שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הPC עוד יהרוס את הכלוב

Alpha1one1​(שולט)
לפני 3 שנים • 25 בפבר׳ 2021
Alpha1one1​(שולט) • 25 בפבר׳ 2021
כתבת
"הסתה, לשון הרע, פגיעה בפרטיות ועוד אינם זכאים להנות מהגנה מפני צנזורה כי הם עצמם כלים שמהווים איום על חופש הביטוי."
את צודקת.
אבל בדוגמת הפוסט שכתבתי אין לא לשון הרע. לא פגיעה בפרטיות ולא משהו שיכלתי לחשוב שקרוב מספיק לעבור על החוק.

ויפה שהבאת את זה. העם בוחר את נבחריו שמחוקקים את החוקים ששומרים על זכויות אלו.

ובעיניי זכות הביטוי צריכה להיות קדושה כל עוד היא לא פוגעת, על פי החוק, בפרטיות של אדם, בשם הטוב שלו ועוד.

מחר מישהו יכתוב למשל פוסט שהאנסיות הרבה יותר אכזריות מאנסים. למה? כי ככה בא לו, ככה הוא חושב. ותקרא את זה בחורה שנאנסה באכזריות מבחילה על ידי גבר, יש סיכוי טוב שהיא תשמח לסתום לו את הפה, כי איך לעזאזל הוא מרשה לעצמו...

אני טוען, שגם אם הנושא שהעלה ירוד, חסר ביסוס, אפילו מרושע עדיין זכות הביטוי שלו צריכה להיות מקודשת.

לקחתי בכוונה נושא עדין כדי לנסות להמחיש את הנקודה שלי
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני 3 שנים • 25 בפבר׳ 2021
אני מסכימה אתך. והסכמתי אתך גם בגוף התגובה המקורית שלי. אבל לא הכפתור אשם ולא ה PC אשם. אשם העדר של פונקציה בודקת שתפריד דעה מאיום, התגרות מהכפשה והתרסה מהסתה. האנשים ימשיכו לא להבין, לכעוס ולהתרעם ומיותר לבקש מהם להתרחק מהכפתור האדום, כי הוא מראש לא אמור להיות בשליטתם.
מהפכן מכורבל בערסל
לפני 3 שנים • 26 בפבר׳ 2021
מהפכן מכורבל בערסל • 26 בפבר׳ 2021
שלום לכולם,

אני חזרתי לפה אחרי יותר משנה של העידרות וירטואלית. אין לי פייסבוק או כל קשר לרשת חברתית בין השאר בגלל פנדימת הPC.

אז לא מזמן כתבתי על זה פוסט בבלוג שלי, הרשתי לעצמי לגזור ולהדביק כמו שאומרים:

מתוך הפוסט,

בנושא מחיקות פוסטים - לינצ'ים וירטואלים - ביריונות בינארית - כת הפוליטיקלי קורקט - מעריצי תרבות השטאזי:

אזי כמאמר המשורר והפילוסוף הדגול "ניינג'ל האדמור": "עכשיו תשמעו ותכירו ותלמדו ותרקדו":

הטרנד החדש של " הענשת מי שמדווח על פוסט מטעמי סרק" מטומטם בדיוק כמו הטרנד שהוא אמור למגר.

אני חוזר שוב על "כיצד העולם המתפקד, הנורמטיבי והשכלתני עובד":

לא נותנים לאף אחד באופן כללי וגורף אפשרות לסתום למישהו אחר בלחיצת כפתור את החיים,

לא נותנים לאלוגריתמים למיין תור להמתנה עד שאיי קיו אנושי יחליט, אם בכלל, מה יעלה בגורל

אחת מזכויות הבסיס הביולוגיות והגנטיות שלנו - הבעה עצמית.

זאת אומרת לא נותנים לאף אחד באופן גורף זכות להיות חוקר, מגיש כתב האישום, השופט,

סמכות העירעור העליונה והמוציא לפועל כדי שלא ניצטרך בעצמינו,

להתעסק עם משפטי שדה למלשיני/מוחקי/מדווחי שווא

כי אז כולנו נתלכלך באופן גורף בלחקור, להגיש

כיתבי אישום, לשפוט, להתכנס לעירעור ואז לגשת להוצאת לפועל.

זה ככה פשוט, צאו בבקשה מהלופ, זה עלול ליצור לכם פידבק שישרוף את המעגלים, סמכו עלי בעניין.

מה "כן" ?

ודרך אגב, שום דבר לא חדש, זה פטנטים בערך משנת 98-2000,

"ימי ערש הרשתות והקהילות החברתיות" עם דגש עצום על Mirc, האתר "סוכנות אירוטיקה" של רונן אלון ז"ל

והלידה המקסימה של אתר הכלוב שעבדכם הנאמן היה עד לחיתוך הטבור שלה - מטאפורית.

לפי מודל תיפעול ערבי הקהילה במועדון "הדאנג'ן" שפעל ביפו העתיקה באותן השנים -

ממנים בכלוב "קפטנים און ליין" שבדיוק כמו הקפטנים במסיבות הקהילה האמיתיות הם " שם לראות ולהגיב בעצמם" או

" שם כדי לקבל פניות מאחרים שחושבים שיש התרחשות שמוטב שהקפטן / ית יבדקו".

מדובר כמעט תמיד במתנדבים שאפשר ורצוי לצ'פר אותם מדי פעם ככל האפשר , שעונים על הסעיפים הבאים:

1. אנשי אמון יציבים, מאופקים ושקולים - כלומר וותיקים או מוכרים היטב בקרב הקהל, אינם חמי מזג או אימפולסיביים בעצמם.

2. בעלי נסיון, ידע, או יכולת מפותחת של האינטליגנציה הרגשית ש"צריך" לגבי BDSM ורצוי נסיון או אינטואציה מולדת לניטור רשתות

חברתיות במיוחד במקרה של ניז'ה כמו הכלוב.

3. רצון אמיתי לעשות זאת.

4. מידה מובהקת כזאת או אחרת של "קבלת" הקפטן על ידי כלל הקהל כלומר - שבשום פנים ואופן לא יהיו טיפוס כמוני.

המנדט:

הקפטנים נמצאים "שם" במידת האפשר 24/7 כדי לתת מענה או להתחיל שרשרת פעולות ותגובות במקרים של:

אאוטינג וחשיפת מידע אישי של הפרט ללא רשותו.

מענה ראשוני למקרים של פירסומים אובדניים או כאילו שמשתמע מהם מצוקה קשה ברקע - אף אחד לא אלוהים או סופרמאן,

אבל כבר הצילו ככה חיים ונשמות.

הטרדה מינית ו/או אישית ברורה בין חברים/גולשים באותה הקהילה/אתר/פורמט.

סיוע ככל האפשר לכל מה שקשור בפלילים:

מקרי תקיפה מינית, "טורפים וסוטים" און ליין, רמאים ונוכלים לרבות ניצול כלכלי, אלימות פיזית שלא בהסכמה, סחיטה או איומים וכולי.

כשבגדול במצבים כאילו חייבים להפעיל משטרה בהקדם האפשרי - זה פלילים.

דרך אגב, שלא נדע אבל במקרה כזה זה באמת יקנה למעורבים הבנה טובה יותר של מוסד ומושג "הקפטון - סמכויתיו, יכולותיו

המציאותיות והמנדט שבידיו".

תקשיבו מה יש לחוקי עבירות מחשב במשטרה להגיד על המורכבות, החקיקה, היכולות,

האילוצים וההגבלות ומה אפשרי/לא אפשרי בעבודה המורכבת והאינטילגנטית שהם חייבים לעשות.

עכשיו, בעולם כזה אם נניח למשל שיש למישהו דיעה או בעיה לגבי ועל סיפור אלים על אונס או פוסט קיצוני (לטעמו הפרטי שלו) הוא מוזמן לפנות ב: אי מייל, הודעה באתר, הודעות ברשתות חברתיות, טלפון ישיר לקפטן או קו חירום יעודי לבעלי האתר או לקפטן תורן כדי שיבדוק את טענותיו לגבי הפרסום.

סוף ציטוט מהפוסט.

תוספת לשירשור הזה ,

לא שלא היו מקרים בעבר, בוודאי שכן. אני אישית זוכר ויכוחים קשים וסוערים, אמוציות וסערות נפש לגבי בקשות מכותבים כאלו או

אחרים להוספת דיסקליימרים לכתיבה יוצרת או כתיבה בכלל באם התכנים היו אלימים, קיצוניים, בעלי תיאורים קשים, נוגעים בטאבו

ומזעזעים וכולי.

יש לי זיכרונות לגבי זה ממערכת הפורומים של BDSM בסוכנות אירוטיקה בה תאמינו או לא הייתי מנהל פורום/בעל הרשאות

מחיקה וכולי ובוודאי גם מקרים פה בכלוב כחבר בו מבשבוע האון ליין הראשון שלו.

הנקודה שלי :

זה היה - ב י ן בעלי אתר/ מנהלי פורומים/ קפטנים לבין המחבר עצמו בתקשורת ישירה, טרם המצאת כלי יום הדין של כת הפוליטיקלי קורקט.

אולי זה שייך ל "עולם אחר, של פעם" אולי לא, רק חברי הכלוב יחליטו.

תודה רבה על השירשור החשוב הזה, שפע בריאות וחירות לכולנו !
מהפכן מכורבל בערסל
מהפכן מכורבל בערסל • 26 בפבר׳ 2021
מתנצל, אני מנסה ללא הצלחה לערוך מחדש את הטקסט שלעיל כדי שיהיה קריא. לא ברור לי עדיין מה אני עושה לא נכון.
Alpha1one1​(שולט)
Alpha1one1​(שולט) • 26 בפבר׳ 2021
מהפכן מכורבל בערסל כתב/ה:
מתנצל, אני מנסה ללא הצלחה לערוך מחדש את הטקסט שלעיל כדי שיהיה קריא. לא ברור לי עדיין מה אני עושה לא נכון.

לא יודע מה אתה עושה לא נכון, אבל אחלה של טקסט. התחברתי
king ddm​(שולט)
king ddm​(שולט) • 26 בפבר׳ 2021
אנחנו הדברים על פוסט בו ילדה בת 20 מדבר על חביות המניות של זה גבר ואישה מתחילים לדבר שזה לא בסדר מי כתבת זה לא) PC(police correct
בבלוג אישי ,
למה צריך את כל הסיפור לא מעניין זה,
בבקשה אם אתם רוצים לדבר מזה אנסה ויזה התרדה מנית , בבקשה
אין כן קשר pc עלי (pc ( personal computer