שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אתם חושבים שמשיכה לשליטה קיימת בכולם?

introvert nymph​(נשלטת)
לפני 3 שנים • 7 במרץ 2021

אתם חושבים שמשיכה לשליטה קיימת בכולם?

introvert nymph​(נשלטת) • 7 במרץ 2021
כמובן שלא בהכרח לדברים המוגזמים המתלויים, אבל הכוונה היא האם הרעיון של לשלוט או להשלט יכול לספק רצונות שקיימים אצל כולם?
אני חושבת שכן, אבל עוד חסרת הסבר ללמה
Carcosa​(שולט)
Carcosa​(שולט) • 7 במרץ 2021
זה צורך אנושי.
masoul

Re: אתם חושבים שמשיכה לשליטה קיימת בכולם?

masoul • 7 במרץ 2021
introvert nymph כתב/ה:
כמובן שלא בהכרח לדברים המוגזמים המתלויים, אבל הכוונה היא האם הרעיון של לשלוט או להשלט יכול לספק רצונות שקיימים אצל כולם?
אני חושבת שכן, אבל עוד חסרת הסבר ללמה

המילה כולם קצת מרתיעה אותי, ארגיש יותר נוח להחליף אותה במילה רובנו,
את המילה רצונות הייתי מחליף במילה צרכים או תאוות או דחפים או מאוויים, ואולי בעצם גם רצונות.

ואז כן, אני חושב שיש משיכה לשליטה ברובנו, לשני צידי השליטה, להשלט או לשלוט.
אני חושב רק, שאצל רוב האנשים המשיכה הזו לא מקבלת מקום מיני, או לא מקום מיני מובהק וברור כמו שאצלנו.

הלמה מן הסתם מגוון מאד, אני מניח שאם נשים פה את המילה בטחון ( בלהיות שייך למישהי חזקה )
או כוח ( כוח על אחרים, שגם הוא בתורו נותן בטחון ) ועוד מילים כאלו, נענה בהכללה על רוב השאלה למה.

מה שיביא אותנו לשאלה הבאה והיותר מעניינת לטעמי.
למה אצלנו זה הלך למקום מיני וקיצוני ואצלהם לא.
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 7 במרץ 2021
לא.
ההוכחה היא הוונילי הבאמת 100% שאני חולקת איתו את חיי, ותאמינו לי שניסיתי icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 7 במרץ 2021
לחלוטין לא. כן, לפעמים מפתיע אותי כמה לא, אבל זה שלנו זה נראה ככ מובן מאליו וטבעי, לאחרים בכלל לא נראה ככה.
בואי, יש אנשים שאפילו לא מסוגלים להזדיין באור..
סווריןן
סווריןן • 7 במרץ 2021
יש לי תחושה שהתשובה לזה--ומעניין מדוע השאלה בכלל עולה ומה באמת מנסים להבין כאן, אבל נניח לזה--תלויית מגדר. כמה נשים ששוחחתי אתן על משיכה לנשים מול גברים, אמרו שעבורן משיכה עבורן היא יותר למכלול אישיותי-גופני, ופחות לצורה או למעשה א' או ב' או ג'. היו דברים שיחסימו משיכה מבחינתן-גובה, צפורניים מלוכלכות, מבטא וכיוב'. אבל הרבה מהיתר נותר אלאסטי, לפחות בגיל מסויים. היה פה פעם שרשור על פורנו פמדומי נשי, בו נשים שהגדירו עצמן שולטות כתבו על פורנו שאולי מפעיל אותן. התשובה המפתיעה הייתה פורנו הומואי, כלומר, פורנו שבכלל לא עוסק בשליטה, אלא כולל תשוקה לא משוחקת. התחושה הייתה שתשוקה היא המשתנה המשמעותי מבחינתן, ולא מי עושה מה למי.

גברים, לעומת זאת, נוטים (הניחו לי להכליל, אנא) להיות מוגדרי העדפה. כשזה מגיע לנשלטים, הטעם עשוי להיות ספציפי עד רמת המילה וכמות ההצלפות.

אם ההכללות הללו נכונות, אז יכול להיות שנשים פתוחות להרבה יותר התאמות מול בן זוג מתאים מגברים. אם זה המצב, אותה אישה לא 'תגלה' פתאום שהיא 'נשלטת' או 'שולטת' - אלא פשוט מסוגלת לזרום לתוך עולם מיני מסויים עם בן זוג שהיא מחפשת ליצור אתו שיח תשוקה.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
תראי, זה עניין של הגדרה. בעצמך מייד החרגת דברים מסויימים.
אז אני אומר שאם נדלל ונפשט מספיק את המונח "שליטה" זה יכלול חלק גדול מהאוכלוסייה, ולא תהיה לו כמעט משמעות. ברגע שאנחנו מתחילים לדבר על אקטים ספציפיים, על מאזוכיזם, על השפלה, אנחנו מוציאים חלקים גדולים מהאוכלוסייה, אבל שליטה נהיית מושג שאשכרה אומר משהו.
כמו שאני מבין שליטה, לא, רוב האוכלוסייה לא ממש בקטע, או לפחות בקצוות הנמוכים של הסקאלה
TheStrider​(סדיסט)
TheStrider​(סדיסט) • 7 במרץ 2021
לא,
אני חושב שהרבה מאיתנו חושבים כך, אני גם חשבתי ככה בעבר כי כפי שנאמר מעלי זה נראה לנו כל כך טבעי וליבתי.
אני גם חושב שפרט לזה זאת מחשבה מאוד נוחה בתפיסה העצמית שלנו, שאנחנו למעשה רק מבטאים את מה שכולם מחביאים ושאנשים שעוסקים בשליטה פשוט חיים את הטבע האנושי.
אך זה לא חלק מכולם, יש שנמשכים לזה ויש שלא, אני חושב שהמחשבה שכולם נמשכים לזה הביאה הרבה אנשים לתסכול שהם לא הבינו מדוע בני זוגם לא כאלה או שהם ניסו להמיר את מושא תאוותם.
Arsene
Arsene • 7 במרץ 2021
כן.

אני חושב שרוב האנשים, כל מה שהם רוצים לעשות זה להיות על הברכיים עם זין בפה - לפחות מטאפורית אם לא ממש פיזית.

להיות על הברכיים (שוב, לפחות מטאפורית) זה נוח, קל, נעים, ועושה טוב לאגו. זה מרגיש טוב לתת לאדם אחר את האחריות על כל החיים, להפסיק לדחוף ולהלחם ולהתאמץ. ההבטחה בשליטה מאוד פשוטה - אתה נכנע, מוותר, ובתמורה אתה מקבל אי נעים של שקט וביטחון, פינה מגודרת בעולם שבה אתה לא צריך לעשות שום דבר חוץ מלהיות עצמך. מקום שבו אתה יכול פשוט להוריד רגע את משקל העולם מהכתפיים.

זאת גם אחת הסיבות שיש מלא נשלטים שרק מחפשים מישהו שיקח אותם (בניגוד לנשלטות שנוטות להיות בררניות בהרבה) - בשביל רוב הגברים, הרעיון של להכנע לרצון של אדם אחר הוא ממש כפירה בזהות הבסיסית שלהם, וכדי לעשות את זה ולהרשות לעצמם לעשות את זה, הם צריכים ממש ללכת לקצה הקינקי הזה. נשים יכולות לקבל את אותו הדבר בזה שהן פשוט הכפית הקטנה בזוגיות וונילית, אבל לגברים אין את זה כמעט בשום מקום מלבד בדס"מ.
TheStrider​(סדיסט)
TheStrider​(סדיסט) • 7 במרץ 2021
Arsene כתב/ה:
כן.

אני חושב שרוב האנשים, כל מה שהם רוצים לעשות זה להיות על הברכיים עם זין בפה - לפחות מטאפורית אם לא ממש פיזית.

להיות על הברכיים (שוב, לפחות מטאפורית) זה נוח, קל, נעים, ועושה טוב לאגו. זה מרגיש טוב לתת לאדם אחר את האחריות על כל החיים, להפסיק לדחוף ולהלחם ולהתאמץ. ההבטחה בשליטה מאוד פשוטה - אתה נכנע, מוותר, ובתמורה אתה מקבל אי נעים של שקט וביטחון, פינה מגודרת בעולם שבה אתה לא צריך לעשות שום דבר חוץ מלהיות עצמך. מקום שבו אתה יכול פשוט להוריד רגע את משקל העולם מהכתפיים.

זאת גם אחת הסיבות שיש מלא נשלטים שרק מחפשים מישהו שיקח אותם (בניגוד לנשלטות שנוטות להיות בררניות בהרבה) - בשביל רוב הגברים, הרעיון של להכנע לרצון של אדם אחר הוא ממש כפירה בזהות הבסיסית שלהם, וכדי לעשות את זה ולהרשות לעצמם לעשות את זה, הם צריכים ממש ללכת לקצה הקינקי הזה. נשים יכולות לקבל את אותו הדבר בזה שהן פשוט הכפית הקטנה בזוגיות וונילית, אבל לגברים אין את זה כמעט בשום מקום מלבד בדס"מ.

זה מעניין, אתה כותב טקסט מאוד אישי וסובייקטיבי וחושב שזה חל על האוכלוסיה הכללית. מה שאמרת לא מתאר את הטבע האנושי, הוא אפילו לא ספציפי לנשלטים, זה נשמע כאילו אתה משליך את חוויות החיים שלך על האוכלוסיה הכללית, שזה נטייה מובנת אך היא גורמת לנו לשגות בהערכתנו את האוכלוסיה הכללית. פרט לכך אני מאוד סולד מההבחנות הלא ברורות שעשית בין גברים ונשים, למשל אתה סתרת בדברייך את קיומם של שולטים או נשלטות.