שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

זו הסיבה שאני לא עונה

במבי​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 19 בספט׳ 2004
במבי​(נשלטת) • 19 בספט׳ 2004
גם לי היו שולחים כאלה הודעות ולא הבנתי כלום כי חשבתי שבזה שכותבים לי ליצור קשר הם כבר יצרו קשר אז למה שאני אצור קשר שוב? לא יודעת.
אבל אם בהתחלה הייתי לא מבינה וחושבת שאולי זה כן ואולי לא צריך להיות ככה ולא יודעת מי זאב ומי לא, ברגע שהבנתי שככה זה לא אז מצאתי דרך להתמודד: את צריכה לשלוח להם הודעה שהם כלבה בעצמם. משהו כמו "יש לך נסיון, כלבה?" ואז הם נהיים מצחיקים ואני שמחה icon_redface.gif
Tobias​(אחר)
לפני 19 שנים • 19 בספט׳ 2004

אם את רוצה שיהיו פחות כאלה

Tobias​(אחר) • 19 בספט׳ 2004
קודם כל אלה ונילים לרוב שחושבים להתנסות
והם חושבים שסאבית היא כלי למילוי רצונותהם
ושהיא מרטיבה בתחתונים אם משפילים אותה ומדברים אליה כמו זבל
אז הם פונים אליך ככה כי הם חושבים שזה ייגרום לך לומר להם פתאום
"כן אדוני, אני זונה ולא שווה את המאמץ שהשקעת בלכתוב לי את ההודעה הזאת, תן לי להיות שפחת המין שלך, בבקשההההההההההההההההה"

פה המקום גם שלך לומר "לעלם החמודות"
תשמע חמוד רואים שאתה חדש
אז בוא אני אסביר לך משהו.....
ותסבירי לו למה פנייה כזאתי לא תשיג לו אפילו תשובה
אני די בטוח שאחר כך הם יפנו אלייך בבקשה להדרכה.....

או שאת יכולה פשוט לומר להם ללכת להזדיין עם עצמם מול המראה
תלוי כמה כח יש לי לתת תגובה

אבל כן לדעת אפשר לתרום לחינוך של אנשים בקהילה

אוהב
טבאייס
מאסטר יקיר​(שולט)
לפני 19 שנים • 20 בספט׳ 2004

Re: זו הסיבה שאני לא עונה

מאסטר יקיר​(שולט) • 20 בספט׳ 2004
מרדנית מוצצת כתב/ה:
<<צרי קשר זונה <<<<
זה בגדול המסר שאני מקבלת, לא תודה, תמצאו שפה נאותה יותר

עם ניק כמו שלך, ציפית לקבל פנייה בסגנון:
שלום לך, חסודה,
התואילי להיות לי י(ז)ונה צחורה?

נכון, לצערנו ישנם כאלה הפונים כך אל שפחות
גם בלי קשר לניק שלהן,
אבל את מושכת אותם אלייך.

אז כמו שכתב מקבי:
או שתחליפי, או שתתרגלי!
Tamashi Nawa​(שולט)

למרות ש....

Tamashi Nawa​(שולט) • 20 בספט׳ 2004
אין לי ספק שעם כינוי כזה היא תמשוך אש, והרבה אש, וגם אם זה לא מוצדק וגם אם זה לא נעים, זאת המציאות.
כאשר רואים שם של כלבה, פונים אליה כמו שפונים אל כלבה, ומבחינת האסוציאציה, אין הרבה הבדל. מצטער אם אני פוגע אבל זאת המציאות.

מצד שני, למי שאמרצ שגם בהודעות יורת מושקעות לא מקבלים תגובה, הרשה לי לתקן אותך. אני פונה לא מעט לאנשים ונשים כאן, ומידי פעם גם מברך לשלום אנשים שאני לא מכיר וחדשים כאן בכלוב, (וכולנו יודעים כמה פניות הם מקבלים בימים הראשונים כאשר השם שלהם בראש הרשימה...) ומשום מה אני כמעט תמיד מקבל תגובה. לא ממש זכור לי שאי פעם זכיתי להתעלמות. אני מקפיד על פניה מנומסת וחביבה, וכמעט תמיד אני מקבל יחס זהה בחזרה.

מסתבר שאכן יחס גורר יחס.

ולמרות זאת, הייתי ממליץ לא לבחור בניק שכזה שלא רק מושך יחס כזה, אלא גם לא מעיד רבות על הכבוד שאת רוחשת לעצמך....
הניק/שם הוא למעשה הדרך שבה את מציגה את עצמך לעולם ובמיוחד כאשר זה שם שאת בוחרת לעצמך את אומרת לכעולם שזוהי המהות שלך. האם במקרה הזה זוהי כל מהותך?
ואני חושב את אותו הדבר למרות שלא כתבתי זאת גם על ניקים אחרים שראיתי כאן שעוררו בי גיחוך בסיגנון של "השולט האחד והיחיד ואין כמוהו", "האדון הכי טוב שיש בעולם וכל האחרים הם מזוייפים" וכו....

ובנימה חיובית זאת, המון בהצלחה לך וגמר חתימה טובה

ד"א, אבקש להבהיר כי אני ממליץ להחליף את הניק לא בגלל האנשים וסוג הפניות, אלא בשל הכבוד אותו את אמורה להעניק לעצמך.
@buba@​(נשלטת)

Re: למרות ש....

@buba@​(נשלטת) • 20 בספט׳ 2004
Abyss כתב/ה:
ולמרות זאת, הייתי ממליץ לא לבחור בניק שכזה שלא רק מושך יחס כזה, אלא גם לא מעיד רבות על הכבוד שאת רוחשת לעצמך....
הניק/שם הוא למעשה הדרך שבה את מציגה את עצמך לעולם ובמיוחד כאשר זה שם שאת בוחרת לעצמך את אומרת לכעולם שזוהי המהות שלך. האם במקרה הזה זוהי כל מהותך?
ואני חושב את אותו הדבר למרות שלא כתבתי זאת גם על ניקים אחרים שראיתי כאן שעוררו בי גיחוך בסיגנון של "השולט האחד והיחיד ואין כמוהו", "האדון הכי טוב שיש בעולם וכל האחרים הם מזוייפים" וכו....

ד"א, אבקש להבהיר כי אני ממליץ להחליף את הניק לא בגלל האנשים וסוג הפניות, אלא בשל הכבוד אותו את אמורה להעניק לעצמך.

אהבתי !!!
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 20 בספט׳ 2004
מסכימה עם אביס.
קצת מחשבה בבחירת הכינוי יכולה להועיל.. יש ניקים המושכים אש.
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 20 בספט׳ 2004
ניפתחו כל כך הרבה שרשורים בנושא....
פשוט תמחקי ותמשיכי הלאה.

אלו אנשים שלא שווים את המאמץ ובבירור לא שייכים אלינו אלא נימצאים פה כי הם חושבים ששפחה זה זיון קל.
בכוח המוח-אשה

משפט כזה במציאות,

בכוח המוח-אשה • 20 בספט׳ 2004
היה גורר אצלך טיפול שיניים מקיף, כנוע.
אבל אני יודעת שזה נכתב בהומור (הבינוני ומטה, יש להוסיף) שלך,
ולכן זה מתקבל כאן בהבנה.
{dOmCruise{A

Re: זו הסיבה שאני לא עונה

{dOmCruise{A • 20 בספט׳ 2004
מרדנית מוצצת כתב/ה:
<<צרי קשר זונה <<<<
זה בגדול המסר שאני מקבלת, לא תודה, תמצאו שפה נאותה יותר

ברור שלא עונים על מסר שכזה.

אין ניקוד ופיסוק, התחביר לוקה, הפניה בגוף ראשון.

ממש לא לענין.

וברצינות:
כתבו הרבה לפני, מסכים שלא שווה בכלל התייחסות, אפילו לא תשובה שלילית פוגעת כי חבל על הזמן שלך.

לא חושב שזה קשור לכינוי במיוחד, הודעות בסגנון הזה ודומה לו מגיעות להרבה.

אפילו אלי, מדיעות הודעות מסוג שכזה, ולעיתים הודעות שמבקשות ממני להיות המלכה של איזה עבד......

יש כפתור מחק, והוא עובד. בדקתי.