לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ברוח השאלות, האם הייתם רוצים להתחתן עם פרטנר בדסמי מלכתחילה?

RenneWhite
לפני 3 שנים • 30 בינו׳ 2021

תודה על השיתוף

RenneWhite • 30 בינו׳ 2021
יולי Yuli כתב/ה:
מבחינתי להתחתן עם הפרטנר זה החלום.
לא הגשמתי אותו ממש בדיוק, אבל התחתנתי עם גבר מדהים ואני לא רוצה עוד אחד. זה מה יש ועם זה ננצח. האם יש לנו התאמה מינית? כן. לא התאמה מלאה ומושלמת אלא כזאת שדורשת מאיתנו כל הזמן ללמוד זה את זה ולרכוש טריקים חדשים. זה נשמע לי סבבה.

באופן כללי אני לא חושבת שיש באמת קשר בין בדס"מ לבין קושי להיות מסופק במונוגמיה; אין משהו אינהרנטי בבדסמ שדורש ריבוי פרטנרים (מלבד כמה אקטים מאד ספציפיים ולא חייבים לבצע דווקא אותם וגם הם יכולים לשמור על המסגרת המונוגמית) ודווקא יש בו חלקים שקשה לממש במפגשים מזדמנים אלא דורשים תהליך ומחויבות. אז לי נראה שאת הבדסמ הכי מלהיב אפשר לעשות דווקא בזוגיות. וגם בונילה אין משהו אינהרנטי שמונע ריבוי פרטנרים - יש ונילים פוליאמוריים וגם סווינגרים וגם כאלה שבוגדים; יש הכל מהכל ובסופו של דבר לא מדובר בחוקי הפורמט אלא בתחושה של כל אחד לגבי מה שגורם לו אושר.
אני לא מאמינה שאנשים בוגדים "בגלל שהם לא מסופקים בבית". אולי הם לא מסופקים, אבל הם בוגדים כי יש להם נכונות לבגוד. אני גם לא מאמינה שפוליאמורים בהכרח "זקוקים להרפתקאות" או "לא מסתפקים" או משהו כזה, אלא מדובר פשוט באנשים שטוב להם להיות בריבוי מערכות יחסים אינטימיות ומוכנים להצהיר על זה, והסיבות עשויות להיות מגוונות.

הסיטואציה לא מכתיבה איך נגיב, אלא האופי שלנו. כשאני הייתי לא מסופקת בזוגיות שלי, אני מניחה שלא היה מסובך לנהל רומן מהצד אבל *לא רציתי* לנהל רומן, זה לא נשמע לי כיף בכלל. ולא רציתי להיפרד כי אהבתי אותו. ולא רציתי לוותר. אז ניסיתי כל מיני טריקים ועשיתי סקנדלים ושברתי את הראש ובדרך ארוכה ומתסכלת בסוף הגעתי למקום שאני מרגישה בו בנוח. לקח לי שנים. האם שווה את הטרחה? לי זה שווה, למישהו אחר אולי לא. כאמור עניין של אופי ולא של תשובה אחת נכונה. לדעתי.

ועל הכנות.
אין לי בעיה עם לא מונוגמים, אלא עם דברים שנעשים מאחורי הגב ואנשים נוספים שנפגעים מזה. אנשים שרוצים לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה מבלי להיות שקופים עד הסוף עם הפרטנר שלהם.

רציתי לנסות להבין מה עומד מאחורי הבחירות של אותם האנשים שבוגדים , לא בהכרח בקטע ביקורתי יותר בכיוון של להבין מה עובר שם בראש. מה המניעים.
ורוב הסיבות ששמעתי זה שזה קרה בגלל צרכים שלא נענו או חוסר התאמה מינית.
נשלטת שולטת בנפשה
נשלטת שולטת בנפשה • 30 בינו׳ 2021
אני חושבת שזוגיות בדסמית לא קשורה רק לסקס.
זה סטייט אוף מיינד, ומחייב הפרייה הדדית.
זה אולי הסוד הגדול בקשר זוגי שכזה, כי להבדיל מקשר ונילי, יש בו רבדים רבים יותר, ולכן כמעט כל מי שמתוודע אליו, מתמכר.
עוד חושבת שקשר כזה יכול להתנהל בצורה בריאה רק לאחר הבנה עמוקה ונסיון חיים, שמביא לתובנות מה מתאים לכל אחד.
היררכיה שכזו חייבת לא רק להיות בהסכמה אלא בחדווה ובתחושת מיצוי ענקית שלא דומה לשום דבר אחר.
אולי מאדירה ומקדשת יותר מידי בעיני אחרים, אך כך אני רואה את זה,

ותשובתי היא כן. כי כיום יודעת מה העדפותי ביתר בהירות ומקבלת את עצמי השונה מאוד ממי שהיתה לפני עשור או שניים.
AlphaPower​(שולט)
AlphaPower​(שולט) • 30 בינו׳ 2021
עבורי זה חובה, המין הוא חלק גדול מאוד מהמתכון להצלחת הזוגיות.
razos​(נשלט)
razos​(נשלט) • 30 בינו׳ 2021
חד משמעית .
אם הייתי מגלה על עצמי בגיל מוקדם וצעיר יותר, או יותר נכון אם הייתי יודע לפרש את המשיכה לבדסמ מוקדם יותר הייתי מתחתן עם אדם שמחובר לקהילה הזו.

היום, הבדסמ מעט מרים את ראשו והופך להיות קצת יותר מוכר ופחות חריג .. בעבר הרחוק עד כמה שאני זוכר קהילת הבדסמ היתה כל כך סגורה קטנה ושקטה שמעטים האנשים שנחשפו אליה, או ידעו לתרגם את עצמם ולהבין שהם מתאימים לקהילה הזו..

היום בעידן הרשתות החברתיות קל יותר נגיש יותר ופחות מורכב להכיר ולהחשף למידע שעוזר לך להבין מה מרגש אותך ולהבין מה ייעודך בחיים.
icon_smile.gif
נשלט צנוע​(נשלט)
נשלט צנוע​(נשלט) • 30 בינו׳ 2021
לא, הייתי רוצה אחת שהפכה מונילית לבדסמית, זו תשוקה הרבה יותר חזקה מבדסמית במקור
שמנה יפה ועדינה
לפני 3 שנים • 1 בפבר׳ 2021
שמנה יפה ועדינה • 1 בפבר׳ 2021
הכי כיף שיש ! לחיות עם בן זוג שאתם על אותו כיוון חשיבה מבחינה מינית .
ילדה צמאה לדאדי​(נשלטת)
מבחינתי, חד משמעית - כן.
הייתי מעל עשרים שנה במערכת יחסים עם האדם שלו הייתי נשואה 12 שנה.
ורק אחרי שהתגרשתי, יכולתי להיות אני. כלומר, בדס״מית במערכת יחסים.
במקרה שלי, זו היתה אחת הסיבות המרכזיות לאי ההצלחה הכללית של הקשר.
סוגה
סוגה • 1 בפבר׳ 2021
כן, אבל לא בהכרח.
אצלי לפחות, כל העסק לא מעכב ברמה כזאת או אחרת.
וגם בבדסמ עצמו, יש המון משתנים, אבל עדיין, אם מדובר בבדסמית, על כל גווניה, משער שזה יהיה יותר קרוב, עם יותר הכלה, משני הצדדים.