צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

Bonding סדרה... מי עוד צופה?

הקנדי​(נשלט)
לפני 3 שנים • 1 בפבר׳ 2021
הקנדי​(נשלט) • 1 בפבר׳ 2021
הסדרה הזו היא לא על בדס"מ, זה רק הטריגר, הגימיק והרקע לסדרה על יחסים זוגיים ומימוש עצמי. הבדס"מ בסדרה הוא בערך כמו שסטרייטים כותבים סדרות על להט"ב. היא לא מיועדת לאנשי בדס"מ, אלא למי שלא יודע כלום על כך (למשל, הסצנה המגוכחת שבה השולטות המתלמדות מגלות בפעם הראשונה שיש דבר כזה פאפי-פליי). כמעט ואין שם אף דמות שהיא באמת בדס"מית, כלומר כזו שלא רואה בבדס"מ כעבודה או דרך להשיג משהו אישי. כמעט ואין אף דמות שבדס"מ ויחסי שליטה מבחינתם זו מהות, צורך ממשי וביטוי לאופי שלהם. כאשר מבינים את זה, זו הופכת לסדרה חביבה על התלבטויות אישיות וצמיחה, רחוק מלהיות סדרת חובה אבל בהחלט משהו חביב להעביר ערב איתו ואחר כך לשכוח.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 3 שנים • 6 בפבר׳ 2021
ראיתי בינתיים שני פרקים ולא מובן לי אם זו אמורה להיות קומדיה שטותית או דרמה על יחסי אנוש. אולי זה ז'אנר חדש - תוכן של קומדיה עם סגנון של דרמה.

*מכאן ספוילר*

למשל, שיעורי דומונטריקס - רעיון מעולה, מאד מצחיק, פרמיס מעולה לסיטקום, הייתי צופה בשמחה בקומדיה שזה סיפור המסגרת שלה (היי, רעיון)... אבל המורה לא דמות קומית בכלל וכל הסיפור נראה כאילו התסריטאי מאד רציני לגבי זה.
החלק היחיד שמסתדר לי עם הסגנון הוא הסטנדאפיסט, שיש בו התאמה בין תוכן לצורה מה שהופך אותו באופן מגוחך משהו לדמות הכי אמינה.
אבל בגלל שהוא היחיד, כל הגאגים שלו תקועים בסצנה בלי קשר וזה מאולץ ומביך.
אולי זה פשוט לא עשוי היטב? זה נראה כאילו מי שכותב את זה, בעצמו קצת נבוך מהתוכן.

זוכרים את הסדרה "וידויה של נערת ליווי" (או משהו כזה)? זה גם היה מטופש אבל לפחות זה ידע מה זה רוצה להיות ואשכרה היה מצחיק.

זה מזכיר לי את אקזיט טו עדן, שהסרט ניסה בכח להקליל את הנושא ועשה צחוק מהעבודה. אבל בשנות התשעים, מילא, הקהל לא היה בשל (אני אישית לא חושבת ככה אבל מבינה למה היוצרים חשבו). אבל עכשיו? בנטפליקס? בחייכם. יש לכם מספיק משאבים לעשות את זה כמו שצריך.

אולי קצת מזלזלים בנו. בגמביט המלכה טרחו ועיצבו את משחקי השחמט עצמם כך שיהיו אמינים ולא יעצבנו את חובבי השחמט שבקהל. אז... אה... "דום 101". סבבה שזו בדיחה, רק תאשרו לנו בבקשה, תסריטאים יקרים, שאתם מודעים לכך שזו בדיחה. אחרת זה מוזר.
hogo​(מתחלף)
hogo​(מתחלף) • 6 בפבר׳ 2021
קשקוש בפיתה
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 6 בפבר׳ 2021
אני אהבתי (:

אולי זה קשור לחברה שאיתה צפיתי.
THE STORM
THE STORM • 6 בפבר׳ 2021
צפיתי וסיימתי את העונות. ניראה שזה יותר בצחוק. זה פשוט הצחיק אותי . חובבני למדי
חבל יש פוטנציאל, עד שיוצאת סדרה על BDSM
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 6 בפבר׳ 2021
הקנדי כתב/ה:
הסדרה הזו היא לא על בדס"מ, זה רק הטריגר, הגימיק והרקע לסדרה על יחסים זוגיים ומימוש עצמי. הבדס"מ בסדרה הוא בערך כמו שסטרייטים כותבים סדרות על להט"ב. היא לא מיועדת לאנשי בדס"מ, אלא למי שלא יודע כלום על כך (למשל, הסצנה המגוכחת שבה השולטות המתלמדות מגלות בפעם הראשונה שיש דבר כזה פאפי-פליי). כמעט ואין שם אף דמות שהיא באמת בדס"מית, כלומר כזו שלא רואה בבדס"מ כעבודה או דרך להשיג משהו אישי. כמעט ואין אף דמות שבדס"מ ויחסי שליטה מבחינתם זו מהות, צורך ממשי וביטוי לאופי שלהם. כאשר מבינים את זה, זו הופכת לסדרה חביבה על התלבטויות אישיות וצמיחה, רחוק מלהיות סדרת חובה אבל בהחלט משהו חביב להעביר ערב איתו ואחר כך לשכוח.

וזה תמיד ממוקד אביזרים ובגדים. כאילו זה בדסמ. מאוד מאוס.
deckard
לפני 3 שנים • 7 בפבר׳ 2021
deckard • 7 בפבר׳ 2021
יולי Yuli כתב/ה:
ראיתי בינתיים שני פרקים ולא מובן לי אם זו אמורה להיות קומדיה שטותית או דרמה על יחסי אנוש. אולי זה ז'אנר חדש - תוכן של קומדיה עם סגנון של דרמה.

*מכאן ספוילר*

למשל, שיעורי דומונטריקס - רעיון מעולה, מאד מצחיק, פרמיס מעולה לסיטקום, הייתי צופה בשמחה בקומדיה שזה סיפור המסגרת שלה (היי, רעיון)... אבל המורה לא דמות קומית בכלל וכל הסיפור נראה כאילו התסריטאי מאד רציני לגבי זה.
החלק היחיד שמסתדר לי עם הסגנון הוא הסטנדאפיסט, שיש בו התאמה בין תוכן לצורה מה שהופך אותו באופן מגוחך משהו לדמות הכי אמינה.
אבל בגלל שהוא היחיד, כל הגאגים שלו תקועים בסצנה בלי קשר וזה מאולץ ומביך.
אולי זה פשוט לא עשוי היטב? זה נראה כאילו מי שכותב את זה, בעצמו קצת נבוך מהתוכן.

זוכרים את הסדרה "וידויה של נערת ליווי" (או משהו כזה)? זה גם היה מטופש אבל לפחות זה ידע מה זה רוצה להיות ואשכרה היה מצחיק.

זה מזכיר לי את אקזיט טו עדן, שהסרט ניסה בכח להקליל את הנושא ועשה צחוק מהעבודה. אבל בשנות התשעים, מילא, הקהל לא היה בשל (אני אישית לא חושבת ככה אבל מבינה למה היוצרים חשבו). אבל עכשיו? בנטפליקס? בחייכם. יש לכם מספיק משאבים לעשות את זה כמו שצריך.

אולי קצת מזלזלים בנו. בגמביט המלכה טרחו ועיצבו את משחקי השחמט עצמם כך שיהיו אמינים ולא יעצבנו את חובבי השחמט שבקהל. אז... אה... "דום 101". סבבה שזו בדיחה, רק תאשרו לנו בבקשה, תסריטאים יקרים, שאתם מודעים לכך שזו בדיחה. אחרת זה מוזר.

הסדרה הזאת היא קומדיה, אם יוצא שם משהו רציני, זה יוצא להם בטעות. מסכים איתך שיש מלא דברים שהתספסו ואפשר לשפר אותה

ועדיין אני חושב שהמוטיב של הסדרה הזאת של הסתרה - איך מתמודדים איתה, מה חושפים, בפני מי ומתי זה מוטיב ראוי וכל אחת מהדמויות מתמודדת עם הנושא הזה בצורה כזאת או אחרת.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
כן, הרעיון לא רע, פשוט הביצוע מגושם.
אני חושבת שאם היו מוותרים על נסיון ה-dramady ופשוט עושים פרופר סיטקום זה היה עובד יותר טוב.

גם ככה מדובר בנושא שיש הרבה מיסקונספציות בציבור לגביו - בלי להכיר את המציאות גם הבדיחות לא עוברות.
נשלטוש
נשלטוש • 7 בפבר׳ 2021
יאט אתה מזה צודק היה שם הרבה מאוד דברים אבל
אני לפחות מבין שזה מה שאומרים להם לעשות או איך לשחק לפחות אני גם נהנתי אבל גם התבאסתי