צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קשירות/דיגדוגים

guys084
לפני 3 שנים • 29 בנוב׳ 2020

קשירות/דיגדוגים

guys084 • 29 בנוב׳ 2020
האם קשירה או דיגדוגים ואפילו הצלפות חלשות . האם זה יכול לעזור לשיפור הדימוי העצמי ולשחרר חסמים . ולתת ביטחון יותר בחיים ?
מאלף פיות​(שולט)
מאלף פיות​(שולט) • 29 בנוב׳ 2020
קשר בדס"מי נכון וטוב צריך להוביל תמיד להעצמה של הצד הנשלט
לא משנה איך הבדס"ם שלך נראה
guys084
guys084 • 29 בנוב׳ 2020
עוד לא חוויתי חווית בדסמ אמיתית רק שליטה רכה של סגידה לכפות רגליים וישיבה כל הפנים .השאלה שאחווה חוייה של בדסמ האם זה ישחרר לי חסמים שהיו חסומים אצלי כמו דימוי עצמי לא הכי גבוה וביטחון עצמי יחסית נמוך
guys084
לפני 3 שנים • 30 בנוב׳ 2020
guys084 • 30 בנוב׳ 2020
לא יידע אני שואל .בגלל שאתה שם האמון שלך בסיטואציה הזאת ב100 אחוז אמון במי שקושרת אותך ואתה משחרר הכל ונותן אמון .
אוקיינוס​(נשלטת)
אוקיינוס​(נשלטת) • 30 בנוב׳ 2020
בדס"מ אינו קשר טיפולי, זה לא שאם תעשה פרקטיקה כזאת או אחרת זה ישחרר אצלך משהו. יש אנשים שמתעלים התמודדויות רגשיות לתוך קשר בדס"מי, אבל זה חייב להיעשות כששני הצדדים בעלי יכולת עיבוד והכלה. נתקלתי פה בהמון שולטים שרצו אספקט פסיכולוגי מאוד חזק בקשר שלהם, ובפועל העומק הרגשי שלהם היה בגובה שלולית... במצב כזה לרוב יגרם יותר נזק מתועלת.
בתור מישהי שמשתמשת בבדס"מ לעיבוד טראומות, זה משהו שחייב להיעשות בעיני תוך או אחרי טיפול עצמי, כדי שלא לשחזר דפוסים בעייתים או להעמיק אותם. כל קשר בדס"מי יכול להרים אותך לגובה, אך גם להוריד אותך לאדמה. זה תלוי מאוד בך ובצד השני.
    התגובה האהובה בשרשור
guys084
guys084 • 30 בנוב׳ 2020
תודה על התשובה אוקיינוס ועל השיתוף
Kitty frank
Kitty frank • 30 בנוב׳ 2020
אחדד נקודה קריטית בעיני. מה שיכול לעזור לנפשו של אדם, אלו יחסים טובים, בונים, ואוהבים.
אקטים מהווים תפאורה- ולא תוכן לשינוי שאתה מבקש לעצמך.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}

Re: קשירות/דיגדוגים

guys084 כתב/ה:
האם קשירה או דיגדוגים ואפילו הצלפות חלשות . האם זה יכול לעזור לשיפור הדימוי העצמי ולשחרר חסמים . ולתת ביטחון יותר בחיים ?

בדסמ לא מוכר כאמצעי טיפול בשום צורה. נכון שיש כאן אנשים שמדווחים על שינויים כאלה ואחרים, אך אין איך למדוד את אמינות הדיווח שלהם (לא שהם "מבלפים", פשוט יכולות להיות מגוון סיבות שאדם יתאר שיפור גם כשאין). עצם מציאת היחסים הנכונים יכול להוביל לשיפור, גם אם אין בהם שום בדסמ (כפי שקיטי ציינה מעלי). ישנו גם אפקט הפלצבו, בו אנו חווים שיפור ללא טיפול ממשי (גופני או פסיכולוגי), אך האפקט הזה לא מחזיק מעמד.
המלצתי החמה - המקום הנכון להשיג את השיפורים שאתה מבקש הוא דרך טיפול פסיכולוגי מסוג כלשהו. בניית ציפיות לא ריאליות מקשר בדסמי יכולה אפילו להזיק - אכזבה יכולה לפגוע בך עוד יותר, בין היתר כי יש לנו נטייה להאשים את עצמנו כשאנחנו לא מצליחים ליצור שינוי בחיים.
בבקשה, פנה לצורה כלשהי של טיפול מקצועי, אם אתה מרגיש צורך בתמיכה נפשית. ואני, אישית, הייתי מתרחק מאנשים המתיימרים לטפל דרך בדסמ, הם עלולים להיות מסוכנים.
guys084
guys084 • 30 בנוב׳ 2020
האמת שאף אחד לא מתיימר ואני פה שנים ולא מצאתי אף פעם שולטת בכל השנים שלי פה .כאילו אנחנו לא מדברים אותה שפה בכלל . מרגיש לי ששולטות מחפשות גברים חזקים על גבול המתחלפים אחרת לא מבין את זה. ותודה רבה לך דרקן על העזרה .