שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

תחת חוצה מסך.

G-O-L-D​(שולט)
לפני 20 שנים • 20 בספט׳ 2004

תחת חוצה מסך.

G-O-L-D​(שולט) • 20 בספט׳ 2004
*
Can...
any bo dy
find me
some bo dy to
loooooove

*

"את האמת, בלי צחוק? הרגעים בהם אני הכי פורה הם הרגעים שבאים אחרי זיון מטורף שכולי מזיע אחרי שגמרתי כמויות של חמור. הרגעים בהם אני נשכב על הגב, ללא מילה, מלטף ומלוטף. החצי שעה הזו, הרגעים האלה, מהם, מהם עולות בי ההברקות -אם בכלל אפשר לכנות זאת הברקה- פתאום ככה, עולה בי המוזה ואני קם וכותב. אני לא יודע למה זה אבל אלו הם הרגעים, אלו וגם ברגעי עצב", אני אומר לה.
"אתה עצוב הרבה גולדי?" היא שואלת אותי ואני נאנח, נשען לאחור ומביט בה דרך מצלמת הרשת. היא יפה, היא כל כך יפה. היא יפה כי היא חושבת שהיא לא.
"אני לא יודע", אני משיב לה, "משתדל שלא. אני חושב שאני עצוב במקומות שאנשים לא ממש מבינים מה יש להיות עצוב בהם. אני לא בוכה כשמישהו מת, אבל אני יכול לחוש בדקירה בחזה אל מול אישה מבוגרת העומדת מול כספומוט ומהססת על איזה כפתור ללחוץ, אם על כפתור המאה או על המאתיים, החישוב הזה שרץ לה בראש, הרצון בצריכתם של דברים שאין בידה מלהשיג. זה לא פייר, היא כאן כבר הרבה זמן, מגיע לה כל מה שהיא רוצה. כמה כבר נשאר לה? ראבק!" אני אומר ואני רואה אותה קוראת את דברי ובעינייה עצב.
"הייתי מחבקת אותך עכשיו", היא כותבת לי ואני מחייך וכותב לה עזבי חיבוק תתפשטי, כמי שמאס כבר בעצב הזה שיש בו. הוא אולי מעולה על הכתוב בצורה יפה ומרגשת, הוא אולי מוסבר בדרך חדשה שמעוררת סימפטיה, אבל אני חי אותו כבר כל כך הרבה זמן שממש לא בא לי להתכנס בשיחה על נפלאות עולמנו. אני מעדיף לראות תחת.
בכלל, אין על תחת.
תחת זו אולי הסיבה ששווה לחיות.
יש שם, משהו קסום, שם בשיפול הזה שבו יושב הבשר ומתחבר לירך. פאק, תחת. מי שברא אותו, אלוהי. אל. יצירת אומנות.
תחת, כשהוא תחת יפה, הוא שירת הבשר.
שני סוגי בשר אני אוהב,
אנטריקוט 600 גרם, מדיום רר, וכוס יין אדום.
תחת ב 15-17 אחוז שומן נקבתי, שרירי ומחוטב, וכוס יין אדום.
זהו. זה הכול. לא צריך יותר שום דבר.
אם ישאלו אותי מה אני לוקח איתי לאי בודד, אני אגיד:
לפ-טופ לנפש.
ותחת, בכדי לחיות.

יש סוגי תחת שונים ומגוונים,
יש כזה שאתה מוכן לזיין אותו, מוכן...
יש כזה שאתה רוצה להכות בו.
יש כזה שאתה רוצה שישאר מכוסה ושלא יתקרב אליך.
יש כזה שאתה פשוט יודע שהוא מסריח, אתה פשוט יודע...
יש כזה שהדבר היחידי שאתה מוכן לעשות איתו זה לבעוט בו קיבינימט,
ויש תחת, תחת שמידי פעם אתה פוגש בו וזה, זה תחת שאתה מוכן לישון בו. זה תחת שאם היתה לך את הבחירה היית מוכן להיוולד דרכו. זה תחת שאם היית אלוהים היית עושה את כדור העולם בצורתו. תחת שמשאיר אותך במצב שהדבר היחידי שאתה רואה מול עינייך החל מהרגע שפגשת בו, זה אותו, כי כל דבר אחר, מאבד מקסמו ומעצמו. כמו הרואין, ברגע שחווית אותו פעם אחת, החיים לעולם לא יהיו אותו הדבר. ככה זה, אנחנו לעולם נרצה לשוב לגן העדן, לרחם, או לאותו תחת, זה שהיה מושלם והצליח לברוח. זה שהיה מושלם אבל המושג המסריח הזה שנקרא- זמן- עיכל גם את אותו התחת. או הדבר הזה שמחובר אליו ונקרא מוח, החליט שהוא לוקח את התחת שלו למקום אחר. פאק, לדעתי תחת מושלם, צריך לקבל חנינה מאלוהים ומהזמן ולהישאר כשם שהוא עוד להתפוררות כל שאר האברים סביבו. הוא, הוא צריך להיקבר מנצח.
"היא היתה אישה ז-ב-א-ל-ט", יגיד הרבי בהלוויה, "BUT WAHT AN ASS..."

*
"תגיד גולדי, אתה תכתוב עלי איזו פעם?"
"את רוצה?"
"כן".
"למה?"
"סתם".
"טוב, אני אכתוב. נראה, אולי, אם יבוא לי רעיון", אני אומר ומביט בה דרך מצלמת הרשת מחוייכת. היא נעה לה מרוצה, שיער בולנדיני, עיניים טובות, פנים יפות, בטן שטוחה, חזה יפה, ותחת...

*
אז מה, רצית שאכתוב?
הנה כתבתי,
שירת הבשר, טקסט שלם על תחת, התחת שלך.
ומצד שני, את יכולה לקרוא את זה ולהחליט שזה ממש טקסט מהתחת.
בכל אופן, כמו שאמרתי לך, אל תתני לאף אחד או אחת להגיד לך אחרת.
את שווה, או במונחים של הפקות טלווזיוניות,
את חוצה מסך!
HotQueen​(שולטת){תחת השמש}
זהב יקר שכמוך...

לשם שינוי טקסט אופטימי או אפילו
טקסט ללא תחושת כאב.

מקווה שהיא תחצה עבורך הרבה יותר ממסך.

}{
מייפל​(לא בעסק)
מייפל​(לא בעסק) • 20 בספט׳ 2004
איך אני שמחה שסוף סוף כתבת משהו שאני לא אוהבת. זה ממש מרגיע אותי. לדעת שאני לא מעריצה עוורת.
אל תיעלב. אתה יודע שאני חולה עליך.
בשקט​(נשלטת)

:-)

בשקט​(נשלטת) • 20 בספט׳ 2004
חייך אותי שיר ההלל לתחת.
ולגמרי איתך בנושא האנטריקוט הרייר עם כוס יין אדום.
אליסיה

:)

אליסיה • 20 בספט׳ 2004
גולדי, הייתי מחבקת אותך עכשיו icon_smile.gif
ms-a​(שולט)
ms-a​(שולט) • 20 בספט׳ 2004
cheer.gif
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
רקוויאם לישבן...

אהבתי גולד-פוסט משעשע ומפרגן.

עברת לעיתון צהריים?
@buba@​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 21 בספט׳ 2004
@buba@​(נשלטת) • 21 בספט׳ 2004
יואו ,באמת טקסט שלם על התחת ... icon_redface.gif

אגב ,לבעלת התחת שתיארת אותו בתיאורים מושלמים יש גם אישיות מדהימה icon_lol.gif
משום מה יש לי הרגשה שהיא עוד תחצה לך את הלב ,המסך זה רק משחק מקדים icon_lol.gif icon_lol.gif
melody
לפני 20 שנים • 21 בספט׳ 2004
melody • 21 בספט׳ 2004
אהבתי.
אולי כי יש שם מעבר לשיר הילל על תחת icon_smile.gif

(_,_) (_\_) (_/_) (_,_)