שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

קול קורא לכותבים\משוררים עבור הקמת קבוצת כתיבה\הקראה

Geshem Black
לפני 3 שנים • 28 בדצמ׳ 2020

קול קורא לכותבים\משוררים עבור הקמת קבוצת כתיבה\הקראה

Geshem Black • 28 בדצמ׳ 2020
חסרה לי מאוד קבוצת כותבים\משוררים, מקום שאפשר להתפלסף על הקראות של שירים של דור הביט או שירי ימי הביניים ופולקלור אימה.
ואין כעת ערבי הקראת שירים, במיוחד בתקופת סגר שלישי של חורבן.
אם מישהו מכיר\חבר בקבוצת כתיבה פרוזה\שירה בטלגרם\וואטסאפ או שמכיר את כל המי ומי ורוצה להרים את הכפפה ולפתוח כזו,
אני נורא רוצה שזה יהיה קיים.
אם תהיה היענות לזה, בין אנשים הכותבים כאן, לא בהכרח רק על מיניות ובבדס"מ, אפתח כזו בעצמי.

הייתי מעדיף לכוון לכך שזה שיהיה בה תוכן לא שגרתי וקודר (ולנצל את העובדה שזה מפורסם באתר הזה ולא בהכרח בקונטקסט ונילי )
    התגובה האהובה בשרשור
שמיים א
לפני 3 שנים • 29 בדצמ׳ 2020

כתיבה

שמיים א • 29 בדצמ׳ 2020
אשמח להיות חלק
Askew​(אחרת)
Askew​(אחרת) • 29 בדצמ׳ 2020
יש קבוצות כאלה בפייסבוק, חיפשת שם?

אם הקראת שירה חסרה לך ממליצה בחום לעקוב אחרי סר פטריק סטיוארט בטוויטר שמקריא סונטות של שייקספיר עם הפנים המתוקות והמבטא האנגלי היפה שלו... אמנות אנגלית אותנטית🤤
Geshem Black
Geshem Black • 29 בדצמ׳ 2020
Askew כתב/ה:
יש קבוצות כאלה בפייסבוק, חיפשת שם?

אם הקראת שירה חסרה לך ממליצה בחום לעקוב אחרי סר פטריק סטיוארט בטוויטר שמקריא סונטות של שייקספיר עם הפנים המתוקות והמבטא האנגלי היפה שלו... אמנות אנגלית אותנטית🤤

הייתה תקופה שהייתי חלק מסדנת כתיבה אצל מוזיקאי והייתה לנו קבוצת וואטסאפ והיינו מעבירים טקסטים ויוצרים מפגשי כתיבה ביחד גם אחרי שהפעילות אצלו הסתיימה, אבל זה הלך ודעך. אני מחפש ליצור או להשתתף במעגל יותר אינטימי ובין-אישי יותר ולא חלק מקבוצת פייסבוק של מאות אנשים שאין להם היכרות אחד עם השני.
ואני עוקב וחבר בהרבה קבוצות כאלו בפייסבוק ואני לא מוצא את עצמי שם.
לגבי הקראת שירה, הייתי גם חלק מכמה מערבי הקראה אקראיים (כאלו של במה פתוחה, שמגיע ומוצא את הווייב המתאים לעלות ולהקריא בלי התארגנות והרשמה מראש), אבל גם אלו הלכו ודעכו בתקופות הסגר. והימים האלו די ממיתים אותי, גם מבחינה יצירתית. אני חיפשתי מקודם עוד פעם חיפוש על קבוצות קיימות בטלגרם ולא ראיתי ממש משהו של כותבים או משוררים, וגם אם כן, אני זרקתי את ההצעה כאן, כי יש פה כותבים שמגיעים מזיקה יותר אפלולית ו"דאנג'נית" ונחשפו לתוכן יותר "פצוע" ושרוט מאשר האדם הממוצע.

אולי אני אפתח אחת כזו בעצמי, ומי שירצה, אשלח לו קישור. בטלגרם אולי זה יאפשר גם לשמור על אנונימיות למי שירצה.
אני גם לא ממש רוצה לנהל קבוצה אלא שכל אחד יפרסם או "ישלוט" בשיחה לפי הצורך והזיקה לפרסם או להקשיב לאחר.
פטד
פטד • 29 בדצמ׳ 2020
מעניין.
אשמח לעדכון במקרה ויתגבש משהו.
Geshem Black
Geshem Black • 29 בדצמ׳ 2020
הקמתי קבוצה (עדיין טריה מתוכן)
ושלחתי קישורים למי שביקש.
מי שרוצה לקבל קישור, שיכתוב לי
(עשיתי מנוי זמני במיוחד בשביל זה...)