סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ברוח השאלות, האם הייתם רוצים להתחתן עם פרטנר בדסמי מלכתחילה?

מאדים​(אחר)
לפני 3 שנים • 2 בפבר׳ 2021
מאדים​(אחר) • 2 בפבר׳ 2021
אני הייתי מתחיל בלשאול את עצמי, מדוע לאדם חשוב להגדיר לבן הזוג האם מותר או אסור לו לפגוש נוספים?
(בפרט אלה שכותבים "אנחנו מעדיפים", במקום פשוט לכתוב "אני מעדיפה/ף").

לאלה שחשוב להם להגדיר, הייתי בודק עם עצמי, מה תהיה התוצאה היה ויתגלה שבן הזוג לא עמד, רחמנא ליצלן, במילתו.
חייב להתוודות שאישתי לא הייתה גלויה עימי: למשל, נופחת מידי פעם בניגוד למצג השווא שיצרה (הגם שכוסית ושווה, חייכנית וחכמה), לא תמיד מצטרפת אליי למיטה בשעה שמבטיחה, לעיתים לא מסיימת להתארגן ליציאה בזמן שאמרה שתסיים ואף, אלוהים עדי, לא תמיד מסיימת שיחות טלפון עם חברות בזמן שהיא עצמה הקציבה לשיחה (ברור שמדובר ברשימה סתמית ובסיסית, הרשימה המהותית שמורה במערכת). במילים אחרות, אם מתעקשים לחפש: רשימות של שקרים ואמירת אי אמת. לאחר בדיקה קצרה הגעתי למסקנה שגם האמת שלי... גמישה למדי, ככל הנראה בני האדם יצורים דיי גמישים לגביי מה שהם מכנים "כנות".

אז אם עניין הכנות הוא... בעיני המתבונן (ותמיד ורוד יותר אצל המתלונן), מה העניין?
לאחר שהנקודה הזאת תובהר, יהיה קל להבין מי האדם שאיתו כדאי וניתן לקיים זוגיות לאורך זמן (פרומו: כנות היא סתם מילה. כדאי לבחון חוש הומור, מוטיבציה לעשייה, חכמה, חיוביות, טיפוח וכאלה) icon_smile.gif
meliodas
לפני 3 שנים • 3 בפבר׳ 2021
meliodas • 3 בפבר׳ 2021
עשיתי את זה..
צריך לראות שהחיבור המיני לא מסנוור אותך גורם להתעלם מדברים אחרים..
מניסיון.. 😉
zytry​(שולט)
לפני 3 שנים • 3 בפבר׳ 2021
zytry​(שולט) • 3 בפבר׳ 2021
הזוגות הנשואים היציבים ביותר הם אלה שאחד מהם שולט והשני נשלט. .. מכירים את האמרה: מה ואיך בבית ובמיטה אני מחליטה. מי יהיה הנשיא הבא הוא מחליט.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 3 שנים • 4 בפבר׳ 2021
פרלין​(נשלטת){ש} • 4 בפבר׳ 2021
zytry כתב/ה:
הזוגות הנשואים היציבים ביותר הם אלה שאחד מהם שולט והשני נשלט. .. מכירים את האמרה: מה ואיך בבית ובמיטה אני מחליטה. מי יהיה הנשיא הבא הוא מחליט.

לא מכירה. זה מתחילת המאה שעברה?
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 4 בפבר׳ 2021
וואלה שתבוא כבר מישהי שתחליט מי יהיה הנשיא הבא ואני אחליט רק על המיטה והאוכל. נשמע אש
ClearlyMe

בהחלט כן

ClearlyMe • 4 בפבר׳ 2021
זו לדעתי היתה אמורה להיות בחירה נכונה יותר.
dany din
לפני שנתיים • 7 באוג׳ 2021

Re: ברוח השאלות, האם הייתם רוצים להתחתן עם פרטנר בדסמי מלכתח

dany din • 7 באוג׳ 2021
[quote="RenneWhite"]לגבי אלו שכבר נמצאים בזוגיות כזו?
האם הייתם ממסדים את הקשר?
אם כן מדוע? ואם לא למה?

חיבור בין שני אנשים הוא דבר מופלא. יש זוגות משלימים ויש זוגות דומים ויש כאלה של ניגודים. כל אחד עם מה שטוב לו.
לי אישית לא מתאים נוכחות של דומיננטית לצידי בחיי היום יום, אבל נהנה ממשחקי שליטה בחדר המיטות.

התאמה BDSM ית מלאה היא לא חזות הכל, בעולם מושלם ניתן למצוא בן/בת זוג שיתחבר ויממש את כל הפנטזיות שלנו ובנוסף יתאים לנו גם מחוץ למיטה
ובנוסף תהיה גם משיכה פיזית וכו... בחיים צריך להתפשר על משהו וכל אחד עושה את הבחירות שלו

מעבר לכך כפי שניכתב לפני והשאלה הזו עלתה לא מעט זוגיות BDSM ית 24/7 זו לא בדיוק סביבה בריאה לגידול ילדים
וביכלל זוגיות זו סוג של שותפות וחברות וקשר כלכלי מתמשך עם אדם שאתה יכול לסמוך עליו שתהיו אחד לצידו של השני גם ברגעים הפחות טובים

מעבר לכך BDSM מזקק במידה מסויימת את יצר ההרס העצמי שקיים בכל אחד ואחד מאיתנו במידה כזו או אחרת לסקס. לשלב את זה בקשר של 24/7 ניראה לי פחות טוב לאחד הצדדים...

וזו רק דעתי icon_smile.gif
-X-
-X-
לפני שנתיים • 7 באוג׳ 2021
-X- • 7 באוג׳ 2021
שלי:

הייתם רוצים להתחתן עם פרטנר בדס"מי?
- אני נשוי לפרטנרית כזאת. היא לא הכי הארדקור בעולם אבל יש התאמה בהרבה מאוד דברים מבחינת מיניות וגם בשאר הדברים.

לגבי אלו שכבר נמצאים בזוגיות כזו,
האם הייתם ממסדים את הקשר?
- אני ממליץ לכאלה למסד.

אם כן מדוע? ואם לא למה?
- אם הם רוצים חיי משפחה ולא לוותר על הרצונות שלהם במסגרת הזו, ככל שהפרטנרית תהיה יותר בראש שלהם והם בשלה ככה כולם יהיו מאושרים מהבחינה הזו.

מפחיד אתכם למסד את הקשר משום שאז תהיו "כבולים" לאדם אחד בלבד ואז לא יהיה לכם תירוץ של חוסר התאמה מינית משום שכן יש התאמה כזו?
- זה מפחיד בלי קשר. אבל אם יש פרנטנר שמתאים ב90 אחוז, לדעתי צריך למסד.

ובכללי האם מדובר במיתוס שאין מונוגמיה בבדסם?
- זה מיתוס. לדעתי יש המון מונוגמיה בבדס"מ.

והיכן נכנסת השליטה העצמית כשאתם בתור שולטים מחפשים הרפתקאות מהצד בגלל צרכים לא ממומשים?
היכן השליטה שאתם כה מתגאים בה פתאום? -
זה בלי קשר ל"שליטה". החיים הם לא שחור ולבן אני לא שופט אנשים כאלה.