שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פוליתאיזם

סווריןן
לפני 3 שנים • 9 בינו׳ 2021
סווריןן • 9 בינו׳ 2021
סָטירה כתב/ה:
לדפוק הופעה של שליטה באיתני הטבע. זה מעייף.

באנו לעשות סקס או להנות? מספיק להתפנק סטירה. שתלטנות היא לא לעצלניות. בא לך לשכב על הגב ולנוח? בשביל זה יש את התנוחה המיסיונרית. כאן באות להשקיע ולתת עבודה!
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 9 בינו׳ 2021
LUNA and DADDY כתב/ה:
איך אתם קוראים למצב שבו אדם מגיע לסשן חד פעמי - נשלט של שולטת?
אחד שמחפש חוויות יכול לחפש אותן בכל מקום ובכל חור, אבל זה לא עושה אותו נשלט של שולטת.

מסכימה לחלוטין עם מה שטלי אמרה
כי אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. כל המצבים שבהם כן אפשר, אלה מצבים של סשנים או חלקי דברים, אבל בוודאות לא נשלט אחד של כמה שולטות.

בדיוק!
טלי35​(שולטת)
סטירה אני שומעת אותך ועדיין לא מסכימה איתך.
אני שואלת אם יש פה *שולטות* שזה בסדר להם לחלוק את הנשלט שלהם עם עוד שולטות.

בואי,תוכיחי לי את הטענה שלך שזה עובד.
תמרעה המרטשת​(שולטת)
כל עוד הכל נעשה בשקיפות אז אין שום רע בכל מקרה שציינת.
אך בדרך כלל כשנשלט מתמסר לשולטת, זה דיי אירוני שהוא יכול להתמסר לעוד כמה, זה מראה על כך שהוא לא מסוגל להתמסר באופן מלא, או שמשעמם לו מידי והוא מחפש רק ריגושים רגעיים.
יש שולטות שיכולות להחזיק הרמון מהסיבה הפשוטה שאופן השליטה שלהן תואם לכך. כלומר כמה עבדים למטלות שונות, נשלט 24/7 ועוד נשלטים שמבצעים מטלות בית לדוגמא.
אני אסייג ואומר שאם יש לנשלט בעיה עם כך שהשולטת שלו מזגזגת, הוא אומר לה זאת והיא מתעלמת מרגשותיו; אז היא צריכה לחשב מסלול מחדש, כי זה לא מכבד בשום צורה אותו או אותה.
TheStrider​(סדיסט)
TheStrider​(סדיסט) • 9 בינו׳ 2021
טלי35 כתב/ה:
שולטת יכולה שיהיו לה כמה נשלטים.
לנשלט לא יכולות להיות כמה שולטות.

למה לא?
TheStrider​(סדיסט)
TheStrider​(סדיסט) • 9 בינו׳ 2021
אני חושב שבהעדר התאמה מוחלטת של ציפיות, ברירת המחדל הכי טובה היא הדדיות, אז אם את שולטת שמרגישה שזה לא ראוי, לא נכון, לא רוצה או לא מתאים לך שהנשלט שלך יפגש עם שולטות אחרות, זה לא רק הגיוני שהוא יצפה לאותו דבר ממך?
''''''''''
'''''''''' • 9 בינו׳ 2021
גבר נשלט יכול לקיים אקטים של בדסמ עם אישה שולטת, גם לא במסגרת של זוגיות, התמסרות, קילור, שיוך וכו'. ולא, זה גם לא חייב להיות בקונסטלציה של מפגשים בתשלום. בנוסף, כמו שכבר ציינו כאן, לא כל מערכת יחסים בדסמית חייבת לגלוש להתנהלות היומיומית מחוץ למיטה. בקיצור, יש מקרים שבהם אקסלוסיביות היא פחות רלוונטית. לשני הצדדים.
כמובן שזה לא יענה להגדרה הקלאסית של מערכת יחסים שולטת-נשלט. So what
''''''''''
'''''''''' • 9 בינו׳ 2021
טלי35 כתב/ה:
אז הוא מגיע למיטה שלה עם סימנים דחוף מהשניה?

אני אשמח ש*שולטות" יגיבו פה אם היו מסכימות לזה.

האם היית לוקחת לך נשלט שמגיע עם סימנים מעוד שולטת שלו?

מה הבעיה להגיד "היה לי סשן עם מישהי ביום שני ועדיין כואב לי. אני צריך לנוח קצת, אולי ניפגש לקראת סוף השבוע ותסדרי לי סימנים חדשים?"
טלי35​(שולטת)

את באופן אישי

Mistress Tamarao כתב/ה:
כל עוד הכל נעשה בשקיפות אז אין שום רע בכל מקרה שציינת.
אך בדרך כלל כשנשלט מתמסר לשולטת, זה דיי אירוני שהוא יכול להתמסר לעוד כמה, זה מראה על כך שהוא לא מסוגל להתמסר באופן מלא, או שמשעמם לו מידי והוא מחפש רק ריגושים רגעיים.
יש שולטות שיכולות להחזיק הרמון מהסיבה הפשוטה שאופן השליטה שלהן תואם לכך. כלומר כמה עבדים למטלות שונות, נשלט 24/7 ועוד נשלטים שמבצעים מטלות בית לדוגמא.
אני אסייג ואומר שאם יש לנשלט בעיה עם כך שהשולטת שלו מזגזגת, הוא אומר לה זאת והיא מתעלמת מרגשותיו; אז היא צריכה לחשב מסלול מחדש, כי זה לא מכבד בשום צורה אותו או אותה.

סבבה לך שהנשלט שלך יהיה גם נשלט של אחרת?
טלי35​(שולטת)

אתה לא שולטת ולכן התשובה שלך לא רלוונטית לשאלה שלי

NobleSavage כתב/ה:
גבר נשלט יכול לקיים אקטים של בדסמ עם אישה שולטת, גם לא במסגרת של זוגיות, התמסרות, קילור, שיוך וכו'. ולא, זה גם לא חייב להיות בקונסטלציה של מפגשים בתשלום. בנוסף, כמו שכבר ציינו כאן, לא כל מערכת יחסים בדסמית חייבת לגלוש להתנהלות היומיומית מחוץ למיטה. בקיצור, יש מקרים שבהם אקסלוסיביות היא פחות רלוונטית. לשני הצדדים.
כמובן שזה לא יענה להגדרה הקלאסית של מערכת יחסים שולטת-נשלט. So what

השאלה שלי אם שולטת תסכים שהנשלט שלה יהיה גם נשלט של אחרת.