שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה רוב האנשים שמתעסקים בBDSM שמאלנים?

sub_t​(נשלט)
לפני 3 שנים • 13 באוק׳ 2020
sub_t​(נשלט) • 13 באוק׳ 2020
מתחבר למה שכתב זאלופון

מהסיבות הבאות :
1. אין שמאל ואין ימין אף אחד לא זוכר מה רצה קרל מרקס, מה 5 המ"מים" של זבוטננסקי, גם השיח לא עובר דרך קווי 67 או פלסטינים ומתישבים. לצערי רב השיח הוא סביב "ביבי" וסביב ראש הממשלה מסתובבת כל האידיאולוגיה.
2. באופן כללי, אבל כן בנוגע למין (בהכללה), מפני שהאוכלוסייה הימנית היא יותר מסורתית-דתית וחרדית השותפים הטבעיים אז יש להם פחות ייצוג ברשת אם כי הצרכים והפנטזיות מגיעים גם שם לביקור מידי פעם.

3. בחיים של רובנו בכלל, בהנחה שאנחנו חילונים, אקדמאים, מעמד ביניים ומאזור גדרה עד חדרה, סביר שיהיו יותר אנשים שמייחלים לשינוי לא בהכרח שמאל מסורתי, סוציאליסטי עם פקידים ופנקסים אדומים.

4. מאוד מסכים להגדרה החדשה השנויה במחלוקת, של אבישי בן חיים וברוך קרא, מצביעי גוש הימין לא בהכרח ביבי, מגיעים יותר מ"ישראל השנייה", שהם בגדול כל מה שלא נמצא בקבוצה של האליטה החילונית (חלקה אולי אשכנזית, אבל היום כולם מעורבבים וזה מצוין), וחרדים הם בכלל "ישראל השלישית".

שוב תודה לזאלפון על ההבחנה השנויה במחלוקת
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
פרשי כתב/ה:
דרקן ראהל כתב/ה:
פרשי - כן, לאלה שהפגינו נגד רבין בצורה שהפגינו יש אחריות כלשהי על מעשיהם, על הצורה שהם התבטאו - אבל, אזרח מן השורה שלא היה שם, לא אחראי למה שקרה שם. ובטח שאזרח פשוט שהפגין שם לא אחראי למעשיו של יגאל עמיר. ובכל מקרה, זה כבר ישן ומספיק. זה שיש אנשים שעוד חופרים על זה, זה בעיה שלהם. המנהיגים זה כבר שאלה אחרת. המנהיגים זה סיפור אחר
עכשיו, תהיה הוגן - ביבי טוען שלא מחליפים ראש ממשלה בהפגנות. אבל, הוא עצמו הפגין נגד רבין, לא? הוא עצמו קרא לאולמרט להתפטר, לא? זה לא קצת צביעות מצידו להגיד שראש ממשלה נבחר זה קדוש, כשהוא עצמו קרא להתפטרות של ראשי ממשלה? ועוד פעמיים!! אפילו לא טיפה צבוע?
עכשיו, תגיד ברצינות - מה לי, שנולדתי ב1980, ולהפגנות נגד בגין? או לאמירות של בן גוריון? אני הייתי פעוט כשכל זה קרה, איך זה קשור אלי? מה, אם אני מצביע מרצ אז אני קשור לאוסלו? בהסכמי אוסלו הייתי, נדמה לי, בן 12. מה הבנתי מהתחת שלי בגיל הזה? איזה השפעה היתה לי על זה? מה הקשר ביני לבין הערכה או חוסר הערכה ליאסר ערפאת???? באיזה ראש הזוי אני קשור לדברים האלה? אנחנו חיים עכשיו, אני מצביע היום.
תתאפס על עצמך כבר. תחשוב כמה אנשים היום מצביעים שמאל ובקושי יודעים מי זה ערפאת, כי הם נולדו כשהוא כבר לא היה רלוונטי?? מה, ילד בן 20 שמצביע מחר פעם ראשונה, ובוחר מחל, מצביע לבגין?? הוא בכלל יודע מי זה בגין????

אני רוצה להפתיע אותך, לא הצבעתי ביבי, ולא הצביע לו בחיים. אם היית רואה את חשבון הטוויטר שלי, היי יודע עד כמה אני מתעב אותו.
בקשר ליאסר עראפת, לכל לראש האנשים שיושבים בר כיום הולכים לקבר שלו, אפשר לחשוב הוא איזה צדיק ולא רב מרצחים, כל אנשי הרוח של השמאל הישראלי תומכים בצורה הפשוטה ביותר במחבלים, חיים אורון, עמוס עוז, רון פונדק, עמיר פרץ, יוסי ביילין, בנימין בן אליעזר, ציפי ליבני, כל הרשימה היפה הזאת תכה במרואן ברגותי, מחבל שהורשע על מעשי טרור בהם נרצחו ונפצעו ישראלים רבים.לא נחשד, הורשע.
אז כן, השמאל הישראלי מעריץ מחבלים ומעודד טרור

חצי ממה שכתבת לא הבנתי.
לא ענית לי אם ביבי צבוע או לא כשהוא אומר שאסור לקרוא לראש ממשלה להתפטר
נתת שמות מסויימים. אני אפילו לא בודק אם אתה צודק. עמוס עוז, יוסי ביילין, פואד, ציפי לבני - מי מהם חכ במפלגת שמאל בימינו? איפה אלה שכן? איפה שמולי? איפה ניצן הורוביץ? איפה השם שלי, הוא לא ברשימה, וגם לא השמות של חברים שלי - למה אנחנו, מצביעי השמאל, לא רשומים כאן? ציפי לבני בכלל בילתה את רוב חייה בליכוד, אם אני זוכר נכון.
יש, כנראה, אנשים מהשמאל שמתאימים לתיאור, ויש שלא.
למה אתה מתעקש שזה ה-שמאל, בהא הידיעה? זה לא, והרשימה עצמה מראה את זה - זה אינדיבידואלים שמצביעים שמאל או חלק מהנהגת השמאל.
אין מצב שתפנים, שכמו שאתה יכול להיות ימני שלא תומך בביבי, יש שמאלנים שלא מסכימים עם עמיר פרץ על דברים? שכמו שיש מנהיגי ימין מעבר לביבי, יש מנהיגי שמאל מעבר לאלה שציינת?
תפסיק לחשוב שיש אותך ואת האויב. זה שטויות שמרעילות הכל.
zytry​(שולט)

שמאל ימין.

zytry​(שולט) • 13 באוק׳ 2020
כל השמאל בישראל מסתכם בשישה מנדטים. אבל הרעש שלהם נשמע בכול פינות הארץ. ואין סממן אחד קשור ולא קשור שלא נדחף לעוגת השמאל. זה מתבטא גם כאן בשרשור הזה.
רמפול
רמפול • 13 באוק׳ 2020
יש הבדלים דומים בין דמוקרטים לרפובליקנים בארה"ב:
https://www.politico.com/magazine/story/2018/10/27/sexual-fantasies-republicans-democrats-politics-221919
הטענה של המאמר היא שכולנו נמשכים לטאבו. דמוקרטים חורטים שיוויוניות על דגלם, ולכן הם נמשכים להפרה של השיוויניות הזו (בדמות BDSM). אין ממש הוכחות במאמר לתיאוריה הזו.

ותגידו, כל דיון עם איזשהו פוטנציאל מעניין צריך להתדרדר פה לביבי, סמאלנים והפגנות?
דנידיןדין
לפני 3 שנים • 19 במרץ 2021
דנידיןדין • 19 במרץ 2021
שאל את יהודה משי זהב על פתיחות מינית
האקסלי​(נשלט)
לפני 3 שנים • 20 במרץ 2021
האקסלי​(נשלט) • 20 במרץ 2021
בכל הנוגע למאמרים ולמחקרים, הבעיה היא, לדעתי, שמי שכותב אותם הוא מוטה עצמו ולא מודע לנטייה.
"אנשים שמסכימים איתי הם אנשים שמאמינים בערכים טובים, והפרתם היא מעין טאבו. זה פחות מעניין את האנשים שלא מסכימים איתי, שמחקר אובייקטיבי מראה שהם אנשים שנמשכים לערכים של איכסה ולהיות בן אדם לא טוב."

בסך הכל אני מאמין שגם בימין וגם בשמאל אנשים מוצאים את עצמם בצד שלפי דעתם הוא זה שמקדם ערכים טובים וחופש וחירות ושיוויון.
בעיקר בארה"ב שם יש הרבה דגש על חופש הביטוי והם לא בקטע של לנעול את התחבורה שלך בימים שקדושים לדת השולטת.
כל ממצא אפשר להסביר בדיעבד לפי הערכים שלך או הערכים שלכאורה הצד השני מרגיש.
אם היינו מגלים ש 98% מהגברים הימנים נמשכים לצד השולט, זה בגלל שהם בעד כיבוש ואובייקטיביזציה.
אם היינו מגלים שבעצם המחקר טועה ולמעשה 97.777% מהגברים הימנים למעשה נמשכים לצד הנשלט, אז זה בגלל שהם רוצים לקחת הפסקה מלהיות אנשים שולטים וכובשים וקלגסים. וגם זה מראה שהיותם נשלטים מערער את הגבריות שלהם ולכן הם חייבים להפגין עליונות על אחרים ולהיות איכסה פיכסה.

או יכול להיות שכל אדם כנה עם עצמו מסתכל על שני הצדדים, על הערכים שלהם, בוחר אם להיות ימני או שמאלני או ליברטריאני לפי זה,
ולאחר מכן, בלי קשר, מסתכל על הפטישים ויודע למה הוא נמשך, או חוקר ומגלה.

כן הגיוני לי אם יש מחקר שאומר שיותר שמאלנים מימנים נכנסים לעולם הזה, אבל אני ממש לא קונה את כל "הסיבות" שחוקר "אובייקטיבי" מגלה לאחר מעשה.
neter​(נשלטת)
neter​(נשלטת) • 20 במרץ 2021
לשמאל יש ראיה מורכבת של המציאות ולימין תפיסה פשטנית, בידיאסאמים למודי פארדוקסים, מורכבויות ורגישות לסביבה.
האקסלי​(נשלט)
האקסלי​(נשלט) • 20 במרץ 2021
השאלה שלי, נטר, היא האם את אומרת את זה כצופה אובייקטיבית מהצד, או שאולי את משוחדת לצד של אחד משני המחנות הללו?
אולי יש אנשים מורכבים בשמאל ופשטנים בימין, זה בהחלט נכון, אבל אני חושב שיש הרבה פשטנים בשמאל והרבה אנשים מורכבים בימין.

אני לא חושב שאמורה להיות קורלציה בין מה שמגרה אותי לבין מה שאני חושב על רגולציות.
אין שום קשר בין הדחפים המיניים שלי לבין מה שאני חושב על ההבדלים בין אסטרטגיית ג'ון קרי ואסטרטגיית דונלד טראמפ לשלום במזרח התיכון.
AsiLove​(שולט)
AsiLove​(שולט) • 20 במרץ 2021
מפתיע אותי שאנשים משתפים פעולה עם השאלה שמחלקת את העולם בצורה כזאת רדודה לימין-שמאל.
הכי קל לעשות הפרד ומשול באזרחים אם מחלקים אותם דיכוטומית לשני מחנות.
דוגמא: דמי אבטלה וביטוח לאומי זה סוציאליזם כלכלי שמאלי מובהק של שוויון.
יש מישהו ב"ימין" שרוצה לבטל דמי אבטלה? אם כבר החרדים רוצים יותר דמי אבטלה, הבטחת הכנסה וקצבאות ילדים.
זה אומר שהחרדים שמאלנים? כן שמאל כלכלי סוציאליים (כמובן שמסיבות אינטרסנטיות ולא מתוך רצון לשוויון זכויות אמיתי).
לסיכום אנחנו נשארים עם הפרדה של ימין ניצי ושמאל יוני אולי רק בפן הביטחוני.
אין שום מפלגה היום שדוגלת בארץ ישראל משני צידי הירדן כך שאין פה באמת ימין ניצי.
זאת רק שאלה אם למסור שטחים או לא למסור שטחים וגם היום הסכמה למסור שטחים נחשב שמאל יוני בטחוני קיצוני.
בעצם כל המפלגות היום זה סוג של מרכז. אין הבדל מהותי באגנדה ומי שאומר לכם אחרת הוא פוליטקיאי משסע לצרכי שלטון.
ועוד דוגמא לקינוח למי שמתקשה להבין - ימין זה לא אומר להיות דתי או מסורתי כך שהחנויות תהיינה סגורות בשבת. זה פשוט אי הפרדה בין דת ומדינה וסותר את העקרון של דמוקרטיה. הזיבה היחידה ש"הימין" מתנגד לתחבורה בשבת הוא הפחד מהחרדים ומשברירויות הקואליציה הרי הם נוסעים ברכב הפרטי בשבת. מה מסורתי בזה מה דתי בזה? זאת צביעות. אין פה שום ימין ושום שמאל. יש רק הפרד ומשול.
L U C I F E R
L U C I F E R • 20 במרץ 2021
AlphaPower כתב/ה:
זה בגלל ששמאלנים הם מזוכיסטים icon_biggrin.gif

כנראה לא שמעת אף פעם על המהפכה הצרפתית/רוסית/אמריקאית.