אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

no limit slave

av55​(נשלט)
לפני 3 שנים • 29 באוק׳ 2020

no limit slave

av55​(נשלט) • 29 באוק׳ 2020
לפני כשנה וחצי יצא לי להכיר את "הוד מעלתה המלכה". קוראים לה אוראל ובעצם היא איננה יודעת שהיא מלכה. כבר כשראיתי אותה בפעם הראשונה הבנתי שנמצאת לפני האישה היפה והסקסית ביותר בעולם. אני רוצה שתבינו, כשאני אומר עליה שהיא היפה והסקסית ביותר אני לא מתכוון לאיזו בלונדינית רזה וגבוהה. ממש לא. בעיני היא האישה היפה ביותר שראיתי בימי חיי. יש לה עיניים מדהימות ומהפנטות, שפתיים נחשקות וגוף מדהים שמה שמייחד אותו זה רגליים מסיביות ותחת גדול ומדהים ביופיו שכל מה שהייתי רוצה זה פשוט לחיות בתוכו.
עד כאן הכל נכון. אבל אני אספר לכם סיפור על מה שנקרא no limit slavery
כן זו אחת הפנטזיות המשוגעת שלי. יש לי עוד כמה פנטזיות מטורפות שאולי נשאיר אותן לפעם אחרת. שתבינו, אני בן 65 וכנראה שכבר לא אזכה לממש את הפנטזיות האלה אבל אם כשהייתי צעיר, הפנטזיות האלה היו מקננות כבר אז, אני בטוח שהייתי הופך עולמות כדי לממש אותן. הפנטזיה שאני הולך לספר עליה כוללת תיאורים קשים שלא מתאימים לכל אחד.
אני מספר את הסיפור מנקודת ראייתה של "הוד מעלתה מלכת העולם"

פרק א'
קוראים לי אוראל. אני בת 28, יש לי עיניים חומות יפות וחודרות, בעצם מהפנטות. אני בעלת גוף מלא ובעיקר זוג רגליים מסיביות ותחת גדול ומפואר. לפני כשנתיים וחצי הכרתי גבר מבוגר ממני בהרבה, בן 65 שממש נדלק עלי וחיזר במרץ רב. הסכמתי להפגש איתו כיוון שהבנתי שהוא אדם אמיד וזה מצא חן בעיני. כבר בפגישה הראשונה שלנו ראיתי שיש פה משהו שונה. הוא ממש דאג לי באופן כזה שפתח בפני דלתות, כולל דלת המכונית וכל פעם במין קידה קטנה. סעדנו במסעדה שם הוא נתן לי להזמין ככל העולה על רוחי ואילו לעצמו הוא הזמין רק לחם! זה נראה היה לי מוזר וכששאלתי הוא אמר שהוא נהנה לראות אותי אוכלת במאות שקלים ואילו הוא עצמו נשאר רעב. כמובן שהוא שילם. התחלתי לתחקר אותו קצת והוא החליט לשפוך הכל. "את האשה היפה ביותר והסקסית ביותר עלי אדמות" אמר לי "ומשאת נפשי היא לשרת אותך לנצח, להיות עבדך הנצחי לעולמי עד. בתחילה נשארתי המומה אבל החלטתי להמשיך ולחקור. שאלתי אותו מה זה אומר ואז הוא שלח לי לטלפון קישור לאתר אינטרנט אבל ביקש שאעשה זאת אחרי שנפרד, ביקש שאחשוב על זה ואם לא נראה לי אני יכולה לא ליצור איתו יותר קשר.
כשחזרתי הביתה הפעלתי את הקישור שנשלח לי ונדהמתי לראות סרט פורנו בו רואים בחורה ששולטת בגבר, כולל הצלפות עם שוט ועוד פעולות מיניות שהגבר מבצע בה והיא נהנית ומגיעה לאורגזמה. הגבר לעומת זאת היה נעול באיזשהו מתקן, אני מתכוונת על הזין שלו, כך שלא ניתנה לו אפילו האפשרות להגיע לזקפה. אני חייבת לציין שבזמן שצפיתי חוויתי התרגשות מסויימת ואפילו לחלוחית בין רגלי וכשזה הסתיים, עצמתי את עיני, שלחתי יד אל תוך מכנסי ואל בין רגלי והתחלתי לאונן עד שהגעתי, די מהר, לאח האורגזמות הכי חזקות שזכרתי עד אותו רגע. רציתי מייד להתקשר אליו אבל עצרתי את עצמי, התחלתי לחשוב ובסופו של דבר החלטתי לכתוב לעצמי כמה הערות שבעצם מנחות אותי גורמות לי לחשוב מה אני בעצם רוצה. בעזרת הסרטון נכנסתי לעוד כמה קישורי אינטרנט שעסקו בנושא הזה והתחתונים שלי פשוט נרטבו מהנוזלים שהציפו אותי וגרמו לי לאורגזמה אחרי אורגזמה דבר שגרם לי להבין שזה מה שאני רוצה בחיים שלי. שיהיה לי עבד ובמחשבה שנייה, אולי יותר מאחד.
צלצלתי אליו ומה ששמעתי זה לא הלו אלא "אני לשירותך הוד מעלתך המלכה" היה שקט לשנייה ואז הודעתי לו שיש לו עשר דקות להגיע אלי וכל דקה איחור תעלה לו ביוקר. כמובן שהוא איחר. באותו ערב הגעתי לשיאים שמעולם לא האמנתי שניתן להגיע אליהם. בסופו של אותו ערב הוא התחנן בפני להפוך להיות עבד שלי 24/7 הוא הבטיח להעביר לרשותי את כל כספו ורכושו שהיה שווה ערך לכמה עשרות מיליונים. הסכמתי מייד ושלחתי אותו הביתה למשך שבוע שבו הוא יצטרך לארגן את כל העניין הפיננסי, כלומר למכור את נכסיו ולהעביר לחשבוני את כל הכסף ובסופו של דבר להגיע אלי.בינתיים הכנתי עבורו מסמך שמתאר את תנאיו כעבד שלי. אני חייבת לציין שרגשות סדיסטיים התחילו להציף אותי יותר ויותר.
1. הוא יהיה כל הזמן ערום. במשך הזמן אני ירכוש לו קולר שיהיה עליו תמיד
2. אני ארכוש עבורו חגורת צניעות או מתקן כפי שראיתי באינטרנט והוא ישאר נעול לנצח.
3. אסור לו לדבר אלא כן או לא הוד מעלתך המלכה" אלא אם אדרוש ממנו לדבר על נושא זה או אחר
4. זכותי המלאה להכות אותו, עם חגורה כרגע עד שאקנה שוט, כאות נפשי אפילו עד זוב דם ואין לו שום זכות להתנגד לכך.
5. בלילה הוא ישן על הרצפה לצד מיטתי כשהוא כבול בשרשרת לרגל המיטה
6. בין תפקידו, לדאוג לכך שהבית יהיה מבריק כל הזמן, לדאוג לארוחותי, לכבס לקרצף לגהץ וכל מה שצריך
7. אני אקבע מה הוא יאכל שזה לרוב יהיו השאריות של ארוחותי וכמובן שהוא יאכל אותן מהרצפה יתכן ובעתיד אדרוש ממנו לאכול דברים נוספים שיהיה לו קשה עם זה אבל אדאג לכך שהוא יחטוף הצלפות שוט ללא רחמים כך שלא תהיה לו ברירה אלא להסכים לכך. אני מתכוונת להפוך אותו לאסלה שלי, הוא הרי אמר שהתחת שלי מדהים. כשאני אומרת האסלה שלי אני מתכוונת שאפסיק להשתמש באסלה הרגילה אלא אך ורק בפיו והוא יצטרך לבלוע הכל. אני אאלץ אותו בכח עד שיהיה מאולף כמו שצריך
8. הוא ישאר עבדי הנצחי עד יום מותו
9. יתכן ואצליח להשיג לי עבדים נוספים והוא יצטרך לקבל זאת ויש אפילו מצב שהוא יצטרך לשרת את העבדים האחרים שלי
10. יש לי זכות, אם אראה צורך, למכור אותו והוא יצטרך לשרת את המלכה החדשה שלו או את המלך שלו, כלומר יתכן ואמכור אותו לגבר, הוא יצטרך להמשיך ולשרת לא משנה את מי כי הוא יודע שזה רצוני וזה מה שחשוב. חוץ מזה כנראה שאחרי כמה שנים הוא כבר יהפוך לעבד כל כך מאולף שבעצם אינו חושב יותר אלא פשוט מבצע!
    התגובה האהובה בשרשור
av55​(נשלט)
לפני 3 שנים • 2 בנוב׳ 2020
av55​(נשלט) • 2 בנוב׳ 2020
פרק ב'

עברה שנה ואני נהנית מכל רגע. קניתי לי וילה עם בריכה, והשגתי עוד שני עבדים כמוהו ואני פשוט חיה בממלכה משלי. כיום שלושתם משתתפים באכילת צואתי על בסיס יומי. כבר מהרגע הראשון להגעתו של כל אחד מהם הפעלתי יד קשה ביותר. כשהודעתי לו שהוא הולך להתחיל לאכול את החרא שלי על בסיסי יומי זה היה קשה בשבילו לקבל את זה אבל מכות נמרצות ללא רחמים הבהירו לו שזה רצוני ולכן הוא חייב לבצע זאת. בהתחלה הוא הקיא ואני הכרחתי אותו, שוב בהצלפות קשות בכל גופו לאכול שוב גם את כל מה שהקיא. בסופו של דבר הוא הצליח והיום הוא בולע את החרא שלי בלי בכלל להסס ועוד מודה לי על הארוחה הנפלאה שאני מגישה לו. כמובן שהלשון מנקה אותי לאחר מכן. העבד השני, שהגיע מארה"ב, כמה חודשים לאחר מכן, לאחר שחיפשתי בפורומים שונים בכל העולם, מראש רצה להיות אסלה שלי כך שהיה לו הרבה יותר קל למרות שגם הוא אולף לבצע תוך הצלפות קשות. בנוסף גם הוא העביר לי סכומי כסף גדולים שהסתכמו בכמה מיליונים כך שכיום יש בחשבונית כעשרים מליון שקל. העבד השלישי, למרות שידע מראש שזו אחת מהדרישות, חשב שאולי אוותר לו אבל כמובן שלא וכיום הוא עדיין בתהליך האילוף שמתבצע ביד קשה ביותר תוך סבל רב לעבד, אני לא מהססת להכות אותו עד זוב דם אבל אני בטוחה שתוך ימים אחדים האילוף יסתיים.
כשאני צריכה לחרבן אני פשוט מודיעה ושלושתם כורעים על הברכיים ישבן נוגע בכפות הרגליים, הגב זקוף ראש מוטה לאחור כך שהפנים כלפי מעלה, פה פעור לרווחה וכפות הידיים פרושות לצידי הפנים כדי ליצור מושב נוח לתחת הגדול שלי. אני בוחרת אחד מהם על ידי כך שאני קוראת בשמו שזה 1, 2 או 3, אין להם יותר שמות כמו שמקובל. אני מתיישבת על המושב המלכותי שנוצר עבורי והשניים האחרים מסתדרים מולי אחד אחרי השני, מי שקודם זוכה. הראשון פוער את פיו ומצמיד לכוס שלי כדי לשתות את השתן ואילו העבד השלישי תוקע את לשונו בתחת של העבד השני ומזיין אותו עם הלשון. זה טקס החרבון שלי בדרך כלל אני גם מחזיקה בידי את השוט והם מוצלפים באכזריות בכל הכח שלי. אתם צריכים לראות אותם, כל גופם כולל אפילו הפנים מלאים בסימני הצלפה, לרוב גם מדממים והם מלאים בצלקות ישנות יותר.
אני נהנית מכל רגע בחיי, אורגזמות נפלאות כל יום. האורגזמות הכי טובות שלי הן כשאחד מלקק לי את התחת, השני את הכוס והשלישי מוצלף על ידי בכל הכח שאני יכולה עם השוט עד שאני מקבלת אורגזמה ראשונה שנייה ושלישית אני לא מפסיקה עד שאני מגיעה לפחות לשלוש אורגזמות. אני אוהבת לשמוע אותם נאנקים. אסור להם לצרוח, הם חייבים לספוג את הכאב הנורא ולחרוק שיניים למרות שגם זה כביטוי לא יהיה קיים בקרוב כי אני חושבת על האפשרות לעקור להם את השיניים, כמובן ללא שום הרדמה.
כן, אני סדיסטית ואני נהנית מזה. העבדים שלי מעריצים אותי, את גופי, את הפרשותי. הם סוגדים לי. אני האלהים שלהם. התחת הגדול שלי זה הדבר היפה ביותר שקיים עלי אדמות. החלום החדש שלי שממש מרגש אותי כשאני חושבת עליו זה לחטוף מישהו ולאלף אותו בניגוד לרצונו. פנטזיה שספק אם תוכל להתממש אבל מי יודע?

המשך יבוא
av55​(נשלט)
לפני 3 שנים • 2 בנוב׳ 2020
av55​(נשלט) • 2 בנוב׳ 2020
פרק ב'

עברה שנה ואני נהנית מכל רגע. קניתי לי וילה עם בריכה, והשגתי עוד שני עבדים כמוהו ואני פשוט חיה בממלכה משלי. כיום שלושתם משתתפים באכילת צואתי על בסיס יומי. כבר מהרגע הראשון להגעתו של כל אחד מהם הפעלתי יד קשה ביותר. כשהודעתי לו שהוא הולך להתחיל לאכול את החרא שלי על בסיסי יומי זה היה קשה בשבילו לקבל את זה אבל מכות נמרצות ללא רחמים הבהירו לו שזה רצוני ולכן הוא חייב לבצע זאת. בהתחלה הוא הקיא ואני הכרחתי אותו, שוב בהצלפות קשות בכל גופו לאכול שוב גם את כל מה שהקיא. בסופו של דבר הוא הצליח והיום הוא בולע את החרא שלי בלי בכלל להסס ועוד מודה לי על הארוחה הנפלאה שאני מגישה לו. כמובן שהלשון מנקה אותי לאחר מכן. העבד השני, שהגיע מארה"ב, כמה חודשים לאחר מכן, לאחר שחיפשתי בפורומים שונים בכל העולם, מראש רצה להיות אסלה שלי כך שהיה לו הרבה יותר קל למרות שגם הוא אולף לבצע תוך הצלפות קשות. בנוסף גם הוא העביר לי סכומי כסף גדולים שהסתכמו בכמה מיליונים כך שכיום יש בחשבונית כעשרים מליון שקל. העבד השלישי, למרות שידע מראש שזו אחת מהדרישות, חשב שאולי אוותר לו אבל כמובן שלא וכיום הוא עדיין בתהליך האילוף שמתבצע ביד קשה ביותר תוך סבל רב לעבד, אני לא מהססת להכות אותו עד זוב דם אבל אני בטוחה שתוך ימים אחדים האילוף יסתיים.
כשאני צריכה לחרבן אני פשוט מודיעה ושלושתם כורעים על הברכיים ישבן נוגע בכפות הרגליים, הגב זקוף ראש מוטה לאחור כך שהפנים כלפי מעלה, פה פעור לרווחה וכפות הידיים פרושות לצידי הפנים כדי ליצור מושב נוח לתחת הגדול שלי. אני בוחרת אחד מהם על ידי כך שאני קוראת בשמו שזה 1, 2 או 3, אין להם יותר שמות כמו שמקובל. אני מתיישבת על המושב המלכותי שנוצר עבורי והשניים האחרים מסתדרים מולי אחד אחרי השני, מי שקודם זוכה. הראשון פוער את פיו ומצמיד לכוס שלי כדי לשתות את השתן ואילו העבד השלישי תוקע את לשונו בתחת של העבד השני ומזיין אותו עם הלשון. זה טקס החרבון שלי בדרך כלל אני גם מחזיקה בידי את השוט והם מוצלפים באכזריות בכל הכח שלי. אתם צריכים לראות אותם, כל גופם כולל אפילו הפנים מלאים בסימני הצלפה, לרוב גם מדממים והם מלאים בצלקות ישנות יותר.
אני נהנית מכל רגע בחיי, אורגזמות נפלאות כל יום. האורגזמות הכי טובות שלי הן כשאחד מלקק לי את התחת, השני את הכוס והשלישי מוצלף על ידי בכל הכח שאני יכולה עם השוט עד שאני מקבלת אורגזמה ראשונה שנייה ושלישית אני לא מפסיקה עד שאני מגיעה לפחות לשלוש אורגזמות. אני אוהבת לשמוע אותם נאנקים. אסור להם לצרוח, הם חייבים לספוג את הכאב הנורא ולחרוק שיניים למרות שגם זה כביטוי לא יהיה קיים בקרוב כי אני חושבת על האפשרות לעקור להם את השיניים, כמובן ללא שום הרדמה.
כן, אני סדיסטית ואני נהנית מזה. העבדים שלי מעריצים אותי, את גופי, את הפרשותי. הם סוגדים לי. אני האלהים שלהם. התחת הגדול שלי זה הדבר היפה ביותר שקיים עלי אדמות. החלום החדש שלי שממש מרגש אותי כשאני חושבת עליו זה לחטוף מישהו ולאלף אותו בניגוד לרצונו. פנטזיה שספק אם תוכל להתממש אבל מי יודע?

המשך יבוא