בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה בקשר ללוח מודעות/הכרויות כאן

זיקפת הבוקר​(שולט)
לפני 3 שנים • 8 בדצמ׳ 2020
זיקפת הבוקר​(שולט) • 8 בדצמ׳ 2020
Aya'ss כתב/ה:
אוקיי ועוד שאלה, אם אני טרנסית ואני רוצה לפרסם מודעה שאני מחפשת להכיר מישהי שולטת, אני אמורה לעשות את זה בטרנסגנדרים או בשפחות במלכות? למה בכלל ההפרדה הזאת, אני חושבת יותר ויותר שזה משהו מיותר לעשות את זה לטרנסים ולהפריד את זה ככה ובמקום לפתוח פשוט לקרוסיות/מתלבשות כשבמצב הזה הנושא של זהות מגדרית הוא כן קצת יותר מסובך מבחינת דינמיות

תתקנו אותי אם אני רואה דברים פשוט בשחור לבן ואני מפספסת משהו כאן וזה הגיוני

הצעתי היא שתפרסמי באחד הלוחות - אם לא עזר, תפרסמי בלוח השני icon_smile.gif
FoxyBoxy
FoxyBoxy • 8 בדצמ׳ 2020
Aya'ss כתב/ה:
אוקיי ועוד שאלה, אם אני טרנסית ואני רוצה לפרסם מודעה שאני מחפשת להכיר מישהי שולטת, אני אמורה לעשות את זה בטרנסגנדרים או בשפחות במלכות? למה בכלל ההפרדה הזאת, אני חושבת יותר ויותר שזה משהו מיותר לעשות את זה לטרנסים ולהפריד את זה ככה ובמקום לפתוח פשוט לקרוסיות/מתלבשות כשבמצב הזה הנושא של זהות מגדרית הוא כן קצת יותר מסובך מבחינת דינמיות

תתקנו אותי אם אני רואה דברים פשוט בשחור לבן ואני מפספסת משהו כאן וזה הגיוני

הייהיי
אני מרגישה שאת נותנת ללוח המודעות הרבה יותר קרדיט ממה שהוא אמור לקבל, 90% מההכרויות שלי באתר לא הגיעו מהמודעה שלי שם.
אל תסתכלי על לוח המודעות כנקודת הסיום אלא כנקודת הפתיחה שאמורה לנתב אנשים לפרופיל שלך ושם להסיק מי את ואם יש התאמה.
.
המלצה שלי, תפרסמי בשפחות מחפשות שולטות, אם את מרגישה צורך מיוחד תצייני גם שאת טרנסית במודעה.
זה לא שיש שם 200 מודעות ביום, לרוב אם את מבקרת שם פעם בשבועיים-חודש כנראה שאותן המודעות ישארו בעמוד הראשון עדיין.
.
דעתי האישית, יש יותר מדי קטגוריות היכרות ובכיף אפשר לצמצם את האיזור הזה ואולי להוסיף פיצ'ר שידרבן אנשים להיכרות שלא בהכרח טובים בלפתח שיחות (כמו נגיד אם שמת מודעה ומישהי/ו רוצים להכיר, שילחצו על כזה כפתור כמו לייק אנונימי/סודי ששולח לך התראה ש"X התעניין/נה במודעה שלך" ואז את יכולה להכנס למודעה שלך ולראות את הרשימה של מי שהתעניין ואולי אפילו הכפתור הזה יתן לך הצעות לפתח שיחה שנגיד פותח המודעה נותן קצת כמו איך שבגט טקסי קופצת לך הודעה "הנהג שלך אוהב ספורט" ואז את יותר מבינה על מה את יכולה לפתח שיחה או משהו כזה, לאדעת, זורקת רעיונות)
אבל שוב, זה רק בגלל שדעתי האישית היא שאיזור מודעות ההיכרויות הוא די שומם מבחינת פעילות לעומת נגיד הפורומוים/בלוגים/צ'אט, אין לי שום סימוכין לזה 3:

לגבי הנקודה האחרונה שלך, זה לא שאין פואנטה לעשות הפרדה בין סיס לטרנס, בסופו של דבר ההיכרויות במודעות הן בהרבה מקרים למטרות מיניות ולא רק שלהרבה אנשים האיזור הזה חשוב להם לדעת זה גם בשבילנו יכול להיות מסנן טוב את אלו שגם ככה לא יהיה ביננו שום דבר בגלל העובדה הזו.
אבל כאילו את כן צודקת, איך שזה נראה מנקודת המבט שלי כרגע, האיזור של טרנסג'נדרים לא מייצג ממש טרנסים וזה די מקום לקרוסדרסרים ומתלבשות (לא שזה דבר רע להיות קרוס/מתלבשת, זה פשוט גורם לי להרגיש שהקטגוריה הזו היא לא המקום בשבילי לפרסם בה גם אם הייתי רוצה להכיר מישהי שולטת טרנס, ספק שהייתי הולכת לקטגוריה הזו).
דעתי האישית היא שאפשר להפרד מהקטגוריה הזו או להפוך אותה ל"נון בינארי וכו'"
אבל דעתי האישית היא שגם אפשר להפרד מהכרויות ושונות.
כזאת אני, חרא של בנאדם.

אגב ביקרתי עכשיו בלוח של שפחות במלכות
יש בעמוד הראשון מודעות מפבואר, כלומר אין שם מי יודע מה פעילות גבוהה כלכך או שפשוט זה רק אותם האנשים שמקפיצים את אותן ה15 הודעות כל השנה (אני אחת מהן... אל תחזיקו את זה נגדי חחח).
.
.
.
נ.ב.
זיקפת הבוקר כתב/ה:

הצעתי היא שתפרסמי באחד הלוחות - אם לא עזר, תפרסמי בלוח השני icon_smile.gif

האמתי שזו עצה ממש טובה חחחח
alwaystudent​(שולטת)
alwaystudent​(שולטת) • 8 בדצמ׳ 2020
אפשר פשוט להוסיף בפרופיל בחירה של מגדר עם מלא אפשרויות כולל לא למלא כלום ואז מתבטל הצורך בהפרדה המיותרת הזאת