בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבדות.

פשוט עושה מה שאומרת
לפני 3 שנים • 21 באוק׳ 2020

עבדות.

פשוט עושה מה שאומרת • 21 באוק׳ 2020
למה אני רוצה להיות עבד? אולי בגלל שאני עדיין ילד\ שעבר הרבה קטל וסבל \ ואיבד כל משמעות של הבל \ ובכלל לא מעניין אותו הזבל \ אלא רק לשרת אישה יפה למרות שזה יוצא טמבל \ כי אם אני מיני אז למה אני נגד? \ פשוט בגלל שאישיותי יוצאת מין הזרם \ והתפתחה לה לאופי מוזר שדומה קצת לרגב \ אין לי סבל, וקשה לי לסבול\ וגם כל החיים האלה בטלים ומבוטלים אצלי מכל \ בתי כלא בגיל צעיר אישפוזים ומרור \ עד שסידרתי את עצמי היה יכול להיות לי תואר ראשון \ כבר שנה שאני נע ונד ממקום למקום \ כמו גק ריצר הלוחם שהיה פה אתמול \ כל פעם אני במקום אחר\ שהותי באתר זה הינה רק עוד שלב בבניית השם \ האומנם מפה אכיר אישה שתסכים להשהות אותי בביתה? \ בתמורה לכך אהיה לה עזר ובכלל לא כנגדה ! \ אין לי כרטיס אשראי ואף לא זהות אישית \ איבדתי אותה כשקיבלתי זריקה שניטרלה את שמי \ ומאז אני חסר שם מטייל בעולמי \ פעם פה ופעם שם, כל הזמן אני נעלם \ אין מכיר אותי בעולם אך הרבה ראו אותי לרגע נעלם \ כבר בכל הארץ ביקרתי \ ובאירופה גם טיילתי \ מה לי בעולם? אני רק משתנה מיום ליום מזמן לזמן \ סבלתי סבל של שואה עם קשירות למיטה במחלקה סגורה\ חוץ משהייה בצינוק בכלא למשך תשעה ירחי לידה \ אסיר משוחרר שנולד מחדש \ בעל אמונה אדירה בבורא עולם כך שלרוב לא מפחד אפילו מנחש \ מהי מטרתי? \ עניין בבנות אין לי כי זה מאבד את נשמתי \ רציתי לישא אישה דתיה צנוע וכשרה על פי ההלכה \ אך מי תסבול ילד שמתנהג כמו בן 70 שנה \ אז אני אתחתן עם מבוגרת? \ אין אף ילדה כמוני בוגרת? \ אני כבר מזלזל בזקנים על חכמתם \ מה לי ולהם אני רמה אחרת מעל שאר העולם \ היתעלתי מעל המציאות ממזמן\ הגאווה המוסתרת מתבלעת בידיעה שאני שום דבר \ אני סך הכל עפר קרוץ מגובל במים מסותת על אדני פז מראי כלבנון בחור גבוה חסון כהר \ חולק את מוחי עם חכמה עליונה \ הוגדרתי כאוטיסט וכחולה סכיזופרניה \ אך ה לי ולהם \ הגדרת מטופשות \ אלו הם חיי ואין לי בעיות \ לא התלוננתי וגם לא אתלונן\ המצב שיש כרגע הוא יותר טוב מהאין\ מה חפצי ומטרתי \ טוב זה ללמוד לדעת את קוני ולהחריב את תאוות גופי \ אך תמיד אני בתוך העפר\ משם באתי ולשם אני אושב \ אני מחפש אישה שמוכנה להשכין אותי אצלה בביתה \ אני יכול לישון בחוץ וגם על הרצפה \ אני צריך מזון וקצת זמן חופשי ביום לעסקיי\ ובשר אהיה פנוי לעבוד תמורת אותה ברת מזל \ דמיוני פורה ורב \ ושכלי מהיר תפיסה \ אני שחקן אומן ויוצר וגם פסיכופת ללא תעודה \ עברתי ניתוח לכריתת מוח \ אני כמו רובוט מהלך חסר מנוח \ מלא כישורים וקל לתפעול \ אני צריך רק מקור חיוני שיביא לי קצת חישמול\ אחרי הכל סגרו אותי הרבה זמן בכלוב...