ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטים/שולטות איך אתם גורמים לנשלט/ת שלכם

lorsis
לפני 3 שנים • 11 בדצמ׳ 2020

שולטים/שולטות איך אתם גורמים לנשלט/ת שלכם

lorsis • 11 בדצמ׳ 2020
להתמכר אליכם?
ליסגוד ולהעריץ אתכם
?
סָטירה​(אחרת)
סָטירה​(אחרת) • 11 בדצמ׳ 2020
קודם כל, חשוב לציין שההערצה היא לא בשבילי אלא בשבילו- זה ממלא *אותו* אושר וסיפוק ולכן אני עוזרת לכייל את עצמו לסגידה ולממש את עצמו.
איך לעשות את זה? זה מאד תלוי מי האידיוט הקטן שעומד מולי- חנוך לנער על פי דרכו. כל אפס והשיטה שעובדת איתו.

היו לי חבר'ה רוחניים ניו איג'יים כאלה, הם עשו מדיטציות קינקיות שעזרו להם להרגיש קרובים יותר, שיננו מנטרות.
אחרים יותר נמשכו לפולחן כמו אלילי, למשל לישון עם התחתונים שלי מתחת לכרית, שטויות כאלה. היה לי אפילו אחד שנמשך לרעיון להסתובב בעולם עם שרשרת שמכילה חלק מהציפורן שלי. זה בסדר, זו הייתה תקופה שהיה אופנתי להסתובב עם שרשראות פתית אורז כאלה. זה היה נראה קצת דומה.
היו חבר'ה יצירתיים שאהבו לכתוב לי שירי סגידה קטנים, או יצירות אחרות. אחד פיסל את היריכיים שלי, כולל תעתיק מדויק של מעט הצלוליט שכן יש לי. זה היה פיס מאד מרגש ושמחתי שהוא אפשר לי לשמור את זה גם אחרי שסיימנו את הקשר בינינו.
היו בודדים שהיו שכלתניים יותר. הם אוהבים לחפור על מהות האפסיות שלהם מולי, ואני כמובן תמיד שמחה להאזין לברבורים בנושא.

יש הרבה שיטות. מה שבטוח- חשוב מאד שאנחנו רק ננווט את הנשלטי בדרכו להארה הזו שלו. הוא זה שיוביל את המסע שלו להתבטלות ואפסיות- אחרת זה פשוט לא יעבוד.
    התגובה האהובה בשרשור
goldenkiss​(שולטת)
goldenkiss​(שולטת) • 11 בדצמ׳ 2020
לגרום להם לסגוד?

אני פשוט אני
זה כנראה מספיק.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 11 בדצמ׳ 2020
קונים לנו ברכיות ושטיחון קשמיר והופ- אנחנו נכונים לסגידה!
philosophic john​(שולט){ginny}
philosophic john​(שולט){ginny} • 11 בדצמ׳ 2020
סאבספייס מייצר את זה יופי.

ובשאר הזמן, אני לא מעודד התמכרות, סגידה או הערצה. כי מנות-יתר של אלה לא יאפשרו צמיחה וגדילה של הסאבית.
DomiNA O Hera{Sincerelyo}
לפני 3 שנים • 12 בדצמ׳ 2020
DomiNA O Hera{Sincerelyo} • 12 בדצמ׳ 2020
הנשלט שלי יודע אם בחרתי בו אז הוא שווה את זה
כי אני מחשיבה את עצמי שמגיע לי הטוב ביותר..
משמעות השייכות הינה שאני מטפלת במה ששלי ,
דואגת , מעצימה , מטפחת ..
והכי חשוב מעריכה כל מחווה, מילה ,כוונה וכו..
וכל זאת קודם לכל אינטראקציה פיזית ..
רועי גרוש
לפני 3 שנים • 13 בדצמ׳ 2020

פשוט תגובה של מלכה אמיתית - אין מילים

רועי גרוש • 13 בדצמ׳ 2020
סָטירה כתב/ה:
קודם כל, חשוב לציין שההערצה היא לא בשבילי אלא בשבילו- זה ממלא *אותו* אושר וסיפוק ולכן אני עוזרת לכייל את עצמו לסגידה ולממש את עצמו.
איך לעשות את זה? זה מאד תלוי מי האידיוט הקטן שעומד מולי- חנוך לנער על פי דרכו. כל אפס והשיטה שעובדת איתו.

היו לי חבר'ה רוחניים ניו איג'יים כאלה, הם עשו מדיטציות קינקיות שעזרו להם להרגיש קרובים יותר, שיננו מנטרות.
אחרים יותר נמשכו לפולחן כמו אלילי, למשל לישון עם התחתונים שלי מתחת לכרית, שטויות כאלה. היה לי אפילו אחד שנמשך לרעיון להסתובב בעולם עם שרשרת שמכילה חלק מהציפורן שלי. זה בסדר, זו הייתה תקופה שהיה אופנתי להסתובב עם שרשראות פתית אורז כאלה. זה היה נראה קצת דומה.
היו חבר'ה יצירתיים שאהבו לכתוב לי שירי סגידה קטנים, או יצירות אחרות. אחד פיסל את היריכיים שלי, כולל תעתיק מדויק של מעט הצלוליט שכן יש לי. זה היה פיס מאד מרגש ושמחתי שהוא אפשר לי לשמור את זה גם אחרי שסיימנו את הקשר בינינו.
היו בודדים שהיו שכלתניים יותר. הם אוהבים לחפור על מהות האפסיות שלהם מולי, ואני כמובן תמיד שמחה להאזין לברבורים בנושא.

יש הרבה שיטות. מה שבטוח- חשוב מאד שאנחנו רק ננווט את הנשלטי בדרכו להארה הזו שלו. הוא זה שיוביל את המסע שלו להתבטלות ואפסיות- אחרת זה פשוט לא יעבוד.
רועי גרוש
לפני 3 שנים • 13 בדצמ׳ 2020

התגובה שלך פשוט מראה שאת מלכה אמיתית

רועי גרוש • 13 בדצמ׳ 2020
תענוג מכל מילה שכתבת
האנשה עצמית
לפני 3 שנים • 14 בדצמ׳ 2020
האנשה עצמית • 14 בדצמ׳ 2020
סָטירה כתב/ה:

מאיזו סיבה התבטלות ואפסיות מייצגת סגידה?

אני גם לא בטוח שסגידה היא הדבר הנכון.
אהבה / התאהבות - יותר בכיוון לדעתי.