 20 בספט׳ 2020
Relaxed Alpha כתב/ה:
זה לא בדיוק היפנוזה... זה יותר דיבור ישיר אל התת מודע שלך שעוקף את המגננות של האגו.מיינד המודע... זה שימוש בתדר תקשורת שלא הרבה מודעים לו
אישית עושה זאת רק עבור נשים... מעט מאוד לגברים...

אם אני אבקש ממש יפה תעשה לי גם?
רמפול
לפני 3 שנים • 20 בספט׳ 2020
רמפול • 20 בספט׳ 2020
כמי שהתנסה בהיפנוזה, וניסה אותה על אחרים, לא מתוך הכשרה לנושא אלא מתוך למידה אישית והתבוננות, כמה נקודות.

אני מצטרף לקודמי שאמרו שהיפנוזה רחוקה מלהיות דומה למה שמראים בסרטים או בסרטוני יוטיוב, בהם מישהו פתאום חושב שהוא תרנגולת, או מאבד את הזיכרון לטווח קצר. היפנוזה זו מילה מאד גדולה למה שבבסיסו פשוט מצב מרוכז, שלא מאד שונה ממצבים שמשוייכים למדיטציה וכו'. זה אמנם מצב סוגסטיבילי אבל אין שום דבר "אפל" באקט הזה. זה לא שונה מאשר כל סוג אחר של אינטימיות בין שני אנשים, ולכן גם לדעתי בדרך כלל עובד הכי טוב בין אנשים שיש ביניהם כבר היכרות כלשהי. כלומר, אי אפשר פשוט לגשת למישהו ולומר לו "הפנט אותי".

אי אפשר לגרום למהופנט לעשות דברים שלא היה עושה בעולם האמיתי. בדרך כלל מדובר בגושפנקא לעשות דברים שממילא רצה או תכנן לעשות, אבל חשש.

קבצי אודיו יכולים להיות אפקטיביים בדיוק כמו שבובת מין יכולה להיות אפקטיבית - כלומר, עד נקודה מסוימת, כתחליף לדבר האמיתי - אבל זה לא זה בלי פרנטר או פרנטרית שמכירים אותך, יודעים לאן אתה רוצה ללכת ויודעים איך להביא אותך לשם. היפנוט בסקייפ או בזום גם רחוקים מלהיות תחליף לדבר האמיתי.