בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה באורגזמות

ObedientBoy95​(נשלט)
לפני 3 שנים • 17 בינו׳ 2021

שליטה באורגזמות

ObedientBoy95​(נשלט) • 17 בינו׳ 2021
בת הזוג שלי לא גרה איתי, וכעת בגלל הקורונה אנחנו מתראים פחות

היא ונילית, אבל ביקשתי ממנה ש"תיקח שליטה" על איך, מתי וכמה אני מביא ביד ועד כה היא זורמת.
היא לא הרשתה לי לגמור כבר כמה ימים, אבל כן הרשתה לי להביא ביד.

אף פעם לא הצלחתי להיות ממושמע בשליטה כזו מרחוק (ניסיתי עם כל מיני פרטנריות לא קבועות, ופשוט לא הייתה לי משמעת), ואיתה אני מצליח וזה היי לא נורמלי.

יש לכן/לכם טיפים להמשך? הזמנתי כלובון, ואני מחכה שהוא יגיע.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 17 בינו׳ 2021
כיף לך!

אין לי רעיון ספציפי לתת לך, אלא רק להשקיע גם בגישה, בסיפור ובמנטליות, לתת לה לפשפש בך עוד, למצוא עוד דברים שנמצאים בנשלט שבך.
אתם כבר מצליחים לעוף אל העננים, אז תחשוב שעם כלובון תעופו עוד יותר.
mipster​(טרנסית נשלטת)
mipster​(טרנסית נשלטת) • 17 בינו׳ 2021
הטיפ היחידי שאני יכול להציע זה להסיך את הדעת.
להתעסק בדברים אחרים, כמו לשחק במחשב או לקרוא ספר.

בהצלחה ותהנה!
Loly
לפני 3 שנים • 18 בינו׳ 2021
Loly • 18 בינו׳ 2021
אוי איך שאני מקנאה בך! הלוואי היה לי בן זוג כמוך שהייתי יכולה לשלוט בגמירה שלו... אחח ההתעללות... לא נותנת לו לגמור שבוע ואז יורדת לו לקבל את הכל לתוכי!

מבחינת עצה... פשוט תעסיק את עצמך, סרטים, סדרות, משחקים... עבודה אם יש 🙂 וברגע שאתם נפגשים אני לא יכולה לתאר לעצמי את העונג שלך ושלה!!!
    התגובה האהובה בשרשור
Property of Dame R​(נשלט)
Property of Dame R​(נשלט) • 18 בינו׳ 2021
מאחל לך שהיא תזרום איתך על עניין הכלובון כי אם היא נהנת עכשיו, זה בכלל יהיה לה כיף ואתה לא תצטרך יותר טוב לנסות להתאפק כי לא תהיה לך ברירה.
זה אחד הדברים הכי טובים בזוגיות שלנו. ההשפעה הפסיכולוגית של להיות נעול היא מטורפת.
קח בחשבון שהימים הראשונים, או יותר נכון הלילות הראשונים, קצת כואבים. אבל לרוב מתרגלים דיי מהר.
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 18 בינו׳ 2021
mipster כתב/ה:

בהצלחה ותהנה!

אני חייבת לציין שאולי זה לא תקף לכולן כי כל שולטת היא אחרת וכו', אבל מבחינתי פשוט לא יכול להיות דבר שיעצבן אותי יותר (ולא, לא בקטע טוב) מנשלט שלי שיברח לטקטיקה הזאת בזמן מניעה. אם אני מונעת מישהו זה בדיוק כי אני רוצה לחרפן אותו וליהנות מזה, אז אם הוא מעז לברוח למקום של הסחת דעת זה בדיוק לשלול ממני את ההנאה שלי. ולא בשביל זה אנחנו פה!
FlowerKitty​(אחרת)
כמובן שאני לא מתכוונת לזה שאף פעם לא לגיטימי מבחינתי לברוח להסחת דעת באופן נקודתי. כולנו בני אדם, ויש עוד דברים בחיים שמעסיקים אותנו וענייני יומיום, והכי לגיטימי וטבעי שלפעמים יהיה לנשלט המנוע צורך בהסחת דעת זמנית מהחרמנות והגירוי. אני מתכוונת לבריחה להסחות דעת מהחרמנות כטקטיקה כוללת להתמודדות עם מניעה - זה כבר big no no, לפחות מבחינתי.

במענה לשאלה המקורית של פותח הפוסט, אני חושבת שהטיפ הכי טוב הוא באמת לעסוק במניעה רק במסגרת קשר שליטה משמעותי. זה לא מקרי בעיניי שבעבר עם פרטנריות יותר ארעיות לא היתה לך "משמעת", כדבריך, ועם בת הזוג עכשיו זה דווקא כן עובד. צריך מחוייבות אמיתית לשולטת כדי לעמוד במשהו כזה (היא לא בהכרח חייבת להיות גם בת זוג, העיקר שקשר השליטה עמוק ומשמעותי).
גם כלובון, אגב, הוא בסך הכל אביזר. הכלובון יכול להוסיף לריגוש ולכיף וגם לספק את האלמנט הפיזי של cbt עדין בכל פעם שהזין הנעול מנסה להזדקף בתוכו, אבל הוא ממש לא מה שיוצר את המניעה. הרי גם לכלובון תמיד צריך להיות מפתח ספייר נגיש לנשלט (עניין של בטיחות, אי אפשר לדעת אם יגיע איזשהו מצב חירום שיחייב אותך להסיר אותו). אתה תמיד יכול, עקרונית, לרמות ולהשתמש בספייר כמו שאתה תמיד יכול לרמות במניעה ללא כלובון, לאונן ולגמור ולשקר לגבי זה לשולטת. זה פשוט יוציא את כל הפואנטה והכיף מהעניין, ולכן לא שווה לעשות את זה.
דגית זהבי
דגית זהבי • 18 בינו׳ 2021
FlowerKitty כתב/ה:
mipster כתב/ה:

בהצלחה ותהנה!

אני חייבת לציין שאולי זה לא תקף לכולן כי כל שולטת היא אחרת וכו', אבל מבחינתי פשוט לא יכול להיות דבר שיעצבן אותי יותר (ולא, לא בקטע טוב) מנשלט שלי שיברח לטקטיקה הזאת בזמן מניעה. אם אני מונעת מישהו זה בדיוק כי אני רוצה לחרפן אותו וליהנות מזה, אז אם הוא מעז לברוח למקום של הסחת דעת זה בדיוק לשלול ממני את ההנאה שלי. ולא בשביל זה אנחנו פה!

אולי היה צריך לחדד ל"אלא אם הוגדר אחרת"...? כאילו, בטוח מתישהוא זה לגיטימי לקרוא ספר icon_smile.gif

עריכה: אה אוקי, הוספת עוד הודעה, אז לא משנה icon_smile.gif
FlowerKitty​(אחרת)
כן, הבהרתי את זה בתגובה השניה שלי icon_smile.gif לא שזה לא לגיטימי באופן נקודתי פה ושם, זה פשוט לא לגיטימי מבחינתי כהתחמקות כוללת, כטקטיקה, לנסות להסיח את הדעת כל הזמן ולא לחשוב על מין בזמן מניעה.
שרף אורנים​(אחר)
שרף אורנים​(אחר) • 18 בינו׳ 2021
מניסיון שלי, הכל בראש !
אפשר להגיע למצב של מניעה בלי כלובון ובלי קומבינות, פשוט להשלים עם המצב ולהכיל את החרמנות... בינינו, זאת משימה אפשרית אבל היא דורשת סבלנות ורצון טוב. בהצלחה