שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שינוי מקצה לקצה

Master Maor​(שולט){הפוכית}
לפני 3 שנים • 24 באוק׳ 2020
התשובה כן, כי ראיתי את זה קורה בפעל.

ראיתי בעל ונילי הופך לדום רציני.

הרבה השקעה של בת הזוג.
zytry​(שולט)
zytry​(שולט) • 24 באוק׳ 2020
העולם הזה כל כך עשיר ומגוון עד כי אין מקום ואפשרות להוציא הכללות. בזמנו חשבתי שנולדים עם זה, והיום נראה לי שטעיתי ואני עצמי עד גיל מיסויים שמרתי על המקובל בסביבתי הוונילית.
Whynotreal
Whynotreal • 24 באוק׳ 2020
בהחלט. אם הוא לא מכיר את העולם הבדסמי, ויש הרבה כאלה שלא מכירים, יכול מאוד להיות שאם יציגו לו את זה בצורה נכונה והדרגתית.
tranquility40
לפני 3 שנים • 26 באוק׳ 2020
tranquility40 • 26 באוק׳ 2020
אנחנו לא ממש יודעים מה מההתנהגות שלנו נובעת מ nature - מאיך שנולדנו, ומה מ nurture - מאיך שחונכנו.
זה נכון גם לווניליות ובדסמיות כקצוות המנעד.
ייתכן שאותו אחד שאת תופסת כוונילי ברמ"ח אבריו פשוט לא הוציא עדיין את נטיותו עקב לחציי הסביבה הרואה בדסמיות כטאבו.
philosophic john​(שולט){ginny}
philosophic john​(שולט){ginny} • 26 באוק׳ 2020
כשמדברים על שינוי באנשים זה תהליך שבו צדדים שונים באישיות באים לידי ביטוי. מבחוץ זה אולי נראה כמו הפיכה. אבל מבפנים זה בסה'כ תהליך שבו יש התאמה אחרת של הקשר בין הצד הגלוי לבין המעמקים. יש כאלה שבמעמקיהם יש היבטים בדס'מיים. יש כאלה שלא. איך יודעים? מנסים בסביבה שמכילה ומאפשרת.
איה74
איה74 • 26 באוק׳ 2020
יצא לי להמיר כבר כמה וניליים לשולטים. אבל לדעתי פשוט שיחררתי משהו שכבר היה טמון שם.
אפילו אחד שבהתחלה הקונספט של שימוש בכח נראה לו מזעזע.
צריך סבלנות ולדעת להתחבר לגרעין הנכון.
Chimaera
Chimaera • 26 באוק׳ 2020
הכל יכול לקרות, סטטיסטית יש סיכוי קטן, אבל אם סטרייט יכול להפוך לגיי אז גם וניל יכול להפוך לבדסמ.

ומי שהולך להתווכח איתי שסטרייט לא יכול להפוך לגיי אז אין לו מוסג איך גנים עובדים.
רמפול
רמפול • 26 באוק׳ 2020
ציטוט:
ומי שהולך להתווכח איתי שסטרייט לא יכול להפוך לגיי אז אין לו מוסג איך גנים עובדים.

השירשור הזה מספיק מורכב. אל תזמין עוד חזית.
Chimaera
Chimaera • 26 באוק׳ 2020
רמפול כתב/ה:
ציטוט:

השירשור הזה מספיק מורכב. אל תזמין עוד חזית.

אפשר לחזור בי ולכתוב בדיוק ההפך? icon_smile.gif
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
למה, בדיוק עמדתי לשאול איזה תפקיד יש לגנטיקה בשינוי נטיה מינית. סליחה רמפול אני יודעת שאתה צודק עכשיו אבל הסקרנות הורגת אותי.
ירון, האם מדובר בתהליך יזום? האם זה כולל הליך פולשני?