שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

זו הסיבה שאני לא עונה

melody
לפני 20 שנים • 20 בספט׳ 2004
melody • 20 בספט׳ 2004
לא מסכימה עם מי שטוען, שפנו אליה כך, בגלל הניק.

על אותו משקל, אפשר לבוא ולומר שאם אישה מתלבשת בצורה פרובוקטיבית, מגיע לה להיאנס.

הבעיה היא אצל מי שפונה כך.
בפורום בדסמ סאבית יכולה גם לכנות את עצמה כלבה-משתרמטטת ועדיין לצפות לפניות ראויות.
בהט​(נשלטת)

מסכימה עם מלודי.

בהט​(נשלטת) • 20 בספט׳ 2004
melody כתב/ה:
לא מסכימה עם מי שטוען, שפנו אליה כך, בגלל הניק.

על אותו משקל, אפשר לבוא ולומר שאם אישה מתלבשת בצורה פרובוקטיבית, מגיע לה להיאנס.

בפורום בדסמ סאבית יכולה גם לכנות את עצמה כלבה-משתרמטטת ועדיין לצפות לפניות ראויות.

הוצאת לי את הערמונים (לא ערמונית, סוטים) מהאש.
רק שכל אותם דומיקולים סובלים כפי הנראה מאחד או מכל הללו: חוסר בטחון. שנאת נשים. חינוך לקוי. פנטזיות המפריעות לקליטת המציאות כפי שהיא.
wayu
wayu • 20 בספט׳ 2004
melody כתב/ה:

מלודי,מסכים איתך ב 100% .

icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
נבט{marlena}
נבט{marlena} • 20 בספט׳ 2004
מלודי,

אני ממש לא מסכים איתך. ברור שהבעיה היא אצל מי שפונה כך ושאין שום הצדקה לכך שמישהי תקבל כזו פניה. יכול להיות שבפורום בדסמ סאבית יכולה גם לכנות את עצמה כלבה-משתרמטת ועדיין לצפות לפניות ראויות. אבל המציאות היא שונה. אם אני לוקח את עצמי כדוגמא לאנשים שכותבים "פניות ראויות", על ניק כמו מרדנית מוצצת או כלבה משתרמטת אני פשוט מדלג. אם זו הדרך שהבחורה רוצה להציג את עצמה, שיהיה לה לבריאות, אבל שלא תצפה ל"פניות ראויות".
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 20 בספט׳ 2004
באונטי צודק.
אנחנו במדיה של מילים וכינויים.
אין כאן עיניים, תווי פנים או כל מומנט ויזואלי להתרשמות ראשונית.
כבר דברו על כך שבמדיה שלנו מילים ותוכנן הן הרושם הראשוני.
כך גם עם כינויים.

מל, בדיוק כמו שתרתעי מדום שהכינוי שלו הוא "מייד לכאן!", "רועה זונות" או "היטלר".. אני יודעת שאני אישית לא אתייחס לאיש שנושא עליו כינוי כזה גם אם יש שמץ של סיכוי שאני מפספסת אדם מדהים (סיכוי קלוש עד אפסי).. בדיוק בגלל הסיבה הזו שבחר להציג עצמו כך.

זה לא אומר שהיא "במודע מזמינה צרות" בזה שבחרה כינוי שכזה. היא פשוט בחוסר מחשבה ממגנטת אליה בכינוי כזה טיפוסים שליליים שעבורם מי שמתהדרת בכינוי שכזה היא אוכל..
זה לחלוטין לא מצדיק פניות בנוסח שכזה מאף אדם לאף אדם אחר, אבל אני אישית הייתי מקדימה תרופה למכה ונמנעת מלנופף בפרובוקטיביות צעקנית כי זה מושך אש.

כמו שלא הייתי הולכת בלבוש מינימלי באמצע הלילה בסמטאות חשוכות.. רק בגלל שיש לי זכות ללכת כך מבלי להיפגע. יש מספיק אנשים שלא שמים קצוץ על הזכויות שלך כאישה וכאדם ומפניהם צריך להיזהר.. מי שרוצה להציג חזות לוחמנית של זכויות הנשים והפרט שיקח בחשבון שזה מושך אש.. שהיא צפויה לפניות שכאלה ולא תקטר כשהן מגיעות.

יש די והותר זמן בתקשורת בין אישית לחשוף את הצדדים הזנותיים/כנועים icon_biggrin.gif

זו דעתי האישית והמנוגדת לדעתה של מל יקירתי icon_profilekiss.gif
wayu
wayu • 20 בספט׳ 2004
יש לי הרגשה,שאנשים שפונים בצורה כזאת,פונים כך לכל אחת שליד ניק שלה מופיע-(נשלטת)...
תתקנו אותי אם אני טועה,אבל זאת הרגשה שלי.לכן אני מסכים עם מלודי-בעיה אצל מי שפונה כך.ללא קשר לניק.
אליס​(נשלטת){crazy_toas}
אליס​(נשלטת){crazy_toas} • 20 בספט׳ 2004
משום מה גם בימים שלא היה לי קולר לא קיבלתי פניות מהסגנון הזה.
יכול להיות שזה רק במקרה, ויכול להיות שבאמת הכינוי שבחרת לך הוא לא הרעיון הכי חכם בעולם.
קצת קשה לבקש שיתנו לך כבוד מינימאלי כשאת לא נותנת אותו לעצמך.
נבט{marlena}
נבט{marlena} • 20 בספט׳ 2004
wayu כתב/ה:
יש לי הרגשה,שאנשים שפונים בצורה כזאת,פונים כך לכל אחת שליד ניק שלה מופיע-(נשלטת)...
תתקנו אותי אם אני טועה,אבל זאת הרגשה שלי.לכן אני מסכים עם מלודי-בעיה אצל מי שפונה כך.ללא קשר לניק.

אני מסכים איתך לחלוטין. אבל חלק מהפניות ברמה יותר סבירה. עד כמה שהבנתי, מרדנית מוצצת לא קיבלה כאלה.

נריסה, השם הוא בנטי.
מרדנית מוצצת​(נשלטת)

הניק שלי לא נותן זכות לפגוע בי

DOM_NB
אם הניק נותן לך זכות לכתוב כפי שהינך מתבטא, אם הניק היה אונס היה מותר לך לאנוס ?
ויש אחת עם ניק שכזה .

אליס
כבוד נותנים לאדם, עצם זה שאני רוצה להיות מי שאני אין זה אומר שלכל אחד במערכת יש את הזכות לפנות אלי בצורה נלוזה, התגובה שלך די מפחידה, כי על פי מה שאת אומרת לבוש פרובוקטיבי הוא זה שגורם ליחס מגעיל לאשה ?

AYBS
למשוך אש זה למשוך פניות ולא למשוך פניות מגעילות, ראה את מה שכתבתי לאליס
את הזכות לקרוא לי זונה אתן לאדון ולא לכל אחד שבוחר לפנות אלי.

עצם הניק הגורר פניות שכאלו מהווה פילטר די טוב בדיעבד, אם היחס של הפונה אלי יהיה באופן שכזה על ההתחלה, הוא יהיה ישר ברשימה השחורה. אולי אני מפסידה, אך מעדיפה להפסיד אחד ולא לזכות במאה גרועים.

יבוא היום שתבינו אדונים נכבדים שאם אתם רוצים שאכבד אותכם כבדו אותי.

מרדנית מוצצת
wayu

Re: הניק שלי לא נותן זכות לפגוע בי

wayu • 20 בספט׳ 2004
מרדנית מוצצת כתב/ה:

עצם הניק הגורר פניות שכאלו מהווה פילטר די טוב בדיעבד, אם היחס של הפונה אלי יהיה באופן שכזה על ההתחלה, הוא יהיה ישר ברשימה השחורה. אולי אני מפסידה, אך מעדיפה להפסיד אחד ולא לזכות במאה גרועים.

יבוא היום שתבינו אדונים נכבדים שאם אתם רוצים שאכבד אותכם כבדו אותי.

מרדנית מוצצת

yes.gif yes.gif yes.gif yes.gif yes.gif yes.gif
רק חבל שכדי להכניסו לרשימה שחורה-את חייבת לקרוא את ההודעה קודם... icon_rolleyes.gif