צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצד האפל של הפמיניזם הרדיקלי ואיך הוא פוגע בנשים

Sekhmet
לפני 3 שנים • 8 באוק׳ 2020
Sekhmet • 8 באוק׳ 2020
opiate כתב/ה:
Human rights are best done in moderation

נכון
כמו מאבק השחורים בארהב
המהפכה הצרפתית
שחרור היהודים מהשואה

הכל מאוד מתון ונעים וככה הגיעו להצלחה בשינוי זכויות?

לא
**רק** דרך מאבק רדיקאלי יש שינוי
והחנון חסר הביטחון שיתחיל להביא דוגמאות שנוגדות את זה צריך דחוף משהו לתחת שירגיע אותו

תבלעו ת'פריווילגיה שלכם ותפסיקו להתלונן. נראה אתכם חיים שנים במעמד חברתי נמוך ואז מדברים על כמה מאבק צריך להיות מתון.

יאללה דיון מיותר, מי שנגד מאבק רדיקאלי מדבר נטו מבורות, חוסר ביטחון למעמד הפריוולגי שלו, חוסר רגישות חברתית ומוסרית ואגואיזם
רמפול
לפני 3 שנים • 9 באוק׳ 2020
רמפול • 9 באוק׳ 2020
ציטוט:
מי שנגד מאבק רדיקאלי מדבר נטו מבורות, חוסר ביטחון למעמד הפריוולגי שלו, חוסר רגישות חברתית ומוסרית ואגואיזם

עד שיבואו ויגעו במשהו שאת לא מוכנה לוותר עליו.
Sekhmet
Sekhmet • 9 באוק׳ 2020
לא מוכנה לוותר על לקשור גברים מיזוגנים עד שהם בוכים

את הזכות הזאת אף אחד לא יקח לי שמעת??

גם לא בעד שלום עולמי, זה הגבול שלי
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
AlphaPower כתב/ה:
TheStrider כתב/ה:
דיכוי של המין הגברי?
נתחיל בכמה עובדות,
א. המין הגברי איננו מין, הוא מגדר של המין האנושי, הומו ספיאנס.
ב. אין תחום אחד שבו לנשים יש העדפה או יתרון מערכתי פרט אולי למשמורת על ילדים וגם שם לא הוכחה עד כה שזה נובע מסקסיזם.
ג. עד כה לא עיגנת ולו טיעון אחד שלך במידע, כל מה שאתה מתבסס עליו זה דעות.
ד. אני לא סבור שיש בך את תפיסת המציאות הדרושה ליצג את המגדר עליו אני נמנה ולכן אודה לך אם תחדל להציג את עצמך כמייצג המגדר הגברי. בשם הגברים אני אומר שאנו חושבים שאתה מזבל ועד כה אינני רואה מחאות ענק של גברים שתומכות בשטויות שאתה סבור שמהוות תאוריה עובדתית.

אני מייצג את המין הגברי, אתה סמרטוט שמלקק לפמינאציות אותך וכמוך אני לא מייצג, אתה כבש שמובל לשחיטה בחיוך.
אתה לא רואה מחאות כי התקשורת דואגת לא לפרסם אותם בדיוק כמו שלא מפרסמים את האלימות של נשים כלפי גברים.
תכנס לקבוצת מלוכדים בפייסבוק ותראה את הקורבנות, תכנס לשיח פמיניסטי(ממש לא פמיניסיטי אבל ככה הן קוראות לזה) תקרא את ההסתה והאלימות ותגיד אם בזבל הזה אתה תומך.

שכחת אנשי לטאה.
AlphaPower​(שולט)
AlphaPower​(שולט) • 9 באוק׳ 2020
Black Cherry כתב/ה:
opiate כתב/ה:

נכון
כמו מאבק השחורים בארהב
המהפכה הצרפתית
שחרור היהודים מהשואה

לא
והחנון חסר הביטחון שיתחיל להביא דוגמאות שנוגדות את זה צריך דחוף משהו לתחת שירגיע אותו

תבלעו ת'פריווילגיה שלכם ותפסיקו להתלונן. נראה אתכם חיים שנים במעמד חברתי נמוך ואז מדברים על כמה מאבק צריך להיות מתון.

יאללה דיון מיותר, מי שנגד מאבק רדיקאלי מדבר נטו מבורות, חוסר ביטחון למעמד הפריוולגי שלו, חוסר רגישות חברתית ומוסרית ואגואיזם

פמינאצית את בכלל שמה לב למה שאת כותבת?
היסטוריה זה גם לא הצד החזק שלך.

עד לפני מאה שנים הכושים בארה"ב היו עבדים ששוחררו על ידי האנשים הלבנים(האנשים הלבנים נאבקו כדי לשחרר אותם), המאבק שלהם עכשיו כתגובה לאלימות ורציחות המשטרה כלפיהם עם היגיון אבל הדרך שבה הם משמידים ובוזזים חנויות לא קשורה למאבק ולא נכונה גורמת לאנשים לא לרצות להיות בצד שלהם, המשטרה מתנהגת בצורה כזאת אז תדאגו להלחם במשטרה.

שיחרור היהודים בשואה? היהודים הובלו כצאן לטבח, כל המדינות סגרו עיניים, את אף אחד הם לא עניינו ואף אחד לא נלחם עליהם, כל מדינה דאגה לאינטרס שלה ואם הנאצים לא היו נלחמים במדינות האחרות אז גם אף אחד לא היה מתערב.

המהפכה הצרפתית הייתה רמיסת זכויות של עם מה שממש לא קשור למאבק הפמינאצי, כי הנשים במדינה שלנו ממש לא נמצאות בדיכוי, 30 שנים שקיים שיוויון ואפילו חוקים של העדפה מתקנת(שחוקקו על ידי גברים לטובת נשים) אז תתעוררי.

אם כבר תשווי את ה"מרד" שלכן לעליית הנאצים לשלטון, בהתחלה לא הלך להם אז הם התחילו במסע שטיפות מוח, ונדליזם והפחדות עד שלבסוף עלו בצורה חוקית.

יש מקומות ש"נאבקים" בלסביות בדרך שנקראת אונס מתקן, אונסים אותן כדי לגרום להן להמשך בחזרה לגברים, דרך המחשבה ההזויה הזאת מזכירה לי את דרך המחשבה שלך.

שאת רוצה מאבק רדיקאלי תזכרי שבכל מלחמה יש הרוגים מ2 הכיוונים, ברגע שייגרמו לצד מסויים לדיכוי והוא יגיע למצב שלא ישאר לו מה להפסיד הוא יהפוך למאוד מסוכן.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
Black Cherry כתב/ה:
opiate כתב/ה:

נכון
כמו מאבק השחורים בארהב
המהפכה הצרפתית
שחרור היהודים מהשואה

לא

היהודים מהשואה באמת לא קשור למאבקי זכויות. אולי המגנא כרטא שנתנה להם אוטונומיות. בגדול, יהודים לא נלחמו על זכויותיהם, בטח שלא הפגינו. יותר ניסו להיות בשקט, ועבדו דרך שדולות קטנות של בעלי השפעה שלחשו באוזני המלך וכדומה. לא היינו פוליטיים, לא כיהודים.
אבל מאבק השחורים, את מאה אחוז צודקת. כנל מאבק הלהטב. בארהב המהפכות קשורות אחת בשנייה.
כן, יש מקום למאבק, מכל מיני סוגים. צריך פנתרים שחורים למיניהם, אבל צריך גם מרטין לותר קינגים. שני הכוחות תרמו למהפכה של השחורים, אחד אלים מאוד והשני עם נאומים ומחאות לא אלימות.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
[quote="AlphaPower"]
Black Cherry כתב/ה:
opiate כתב/ה:

...את בכלל שמה לב למה שאת כותבת?
היסטוריה זה גם לא הצד החזק שלך.

עד לפני מאה שנים הכושים בארה"ב היו עבדים ששוחררו על ידי האנשים הלבנים(האנשים הלבנים נאבקו כדי לשחרר אותם)...

היא חלשה בהיסטוריה? קודם כל, יופי שאתה כותב כושים, באמת.
1.עבדים עד לפני מאה שנה? לפני מאה שנה היתה שנת 1920. העבדות הסתיימה במלחמת האזרחים, 1863. זה מאה שישים שנה
2. לבנים נאבקו לשחרר שחורים? בוא נתחיל מזה שהאומה האמריקאית, כולה, קמה על עבדים שחורים. הלבנים שכתבו שלכל אדם יש הזכות לאושר וחירות החזיקו עבדים. לקח זמן עד שלחלק נפל האסימון ש"כל אדם" אשכרה כולל כל אדם. ומלחמת האזרחים בכלל לא פרצה כדי לבטל או להמשיך את העבדות, אלא בגלל הפוליטיקה והכלכלה סביב עבודה לבנה מול עבדים שחורים. https://www.pbs.org/opb/historydetectives/feature/causes-of-the-civil-war/#:~:text=A%20common%20explanation%20is%20that,key%20issue%20was%20states'%20rights.

3. היא התכוונה לתנועת זכויות האזרח האפרו-אמריקאית. זה מרטין לותר קינג ג'וניור, פנתרים שחורים. זה על ביטול חוקי ההפרדה השונים במדינות בדרום, לא עבדות. זה מ54 עד 68. נו, לזה אתה יכול לקרוא מאה, אני מניח. רק שהם לא היו עבדים. וזה שחורים עשו למען עצמם, לא לבנים למענם.
https://he.m.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%AA%D7%A0%D7%95%D7%A2%D7%94_%D7%94%D7%90%D7%A4%D7%A8%D7%95-%D7%90%D7%9E%D7%A8%D7%99%D7%A7%D7%90%D7%99%D7%AA_%D7%9C%D7%96%D7%9B%D7%95%D7%99%D7%95%D7%AA_%D7%94%D7%90%D7%96%D7%A8%D7%97

הנה הצעה - לפני שאתה לועג למישהו, כדאי שתוודא שמה שאתה עומד לומר אינו בורות טהורה. כאילו, זה מוציא אותך נורא מטומטם. תעשה כמוני - קודם תלמד את הנושא, ואז תלעג.
AlphaPower​(שולט)
לפני 3 שנים • 10 באוק׳ 2020
AlphaPower​(שולט) • 10 באוק׳ 2020
דרקן ראהל כתב/ה:

היא חלשה בהיסטוריה? קודם כל, יופי שאתה כותב כושים, באמת.
1.עבדים עד לפני מאה שנה? לפני מאה שנה היתה שנת 1920. העבדות הסתיימה במלחמת האזרחים, 1863. זה מאה שישים שנה
2. לבנים נאבקו לשחרר שחורים? בוא נתחיל מזה שהאומה האמריקאית, כולה, קמה על עבדים שחורים. הלבנים שכתבו שלכל אדם יש הזכות לאושר וחירות החזיקו עבדים. לקח זמן עד שלחלק נפל האסימון ש"כל אדם" אשכרה כולל כל אדם. ומלחמת האזרחים בכלל לא פרצה כדי לבטל או להמשיך את העבדות, אלא בגלל הפוליטיקה והכלכלה סביב עבודה לבנה מול עבדים שחורים. https://www.pbs.org/opb/historydetectives/feature/causes-of-the-civil-war/#:~:text=A%20common%20explanation%20is%20that,key%20issue%20was%20states'%20rights.

3. היא התכוונה לתנועת זכויות האזרח האפרו-אמריקאית. זה מרטין לותר קינג ג'וניור, פנתרים שחורים. זה על ביטול חוקי ההפרדה השונים במדינות בדרום, לא עבדות. זה מ54 עד 68. נו, לזה אתה יכול לקרוא מאה, אני מניח. רק שהם לא היו עבדים. וזה שחורים עשו למען עצמם, לא לבנים למענם.
https://he.m.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%AA%D7%A0%D7%95%D7%A2%D7%94_%D7%94%D7%90%D7%A4%D7%A8%D7%95-%D7%90%D7%9E%D7%A8%D7%99%D7%A7%D7%90%D7%99%D7%AA_%D7%9C%D7%96%D7%9B%D7%95%D7%99%D7%95%D7%AA_%D7%94%D7%90%D7%96%D7%A8%D7%97

הנה הצעה - לפני שאתה לועג למישהו, כדאי שתוודא שמה שאתה עומד לומר אינו בורות טהורה. כאילו, זה מוציא אותך נורא מטומטם. תעשה כמוני - קודם תלמד את הנושא, ואז תלעג.

אני יודע טוב מאוד את ההיסטוריה, זה חלק מהדברים שאני אוהב ללמוד בחיים, אתה באמת חושב שאני אתחיל לעשות שיעורי היסטוריה מקיפים למישהי שזה לא באמת מה שמעניין אותה וזורקת שטויות שהאכילו אותה החברות הפמינאציות שלה כדי להצדיק שימוש בכוח רדיקאלי לדיכוי ושליטה?
ומה שאתה כותב הוא נכון באופן חלקי ומתייחס לתקופות מסויימות, בתקופות אחרות זה ממש לא רלוונטי, סיום העבדות באחרון ממדינות הדרום בארה"ב בוטל בערך לפני 15 שנים.
ולקרוא להם שחורים זה יותר גרוע מלקרוא להם כושים.

במקום להגיב על מה מה שהיא כותבת באופן ריאלי אתה מעדיף לתמוך במה שנכתב נגדך, מה לא עושים כדי ללקק לפמינאציות שרוצות לטפל בך בדרך רדיקאלית, פשוט כבשון מתוק.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
שמע, אתה גרוע.
אתה יודע שכתבת שטויות. כולם יודעים שכתבת שטויות. להתעקש שזה רק נראה ככה ואחרים לא מבינים, זה באמת תירוץ עצוב. ולא רק שכתבת שטויות, עוד ניסית להשתמש בהן כדי לנגח אדם אחר. שזה מגעיל סתם. אז ברור תחטוף.
כן הגבתי לה, ואתה רואה את התגובה. אתה רואה שתיקנתי אותה, ואם תקרא טוב תראה שאמרתי לה שיש צורות מחאה שונות, לא חובה לשרוף את המועדון.

אבל, זה לא מתאים לסיפור שאתה בונה. אז אתה מעמיד פנים שלא כתבתי. אבל, זה לא מספיק. אז אתה הופך אותי לבוגד וחנפן. עכשיו אתה יכול להמשיך, כי הסיפור שבנית בראש עובד - אתה קורבן של נשים רעות והמשתפ שלהן. נשים טובות וגברים אמיתיים ישר היו רואים את זה. לא נורא, עוד מעט, הכל ישתנה, כולם ידעו שצדקת, ואתה תעמוד בראש תנועת הגבר החדש, ויהיו רק נשים אמיתיות, כאלה שחושבות שאתה גאון וגומרות כשאתה לוקח נשימה עמוקה.
הבעיה, שכדי להחזיק בסיפור אתה חייב לעוות את המציאות. לזה יש מחיר.
אני אהבתי שאתה אומר שרונית דרור אומרת את האמת, וגם עושה הכל רק בשביל כסף. נגיד, מעוותת מדע בשביל להשיג תרומות? זה משהו שבן אדם שרק בקטע של כסף עשוי לעשות. אתה מבין, הרסת את כל האמינות שלה בעצמך, בגלל הצורות שאתה מערבב את המציאות כדי שתתאים לסיפור בראש.
כן גם יריבתך סובבה את המציאות בשביל הסיפור בראש. משמעותית פחות ממך, יש לציין. גם אני עושה את זה ברמה כלשהי.כולם. לכן, הבאתי ציטוטים. לכן, אמרתי לך להביא מספרים, כי שם קשה יותר לשקר, וקל לעלות על שקרים.
מעכשיו, נקרא לך דיסוננטוש
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אוף, למה רק אני קוראת לו כח-אלפא? זה כזה מושלם. זה אשכרה השם שהאיש בחר לעצמו (עם עיברות קל) והוא הולם אותו כמו כפפה ליד.

(או כמו קסדת נייר אלומיניום, איש איש וטעמו, אני לא שופטת בחירות אופנה של אחרים).