סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מציצות

darewomen
לפני 3 שנים • 18 במרץ 2021
darewomen • 18 במרץ 2021
King G כתב/ה:
מעבר לכך שזה ממש ממש נעים (ברוב המקרים), יש אלמנט פסיכולוגי, האינטימיות הזאת שהאישה מקנה לי, הרצון שלה לענג אותי ולזמן מסויים להתמקד רק בעונג שלי, לפנק אותי, רק המחשבה על זה מענגת לכשעצמה.
אני חושב שמציצה זה לא פחות אם לא יותר חודר מחדירה לכוס, היא ממקדת את כל כולה בעינוג של הגבר, נתינה מוחלטת, רק תשב, שים ת'ראש ותהנה.

מספיק מפורט? 😜

כן מפורט תודה על המידע.. מקווה לקבל את הכינוי מוצצת"
עבד אנאלי דו מיני​(נשלט)
אז ככה,
כצד המקבל את המציצה, כחלק מיחסים וניליים לחלוטין, זה עונג שבלתי ניתן להסביר. זו דרגת אינטימיות מטורפת, זו תחושה אלוהית, זה העינוג המושלם וכמובן שאם זה נעשה בצורה טובה, עד הסוף - זה פשוט משהו מעולם אחר.

כצד המוצץ, כחלק מיחסי שליטה, זה גם מענג ובו זמנית משפיל. אני עושה את זה רק כחלק משליטה שנעשית על ידי שולטת ושולט גם יחד, או שולטת ונשלט - כך שדרגות העונג וההשפלה כפולות ומכופלות. זה גם עונג שאני גורם לשולטת והשפלה שאני חווה ממנה וגם עונג שאני גורם לשולט/נשלט לו אני מוצץ ולכן זה מטורף. במיוחד אם הגמירה היא בפה / על הפנים, דרגות העונג וההשפלה מגיעות לשמיים.
פרשי

צריך לסגור את הפורמים, לא תהיה תגובה טובה יותר מזה

פרשי • 18 במרץ 2021
NobleSavage כתב/ה:
שמעתי שזה נעים בבולבול.
Deadpool9
Deadpool9 • 18 במרץ 2021
כי כשעושיםות את זה טוב - אין תחושה כיפית ונעימה מזו.
AlphaPower​(שולט)
AlphaPower​(שולט) • 18 במרץ 2021
יש את העניין הרגיל של החיכוך שהוא בפני עצמו כיף אבל הרבה מעבר לזה העניין של ההתמסרות וההחפצה עושה לי את זה הרבה יותר, השימוש בפה כמשהו שהוא לא מיועד לו אם זה בגרון עמוק ואם זה בזיון גרון, להשתמש בפה כסוג של כוס.
התנוחה של האישה על הברכיים פחות מושכת אותי אני יותר מעדיף אותה שוכבת על הגב כשאני מזיין לה את הגרון.
בנוסף לזה יש את העניין של הבליעה, אם היא לא בולעת זה הורס לי כמעט את הכל.
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 18 במרץ 2021
אני מוזר כזה.
מעדיף אשה שאוהבת שמלקקים אותה.
ולא כזאת שמוצצת..