לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלט שהוא גם אבא - איך זה מרגיש?

מטפורה
לפני 3 שנים • 11 במרץ 2021
מטפורה • 11 במרץ 2021
deepThinker כתב/ה:
הצעת אבל לא תבעת פטנט

להיפך, קראתי לאחרים להשתתף ולפתח.
הייתי רוצה לראות את כולם משתתפים, ובפרט את סווריןן מערסל אותך.
bondman​(נשלט){FLR}
לפני 3 שנים • 12 במרץ 2021
bondman​(נשלט){FLR} • 12 במרץ 2021
נשלט זאת קודם כל נטיה מינית
שבאה לביטוי בעיקר בחדר המיטות.
לא חייבת להיות מוחצנת החוצה מהזוגיות.

לגבי הנראות כלפי חוץ,
ממילא בהתנהלות המשפחתית
גם אצל רוב הונילים,
האישה היא השולטת בבית.

ומניסיון אישי שלי,
אפשר להיות
מנהל אנשים ופרוייקטים בכיר,
אבא למופת,
ונשלט.

אל תירא אחי.
icon_smile.gif
סווריןן

Re: כמובן שברצינות

סווריןן • 12 במרץ 2021
סבון ארומטי כתב/ה:
סווריןן כתב/ה:
לסיכוי הקלוש ששאלת משהו כזה ברצינות - אין קשר בין נשלטות ארוטית לאסרטיביות. אתה לא 'נשלט' באופייך. זה לא עובד ככה. נשלט או נשלטת כאן ינגב את הרצפה עם מישהו שיעבור את הקו בהקשר אחר, בין אם זה צאצא או עמית לעבודה.

אני מסכים עם זה שיש הפרדה בין האופי האירוטי והלא אירוטי. אבל אני גם לא רואה בלפרק מישהו שעובר את הקו כמשהו גברי בהכרח, אלא אולי כחולשה שנובעת מהפער בין 2 הצדדים באופי. אני מניח בהתאם לתשובות שזה כנראה אינדיבדואלי. חס וחלילה אגב (לפי כמה תשובות) לא פקפקתי באהבה והדאגה שהילד מקבל.
אחת הדאגות שלי היא שאולי משהו באופי שלי יגרום לילד לפתח אישיות מינית של נשלט כמוני וזה מטריד אותי.. אלו מן כאלה מחשבות...

אם כך, הנקודה אינה קשורה לילד העתידי שלך, אלא לכך שאתה לא מקבל את עצמך. אם בעיניך יחסי שליטה בהסכמה הן ביטוי לגטימי לארוטיקה אוהבת, לא תהיה לך בעיה אם ילדך יהיה כמוך... היה נדמה לי שהניסוח המקורי שלך עסק בסמכות הורית. לכן עניתי מה שעניתי
Relaxed Alpha​(שולט)
Relaxed Alpha​(שולט) • 12 במרץ 2021
תהיה אתה... וזהו... זה הדבר היחיד שאבא או הורה יכול לעשות בשביל הילדים שלו... להיות אותנטי ושלם... כל השאר זה רק הצגות
smallman​(נשלט)
smallman​(נשלט) • 12 במרץ 2021
אני אבא. ומתחיל להבין את מקומי כנשלט בעולם - בעיקר לגבריים וחזקים.
לא פעם מתאר לעצמי שהבנות שלי מטבען יהיו כנועות - ובגדולה כבר רואה את זה מול החברים וחברות שלה.
הייתי בקשר עם שולט לזמן לא ארוך - אך כלל שיחות על הורי ואחי ותוך כדי שיחות הבנתי שגם אבא שלי היה כנוע כזה - גם בעבודה וכלל, כילד היו מקרים שממש ראיתי את זה.
השולט הסביר לי שזה ממש ככה - זה עובר ב-DNA ואין מצב להשתנות והכי טוב לקבל את זה אחרת החיים ממש מאומללים. יותר ויותר מבין שכנראה זה גורלי וגורלינו.
יש לרגשות מעורבים לגבי זה - אבל מבין שזה המצב ושבעצם אי אפשר להתהפך.
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 12 במרץ 2021
יש מצב שיש בזה חלק גנטי
שמעלה סיכויים.

אבל זה לא בטוח.
כי ילדים נולדים עם אופי משלהם.
Property of Dame R​(נשלט)
Property of Dame R​(נשלט) • 12 במרץ 2021
אבא לילד. מה שקורה אצלנו במיטה נשאר במיטה וזה חלק מהאינטימיות שלנו כזוג, שגם מאפשרת לנו להמשיך להנות מהזוגיות שלנו כמעט כמו לפני שנהיינו הורים.
כמעט כי עדיין הדאגות וההגבלות שנוצרות עם הורות לא מאפשרות לנו לשחק בתדירות שהיינו בעבר.
בתוך מערכת היחסים בבית הילד נחשף להמון אהבה שלנו כהורים זה כלפי זה, ואני מניח שבמידה מסוימת כן נחשף לאיזושהי אלפיות של אשתי בבית, אבל אני לא חושב שזה שונה מהרבה זוגות נשואים וניליים.
A-paradox
A-paradox • 12 במרץ 2021
הצורה שבחרת לכתוב את הכותרת של הפוסט קצת מוזרה בעיניי אבל בסדר ..
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 12 במרץ 2021
מניח שכמו שאשה יכולה להיות חתיכת זונה במיטה ובאותו הזמן אמא מצויינת, ככה גבר יכול להיות חתיכת זונה במיטה ואבא נהדר