ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לפעם הבאה שמישהו יטען שהשמאל אלים בדיוק כמו הימין

Venus in Furs
לפני 3 שנים • 12 בינו׳ 2021
Venus in Furs • 12 בינו׳ 2021
ג׳ים מוריסון.

הקישור שצירפתי מלא בהשערות לא מבוססות?
זה לגמרי דיווח, אפילו לא פרשנות. ומסיבת העיתונאים הזו צולמה ושודרה והסרטון מצורף שם והדברים של טראמפ ממש מדברים בעד עצמם. (למעשה צירפתי את הקישור בשביל הסרטון, כדוגמא לבעיות שיש לי עם המדיניות המוצהרת וההתנהגות של טראמפ), והקפדתי שזה יהיה מאי. פי. ולא מאיזו רשת ״שמאלנית״ כמו cnn. זה שאת קוראת לקישור הזה ״השערות לא מבוססות״ וממשיכה לדבר על תיאוריות קונספירציה שאני כביכול מקדם גורם לי לחשוד בהבנה שלך לגביי מה מציאותי ומה לא, או לגבי מה שאני אומר.

תודה על המחמאות על הניק, הקרדיט לליאופולד פון זאכר מאזוך ולמחתרת הקטיפה.
דובשניתי

Re: לפעם הבאה שמישהו יטען שהשמאל אלים בדיוק כמו הימין

דובשניתי • 12 בינו׳ 2021
דרקן ראהל כתב/ה:
תזכרו את היום הזה. לא, השמאל לא אלים כמו הימין. באסה.
ואם נשאר למישהו ספק שטראמפ, במילים פשוטות, חתיכת דפוק עם הפרעת אישיות - אתם חיים בסרט רציני.
הבנאדם עדיין אומר, תוך כדי שמתפרצים לסנאט, שגנבו את הבחירות. הוא, האוונגליסטים המשוגעים שלו, ורפובליקנים דוגמת ג'וליאני וטד קרוז אשמים בחרא הזה.
עכשיו נשאר לראות מה יעשו אצלנו אם ביבי יפסיד בבחירות

צודק.
השמאל לא אלים כמו הימין.

השמאל אלים הרבה יותר.
שוגר בדאדי​(נשלטת){רכוש שלו}
Venus in Furs כתב/ה:
ג׳ים מוריסון.

הקישור שצירפתי מלא בהשערות לא מבוססות?
זה לגמרי דיווח, אפילו לא פרשנות. ומסיבת העיתונאים הזו צולמה ושודרה והסרטון מצורף שם והדברים של טראמפ ממש מדברים בעד עצמם. (למעשה צירפתי את הקישור בשביל הסרטון, כדוגמא לבעיות שיש לי עם המדיניות המוצהרת וההתנהגות של טראמפ), והקפדתי שזה יהיה מאי. פי. ולא מאיזו רשת ״שמאלנית״ כמו cnn. זה שאת קוראת לקישור הזה ״השערות לא מבוססות״ וממשיכה לדבר על תיאוריות קונספירציה שאני כביכול מקדם גורם לי לחשוד בהבנה שלך לגביי מה מציאותי ומה לא, או לגבי מה שאני אומר.

תודה על המחמאות על הניק, הקרדיט לליאופולד פון זאכר מאזוך ולמחתרת הקטיפה.

"ג'ים מוריסון"... אם כבר בדיחות תפלות אז עד הסוף אתה אומר

אני התיחסתי לרמיזות שלך דרך הקישור הזה אז סליחה אם לא הבהרתי את זה כראוי בהודעה הקודמת שלי- אבל צרפת סרטון שבו טראמפ מוסר מידע ממשי ומציאותי (קרי: עובדות או מציאות כמו שאתה קורא לזה) כדוגמא לבעיות שיש לך עם המדיניות והאמירות שלו- כלומר יש לך בעיה עם העובדה שמישהו מציין עובדות? אז אתה מתנגד למעשה למציאות הזאת:

1. שה-DNC באמת לא מסר את השרתים שלו לחקירה שה FBI ניסה לנהל לגבי הפריצה לשרתים שלהם ואין סיבה רשמית שמסבירה למה הם עשו כך ולמה מאפשרים לגוף פרטי לא למסור ראיות לחקירה שהם בעצמם דרשו שתפתח
2. שאין אפילו בדל הוכחה לכך שהרוסים הם שפרצו לשרתי ה DNC למרות הטענות של המפלגה הדמוקרטית (הפריצה לשרתי ה DNC ומי באמת עשה אותה זו שאלה שהיא מאוד משמעותית להבנה של כל הקונספירציה הרוסית הזאת)
3. שאין בדל ראיה לכך שבוטים רוסים השפיעו על הבחירות אחרי 4 שנים של חקירות ושיח ציבורי אינטנסיבי בנושא (רוב ה MEMES שחוות טרולים לכאורה הפיצה למעשה הופצו ברשת לאחר הבחירות אז קצת מצחיק שחוות טרולים רוצה להשפיע על אירוע שהתרחש בעבר)
4. שהילרי קלינטון באמת מחקה 30 אלף אימיילים מסווגים שהיו על השרת הפרטי שלה בבית (שמירת אימיילים מסווגים של המדינה על שרת פרטי הינה עברה על החוק בארה"ב וכך גם מחיקתם מהשרת ברגע שמתחילה חקירה בנושא)
- אם כל אחת מהעובדות הבאות מבלבלת אותך תפנה אלי בפרטי אני אששלח לך אין ספור קישורים שמחזקים את הטענות העובדתיות האלה

כל אלה הן עובדות ומציאות כמו שהתגלו בחשיפת מסמכים של וויקיליקס ובחקירה המקיפה שקיים ה FBI לגבי הבחירות של 2016 ואתה חושד בהבנה שלי לגבי מה מציאותי ומה לא? כלומר עובדות (שהוכחו כעובדות) הן הבעיה שיש לך עם טראמפ? אתה על פניו צרכן תקשורת די נאיבי אני חייבת לציין

לדוגמא אתה רושם "שמאלנית" במרכאות לגבי CNN (אין לי שום בעיה עם גופי תקשורת שמלאנים היות ואני בעצמי ממחנה הזה אבל חשוב לציין ש-CNN זה לא גוף שמאלני אלא גוף ממסדי תאגידי ואלו 2 דברים שונים לחלוטין)- CNN דחפו את תיאורית הקונספירציה הרוסית יותר מכולם ועד היום לא חזרו בהם- וכדי לסבר לך את האוזן עד כמה CNN ה"שמאלנית" דחפה הפיצה וביססה את הקונספירציה הזאת הינה לך כתבה שמנתחת בצורה עובדתית את העניין הזה ובצורה די מדוקדקת ומרהיבה ומתמקדת במקרה הספציפי של רייצ'ל מאדוו מ CNN (הדמות הכי פופולרית בתקשורת הפוליטית בארה"ב ב-4 שנים האחרונות):
https://theintercept.com/2017/04/12/msnbcs-rachel-maddow-sees-a-russia-connection-lurking-around-every-corner/
(הכתבה הנ"ל נכתבה ב Intercept שהוא גוף תקשורת עצמאי שמאל פרוגרסיבי- אז אין פה "ניאופשיסטים" להאשים)

אני מבינה בדיוק כל מה שאתה אומר- תסלח לי על האמירה הזאת אבל התגובות שלך בשרשור פה לא מאוד מורכבות והן כוללות בעיקר הומור טפל וחצי אמיתות שאתה מחשיב כמציאות כי הן תומכות בתפיסת עולם שלך- אני עוסקת בתחום הזה בהקשר המחקרי מנקודת ראות חברתית ולא פוליטית ואני חוששת שלא רק שאתה לא מבין שאתה מאמין במידע כוזב אתה אפילו לא מבין שאתה מזין ומפיץ מידע כוזב ברמיזות ומתוך- שוב סליחה על הביטוי- בורות בפרטים של העניין

אין לי כוונה להילחם בתחנות רוח אז תחשוב מה שמתחשב לך- במקום לחשוש בשבילי שאני לא מבינה מה מציאות ומה לא אני מזמינה אותך לפנות אלי בפרטי במידה ואתה רוצה להשכיל את עצמך ואני בקלות אשלוף למענך קישורים כתבות סרטונים הרצאות מחקרים וראיונות שכולם יבהירו לך שהמציאות מלאת ניואנסים וקיימת לעיני כל מי שרוצה לחקור ולבדוק אותה גם אם המציאות והעובדות מנוגדות לתפיסה הפוליטית האישית שלך

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי ינו' 12, 2021 3:01 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
הוא כתב/ה:
זה משנה מי אלים יותר
באותה מידה כמו מי עשיר יותר
יפה יותר
גבוה יותר
משנה החזון איך נראה בעתיד
והאם ההיסטוריה שוב תחזור על עצמה

האשמה הדדית דופקת כל סוג של יחסים

תראה, השרשור הזה, כפי שכבר הודיתי, נפתח בגלל סערת רגשות, לא מאיזה מחשבה עמוקה.
אבל, יש חשיבות להבנה נכונה של המציאות.
אם אני יודע איפה יש אלימות, אני יודע איפה לחקור ולבדוק מה שורשי האלימות, ואולי למצוא דרכים להפחית אותה (ברור לכולנו, אני מקווה, שלא מגיע אף משקפפור אתאיסט פציפיסט, משלשל מחל הקלפי, ויוצא חבר לה פמיליה).
להעמיד פנים שתופעה אינה קיימת, או לטעון שהיא קיימת איפה שלא, מעכב את ההבנה שלנו ופוגע בה.
לזהות איפה אלימות רק כדי לצעוק "אתה אלים!" זה שטות. לנסות להבין, נניח, למה גברים מסויימים הופכים אלימים, יכול להיות שאוכל למנוע את זה.
אז כן, עשיתי טעות מסויימת בפתיחת השרשור הזה. לא, אני לא מצטער. כן, זה מאוד חשוב להבין איפה האלימות
Element of crime​(נשלט)

דרקן יקירי,

Element of crime​(נשלט) • 12 בינו׳ 2021
לא קראתי את השירשור.
שמאל , ימין? זה כבר לא האישיו.
מי יותר אלים? כל השיח נהיה אלים. כולם אלימים.
יותר חשוב (לטעמי),כרגע? איך לעזאזל כל מתנגדי ביבי משחקים כמו כלי לידיו, עם כל הפילוגים האלו וריבוי המפלגות החדשות שצצות כמו פיטריות אחרי (או לפני) הגשם.
איך כולם שמצהירים על אותה מטרה משותפת (החלפת השלטון), לא מסוגלים להתאחד תחת מטריה אחת משותפת בשם אותה מטרה.
בקצב הזה - מה שהיה, הוא שיהיה.
רק לסיבור האוזן - אני לא חושב שביבי היה ראש ממשלה רע. אני כן חושב שהוא צריך ללכת.
בקצב הזה, זה לא הולך לקרות.
king ddm​(שולט)
king ddm​(שולט) • 12 בינו׳ 2021
בסוף של דבר גם שמאל גם ימנין אלמיה כי זה חלק מחשקה הפלטי
אפשר למשלה לאבי את דגמנה של מפחה רוסית , פיגיה טרור של הרגניה האשמול באיטריה אין בדל במיחדה בישראל מדניה המנין ואשמול מחזיק באתום
תאריות כלכיות , בתם ידגליה של כמה צלה הימן גמה טוב מאוד סיפור של חוק זנות

כמות אני הצדצים יש אתום דואת וגם על סמים ובמחידה בכלכלה אין בהבדל בנין ימן ושמאל שם צד למחן לגדיל או לטקנין את חרות שוק בישאל לא ביב
ולא מפלגות העבדה בישאל אין למה ידע אבל אתם תריות כלכליות מתמות
Nadja​(שולטת)
Nadja​(שולטת) • 12 בינו׳ 2021
גם לפה הגיעה הפוליטיקה המיותרת הזאת?
king ddm​(שולט)
כן
בגלל סוף של דבר בני אדם הם קפים כמוה רבו הקפים אהבים לזרק קיק אחד על שני
פרשי
פרשי • 12 בינו׳ 2021
שרשור מרתק של אנשים שמדברים על פוליטיקה בארצות הברית כאילו יש להם הבנה מינימלית בנושא ועוד מנסים לתת השוואה לישראל.
אז שתי נקודות חשובות
נקודה ראשונה מי שכועס נורא עכשיו על החמישה הרוגים שהיו בפריצה לגבעת הקפיטול(זה באמת מזעזע) מוזמן להראות לי את הזעזוע שלו כשכל השמאל הישראלי והאמריקאי עודד את פרעות ג'ורג' פלויד.
נקודה שנייה, עך השרשור ההסתה הזה נגד הימין נאמר "הכלבים נובחים והשיירה עוברת"
king ddm​(שולט)
king ddm כתב/ה:
כן
אין הפדל גדול מאוד בנין ישראל להרצות הבירת ענין של הפולקיה
בגלל סוף של דבר בני אדם הם קפים כמוה רבו הקפים אהבים לזרק קיק אחד על שני