ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המדריך לשולט המתחיל

שחור שולט
לפני 3 שנים • 11 בפבר׳ 2021

המדריך לשולט המתחיל

שחור שולט • 11 בפבר׳ 2021
היי אני ממש בתחילת דרכי בעולם הבדסם אבל אני חושב שאני יודע טוב מאוד מה אני אוהב ואיך אני אוהב
השאלה זה איך שולט מתחיל מוצא פרטנרית בעולם הזה כשאין לו ניסיון!
ishtar
לפני 3 שנים • 24 במרץ 2021
ishtar • 24 במרץ 2021
מפסיק לחפש את העולם הזה ומתחיל לחפש מישהי שתאהב אותו כמו שהוא. אבל בטח שלא חושב שהוא צריך להיות משהו שהוא לא.
דמנטי
לפני 3 שנים • 24 במרץ 2021
דמנטי • 24 במרץ 2021
כמו כל דבר , אתה מתחיל משרת שולט גוניור , משתפשף על נישלטות מנוסות , שנתיים שלוש , בונה ידע , מרחיב את הסטאק שלך. אחרי שנתיים תתחיל משרת שולט רגיל , השכר משתפר ,יש תנאים רק אחרי עשור אתה תוכל להיות שולט בכיר או אפילו ראש צוות שליטה.
לפעמים אם לא מתאים לך ניהול , ואין לך כח לאוג׳ע ראס אז תתמחה באיזה ז׳אנר של שליטה , תיהיה מומחה שליטה ,באיזו סוגה שאתה מחבב ...
ככה זה בכל העולם , ככה תיהיה שולט הייטק , כמובן עדיף להגיע מבית ספר טוב לשליטה , כאן זה הפוך , אוניברסיטה של החיים ליגיטמית לגמרי . בהצלחה !
    התגובה האהובה בשרשור
TheStrider​(סדיסט)
לפני 3 שנים • 25 במרץ 2021
TheStrider​(סדיסט) • 25 במרץ 2021
תתחיל מכך שתבין שמה אתה אוהב ואיך אתה אוהב זה ידע די שולי לשולט.
תבין איך עושים, מה בטוח, תשוחח על זה עם נשים, אל תצפה לשליטה במישהי שאתה לא מכיר ואל תניח שהן יקראו לך אדוני מהשיחה הראשונה.
מה שעושה שולט זה הנשלטת שלו, תקדיש לה ולמציאתה מאמצים וכבוד.
תשוחח בכנות ואל תניח שאתה יודע מה שאתה לא יודע בוודאות.
Tallario
Tallario • 25 במרץ 2021
איך אפשר להיות כל כך בטוח מה אתה אוהב ואיך אתה אוהב בלי שום קשר לפרטנרית או נסיון? הייתי מתחיל בלשים את הדברים האלו בצד, לפתח שיחה שלא קשורה לבדס''מ ולתת להעדפות לצמוח באופן טבעי מתוך האינטראקציה.
Demigod
Demigod • 25 במרץ 2021
שולט יכול להיות שולט רק בזכות המערכת יחסים שיש לו עם הנשלטת שלו
ובשיחה גלויה ופתוחה ממקום של אמון הדדי ופתיחות גלויה לגבי הרצונות ההדדים שקיימים בינך לבינה תוכל לגלות את עצמך.
חשוב להיות סופר רגיש לפרטנרית שלך ואתה יכול להתחיל דווקא ממשהיא קינקית ולא בדסמית כדי להתנסות
מערכת יחסים של שליטה דורש המון משני הצדדים וההתמסרות לקשר מסוג היא גם של השולט ולא רק של הנשלטת
כלומר אם אתה נכנס לזה תדע שזה הולך לדרוש ממך דברים שלא חשבת או היית מוכן למסור.
שליטה היא לא באקט שליטה היא בדרך ובראש של השולט
יש שפה ותקשורת שלמה שצריך ללמוד ולכן נשלטת תהיה ממש מתוסכלת שהצרכים שלה לא נענים אם אתה לא תהיה גלוי איתה.
היא עלולה להפגע מאוד ולהרגיש מרומה בלי להבין מדוע
לכן אתה חייב להיות סופר זהיר.
מצד שני יש גם נשלטות שהן בתחילת דרכן ואולי תוכלו לגלות את הדרך ביחד.
זה מאוד יכול לחבר בניכם כי כל גילוי כשהו נעשה בשיתוף פעולה מאוד יכול לחבר בניכם.
אני ממליץ לך לגייס את כל הרגישות והעדינות שלך בצעדים הראשונים ולדאוג כל הזמן שהרצון שלה ברור לך בכל צעד וכל שלב.
להיות שולט זה לא משחק, זה צורך אז תבחן את עצמך כל הזמן אם זה באמת מה שאתה רוצה או שזה אפיזודה חולפת
כנות ופתיחות ותקשורת הן המצפן הריגשי אז תשאר מחובר לרצון שלך לא משנה מה קורה
אבל לעולם אל תכפה את הרצון שלך כי זה ההפך משליטה.
Grey / Green
Grey / Green • 25 במרץ 2021
לשאלה ששאלת, איך מוצאים פרטנרית -- כמו באתר היכרויות "רגיל", תמצא מישהי שמוצאת חן בעיניך, פנה אליה בנעימות ומתוך הנחה שהיא בנאדם חוץ מזה שהיא סוטה, תהיה פתוח לגבי חוסר הניסיון שלך ותתחילו מסע יחד. יש נשלטות שירתעו מחוסר הניסיון שלך, אבל יש כאלו שלא. יהיה לך מעניין לדעתי למצוא מישהי מנוסה יותר ממך, שתוכל להדריך אותך וללמד אותך מלמטה. תקשיב למי שאיתך, אל תתיימר לדעת מה שאתה לא יודע ותרשה לעצמך לשאול שאלות.

לשאלה שמתחבאת בכותרת שלך, איך להיות שולט -- תשיג ידע, צבור ניסיון, תתחיל בהדרגה ותהיה ישר עם עצמך ועם בת הזוג שלך. למשל, אם מה שמושך אותך זה שיבארי, לך לשיעורים -- תוכל למצוא כאלו בלוח האירועים באתר. קרא על איך עושים את הדברים שמעניינים אותך, ותתמקד בסכנות ואיך נמנעים מהן -- פורום "אלפוני" פה באתר מלא בשנים של חומר מעניין. חפש לעצמך מנטור, שולט מנוסה שיוכל לעזור לך לדעת איזה דברים אתה עוד לא יודע. צבור ניסיון -- אני חושב שתגלה במסע שלך הרבה דברים שלא ידעת שאתה אוהב, וכל מיני דברים אחרים שנעימים בפנטזיה ולא יהיו לך נעימים במיוחד במציאות. לגבי להתחיל בהדרגה, אל תקפוץ להפקות מסובכות לפני שאתה יודע לעשות דברים פשוטים. אל תתלה את הבתזוג שלך מהתקרה לפני שאתה יודע איך לקשור. תהיה ישר עם עצמך -- כמו בפסקה האחרונה, אל תתיימר לדעת מה שאתה לא יודע. אל תכריח את עצמך לעשות דברים שנראים לך הכרחיים לשולט אם הם לא מתאימים לך.

וטיפ אחרון -- אם אתה אוהב לקשור, תשקיע בזוג מספרי חובשים. יש רגעים שבהם הם יהיו החברים הכי טובים שלך.

בהצלחה. ותהנה icon_smile.gif
הוא​(שולט)
לפני 3 שנים • 26 במרץ 2021
הוא​(שולט) • 26 במרץ 2021
אתה מוצר מדף, מותג, שים עצמך במדפים אפשריים, פוסטים בלוגים מנצים מפגשים
תדע מי קהל היעד.
רצוי על הדרך להיות אמין וסלקטיבי