לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצד האפל של הפמיניזם הרדיקלי ואיך הוא פוגע בנשים

לילית חדשה
לפני 3 שנים • 11 באוק׳ 2020
לילית חדשה • 11 באוק׳ 2020
אני רק שאלה, אם אתה אומר ש:

AlphaPower כתב/ה:

3420 נשים, תקפו את הבעל/בן הזוג באלמ"ב

ובנוסף אומר ש
AlphaPower כתב/ה:

המידע נלקח מפירוט של המשטרה ומתייחס לשנה האחרונה רק ששם הם לא מציגים את זה כתלונות שווא הם מצידים כתלונות שלא הוגש נגדם כתב אישום.

אז אתה אומר שיש בעצם 3420 כתבי אישום על עבירות בתחום האלמ"ב כנגד נשים?
Natya Shastra​(שולט)
Natya Shastra​(שולט) • 11 באוק׳ 2020
במלחמה תמיד יש שני צדדים. ושניהם טיפשים. להיות איש שלום זה פשוט טוב יותר. להתעסק במה שאוהבים ולא במה שלא אוהבים. יש חוסר שוויון מטופש בעולם ואני מסכים שנשים וגברים צריכים להרוויח את אותה המשכורת. אבל גם לגבר מגיע חופשת לידה. אבל הכי טוב זה להיות עצמאי. מי שמבזבז את הזמן שלו על מלחמות הוא קורבן מבחירה.
AlphaPower​(שולט)
AlphaPower​(שולט) • 11 באוק׳ 2020
דרקן ראהל כתב/ה:
שמע, אתה גרוע.
אתה יודע שכתבת שטויות. כולם יודעים שכתבת שטויות. להתעקש שזה רק נראה ככה ואחרים לא מבינים, זה באמת תירוץ עצוב. ולא רק שכתבת שטויות, עוד ניסית להשתמש בהן כדי לנגח אדם אחר. שזה מגעיל סתם. אז ברור תחטוף.
כן הגבתי לה, ואתה רואה את התגובה. אתה רואה שתיקנתי אותה, ואם תקרא טוב תראה שאמרתי לה שיש צורות מחאה שונות, לא חובה לשרוף את המועדון.

אבל, זה לא מתאים לסיפור שאתה בונה. אז אתה מעמיד פנים שלא כתבתי. אבל, זה לא מספיק. אז אתה הופך אותי לבוגד וחנפן. עכשיו אתה יכול להמשיך, כי הסיפור שבנית בראש עובד - אתה קורבן של נשים רעות והמשתפ שלהן. נשים טובות וגברים אמיתיים ישר היו רואים את זה. לא נורא, עוד מעט, הכל ישתנה, כולם ידעו שצדקת, ואתה תעמוד בראש תנועת הגבר החדש, ויהיו רק נשים אמיתיות, כאלה שחושבות שאתה גאון וגומרות כשאתה לוקח נשימה עמוקה.
הבעיה, שכדי להחזיק בסיפור אתה חייב לעוות את המציאות. לזה יש מחיר.
אני אהבתי שאתה אומר שרונית דרור אומרת את האמת, וגם עושה הכל רק בשביל כסף. נגיד, מעוותת מדע בשביל להשיג תרומות? זה משהו שבן אדם שרק בקטע של כסף עשוי לעשות. אתה מבין, הרסת את כל האמינות שלה בעצמך, בגלל הצורות שאתה מערבב את המציאות כדי שתתאים לסיפור בראש.
כן גם יריבתך סובבה את המציאות בשביל הסיפור בראש. משמעותית פחות ממך, יש לציין. גם אני עושה את זה ברמה כלשהי.כולם. לכן, הבאתי ציטוטים. לכן, אמרתי לך להביא מספרים, כי שם קשה יותר לשקר, וקל לעלות על שקרים.
מעכשיו, נקרא לך דיסוננטוש

זה שהמשטרה לא מדווחת על כמות תלונות השווא לא אומר שזה לא קיים, הם מדווחים על התלונות שלא הוגש נגדם כתב אישום וכותבים שמרבית התלונות נסגרות מחוסר בראיות, קיימים מקרים שבאמת יש אלימות ואין ראיות אבל מרבית המקרים אלה תלונות שווא.
אני עומד מאחורי כל מה שאני אומר זה שאתם אוהבים לשנות את המציאות לא אומר שאני משנה וזה שאתם מתעלמים מהמציאות או מנסים להציג אותה בצורה אחרת לא אומר שהיא לא קיימת.
https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3848275,00.html

אתה יכול לראות את אישתו של ג'וני דפ מנהיגת מי טו מה היא עוללה לו.
AlphaPower​(שולט)
לילית חדשה כתב/ה:
אני רק שאלה, אם אתה אומר ש:

AlphaPower כתב/ה:

3420 נשים, תקפו את הבעל/בן הזוג באלמ"ב

ובנוסף אומר ש
AlphaPower כתב/ה:

המידע נלקח מפירוט של המשטרה ומתייחס לשנה האחרונה רק ששם הם לא מציגים את זה כתלונות שווא הם מצידים כתלונות שלא הוגש נגדם כתב אישום.

אז אתה אומר שיש בעצם 3420 כתבי אישום על עבירות בתחום האלמ"ב כנגד נשים?

זה שאת לא יודעת לקרוא זאת בעיה שלך.

כתב אישום מוגש נגש אישה רק במקרה שהיא דקרה אותו והוא אושפז או נרצח, כל השאר חוסר עניין הציבור(למעט מקרים מיוחדים שנוח למשטרה להפיל מישהי ממניעים אישיים).
והעונשים שהן מקבלות ביחס לגברים על אותן העבירות פשוט בדיחה.
opiate​(שולט)
opiate​(שולט) • 11 באוק׳ 2020
Are you concerned that your future wife will have a bad day at work and rough you up?

Are you afraid that if you turn to the cops no one will treat you seriously?

Do you think anyone else has felt this way before?
AlphaPower​(שולט)
opiate כתב/ה:
Are you concerned that your future wife will have a bad day at work and rough you up?

Are you afraid that if you turn to the cops no one will treat you seriously?

Do you think anyone else has felt this way before?

כולנו מודעים למה שהיה לפני 30 שנים ויותר אבל מה זה משנה? בשביל זה עשו חוקים של הפליה מתקנת כדי למגר את התופעה וכרגע אנו דנים בהווה ובעתיד ורוצים שיוויון זכויות אמיתי לכל המגדרים לא מסע של נקמות.
גם גרמניה הנאצית פתחה את מלחמת העולם השניה, תקפה, כבשה ורצחה כתגובה לדיכוי הקיצוני שהם עברו בכניעה שלהם במלחמת העולם הראשונה אז זה אומר שמה שהם עשו זה בסדר? מה שעשו להם לא בסדר אבל התגובה הקיצונית שלהם הייתה הרבה יותר לא תקינה וזה מה שאנחנו לא רוצים שיקרה במדינה שלנו.
קפקא
קפקא • 11 באוק׳ 2020
אני רק שאלה:
כמה מהמגיבות והמגיבים כאן יודעים באמת מה זה "פמיניזם רדיקלי" ומה ההבדל בינו לבין אסכולות פמיניסטיות אחרות? (ולא, להעתיק מוויקיפדיה לא נחשב)
opiate​(שולט)
All the abusers from 30 years ago just vanished?

If you are concerned with civil rights stand with all victims and don't compare people's struggle for equality to the worst tragedy in human history
AlphaPower​(שולט)
opiate כתב/ה:
All the abusers from 30 years ago just vanished?

If you are concerned with civil rights stand with all victims and don't compare people's struggle for equality to the worst tragedy in human history

כנראה שלא הבנתי אותך נכון,
חשבתי שדיברת על הדרך שבה המשטרה לא הייתה מטפל בעבר במקרים אמיתיים.

זה שקיימים מקרים של התעללות לא קשור בכלל לנושא המדובר, התעללות קיימת ב2 הצדדים.
opiate​(שולט)
the subject of this post is radical feminism is harmful for women

if the subject was that there are loopholes in the legal system that hurt men there would be different replies

anyways sorry for all the english, boring day, good luck with it all.