לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

Bonding סדרה... מי עוד צופה?

Yet again
לפני 3 שנים • 30 בינו׳ 2021
Yet again • 30 בינו׳ 2021
וכמו שאמרתי ממש בהתחלה, בתור שעשוע זאת סדרה סבירה מינוס.
אני לא אוהב להיכנס לסדרות ולהתחיל לשפוט ולחשוב על מה שלא היה בסדר או תקין,
אני לא קורא יותר מידי לעומק סדרות או סרטים.
למרות שיש כאלה שממש צועקים התעללות כמו 365 ימים או 50 גוונים שאנשים משום מה חושבים שזה בדסם.
הסדרה בונדינג אמורה להיות קלילה וצריך לדעתי להשאיר את זה ככה ולא לקרוא יותר מידי לחפש מה לא היה בסדר.
מה שרשמתי בהודעות הקודמות היה לשם רק דוגמה בשביל לנסות להעביר את הנקודת מבט שלי.
יש בסדרה קטעי הומור נחמדים אבל לא מעבר.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
עדיין לא צפיתי בעונה השנייה.
אפשר להסתכל על הסדרה משני מקומות. אנחנו רואים את הבעיות, את הטעויות, את חציית הגבולות, כי אנחנו בתוך העולם הזה. אנחנו מסתכלים מבפנים וזה בולט וצורם.
לרוב הציבור אין מושג. הם רואים סדרה קלילה ומשעשעת, מרדנית ושובבה. הם רואים פמיניזם, הומואים וקינק כמו שלא ראו מעולם. הם לחלוטין לא מבחינים בבעיות שאנחנו רואים.
סך הכל, חסרונות מול יתרונות? דעתי האישית לחלוטין - בעד. אחלה סדרה.
נימבוס
נימבוס • 30 בינו׳ 2021
אמרו לי מלכתחילה לא לראות, אז אקשיב לדעת ההמונים.
בכל אופן יש את הסדרה "מיליארדים" ששם יש יחסי בדסמ יותר אמינים, וגם הסדרה הרבה יותר טובה.
deckard
deckard • 30 בינו׳ 2021
מילארדים - שש עונות

התחייבות גדולה מדי

לגבי BONDING
יש שם הזיות מצחיקות ששווה לצטט עם מי שראה...
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 3 שנים • 31 בינו׳ 2021
עוד לא ראיתי את העונה השניה. הראשונה הייתה מאד מטופשת לדעתי והיו הרבה קטעים שחשבתי שמי שכותב את זה כנראה מעולם לא עשה בדס"מ.
אבל זה קליל ומשעשע ונהניתי לצפות בזה עם בעלי ולצחוק יחד על הקטעים המגוחכים. אז נצפה גם בשניה.

אני תוהה עד כמה זה יכול ליצור רושם מוטעה למי שלא מכיר, או שגם בלי רקע אפשר לראות שזה שטותי.

אני שמחה שזה בנטפליקס, זה מחליש את הטאבו (עם עוד יש למישהו) וזה מרענן לראות בדס"מ בקונסטלציה קומית - לא חושבת שנתקלתי מאז המזכירה או אקזיט טו עדן.
תמרעה המרטשת​(שולטת)
בדיוק כתבתי על זה פוסט.
העונה השנייה יותר טובה מהראשונה לדעתי. הקטע עם הפינגווינים באמת מצחיק, הבעיה שלמי שלא מכיר בדס״מ יחשוב שזה כלכך מגוחך כל הזמן.

https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=82298&postid=1103820
Witchy Woman
Witchy Woman • 31 בינו׳ 2021
כתבתי על זה גם בבלוג. אני נהניתי מהסידרה. העונה הראשונה הייתה משעשעת וקלילה אבל יש גם דברים מעבר לדעתי שאפשר לראות ברור יותר בעונה השניה. הסידרה מבוססת על החוויה האישית של יוצר הסידרה שהוא גם קומיקאי. יש גם הרבה מעבר לבדס"מ כשמבינים את הדמויות לעומק ויש כל מיני דרכים לראות את הבדס"מ שמוצג שם יש שיגחכו למשל בחלק עם הפינגווינים ויש למשל את שיעורי הבדס"מ שמראים שזה לא בדיחה.
אבל בסופו של דבר, על טעם וריח...
Sm Art{☆Sm}

אוי לעניים שכך רואות

Sm Art{☆Sm} • 31 בינו׳ 2021
עיינתי בקאסטינג הפרופרמדריאדה, רדוד.
עיינתי בטקסט, הוא יותר שייך לענייני קומדיה ,
סדרות מעין אילו ,יש בהן מן ההטעיה לציבור ,
הבדס"מ, הוא אינו קומדיה,
בדס"מ, הוא חינוך, עינוי,סבל,השפלה, קילור,שיוך, ברנדינג, תיוג,סספנשיין, בונדייג' שיבארי, ופרונטאז'מנטל היומלישן,
בעשר שנים האחרונות ,הבדס"מ, חולל, והוזל ,
עת אומניות כמו גאגא, ביונסה, ריהאנה,מנאז' ניקי ,
החלו במעשה נואל ונואש, בכדי להעלות רייטינג החלו לעטות עליהן בגדי לטקס וויניל, בקליפים שלהם ,
כל זאת ,כאשר חברים מלבישים, בהפקות שלהם ,לחשו להן באוזן שזה ניראה עליהן נהדר .
אז מה שהמלבישים שלהן ,חברי קהילות הלהט"ב השונים .
המליצו להן .זה יראה עלייך סוף וואיי בייבי זה יראה עליך מהמםם מהמםם ..
אז נהיה גל כזה .
שכל עולם הקומדיה בסדרות .
ועולם המוזיקה היפ הופ נהיו בדסמ .
אז אתם קונים את זה?
שזה בדס"מ?

אוי לעניים שכך רואות .
בדס"מ זה, כורי עכביש ,ינשופים,עורבים,גדרות תיל ,מרתפים, מגדלי שמירה ,זקיפים חמושים ,ושומרות סדיסטיות ואכזריות עם כלבי תקיפה ששום בנדיטים ועבדים לא יברחו מהעונשים שמגיעים להם.

לא בונדינג,ולא שמונדינג.אויי וועי, נורא
בדס"מ זה לא וניל מדגסקר,זה צ'ולנט גרמני

https://youtu.be/nUtAWeSK28g
deckard
deckard • 31 בינו׳ 2021
ספויילרים בהמשך

הדברים שאהבתי בעונה השנייה

את השיחה עם דיקי - שהוא אומר, אחי לא יודע מה קורה איתך, לא איכפת לי שאתה גיי אבל אתה ממש מרוכז בעצמך

ואת הקטע בפרק השלישי שהשותף לדירה מתיישב ליד רולף האזוק ומחבק אותו בזמן שרולף מגרד לו בראש, הברקות קטנות...

מה שלא היה אמין בעיני זו התגובה של מיי לסטדנאפ... הרי ברור שאם יש לך חבר סטנדפיסט כל החיים שלך יהיו על הבמה... כאילו ליצור קונפליקט בכוח.