סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מיניות ושליטה

בשביל שלך​(נשלט)
לפני 3 שנים • 14 בנוב׳ 2020
בשביל שלך​(נשלט) • 14 בנוב׳ 2020
מאמא קפיץ כתב/ה:
מה הכוונה ב"חוצה את גבול המיניות"?

הכוונה שלי היא שבשליטה יוצאת מעבר לשליטה מינית והיא כבר חודרת לעולם המציאות והפרטי של הנשלט.

ברגע שבשליטה היא כבר לא מינית ולא מקובלת על 2 הצדדים (כי יש כאלה שאוהבים גם שליטה לא מינית) לדעתי זה יכול להגיע למקומות מסוכנים או מינימום למקומות לא נעימים.
מפית​(אחר)
לפני 3 שנים • 16 בנוב׳ 2020
מפית​(אחר) • 16 בנוב׳ 2020
אני לא חושב שזה מוריד מבחינתי אם זה כל הזמן באוויר. אבל אם זה סוג של מערכת יחסים אז צריכים להיות שם עוד דברים וקשה לדחוס חום ורוך ל24/7
kobi koobiya
לפני שנתיים • 16 בנוב׳ 2021
kobi koobiya • 16 בנוב׳ 2021
מאמא קפיץ תחזרי אליי לפרטי בבקשה
bondman​(נשלט){FLR}

Re: מיניות ושליטה

bondman​(נשלט){FLR} • 16 בנוב׳ 2021
מאמא קפיץ כתב/ה:
שאלות לנשלטים שלא מתחברים ל24/7:

איפה עובר הגבול מבחינתכם בין שליטה מינית שעושה לכם טוב, לבין שלילת הפרטיות והחופש שבמיניות שלכם עם עצמכם? מתי ההתערבות או אפילו הנוכחות (לא בהכרח פיזית) של השולטת מורידה לכם במקום להרים?

האם זה מקום קבוע או שזה תלוי תקופות ומשתנה?

תודה לעונים!

כמובן שהבסיס זה קודם כל קשר שפוי בטוח ובהסכמה.
מעבר לכך
זה יעבור את הגבול רק אם השולטת לא תכבד את הגבולות שלי ו/או לא תכבד אותי.
כמובן שמראש אתן רק לאישה שמכבדת אותי לשלוט ולהשפיל אותי ואז רצונה ככל שיהיה קשה ומאתגר, יקבע.

icon_smile.gif
המלט
המלט • 16 בנוב׳ 2021
EmeraldBoy כתב/ה:
בעיניי הגבול עובר שזה כבר נהיה יותר מידיי. כשזה קשר לא בריא. לי חשוב שהמלכה/השולטת תהיה קשובה לצרכיי. שתעזור לי להיבנות ולהתפתח. בסופו של דבר יש לשולטת המון כוח להשפיע על הנשלט שלה.

לי אישית חשובה מאוד התפתחות אישית. מאוד קשה לי למשל להתמסר מכל הלב לשולטת שהשליטה שלה פוגעת לי בקריירה או בלימודים. זה מרגיש לי ללכת נגד המצפון שלי.
גם חשוב לי שהשולטת תיתן לי את החופש, את הלבד שלי עם עצמי וגם תהיה קשובה ורחמנית לפעמים (כי כולנו בני אדם ולפעמים אני עצוב, כועס או סתם חסר מצב רוח ואין לי את האנרגיות לשרת, להיות נשלט או לספוג את רצונות השולטת - לפעמים סתם בא לי חיבוק).

אז אם אני רואה שהשולטת שלי לא שם כשאני צריך אותה, או שהאינטרסים שלה פוגעים בי - אז שם הנוכחות שלה מורידה לי. בתת מודע שלי אני לא יכול להתמסר אליה.

אמרה לי פעם דומית מבוסטון, מסצ׳וסטס: המלט, אתה צריך גירלפרנד קינקית, לא שולטת.
evedon4​(נשלט)
לפני שנתיים • 17 בנוב׳ 2021
evedon4​(נשלט) • 17 בנוב׳ 2021
אצלי זאת המהות,
הפלישה שלה למרחב שלי מבורכת ורצויה, לשאת אותה איתי כל היום, את הקושי, את ההשתוקקות אליה, את ההמתסרות, הויתור, הכמיהה, הגעגוע…

נכון שזה מחליש אותי מולה ועלול לחשוף אותי לפגיעות יתר, אבל פה נכנס האמון בה ובקשר, הבטחון שהיא מובילה אותי ואת הקשר.

לגבי תקופה שזה פחות מתאים,
כן כמו בכל קשר לפעמים יש שינוים, היו פעמים שהרגשתי שזה קשה מידי והתפקוד היום יומי שלי נפגע שאני חייב הפסקה, אני יותר ממנה נלחצתי מזה, חששתי שזה מחליש את הקשר ושזה תחילתו של הסוף, אני תמיד מיהרתי לחזור למצב הקודם, פחות אהבתי את עצמי ככה.

מאמא קפיץ כתב/ה:
אבל אם נגיד יש איזשהי הנחייה גורפת. נראה לי שהנפוצה ביותר היא לא לגמור בלי רשות. ואתם לא גרים יחד. כלומר, יש מצבים שאתה רוצה לגעת בעצמך ולגמור ובכל פעם כזאת אתה צריך לבקש את רשותה.
זו פלישה רצינית למרחב האינטימי שלך מול עצמך מבחינתך? או שזה משהו שיהיה מקובל עליך?
ואם זה יהיה מקובל אז האם יהיה מצב או תקופה שבו זה לא יתאים לך בכלל ולמה?
Aristotle​(נשלט)
לפני שנתיים • 18 בנוב׳ 2021

Aristotle​(נשלט) • 18 בנוב׳ 2021
מאמא קפיץ כתב/ה:

איפה עובר הגבול מבחינתכם בין שליטה מינית שעושה לכם טוב, לבין שלילת הפרטיות והחופש שבמיניות שלכם עם עצמכם? מתי ההתערבות או אפילו הנוכחות (לא בהכרח פיזית) של השולטת מורידה לכם במקום להרים?

תודה לעונים!

וואלה, שאלה מאתגרת.

בעיניי-

1. אסור שזה יפגע במי שאני כלפי העולם. אני בן אדם שהעצמאות שלו מאוד חשובה לו.

2. אסור שזה יבטל אותי בתוך הזוגיות.

עכשיו, פה זה מאוד מאתגר גם אותי בגלל שכמובן שיש לי פנטזיה על אישה דומיננטית שתשלוט לי על החיים ואני אהיה שפוט שלה.
מצד שני אני לא חושב שבפרקטיקה של זוגיות זה בכלל בריא לי, בסוף הצדדים האחרים של האישיות שלי ירצו לצאת החוצה.

אני לא אכנס לדוגמאות פרקטיות כי אין לזה סוף והכל תלוי תרחיש ונסיבות, אבל מצד אחד אני כן רוצה שמישהי תשלוט בי באופן מוחלט ומצד שני אני מפחד לאבד את עצמי בתוך זה ומרגיש שזה יהיה מאוד לא בריא בקשר שהוא קודם כל זוגיות...

מורכב, והשאלה הזאת גרמה לי לחשוב איפה אני על הסקאלה שבין נשלט לבין קינקי...מעניין.
האנשה עצמית

האנשה עצמית • 18 בנוב׳ 2021
שליטה כמו כל תחום צריכה להיות בתנועה.
גם כשמישהו נמצא ב- 24/7 חייב להיות up וגם down בתדר שמתאים לך ולו.

המקום שבו השליטה תאבד מומנטום אצלי יהיה המקום שבו אפסיק להעריך את האישה שמולי.
ברגע שארגיש שמה שקורה במסגרת הקשר לא מתכתב עם היכרות שלה אותי ושלי אותה.
אם לא ארגיש שיש ערך ייחודי במה שאני עושה עבורה - שם תיגמר המוטיבציה שלי.

מאמא קפיץ כתב/ה:

תודה לעונים!
Quark{ אישתי}
Quark{ אישתי} • 18 בנוב׳ 2021
תחמת את השאלה לשליטה מינית ומהבחינה הזו אין ממש גבולות בעיני - השולטת שלי במהות אחראית למיניות שלי ושולטת בה.
איסור גמירה, או כלובון או פלאג וכו׳ הכל כמובן לפי רצונה של גבירתי. זה לא שאין לי גבולות, יש ויש אבל הם בהרכח מחוץ למיניות.
למשל פגיעה בעבודה כמו הוראות שמכוונות לגרום לי נזק בעבודה או בכלל בחיים הפרטיים או פגיעה בריאותית. ז״א הגבולות שלי הם מחוץ למיניות...
אבל המיניות כמו גם דברים מנטליים אחרים נתונה כולה לשולטת, אי נוחות היא חלק גדול מזה - ללכת עם חוטיני - או להכנס לשירותים לצלם השבילה גם שלא נח - פומביות ברחוב עד רמה מסויומת ועוד.. תכלס גבולות זה דבר שצריך רק כשלא מכירים ואין אמון. אח״כ ממש אין שום צורך להכניס את הדיון על גבולות - יש לי רק גבול אחד תכלס - אני הנשלט, אל תבקשי ממני לשלוט...