סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שינוי מקצה לקצה

YoungCouple
לפני 3 שנים • 26 באוק׳ 2020
YoungCouple • 26 באוק׳ 2020
ארגמןן כתב/ה:
זה לא בדיוק 'להפוך'. אם ונילי 'יהפוך' לבדסמי זה כי הוא יגלה שהוא בדסמי. כלומר, הוא תמיד היה כזה רק עדיין לא היה מודע.
אני לא חושבת שונילי אמיתי יכול להפוך את עצמו לבדסמי. לא במובן העמוק לפחות. הוא כן יכול לעשות אקטים מתוך הבדסמ, אבל.. זה פחות הבדסמי שאני הייתי מחפשת.

מאמין שהרבה חווים את זה בתחילת דרכם בעולם הזה, לפחות ככה אני גיליתי את זה על עצמי. לא הייתי מודע לזה עד שהתנסתי ולאט לאט הבנתי לאן אני משתייך.
וגם תמיד ממשיך לגלות על עצמי דברים חדשים.
רמפול
רמפול • 26 באוק׳ 2020
ציטוט:
ומה הוא היה אומר לו הייתי מוציאה את הגאג?

תכיני לי כריך, אישה.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
[quote="YaronP"][quote="דרקן ראהל"]י
נטייה מינית גנטית ומחלות גנטיות נקבעים מה?... צודק מהגנים... אם אפשר לשנות מחלה גנטית אפשר לשנות נטייה גנטית.]

ביצה ופרוסת אנטריקוט עשויים מ?... צודק, חלבונים ושומנים.
אז אפשר לעשות סטייק מביצה, ומקושקשת מאנטריקוט.

ולא צריך ידע בגנטיקה, כדי להבין מה ההשוואות שלך שוות.
רק בגלל ששני דברים דומים בתכונה אחת, לא אומר שהם דומים בשום דבר אחר.
משולש ישר זווית ומשולש שווה צלעות שניהם מה? צורות גאומטריות. והם מורכבים ממה? קווים וזוויות. אז במשולש שווה צלעות c^2=b^2+a^2? בתקווה שאתה בכלל יודע מה זה משפט פיתגורס.
Chimaera
Chimaera • 26 באוק׳ 2020
[quote="דרקן ראהל"][quote="YaronP"]
דרקן ראהל כתב/ה:
י
נטייה מינית גנטית ומחלות גנטיות נקבעים מה?... צודק מהגנים... אם אפשר לשנות מחלה גנטית אפשר לשנות נטייה גנטית.]

משולש ישר זווית ומשולש שווה צלעות שניהם מה? צורות גאומטריות. והם מורכבים ממה? קווים וזוויות. אז במשולש שווה צלעות c^2=b^2+a^2? בתקווה שאתה בכלל יודע מה זה משפט פיתגורס.

גבר יש לך בעיית עצבים קשה. אתה מבין מה שאתה רוצה להבין ולא מה שמנשים להסביר לך.
אף אחד לא טוען שאפשר לשנות היום נטייה מינית. וגם לא בזמן הנראה לעיין.
כתבתי שנטייה מינית קשורה לגנים.. לא גן אחד אלה מכלול גנים. וגנים משתנים במהלך החיים. זה מה שכתבתי.

כרגע אנחנו במצב של תחילתה של מהפכה ואפשרות של שינויי רצף הגנום. אם ידעו אי פעם את כל מרכיבי המניות ונטייה בגנים אז יהיה אפשר לשנות אותם...

אף אחד לא טען שאתה יכול להיות גיי מחר אם הניתוח הנכון.

נכון המחקרים עדיין צעירים ונושא נטייה הוא דבר מורכב אז מין הסתם שלמפות את הגנים הרלוונטים יהיה מעוד קשה...
אבל כבר יש מחקרים שמצאו כיוונים בנושא ויקח עוד זמן לאשש אותם לעובדה.

ושוב אני חוזר, זה מחקרים שמדברים על נטייה מינית וקשר לגנים... לא על שינוי שלהם. אבל אם יש קשר כזה אז יהיה אפשר לשחק איתו.

https://www.nature.com/articles/d41586-019-02585-6

בנוסף הגנום שלנו משתנה לאורך חיינו בגלל חסיפה לסביבה

https://www.sciencedaily.com/releases/2008/06/080624174849.htm#:~:text=Summary%3A,is%20similar%20among%20family%20members.

אז לא אין הוכחה שזה בר שינוי אבל בעקבות אנשים שטוענים שהנטייה המינית שלהם השתנתה אז חוקרים את זה.

תסכים איתי לפחות על זה שאם נטייה מינית מקורה בגנים וגנים יכולים להשתנות לאורך חיינו בגלל הסביבה, אז תיאורתית אנשים יכולים לשנות נטייה במהלך חייהם.

שוב אי אפשר לשנות נטייה מינית היום. בשום צורה ואין אף מחקר שטוען שזה אפשרי כרגע.
מחקרים גם לא טוענים שום דבר על העתיד.

בו נדבר עוד 50 שנה.. אולי גם תהיה יותר רגוע עד אז.
Chimaera
Chimaera • 26 באוק׳ 2020
[quote="דרקן ראהל"][quote="YaronP"]
דרקן ראהל כתב/ה:
י

דבר אחרון.
אתה צודק שהניסוח שלי שגויי.
כתבתי שאם אפשר לשנות נטייה מינית אז אפשר גם וניליות.
זה ניסוח לא נכון. כי זה נותן את ההרגשה שזה אפשרי כרגע וכבר עשו את זה.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
[quote="YaronP"][quote="דרקן ראהל"]
YaronP כתב/ה:
דרקן ראהל כתב/ה:
י

גבר יש לך בעיית עצבים קשה. אתה מבין מה שאתה רוצה להבין ולא מה שמנשים להסביר לך.
אף אחד לא טוען שאפשר לשנות היום נטייה מינית. וגם לא בזמן הנראה לעיין.
כתבתי שנטייה מינית קשורה לגנים.. לא גן אחד אלה מכלול גנים. וגנים משתנים במהלך החיים. זה מה שכתבתי.

כרגע אנחנו במצב של תחילתה של מהפכה ואפשרות של שינויי רצף הגנום. אם ידעו אי פעם את כל מרכיבי המניות ונטייה בגנים אז יהיה אפשר לשנות אותם...

אף אחד לא טען שאתה יכול להיות גיי מחר אם הניתוח הנכון.

נכון המחקרים עדיין צעירים ונושא נטייה הוא דבר מורכב אז מין הסתם שלמפות את הגנים הרלוונטים יהיה מעוד קשה...
אבל כבר יש מחקרים שמצאו כיוונים בנושא ויקח עוד זמן לאשש אותם לעובדה.

ושוב אני חוזר, זה מחקרים שמדברים על נטייה מינית וקשר לגנים... לא על שינוי שלהם. אבל אם יש קשר כזה אז יהיה אפשר לשחק איתו.

https://www.nature.com/articles/d41586-019-02585-6

בנוסף הגנום שלנו משתנה לאורך חיינו בגלל חסיפה לסביבה

https://www.sciencedaily.com/releases/2008/06/080624174849.htm#:~:text=Summary%3A,is%20similar%20among%20family%20members.

אז לא אין הוכחה שזה בר שינוי אבל בעקבות אנשים שטוענים שהנטייה המינית שלהם השתנתה אז חוקרים את זה.

תסכים איתי לפחות על זה שאם נטייה מינית מקורה בגנים וגנים יכולים להשתנות לאורך חיינו בגלל הסביבה, אז תיאורתית אנשים יכולים לשנות נטייה במהלך חייהם.

שוב אי אפשר לשנות נטייה מינית היום. בשום צורה ואין אף מחקר שטוען שזה אפשרי כרגע.
מחקרים גם לא טוענים שום דבר על העתיד.

בו נדבר עוד 50 שנה.. אולי גם תהיה יותר רגוע עד אז.

שמע, יכולת לבחור כל ניסוח שלא יהיה. יכולת לבחור כל תכונה ביקום. תשאל את עצמך למה. למה לא כל תכונה גנטית אחרת? למה לא "ניתן לשנות נטייה מינית"? דווקא הלכת על סטרייט לגיי.
אחר כך אתה מביא מאמר דווקא על מחלות. אז איזה נטייה מינית אמורה להיות דומה למחלה? סטרייט או גיי? כי איך שלא יהיה, זאת השוואה חסרת מציאות מבחינה מדעית, ומגעילה בנוסף לזה. אז מי מהן סרטן ומי תרופה?
אז אם אתה לא מבין מה הבעיה כשאתה מחנטרש מחקרים לא קשורים, יחד עם הרמיזה שנטייה מינית מסוימת היא מחלה??
ולמה גם מייד כתבת "ומי שלא מסכים איתי לא מבין בגנטיקה"? מה הצורך להיות תוקפני? לך תלמד גנטיקה, במקום לברבר בפורום.
אין מדע מאחורי האמירות שלך. להגיד חכו, עוד יהיה? בינתיים רק משתכנעים יותר ויותר שלא יהיה, כי מגלים שזה מורכב מהרבה גנים.
אבל, על גנים יש אפי-גנטיקה. ועל זה שאלות שקשורות לסביבת הרחם, ונסיבות הלידה. ואז חינוך. בקיצור, לא נראה שיש שום דבר כזה באופק. ומה שאתה חופר עליו זה בכלל לא גנטיקה, זה ביו אינפורמטיקה. בקיצור, תרד מהעץ. אין כזה מדע. לא משנים אף אחד.
dark enlightment​(שולט)

Re: שינוי מקצה לקצה

dark enlightment​(שולט) • 26 באוק׳ 2020
סאבטקסטית כתב/ה:
האם לדעתכם אפשרי שאדם ונילי לחלוטין בכל רמ"ח איבריו יהפוך לבדסמי הארדקור?

כן
כמו שאדם חילוני לחלוטין יכול לחזור בתשובה ולהיות חרדי אדוק, ולהיפך.

זה תלוי ברצון, באמונה, בדרך ובאורח החיים שאותו אדם בוחר לעצמו.
אנשים עוברים תקופות בחיים ועם הזמן אתה מגלה את הדרך שלך.
לפעמים אתה נשאר על הדרך שהיית כי טוב לך ולפעמים אתה בוחר דרכים אחרות.

נ.ב

עוד לא שמעתי על גן שמעורר בדסמיות וגם לא נראה לי שצריך ללכת רחוק עד גנים.
החוויות של החיים מעצבות אותנו גם כן. משפיעות על הבחירות שלנו ויכולות לגרום לשינויים
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 3 שנים • 27 באוק׳ 2020
[quote="YaronP"][quote="דרקן ראהל"]
YaronP כתב/ה:
דרקן ראהל כתב/ה:
י

תסכים איתי לפחות על זה שאם נטייה מינית מקורה בגנים וגנים יכולים להשתנות לאורך חיינו בגלל הסביבה, אז תיאורתית אנשים יכולים לשנות נטייה במהלך חייהם..

תסכים איתי שצבע עיניים וסוג דם מקורם בגנים, אז תיאורטית הם יכולים להשתנות במהלך החיים. עדיין נשמע הגיוני?
philosophic john​(שולט){ginny}
philosophic john​(שולט){ginny} • 27 באוק׳ 2020
דרקן, לגבי צבע עיניים,
אם נחבר את המידע הזה-
http://www.cnrs.fr/en/we-are-more-our-dna-discovering-new-mechanism-epigenetic-inheritance#:~:text=All%20share%20the%20same%20DNA,of%20the%20eye%20color%20gene.

עם המידע הזה -
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4207041/

עם האפשרויות שתאי-גזע פותחים בפנינו

ונרשה לדמיין לרוץ קצת,

אז בהחלט אפשר לדמיין בעוד כמהעשרות שנים טיפול רפואי לשינוי צבע עיניים.

האם הטיפול העתידני הזה יחייב עקירה של העיניים המקוריות וגידול של עיניים חדשות ? שאלה טובה.

בקיצור, אל תהיה כל-כך קטן אמונה.
איה74
איה74 • 27 באוק׳ 2020
אם כבר משקיעים בטכנולוגיה כזו, אני בעד השתלת אישיות.