סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטות - איך אתן התחלתן את דרככן?

lorlin​(שולטת){שליטה כלכל}
לפני 3 שנים • 24 בינו׳ 2021

שולטות - איך אתן התחלתן את דרככן?

היי, פניה זו לשולטות בלבד
אשמח לעזרתכן נשים יקרות. אני חדשה בתחום וכאן לצורך למידה, יותר מאשמח ללמוד מכן,
בדגש על שליטה מנטלית 🤍
תודה לכל העונות
דורה באהבה​(אחר){משוייכת}
לפני 3 שנים • 25 בינו׳ 2021
בהצלחה 😀. חייבת להגיד לך שיש פה הרבה שולטות שישמחו לעזור לך. גם אחרי הסגר בלוח בילויים יהיו ארועים של כל מיני. דבר נוסף את יכולה להיכנס לפייס יש קבוצות של בדסמ שאת יכולה לקרוא מאמרים בלוגים להתחבר עם שולטות שישמחו לעזור לך. בנוסף לפני הקורונה השותפה שלי ואני עשינו מסיבות פמדום אז את מוזמנת שנמשיך בזה. ממש ממש בהצלחה בעולם הבדסמ
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 25 בינו׳ 2021
אני רק רוצה להגיד שהפרופיל הריק ממש לא עושה חשק לענות, בעולם מלא מתחזים... לכל מי שרוצה להתערבב פה ולשמוע חוויות מאחרים/ת אני ממליצה לספר על עצמה קודם. בפרופיל, בבלוג, בפורום...
    התגובה האהובה בשרשור
פשוט שלך
פשוט שלך • 25 בינו׳ 2021
חבל שלא ניתן לשלוח לך הודעה..
חומי הכלבלב​(נשלט)
חומי הכלבלב​(נשלט) • 25 בינו׳ 2021
המסיבות פמדום של דורה ואור
ממש מהנות ואני מחכה בקוצר רוח שהם יחזרו אחרי השוקרונה הזאת...
ברוך הבא למלכה החדשה אני סוגד לך מאחורי המסך מלכתי.....
לפני 3 שנים • 26 בינו׳ 2021
FlowerKitty כתב/ה:
אני רק רוצה להגיד שהפרופיל הריק ממש לא עושה חשק לענות, בעולם מלא מתחזים... לכל מי שרוצה להתערבב פה ולשמוע חוויות מאחרים/ת אני ממליצה לספר על עצמה קודם. בפרופיל, בבלוג, בפורום...

אמת מבינה אותך, אני חדשה ועדין לומדת את האפליקציה, ופה לצורכי למידה כך שלא ממז יודעת מה רלוונטי לכתוב
לפני 3 שנים • 26 בינו׳ 2021
דורה באהבה כתב/ה:
בהצלחה 😀. חייבת להגיד לך שיש פה הרבה שולטות שישמחו לעזור לך. גם אחרי הסגר בלוח בילויים יהיו ארועים של כל מיני. דבר נוסף את יכולה להיכנס לפייס יש קבוצות של בדסמ שאת יכולה לקרוא מאמרים בלוגים להתחבר עם שולטות שישמחו לעזור לך. בנוסף לפני הקורונה השותפה שלי ואני עשינו מסיבות פמדום אז את מוזמנת שנמשיך בזה. ממש ממש בהצלחה בעולם הבדסמ

איך קוראים לקבוצותתת 🤔🤔🤔
אנאלון​(נשלט)
לפני 3 שנים • 27 בינו׳ 2021
אנאלון​(נשלט) • 27 בינו׳ 2021
lorlin כתב/ה:
FlowerKitty כתב/ה:

אמת מבינה אותך, אני חדשה ועדין לומדת את האפליקציה, ופה לצורכי למידה כך שלא ממז יודעת מה רלוונטי לכתוב

תקראי אצל שולטות אחרות ותלמדי