בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פוסט בנושא מתחזים

rose fox​(נשלטת)
לפני 3 שנים • 4 באוק׳ 2020

פוסט בנושא מתחזים

rose fox​(נשלטת) • 4 באוק׳ 2020
פרסמתי גם בבלוג שלי אבל זה הרגיש לי מספיק חשוב לפרסם גם כאן. אם עברתי על איזשהו חוק בפרסום ההודעה הזו כאן, תרגישו חופשי למחוק.

היום, מחוץ לאתר הכלוב דווקא, פנה אליי גבר שהתחזה לאישה, בפעם המי יודע כמה.

כשאני כותבת גבר שמתחזה לאישה, אני חס וחלילה לא מתכוונת לטרנסיות, שהן נשים לכל דבר מבחינתי. אני מתכוונת לגברים שמזדהים כגברים ביום-יום אבל מעמדים פני נשים כדי לפתות נשים אחרות, אמיתיות.

נמאס לי מהתופעה הארורה והמעצבנת הזו. חייבים לשים לזה סוף. אין שום סיבה שבעולם שאני, או כל אחת אחרת, נשלח תמונות או לפני זה אפילו, ניקשר ונרצה פרסונה שהיא מזוייפת.

איך אתן מתמודדות עם זה? מה אתן עושות במקרים כאלו?
    התגובה האהובה בשרשור
ארגמןן​(אחרת)
ארגמןן​(אחרת) • 4 באוק׳ 2020
תאמת שנדיר שזה קורה לי. אם כן אני חוסמת וממשיכה הלאה. ואם אפשר להתלונן באפליקציה, אחרי שאני בטוחה שזאת התחזות אני מתלוננת.
הטיפ שלי זה לרחרח כמה שיותר, כלומר לבדוק את השטח לפני שאת עושה משהו, וללכת בקצב שלך.
אין מה לעשות.. טורפים תמיד יהיו.. צריך לעשות את החלק שלנו בלשמור על עצמנו כמה שיותר.
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 4 באוק׳ 2020
מתחזים יש בכל מקום, גם בחיים ה'אמיתיים' (ראי תוכניתו של חיים אתגר - 'המתחזים').
הם באים בכל גיל ומין (גברים שמתחזים, נשים שמתחזות בגילאים שונים).
המרחב הוירטואלי עוד יותר 'נוח' לשם כך, אפשר להתחבא מאחורי המסך ולהמציא סיפורים מכאן ועד להודעה חדשה.

כעקרון, כלל חשוב בחיים - כבדהו וחשדהו (ואני לרוב מקדימה חשדהו לכבדהו).
אל תחששי לשאול שאלות ובעיקר לבקש גם לדבר בטלפון, לראות במצלמה וכן הלאה, כך לפחות ניתן לצמצם את האפשרות
ולוודא, שגבר שפונה אלייך הוא אכן גבר ואישה היא אכן אישה...

אגב, יש פה מנהל אתר בשם כלובי ואם זו תופעה שחוזרת על עצמה, תמיד ניתן לדווח לו. אמנם הם לרוב חוזרים אח"כ בניק אחר, אבל לפחות
לתקופה זמן מסויימת יהיה שקט מאותו ניק מסויים שפנה אלייך.
King of Hearts

פיתרון קל ופשוט

King of Hearts • 4 באוק׳ 2020
הדרך הכי פשוטה זה להציע לשוחח בטלפון.
כריסטין​(מתחלפת)
לפני 3 שנים • 5 באוק׳ 2020
כריסטין​(מתחלפת) • 5 באוק׳ 2020
אני חושבת שעם הכלוב היה נותן אפשרות כזו לדוגמא שמי שמוסר מהכלוב מוסר לאלתר והמספר נייד שלו או גם האימייל חסומים לכניסה חוזרת זה היה פותר המון ,
לא מדברת כמובן על אלו ששוכחים סיסמא וכו ,
אלא על מי שהכלוב בוחר לחסום ולהסיר מכאן מסיבות כאלה ואחרות לצערי,

ועד שיקרה משהו דומה לא נותר אלא להשים לב עם מי מדברים ,
לדרוש נייד , לדרוש וידיאו ,
לדרוש פרטים שיעזרו לנו לבטוח באדם שמולינו
שדדובר אמת ,
זאב פטיש{סאדיסט}
זאב פטיש{סאדיסט} • 5 באוק׳ 2020
לדעתי וידאו חושף אתכן ועד שקולטים שהצד השני מטושטש כבר נחשפתן...

כמו בכל דבר אסור למסור פרטים בתחילת הדרך, לדעתי ישנ הצורך למשוך את שלב החיזור על מנת לחשוף כוונות בצד השני.

טורפים אומנם משקיעים זמן לא מבוטל, אבל בכל זאת חסרי סבלנות וניתן להרגיש את הזיוף.

הבלוג אומנם אינו משקף את הכל אבל יכול להעיד דבר או שניים על איכות הכותב ולמרות זאת, אני בטח שלא חסר כאן נשים שמתחילות איתי והן גברים.

מדגיש לא טראנסיות...אוהב אתכן..

אני חושב שרק תקשורת והרבה ממנה, עד שמרגישים בטוחים ומשם אפשר לעבור להאנגאוט ומשם לווצאפ.

אני לא מבין את הסתומות שממהרות לשלוח תמונות מיניות ישר על ההתחלה, זה כלי נשק לסחיטה!!!

חושב שזה מאוד מגרה להוסיף מצלמה בזמן האקט עצמו, אבל אין סיכוי שאתן למשהיא לצלם אותי בסטוץ!!!

לא מחליף תמונות שלי ולא מוכן לחשוף את עצמי בקלות, גם בהתאמה לא מבקש תמונות מהצד השני על שלא מבסס תקשורת טובה ועניין רב.

באחת מהתקשורות בתקופה האחרונה נתבקשתי לצלם את הזין שלי, היה ברור לי באותו הרגע שבצד השני ישנו גבר מתחזה.

אין סיכוי שאישה תבקש לראות את הזין שלי בשיחה, זה היה בטוח גבר...מרגיז ומבזה אבל זה חלק מהחיים...
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
מבחינה פרקטית - ברגע שההתכתבות עוברת לפסים אישיים אפשר לעבור לטלפון. כבר נפטרת מרוב הגברים.
אחרי שיחת טלפון אפשר להיפגש במקום ציבורי. זה לא חייב להיות סיפור, פשוט לשבת ולדבר קצת, במקום שבו את מרגישה בטוחה ויש לך איך לעזוב. מה שאת מגלה בשיחה קצרה פנים אל פנים, לא תגלי גם בשנה של שיחות וירטואליות.

זה כביכול מבזבז זמן ומשאבים להיפגש עם כל אחת אבל בטווח הארוך זה חוסך הרבה מריחת זמן והרבה תסכול. בתכלס הרי לא תיפגשי עם כל אחת שפנתה אלייך אלא רק עם מי שהשיחה איתה זורמת ועושה חשק להיפגש.

מי שמסרבת - הנחת העבודה שלי היא שיש לה משהו להסתיר אז היא מוזמנת להסתיר את זה עם עצמה לבד בחושך.