צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שיפחה בתשלום..????

noOne​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 5 ביולי 2003

Re: love for sale

noOne​(נשלטת) • 5 ביולי 2003
noOne כתב/ה:
ככה שרה,בילי הולידי,לפני שנים,שיר עצוב.
אירמה ל'רוס, מה היה הסוף שלה??
אי אפשר להנות, מסשן בתשלום,למה?? כי קודם כל צריך להיות בשליטה להשגיח שהוא לא יעשה מה שלא צריך לשים גבולות כל הזמן
ונכון, לפעמים עדיף זיון על פני הצלפה ארוכה ככה זה מסתיים יותר מהר ולהכנס לספייס עם גבר זר,מסוכן, להיות בסשן ועוד בתשלום,יותר מסוכן כי זה גם דום וגם הוא משלם.זה לא כמו מלכה שלא צריכה לחשוש.
לא מוסרת את הנפש כי אין למי,סתם חסר פנים שמשלם לשפחה כי...
למה באמת הם משלמים?
כי הם לא מסוגלים למצא מישהי? לא מסוגלים לצור קשר?
יש להם צריכם דחופים?
הכל לגיטימי..
הסכנה היא לאבד את הנשמה
אין שום לגיטימציה נכון, כי תמיד אפשר לעבור לגור ולישמור על הכבוד בקופסת קרטון ברחובהעצמי,עד הסוף עם כל שקל שמושלך לכוס שלידך או אולי לעשות מגבית בקרב ה"חברים"?
להתחנן, תעזרו אין לי עם מה לגמור לא את החודש אלא את השבוע הראשון שלו
noOne​(נשלטת)

עד שאני אלמד להשתמש פה במערכת

noOne​(נשלטת) • 5 ביולי 2003
ולהעתיק ציטוט

תמיד אפשר לשמור על הכבוד העצמי
לעבור לגור בקופסת קרטון ברחוב ולשמור עליו עם כל שקל שמושלך לכוס שלידך...

לא רק שלא גומרת את החודש אלא אפילו לא את השבוע הראשון שלו.

זו היתה צעקה אנונימית לעזרה
חבל שאין אוזן שומעת.
אם היתה אוזן שכזו לא היתה אנונימיות.
באף פרטי שהיה פונה.

הלוואי ולעולם אף אחד מכם לא יזדקק לעזרה.
נוריתE

אתם

נוריתE • 5 ביולי 2003
אני קוראת פה תגובות של כמה שפחות שהחליטו שאם היא "בתשלום" שלא תעז לכנות עצמה שפחה. כאילו אלוהים אדיריםםםםםםםםםםםם

תתעוררו!!!!!!!!!!!!!!!!!

יש פה אתר חדש של מלכה בתשלום, הדומינה באתר שלה היא מלכה בתשלום, המלכה ענת (עוד אתר) פם-דום ישראל, עוד דוגמאות??????????? מישהו מתייחס אליהן בפחות כבוד ואל כל המלכות בתשלום שבאות לדאנגן??

אבל שפחה,זה כבר דבר אחר לגמרי, נכון? צדיקות שלי???
החוצפה במרכאות של שפחה לבקש כסף, ועוד רואים כאן שהיא צעקה תעזרו אני רואה יותר רחמנות אצל דומים ודומיות פה בתגובות מאשר אצל השפחות שרובן בטוחות בצל אדונים מגנים
אתן מפחדות שאחת כמוה ויש רבות היא לא היחידה תקלקל את השם שלכן?? או מה?
לא,אל תענו,זה בטוח זה.
איך היא בכלל מעזה להרוס את האשליות שלכן,?? חוצפה! זפת ונוצות, גרוש מחוצ לעיר,סד ומדורה.

אל תדון אדם בטרם תגיע למקומו פן ידונו אותך. בתורך.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 5 ביולי 2003
רצית לפתוח נושא לדיון בנושא "שיפחה בתשלום"
או ניסית לבקש עזרה?

לא הבנתי

ההודעה האחרונה שלך הייתה בכיוון אחר מההודעה הראשונה שפירסמת בשירשור הזה
DomDomina​(שולט)

Re: אתם

DomDomina​(שולט) • 5 ביולי 2003
laila כתב/ה:
אני קוראת פה תגובות של כמה שפחות שהחליטו שאם היא "בתשלום" שלא תעז לכנות עצמה שפחה. כאילו אלוהים אדיריםםםםםםםםםםםם

תתעוררו!!!!!!!!!!!!!!!!!

יש פה אתר חדש של מלכה בתשלום, הדומינה באתר שלה היא מלכה בתשלום, המלכה ענת (עוד אתר) פם-דום ישראל, עוד דוגמאות??????????? מישהו מתייחס אליהן בפחות כבוד ואל כל המלכות בתשלום שבאות לדאנגן??

אבל שפחה,זה כבר דבר אחר לגמרי, נכון? צדיקות שלי???
החוצפה במרכאות של שפחה לבקש כסף, ועוד רואים כאן שהיא צעקה תעזרו אני רואה יותר רחמנות אצל דומים ודומיות פה בתגובות מאשר אצל השפחות שרובן בטוחות בצל אדונים מגנים
אתן מפחדות שאחת כמוה ויש רבות היא לא היחידה תקלקל את השם שלכן?? או מה?
לא,אל תענו,זה בטוח זה.
איך היא בכלל מעזה להרוס את האשליות שלכן,?? חוצפה! זפת ונוצות, גרוש מחוצ לעיר,סד ומדורה.

אל תדון אדם בטרם תגיע למקומו פן ידונו אותך. בתורך.

הוא שאמרתי כולם זונים וזונות,והכי חשוב כולם "צדיקים"
מיקה​(מתחלפת){Master Or}
מיקה​(מתחלפת){Master Or} • 5 ביולי 2003
דומדומינה, יקירי, אף אחד לא אמר שאנחנו צדיקים, טהורים, וכולנו מלאי טוב, כולנו בני אדם, אך בכל זאת, אם הייתה noOne מלכתחילה מבהירה את עמדתה, עמדת מצוקה, אני בטוחה ב-100% שרובנו אם לא כולנו פה בפורום היינו מנסים לעזור, ואף עוזרים, אך היא לא הבהירה את עצמה, וזה באמת גרם לבילבול, וכפי שתום אמר, כולנו חשבנו בתחילה שזה פשוט נושא לדיון, ולא תחינת עזרה, עכשיו אחרי שהוצאתי את זה, אני רוצה לשאול עוד משהו,
noOne, האם המצב באמת גרוע עד כדי כך?, ניסיתי לפנות אלייך בפרטי, אך לא ענית, מקווה שתפני אליי, אני רוצה לעזור.