סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בפחות מ- 24 שעות (פוליטי)

מפית​(אחר)
לפני 3 שנים • 15 באוק׳ 2020
מפית​(אחר) • 15 באוק׳ 2020
ועכשיו כשרואים שהפרקליטות מושחתת עד העצם, בעצם כבר מזמן ראינו עדיין רתם בטוחים שהוא מושחת והם צחים.
כמה שטופי מוח אפשר להיות.
מזל שיש פה עדיין דמוקרטיה ולא מערכת המשפו הרקובה בוחרת ראש ממשלה.
וזהו בגדול, אני לא אגיב יותר כי אין טעם.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
KGB כתב/ה:
זה ביצה ותרנגולת, כי אם לא היו תופרים לו תיקים על סיגריות ושמפניה, הוא לא היה צריך לצאת למלחמה.
אתה קראת על מה התיקים נגדו? סיקור אוהד באתר וואלה וידיעות אחרונות?
נו באמת. שקוף בעיני שסוחטים מקורבים לנתניהו ואומרים להם שעדיף שיהפכו לעדי מדינה אחרת הם ילכו לכלא.
זה מה שאני חושב שהמשטרה-פרקליטות עושים. בעיני זה תפור בחוטים בצבע זוהר, משהו שקל לראות.
לא אמרתי שביבי ימין. אפילו רשמתי שהוא לא עשה שום דבר שאני מחשיב כימני. הוא פחות ימני מהשמאל של פעם.
אין היום ימין אידאולוגי אמיתי. אני לא מחשיב את הימין הקיצוני כמשהו פרקטי או ריאלי.
אגב, גם השמאל האידאולוגי היום כמעט ולא קיים. הרוב מפלגות אווירה סקטוריאליות או אנטי סקטוריאליות.
לליכוד יש מצע. אף אחד לא קרא אותו.
גם לכחול לבן יש מצע וגם אותו אף אחד לא קרא כי הכל מסתכם בביבי או אנטי ביבי.
אין לי בעיה שביבי מחסל יריבים פוליטיים שלו, הבעיה שמרוב חיסולים ואי סימון יורש פוטנציאלי, המפלגה תסבול מזה בעתיד.
אני לא מאשים אף אחד כי אני לא יכול להוכיח את מה שאני אומר.
אפילו אם אני צודק, ספק אם משהו מזה יתגלה אי פעם בעתיד.
אם נתניהו יורשע, איאפשר יהיה לדעת אם תפרו לו תיקים כי game over.
אם הוא לא יורשע, אז הפרקליטות יגידו "אופס" מתברר שטעינו והכל ימשיך כרגיל.

קודם כל - אתה עובדתית טועה. ביבי החליט שלליכוד לא יהיה מצע ואין לו מצע כבר כמה מערכות בחירות. לך תבדוק בעצמך, האחרון הוא מאיזה 2012, לגמרי לא קשור. וזה לא איזה טעות. זה החלטה, אין פה שום סוד או המצאה.
אתה מבין, אתה בכנות לא מסוגל לשקול שהוא אשם במשהו. אתה חייב שזה יהיה תפור. למה? מה בדיוק מביא אותך למקום שבו זה חייב להיות ככה? אין אפילו בדל אפשרות שפשוט עשו חקירות, מצאו דברים, הביאו לפרקליטות והם חושבים שהוא עבר על החוק, ושזה מספיק משמעותי. אתה יודע - פשוט המערכת עושה את עבודתה. בדיוק כמו שהיה עם אולמרט. בדיוק כמו שהיה עם אביו והדולרים. כמו עם קצב. למה אין, בעולם שלך, אפילו אפשרות שיש כאן פשוט פעולה תקינה של שיטת הממשל והחוק שלנו? אז גם אם יימצא אשם, תטען שבית המשפט נגדו? איפה הגבול? איפה נכנסת האפשרות שיתכן, רק יתכן, שהבנאדם עבריין. היו לנו עוד מושחתים במדינה, שר אוצר גם. אז עוד אחד . למה זאת לא יכולה להיות אופציה? משהו בהיגיון שלך נתקע, חבר
ואם הוא לא יורשע, שינסה גם לחזור. אפשר לחזור גם אם הורשעת - ראה דרעי. מה כל כך נורא בזה? יסיים האדון את ענייניו המשפטיים ויחזור לתפקידו, אם יצליח.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
KGB כתב/ה:
זה ביצה ותרנגולת, כי אם לא היו תופרים לו תיקים על סיגריות ושמפניה, הוא לא היה צריך לצאת למלחמה.
אתה קראת על מה התיקים נגדו? סיקור אוהד באתר וואלה וידיעות אחרונות?
נו באמת. שקוף בעיני שסוחטים מקורבים לנתניהו ואומרים להם שעדיף שיהפכו לעדי מדינה אחרת הם ילכו לכלא.
זה מה שאני חושב שהמשטרה-פרקליטות עושים. בעיני זה תפור בחוטים בצבע זוהר, משהו שקל לראות.
לא אמרתי שביבי ימין. אפילו רשמתי שהוא לא עשה שום דבר שאני מחשיב כימני. הוא פחות ימני מהשמאל של פעם.
אין היום ימין אידאולוגי אמיתי. אני לא מחשיב את הימין הקיצוני כמשהו פרקטי או ריאלי.
אגב, גם השמאל האידאולוגי היום כמעט ולא קיים. הרוב מפלגות אווירה סקטוריאליות או אנטי סקטוריאליות.
לליכוד יש מצע. אף אחד לא קרא אותו.
גם לכחול לבן יש מצע וגם אותו אף אחד לא קרא כי הכל מסתכם בביבי או אנטי ביבי.
אין לי בעיה שביבי מחסל יריבים פוליטיים שלו, הבעיה שמרוב חיסולים ואי סימון יורש פוטנציאלי, המפלגה תסבול מזה בעתיד.
אני לא מאשים אף אחד כי אני לא יכול להוכיח את מה שאני אומר.
אפילו אם אני צודק, ספק אם משהו מזה יתגלה אי פעם בעתיד.
אם נתניהו יורשע, איאפשר יהיה לדעת אם תפרו לו תיקים כי game over.
אם הוא לא יורשע, אז הפרקליטות יגידו "אופס" מתברר שטעינו והכל ימשיך כרגיל.

קודם כל - אתה עובדתית טועה. ביבי החליט שלליכוד לא יהיה מצע ואין לו מצע כבר כמה מערכות בחירות. לך תבדוק בעצמך, האחרון הוא מאיזה 2012, לגמרי לא קשור. וזה לא איזה טעות. זה החלטה, אין פה שום סוד או המצאה.
אתה מבין, אתה בכנות לא מסוגל לשקול שהוא אשם במשהו. אתה חייב שזה יהיה תפור. למה? מה בדיוק מביא אותך למקום שבו זה חייב להיות ככה? אין אפילו בדל אפשרות שפשוט עשו חקירות, מצאו דברים, הביאו לפרקליטות והם חושבים שהוא עבר על החוק, ושזה מספיק משמעותי. אתה יודע - פשוט המערכת עושה את עבודתה. בדיוק כמו שהיה עם אולמרט. בדיוק כמו שהיה עם אביו והדולרים. כמו עם קצב. למה אין, בעולם שלך, אפילו אפשרות שיש כאן פשוט פעולה תקינה של שיטת הממשל והחוק שלנו? אז גם אם יימצא אשם, תטען שבית המשפט נגדו? איפה הגבול? איפה נכנסת האפשרות שיתכן, רק יתכן, שהבנאדם עבריין. היו לנו עוד מושחתים במדינה, שר אוצר גם. אז עוד אחד . למה זאת לא יכולה להיות אופציה? משהו בהיגיון שלך נתקע, חבר
ואם הוא לא יורשע, שינסה גם לחזור. אפשר לחזור גם אם הורשעת - ראה דרעי. מה כל כך נורא בזה? יסיים האדון את ענייניו המשפטיים ויחזור לתפקידו, אם יצליח.
-X-
-X-
לפני 3 שנים • 16 באוק׳ 2020
-X- • 16 באוק׳ 2020
אוקיי. נניח והמערכת עושה את עבודתה נאמנה וכל מי שציינת הורשע ונכנס לכלא.
איפה עובר הגבול?
בוא נחקור את כל מי שאפשר -
אני מניח שיש מספיק חומר לפתוח חקירה נגד בני גנץ בפרשת המימד החמישי.
כנ"ל לגבי גבי אשכנזי בפרשת הרפז.
ומה עם חקירות רטרואקטיביות - אהוד ברק נגיד? האם באמת אחת המתלוננות בפרשת אפשטיין אולצה לשכב איתו? את קצב הכניסו לכלא על פחות.
למה לא לחקור את הקשרים בין נוני מוזס ליאיר לפיד? גם שם יכול היה להיות ניגוד עניינים. לנתניהו פתחו תיק על משהו דומה.
בקצב הזה אפשר להקיף את הכנסת בסורגים ולחלק לחברי הכנסת מדי אסירי שב"ס ולסגור את הסיפור של הצורך בחקירות.
ככה היציבות הפוליטית תחזור לפחות.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אז הנה הצעה - לך תדרוש את זה. תפגין על זה. תרוץ לכנסת על זה. תקים תנועה.
וביבי יתפטר עד שהמשפט שלו יסתיים. ואם יימצא אשם - ישלם, אם יימצא זכאי - שיעשה מה בא לו. זה שאתה חושב שמערכת יש העדפות - אז תלחם על מערכת שוויונית יותר. אבל להגיד שאם לא חוקרים שמאלנים (לא מסכים לרגע, רק לשיחה) אז שלא יחקרו את ביבי זה טרלללה עוד יותר גדול!
-X-
-X-
-X- • 16 באוק׳ 2020
הנקודה שלי שישראל מושחתת.
מדד השחיתות שלנו הוא מהגבוהים בעולם.
אם תבדוק הצהרות הון של כל חבר כנסת בשקיפות ביום שהוא נכנס לתפקיד וביום שהוא מסיים ותדרוש הסברים אתה תגלה שחיתות בהיקף מטורף ותגלה שכולם לקחו שוחד.
במדינה שבה עושים תוכנית בשם "יצאת צדיק" ולא "יצאת נוכל" זה אומר הכל.
המרמה והשחיתות במדינה זה לא משהו שיעלם. כולם ימשיכו עם הקומבינות שלהם.
מי שמחפש עילה לפתוח בחקירה, רוב הסיכויים ימצא.
השחיתות השלטונית אגב היא גם בשלטון המקומי, ראשי עיר וכו'.
היו ראשי עיר שהורשעו. בדרך כלל השחיתות שלהם לא מעניינת את הציבור, לא עושים מהחקירות שלהם פסטיבל תקשורתי.
לדעתי, גם לציבור הכללי לא אכפת משחיתות.
אם אתה מרוצה מראש הממשלה מה אכפת לך שוחד שהוא לקח או עם מי הוא בגד?
זו הסיבה שאני חושב שגם אם ביבי ישב בכלא וישתחרר, יבחרו בו שוב.
מה שקורה בפועל שחוקרים ומחליפים מושחת א' (לפי החוק) במושחת ב' (לפי החוק) ולא משתנה כלום חוץ ממיליארדים שהולכים לבחירות במדינה לא יציבה פוליטית עם שיטת בחירות דפוקה גם ככה.
אגב, גם בבחירות יש זיופים.
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 16 באוק׳ 2020
דרקן ראהל כתב/ה:
אז הנה הצעה - לך תדרוש את זה. תפגין על זה. תרוץ לכנסת על זה. תקים תנועה.
וביבי יתפטר עד שהמשפט שלו יסתיים. ואם יימצא אשם - ישלם, אם יימצא זכאי - שיעשה מה בא לו. זה שאתה חושב שמערכת יש העדפות - אז תלחם על מערכת שוויונית יותר. אבל להגיד שאם לא חוקרים שמאלנים (לא מסכים לרגע, רק לשיחה) אז שלא יחקרו את ביבי זה טרלללה עוד יותר גדול!

ביבי לא יכול להתפטר.
מפני שהוא לא אדם פרטי.
כמו שהוא לא יכול לסרב להימצא תחת אבטחה של השב"כ
הוא שייך למדינה.
המדינה קיימה בחירות והוא נבחר למרות כתבי אישום.
ובהתאם לחוק הוא יכול להמשיך להחזיק בתפקיד.
הציבור שבחר בו, שזה ציבור שהוא נגד שחיתות ומושחתים
קבע שמערכת המשפט לא אמינה ושהוא לא מקבל את טענותיה.
ביבי לא יכול לעשות עסקאות פרטיות עם מערכת המשפט למען עצמו.
הוא מנהיג הציבור.
רוב הציבור בהתאם לחוקי המדינה קבע שהוא לא הולך.

בשלב הזה כאשר כל התובעים במשפטו נגועים בשחיתות כלשהי
אין להם לגיטימציה מוסרית לשפוט אותו.
זה הזוי.
הטופר המפשר
הטופר המפשר • 16 באוק׳ 2020
class Program
{
static void Main(string[] args)
{
Array arr = Array.CreateInstance(typeof(String), 3, 6);
arr.SetValue("amit segel", 0, 0);
arr.SetValue("riklin, 0, 1);
arr.SetValue("magal", 0, 2);
arr.SetValue("distal", 0, 3);
arr.SetValue("avishi ben haim", 1, 4);
arr.SetValue("arael segal", 1, 5);
arr.SetValue("miki zohar", 1, 2);
arr.SetValue("regev regev", 1, 3);
int a = arr.GetLength(0);
int b = arr.GetLength(1);
// Getting values
for (int i = 0; i < a; i++)
for (int j = 0; j < b; j++)
Console.WriteLine(arr.GetValue(i, j));
Console.Wtirteline("Hello bibi-bot");
int left = int.parse(console.readline());

}
}
}
-X-
-X-
-X- • 16 באוק׳ 2020
בדיחת תכנות נחמדה

תכתוב אחת עם - "בהצלחה בהפגנות"
רמפול
רמפול • 16 באוק׳ 2020
KGB כתב/ה:
הנקודה שלי שישראל מושחתת.
מדד השחיתות שלנו הוא מהגבוהים בעולם.
אם תבדוק הצהרות הון של כל חבר כנסת בשקיפות ביום שהוא נכנס לתפקיד וביום שהוא מסיים ותדרוש הסברים אתה תגלה שחיתות בהיקף מטורף ותגלה שכולם לקחו שוחד.
במדינה שבה עושים תוכנית בשם "יצאת צדיק" ולא "יצאת נוכל" זה אומר הכל.
המרמה והשחיתות במדינה זה לא משהו שיעלם. כולם ימשיכו עם הקומבינות שלהם.
מי שמחפש עילה לפתוח בחקירה, רוב הסיכויים ימצא.
השחיתות השלטונית אגב היא גם בשלטון המקומי, ראשי עיר וכו'.
היו ראשי עיר שהורשעו. בדרך כלל השחיתות שלהם לא מעניינת את הציבור, לא עושים מהחקירות שלהם פסטיבל תקשורתי.
לדעתי, גם לציבור הכללי לא אכפת משחיתות.
אם אתה מרוצה מראש הממשלה מה אכפת לך שוחד שהוא לקח או עם מי הוא בגד?
זו הסיבה שאני חושב שגם אם ביבי ישב בכלא וישתחרר, יבחרו בו שוב.
מה שקורה בפועל שחוקרים ומחליפים מושחת א' (לפי החוק) במושחת ב' (לפי החוק) ולא משתנה כלום חוץ ממיליארדים שהולכים לבחירות במדינה לא יציבה פוליטית עם שיטת בחירות דפוקה גם ככה.
אגב, גם בבחירות יש זיופים.

אני קצת מרחם עליך, כי מהשיחה בפורום עולה שאתה חי בתפיסת עולם בה כל מערכות הצדק, החוק, התקשורת והפוליטיקה מושחתות. אני לא אומר את זה באופן מתנשא, ואני מקווה שאתה מאמין לי. הפרקליטות, התקשורת, הקלפי, הבחירות, המשטרה, כולם נגועים, ולכן אתה כבר לא מאמין לשום דבר. בייאושך אתה מוכן לקבל מישהו מחוץ למערכת ש"יתקן" אותה, או לפחות יתקע לה אצבע משולשת, כי אתה לא יכול. אפילו אמרת שביבי הוא לא ימין אמיתי (ואני מניח שאתה כן), אז אני מניח שאתה לא בוחר בו כי אתה באמת רוצה דווקא אותו בשילטון. הוא פשרה בשבילך.

אין לי תשובות חד משמעיות עבורך, כי אני חושב שבמידה חלקית אתה צודק: יש שחיתויות בכל מערכת, כולל מערכת המשפט וכולל בפרקליטות ובתקשורת. וגנץ לא בהכרח מלאך. אבל, כמו שאמרתי קודם, קצת אמת היא דבר יותר מסוכן משקר. גם כשאתה עומד בתור בדואר תמיד יש מניאק שנדחף, אבל יש עוד 10 אנשים שמחכים בשקט, ועוד שניים שקמים מהספסל כשנכנס זקן ואין מקום לשבת. אנחנו זוכרים את הרע, אבל רוב האנשים ישרים, ורובם לא לוקחים שוחד או גונבים, והם נמצאים בכל מקום ועושים את עבודתם נאמנה.

גם במערכות הבחירות יש זיופים, אבל הרוב המכריע של הקולות הוא אותנטי. זה חייב להיות ככה, כי רוב האנשים סביבך הגונים, וסה"כ המערכות עובדות לא רע. אולי איזה מנדט או אפילו שניים נובעים מזיוף, אבל העוגה בכללותה נקבעת באופן ישר (אחותי וגם חבר טוב עבדו במערכות הבחירות בשתי ערים רחוקות ושונות מאד, ודיווחו לי על מהלך מאד תקין של ספירת קולות והצבעה).

אתה יכול לחיות בעולם שבו כולם שקרנים ורמאים, אבל אני דווקא הייתי מציע לך בכל זאת לפקוח עיניים ולהסתכל סביבך. המדינה הזו פחות מושחתת ממה שאתה חושב, ואני חושב שיקרו לך דברים טובים אם תקבל את זה, גם באופן חלקי (ספקנות זה תמיד דבר בריא).