צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בפחות מ- 24 שעות (פוליטי)

-X-
-X-
לפני 3 שנים • 14 באוק׳ 2020
-X- • 14 באוק׳ 2020
את דוגמא נהדרת לשמאל "הדמוקרטי" וה"ליברלי" שמסית על בסיס יומי ותופר תיקים לחפים מפשע.
דמוקרטי וליברלי כמו רבין שירה באלטלנה ואחראי בעקיפין למוות של אלםי ישראלים בהסכמי אוסלו הרצחניים.
השמאל בכל המדינות הוא המדמם ביותר ורצח עד כה מליונים יא חור תחת הפוך שכמוך.
Alas
Alas • 14 באוק׳ 2020
הפרקליטות, היועמש ורהמ הם כנופיה אחת.
בורות של חרא.
הבעיה היחידה של המטורלל מבלפור שהוא היה בטוח "שאנשי שלומו" יעזרו לו לכסות את החרא המושחת שחירבן בהרבה חול.
כשזה לא קרה.. המטורלל המחורבן מבלפור יצא למסע צלב אישי נגד "אנשי שלומו".
שרשרת של חארות.
זה חרא, זה המיץ של החרא, וההוא שלשול.
רמפול
רמפול • 14 באוק׳ 2020
מתהפך, רשמת הרבה אבל לא ענית לשאלה שלי (שממילא הייתה מופנית ל-KGB, אבל באותה המידה הייתה יכולה להיות מופנית אליך).

אילו ראיות צריכות להיות, ואיזה אפיק צריך לספק אותן, כדי שתשתכנע שבנימין נתניהו מעל באמון הציבור?
אני פשוט רוצה להבין כדי שהדיון יהיה יותר פרודוקטיבי (ולראות אם הוא בכלל יכול להיות כזה).
למשל:
1. אם ישדרו כתבה בערוץ 2 שמצאו ראיות שביבי מכר צוללות, זה יספיק לך? או שתגיד שהתקשורת מוטה?
2. אם יגישו כתב אישום, זה יספיק לך? או שתגיד שהפרקליטות מוטה?
3. אם ירשיעו את ביבי בהתערבות במכירת הצוללות לצורך רווח אישי, זה יספיק לך? או שתגיד שבית המשפט מוטה?
4. אם יגיע לשירשור כאן התובע בתיק ויגיד לך באופן אישי שהוא מאמין על סמך הראיות שביבי פושע, זה יספיק לך? או שתגיד שהוא שייך לאליטה הנקמנית?
5. אם יתפרסמו הקלטות ביוטיוב של ביבי אומר "איזה כיף, התערבתי בעסקת הצוללות ועשיתי המון כסף שאני אוריש ליאיר, העם הזה ממש טיפש" - זה יספיק לך? או שתגיד שהשתמשו באלגוריתמים מתקדמים כדי לעוות את הסאונד?

פשוט תסביר לי איפה אתה מציב את הרף. או שהוא לא קיים? שאלה פשוטה.

מה צריך לקרות (בהנחה שביבי אכן אשם במשהו מהסעיפים) כדי שתשתכנע באשמתו?
zytry​(שולט)

לא התייחסת לאף משפט שלי באופן ניטרלי והארס של שנאת נתניהו

zytry​(שולט) • 14 באוק׳ 2020
הטופר המפשר כתב/ה:
zytry​(שולט) חבר, אתה סותר את עצמך כמה פעמים באותו משפט, וגם מנסה לסתום פיות , כלומר לקבוע את סדר השיח: על מה ראוי ואיך לדבר. אולי אתה לא עושה את זה בכוונה אבל זה מה שכרגע עשית:

1) אם הנך חושב שנתניהו נוהג נכונה ואתה לא רואה לו מחליף אז אתה תומך במדיניותו, כלומר אתה לפחות בעניין זה נמצא בצד הימני של המפה. וזו זכותך וכדאי להתחיל בזה.

2) האדם הוא חיה פוליטית (אריסטו), ולכן גם אם ישנם דברים שאמורים להיות להם תוקף כללי ואולי אף אוניברסאלי אי אפשר שלא להיות פוליטיים וזה בסדר.

3) אי אפשר לנתק את הדיון מהקשרו. בראשות הממשלה הנוכחית עומד אדם שאמנם הצליח להרכיב קואליציה אבל לא הצליח להבחר ולזכות באמון הציבור 3 מערכות בחירות. הוא חשוד בפלילים ולפחות חצי מהציבור אינו מאמין למילה שהוא מוציא מהפה.

4) מה נכון לנו "עכשיו" אינו יכול להיות מנותק ממה שהיה צריך לעשות לפניכן. זה חלק ממחדלי הממשלה הנוכחית.

4) תגלול מעט אחרונה , לנוחות המאזינים אני אסכם: הדיון התחיל מנושא ההפגנות, והתגלגל כמובן להטחה חוזרת ונשנת בשמאל ומנהגיו מאלטלנה -- אוסלו --- ועד ימינו אנו בכל עוולות הזמן הזה.

5) דוגמא אישית. כדאי בהקשר הזה ללמוד ולהתייחס לאירועי העבר.

וזהו. עד כאן דברי לערב זה. icon_smile.gif.
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 14 באוק׳ 2020
רמפול,
קודם כל אני צריך לדעת שהמערכת שמגישה כתב אישום נגד ראש הממשלה ישרה ונקיה.
לכן,בעקבות החשדות נגדם
אני רוצה לראות את פרקליטת מיסוי מתפטרת מתפקידה,
רוצה לראות את היועמש מתפטר,
רוצה לראות את כל השופטים שפעלו בניגוד ענינים מתפטרים.
רוצה שפרקליט המדינה היוצא יחזיר את הכסף שלקח לפני שעזב.
כל החוקרים שטיפלו בתיק ופעלו בניגוד לחוק שיתפטרו.

במצב היום הם לא יכולים לדרוש מרוהמ להתפטר .
מפני שהם מושחתים.

השיטה שלהם עובדת על שקרים וזיופים
כל מה שכולם יודעים ושותקים
יצא החוצה דרך תיקי ביבי.
Alas
Alas • 14 באוק׳ 2020
המערכת שמגישה כתבי אישום היא המערכת של רהמ!
הם אנשי שלומו, הם בורות החרא שהוא חירבן לתוכם, וזו המערכת שגם התבקש ממנה לכסות בחול על השחיתות של רהמ!
אבל.. ציפיות של רהמ לחוד, והמצב בפועל לחוד.
רהמ בור של ביוב מוצף בשחיתות.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
מתהפך כתב/ה:
רמפול,
קודם כל אני צריך לדעת שהמערכת שמגישה כתב אישום נגד ראש הממשלה ישרה ונקיה.
לכן,בעקבות החשדות נגדם
אני רוצה לראות את פרקליטת מיסוי מתפטרת מתפקידה,
רוצה לראות את היועמש מתפטר,
רוצה לראות את כל השופטים שפעלו בניגוד ענינים מתפטרים.
רוצה שפרקליט המדינה היוצא יחזיר את הכסף שלקח לפני שעזב.
כל החוקרים שטיפלו בתיק ופעלו בניגוד לחוק שיתפטרו.

במצב היום הם לא יכולים לדרוש מרוהמ להתפטר .
מפני שהם מושחתים.

השיטה שלהם עובדת על שקרים וזיופים
כל מה שכולם יודעים ושותקים
יצא החוצה דרך תיקי ביבי.

לא נראה לך שמתישהו מתחילה בעיה?
אתה יודע שגיא פלג היה צריך לשכור מאבטחים, בגלל שהוא קיבל יומיום איומים על חייו ועל חיי הילדים שלו?
התקשורת - שונאת את ביבי
המשטרה - שונאת את ביבי
הפרקליטות - שונאת את ביבי
ליברמן - שמאלן
השמאל, גנץ וכל אחד אחר - הם המושחתים האמיתיים, רק שבהם לא נגעו
קורונה - העם אשם
הפגנות - זה אנרכיסטים, נרקומנים, מטרידים מינית וזה לא חוקי להחליף ככה ראש ממשלה
הפרויקטור שביבי הביא - הוא לא בסדר גם כן
אשתו של מילצ'ן גם שמאלנית שקרנית? מושחתת?
הוא הקים את התאגיד שיהיה לו שופר, הבין שלא והחליט שהתאגיד צריך להסגר. יש ערוצי יוטיוב שכבר מסבירים שהתאגיד הוא רעיון של שמאל סוציאליסטי
דן מרגלית, שחשף את חשבון הדולרים של רבין, מזועזע מביבי - גם הוא כלי שרת של הרשע?

אין רגע שבו עוצרים ואומרים שלא יכול להיות? שמשהו לא הגיוני? שאדם שקרא לשני ראשי ממשלה להתפטר, פתאום אומר שלא קוראים לראש ממשלה להתפטר?
הוא בשלטון כבר נצח ורבע, ועדיין כל מנגנוני המדינה הם אנטי-ביבי? אבל, זה אנשים שהוא בחר ומינה! איך זה שרק כאשר הם לא עושים מה שהוא רוצה, הם הופכים פתאום לכוחות הרשע? זה הכל מערכות שהוא הקים - הוא השלטון במדינה הזאת.
לא, מתהפך. זה לא ייתכן. משהו מכל זה חייב להיות אחריות שלו.
מתארים אותו רגע אחד בתור ביבי המלך, הכי חכם, הכי חזק, הקוסם ועוד. ובאותה נשימה מסבירים שהוא קורבן אומלל וחסר ישע. מי מינה שרים לבטחון פנים ומפכ"לים למשטרה? מי מינה שרי משפטים? מי מינה את היועץ המשפטי?
מנדלבליט ניסה להגן עליו בכל דרך, עד שלא היתה ברירה. תקרא על מנדלבליט, תשמע איך קרוביו מתארים אותו כאיש יושרה ואמת. פתאום, רק סביב ביבי, הוא מושחת ושטני?
כמה אפשר לשקר לעצמנו? כמה אפשר לתת לבנאדם הזה כח ליצור שנאה ופילוג?
ביבי שכנע את כולם שהמשטרה היא הרוע, ועכשיו אף אחד לא לוקח את המשטרה ברצינות. הוא עשה אותו דבר למערכת המשפט.
לא ראית את מירי רגב זועמת על זה שאייל ברקוביץ' קרא להם ארגון פשע, ואז מאיימת שתהרוס לו את הקריירה אם לא יתנצל? ככה עובדת מדינה? רק כשביבי ראש ממשלה.

אני פשוט נדהם כל פעם מחדש עד כמה אנשים מוכנים לסובב לעצמם את הראש. עצוב לי, באמת
-X-
-X-
-X- • 14 באוק׳ 2020
רק אתמול הראו בחדשות הקומוניזם איך שי ניצן יכל לסחוט את מנדלבלאט.
כבר לא תלית שכולה יושרה...
מעניין אם יחשפו עוד הקלטות, או שזה יתמסמס כרגיל.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אני לא חושב שהוא אי פעם היה תלית שכולה יושרה. אולי טלית. אולי טלית שכולה תכלת.
ויכול היה לסחוט לא אומר סחט.
עכשיו, תגיד - נניח שמנדלבליט הוא התגלמות השחיתות. זה אומר שביבי חף מפשע?
אתה מבין, אם בנאדם אומר ש1+1=2, ואז מגלים שהוא שקרן פתולוגי, זה לא הופך את התשובה ל3.
אז יש לך הוכחה שתפרו לביבי תיק? שכתבי האישום שקריים? לא. אפילו אם תהיה לך הוכחה שלחצו על מנדלבליט להגיש אותם, זה לא יוכיח שהם שקריים. זה רק אומר שצריך להמשיך לחקור.
אגב, אם מנדלבליט מושחת, הייתי בודק מי מינה אותו להיות יועמ"ש, ולמה. אולי הבנאדם הזה רצה יועמ"ש מושחת?
בינתיים, אין לך כלום חוץ מחשדות שהוצגו בתקשורת. ומה אתה ואחרים פה לימדתם אותנו על התקשורת? מה השתנה שפתאום התקשורת אמינה? אה, כן, שאמרו משהו שאתה אוהב לשמוע. אחלה מדד.
-X-
-X-
-X- • 14 באוק׳ 2020
יש שם כתב נורמלי אחד בשם עמית סגל שעוד איכשהו אני רואה בו כתב אמין ולא נציג שידורי התעמולה.
הוא מאזן במקצת. עדיין המאזניים נוטות לצד אחד ואני מתפלא שהוא עדיין שם.