סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך גורמים למלכה שלי לזיין אותי? וכמה שיותר?

עבד אנאלי דו מיני​(נשלט)
לפני 3 שנים • 10 במרץ 2021

האם אתה פסיכולוג?

Sm Art כתב/ה:
הפואנטה היא שהצורך והקצב שלך ,לא עומד בצורך ומקצב של בת זוגתך .
לפעמים ,כאשר הטוסיק שלך שוב רעב ,היא משועממת וחסרת חשק ועניין ,בכך .
תסתכל על חצי הכוס המלאה .
היה עליך לעדכן אותה על תכונותיך הנשיות עוד בטרם הנישואין כבעל ואשה .
הטבע הוא שהגבר הוא הבועל,ולא להיפך .

תודה על הניתוח המעמיק, אבל אתה ממש לא בכיוון.

אין לי שום תכונה נשית, הסר דאגה מליבך. אשתי יודעת על הכל טרם הנישואין ואוהבת אותי בדיוק כמו שאני. היא לא משועממת, לא חסרת חשק ולהפך. והכל טוב - יש בינינו גם יחסים וניליים רגילים, היא מסופקת מכל הכיוונים. תודה על הדאגה.
תול תולי​(נשלט)
לפני 3 שנים • 10 במרץ 2021
תול תולי​(נשלט) • 10 במרץ 2021
אני לא אוהב את המושג "גורמים לה"...
ברעיון הבדסמי הבסיסי - אתה לא גורם לה. היא המלכה!
ועזוב שניה בדס"מ...זוגיות בריאה ושוויות? אתה לא "גורם" לצד השני...

מה כן?
תדבר איתה!
תציף את העניין, תגיד לה שזה חסר לה, תבקש ממנה
אל תגרום לה...
עבד אנאלי דו מיני​(נשלט)
לפני 3 שנים • 13 במרץ 2021

צודק

המשקיע כתב/ה:
אני לא אוהב את המושג "גורמים לה"...
ברעיון הבדסמי הבסיסי - אתה לא גורם לה. היא המלכה!
ועזוב שניה בדס"מ...זוגיות בריאה ושוויות? אתה לא "גורם" לצד השני...

מה כן?
תדבר איתה!
תציף את העניין, תגיד לה שזה חסר לה, תבקש ממנה
אל תגרום לה...

וזה בדיוק מה שעשיתי.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 3 שנים • 13 במרץ 2021

Re: לא חייבת לענות כמובן

עבד אנאלי דו מיני כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
אם בעלי היה שואל אותי מה יגרום לי לזיין אותו יותר הייתי שמחה שהעלה את זה ועונה לו בכנות.

אבל ממש הייתי שמח לדעת מה היית עונה לו בכנות?
מי יודע, אולי זה יועיל גם לי ולאחרים icon_smile.gif

בכנות לא בטוחה מה הייתי עונה, כי אנחנו לא באותה סיטואציה כמוכם. אם הוא היה שואל אז הייתי באותו רגע חושבת על מה מפריע לי ומצביעה על משהו ספציפי שהוא יכול לעשות או על הדבר הספציפי שקרה בינינו שמפריע לי. קשה לי לדמיין את זה כי כל הדינמיקה שונה, אצלנו לרוב אני זאת שמתחילה שיחות כאלה ביוזמתה.

בגדול כשהרצון שלי "להיות למעלה" יורד זה מצביע על ירידה בתחושה הכללית, זה אומר שאני גם עייפה וגם לא מרגישה טוב עם עצמי, והדרך "לתקן" אותי היא להרים לי ולייצר לי מצבים שיזכירו לי את החוזקות שלי ויגרמו לי להתלהב מעצמי. והדרך להתמודד איתי עד אז היא לקשור ולהצליף, ואני באמת לא חושבת שכדאי ליישם את זה על אחרות אלא אם הן ביקשו את זה מפורשות 😉
עבד אנאלי דו מיני​(נשלט)
לפני 3 שנים • 18 במרץ 2021

Re: לא חייבת לענות כמובן

יולי Yuli כתב/ה:
עבד אנאלי דו מיני כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
אם בעלי היה שואל אותי מה יגרום לי לזיין אותו יותר הייתי שמחה שהעלה את זה ועונה לו בכנות.

אבל ממש הייתי שמח לדעת מה היית עונה לו בכנות?
מי יודע, אולי זה יועיל גם לי ולאחרים icon_smile.gif

בכנות לא בטוחה מה הייתי עונה, כי אנחנו לא באותה סיטואציה כמוכם. אם הוא היה שואל אז הייתי באותו רגע חושבת על מה מפריע לי ומצביעה על משהו ספציפי שהוא יכול לעשות או על הדבר הספציפי שקרה בינינו שמפריע לי. קשה לי לדמיין את זה כי כל הדינמיקה שונה, אצלנו לרוב אני זאת שמתחילה שיחות כאלה ביוזמתה.

בגדול כשהרצון שלי "להיות למעלה" יורד זה מצביע על ירידה בתחושה הכללית, זה אומר שאני גם עייפה וגם לא מרגישה טוב עם עצמי, והדרך "לתקן" אותי היא להרים לי ולייצר לי מצבים שיזכירו לי את החוזקות שלי ויגרמו לי להתלהב מעצמי. והדרך להתמודד איתי עד אז היא לקשור ולהצליף, ואני באמת לא חושבת שכדאי ליישם את זה על אחרות אלא אם הן ביקשו את זה מפורשות 😉

תודה רבה icon_smile.gif