סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יום הולדת אוטוטו לאתר הכלוב

דורה באהבה​(אחר){המלכה AQ}
לפני 3 שנים • 4 בדצמ׳ 2020

יום הולדת אוטוטו לאתר הכלוב

1.1.2021 מתקרב 18 שנים לא צחוק.
מכירה המון חברות/ים מפה. הצאט הוא בית בשבילי.
תודה כלובי שהאתר נפתח.
כאן תוכלו לכתוב, לאחל, לספר, לשתף אותנו בחוויות שלכן/ם. ואני בטוחה שיש המון
אז אתחיל.
את הכלוב הכרתי בשנת 2003 כן אני וותיקה פה רק פעם הייתי עם כינוי אחר ומי זוכרת.
זה היה שגלשתי בדפדפן ולא זוכרת מה חיפשתי. לפתע נגלה לי אתר כלוב. זו הייתה הפעם הראשונה שנכנסתי לעולם הבדסמ. הלכתי לשולטת בתשלום אבל זהו כאילו לא היה מעבר. ואז שנכנסתי לאתר התלהבתי מאוד. אבל לא גלשתי בו המון בגלל שהוא רק נפתח.
נכנסתי יצאתי וחזרתי מידי פעם לראות שהכל בסדר.
ואז חזרתי שוב לפני כמה שנים טובות ולא מצאתי את עצמי משום שלא הכרתי אף אחד/ת.
לאחר שהכרתי פה את השולטת הוירטואלית שהייתה לי התחלתי לאט לאט להכיר יותר את הנפשות הפועלות. נפרדנו ואז התחלתי עם המאנצים ואז המסיבות והכל כבר היסטוריה זכיתי להכיר פה המון חברים וחברות סוטים וסוטות מהממים ומקסימים.
כל אחד ואחת יש לה/ו אצלי בלב מקום.
💙😘
אז זו אני דורה באהבה. תמיד פה בכיף שמחה להכיר עוד. אוהבת אותכן/ם.
    התגובה האהובה בשרשור
OR1977
לפני 3 שנים • 7 בדצמ׳ 2020
OR1977 • 7 בדצמ׳ 2020
דורוש כל הכבוד על היוזמה
לפני 3 שנים • 7 בדצמ׳ 2020
תודה אורוש המהממת 😘. מקווה רק שיהיה שיתוף פעולה ואז יהיה פיצוץ 😉 כמו שאת מכירה אותי.
נשלטוש
לפני 3 שנים • 28 בדצמ׳ 2020
נשלטוש • 28 בדצמ׳ 2020
יואןווווו דורה מה שסיפרת על דרך שלך זה מדהים בדיוק כמו שאני בתחילת דרכי וכייף לי היה להכיר אותך. ובזכותך זכיתי לשולטת מהממת ומדהימה מצחיקה ובזכותך שהגנת עלי נתת לי דרך להתקדם וזאת הדרך הכי טובה שאפשר להתחיל בשנה הראשונה שאני פה ותודה לכולם. שעודדו אותי גם אם הייתי עצוב הרמתם אותי לכאלה שאכפת להם 🥰😘
OR1977
OR1977 • 28 בדצמ׳ 2020
לפני כמה שנים פנה אליי מישהו בפייסבוק, והתחלנו לדבר..... ואז הוא סיפר לי שיש אתר שהוא כותב בו בלוג ושלח לי קישור.
אחרי כמה זמן נרשמתי לכאן בעצמי ואין לו מושג שאני כאן icon_smile.gif
נייס אורצוקק. חחחחח תחשבי שהוא ייכנס לפורום ויקרא את זה ויגיד יאאאאאאאא אור המהממת פה. איזה כיף בזכותו זכיתי להכיר חברה מהממת 💝. ממש כיף לי. תודה שנרשמת לאתר 😘