שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה נראה לכן תחנת מוניות פה ??

הקנדי​(נשלט)
לפני 3 שנים • 31 במרץ 2021
הקנדי​(נשלט) • 31 במרץ 2021
קצת נמאס לי שוב לדבר על השיפוטית נגד נשלטים. כן, לצערי הרב יש המון "פייק-נשלטים" שמתייחסים לשולטות כאובייקט למימוש הפנטזיות שלהם (מה שאני קורא לו "הפורנואיזציה של הבדסמ). אני מבין לצערי הרב כל שולטת שזו דעתה, על בסיס חוויות רעות שעברה.
רק חשוב לי לציין שיש נשלטים שנהנים לשרת ללא תמורה. רק על עצמי לספר ידעתי, ויעידו השולטות ששירתתי, שמעולם לא ביקשתי דבר.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 31 במרץ 2021
deepThinker כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
deepThinker כתב/ה:
בכוח, אינני יכול לצטט (באג - התגובה האחרונה בכל עמוד לא ניתנת לציטוט) אבל דווקא הסיפור שכתבת בעמוד הקודם נשמע משהו שמגניב לממש.

זה לא סיפור, זה ציטוט, שלא ירחק היום והוא יהפוך לגיטימי.

זה ציטוט אמיתי?
בכל מקרה, כוונתי הייתה לקחת את הדברים הטובים ולשחק בפלסטלינה בדברים כאלה עם מישהו שנמצאים איתו בקשר, לא זר.

ברור שזה לא ציטוט אמיתי. התכוונתי שהוא ציטוט בלהות שעוד יתאפשר לאחר הדרישה לאפטרקייר בכל מצב.
ובטח שאפשר לשחק בתכנים האלה במסגרת קשר. בכלל, במסגרת קשר אפשר לשחק כמעט בכל תוכן וזה יכול להיות מדליק.
❤️
גולוסקלפר​(נשלט)
גולוסקלפר​(נשלט) • 31 במרץ 2021
"גברים אנחנו משרתים שולטות ממקום פנימי עמוק
אל תשפילו את עצמכם לבנות נצלניות שלא קשורות לבדסמ"

מעבר לבעייתיות הברורה שבמשפט הזה,
אני חושב שלהיות מושפל ע"י אשה נצלנית, שלא רואה אותי ממטר, זה מאד מגרה מינית והרבה יותר פנימי ועמוק עבורי, מאשה שעושה את זה כדי להנעים לי.
נכון שזה גם עלול להיות מתסכל, אבל שום דבר לא מושלם.
מטפורה
מטפורה • 31 במרץ 2021
סווריןן כתב/ה:
מטפורה, נראה לי שמי שסתם מוליך שולל בנוגע למניעיו, לא מציג מקרה ששווה לדון בו יותר מדי. זו סתם הונאה מרגיזה מסיבות מובנות.

זה אולי מעניין פחות אבל כן שכיח למדי (וגם הופך את תלונתו של פותח השרשור על ראשה, או לפחות מאתגר אותה). לכן שווה לרגע לעמוד על האבחנה הזו, לפני שבורחים לדיונים צדדיים חביבים על דקויות בנרטיבים של נשלטוּת.
-wintermute-​(נשלט)
-wintermute-​(נשלט) • 31 במרץ 2021
ברייה כתב/ה:
-neuromancer- כתב/ה:
אני חושב שכדאי לחשוב על נורמות וציפיות כלליות שנמצאות שם ברקע, כי הן בכל מקרה יהיו שם.

ואני חושבת שבמקום לקבוע נורמות כלשהן שלא בהכרח יתאימו לכולם, הרבה יותר קל יהיה אם נשלט שמציע את שירותיו לשולטת, לא יספר לה סיפורי פוגי שהוא נועד לשירותיות ללא תמורה, או שהתמורה שהוא מקבל טמונה בעצם השימוש שלה בו בתור נהג, מנקה וכדומה. מה הבעיה להגיד את האמת או לחילופין, אם יודעים מראש שאף אחת לא תסכים תנאים כאלה, פשוט לא לפנות?

אמרתי - כדאי לדבר על נורמות וציפיות שנמצאות ברקע בכל מקרה.
לא דיברתי על "לקבוע נורמות" שזו שאלה מה זה אומר ואיך עושים את זה,

הגדילה כח המוח ודיברה על "אמת מידה מחייבת"
אבל אני לא מכיר את משטרת הבדס"מ שמחייבת אנשים לדברים.

אם לדבר על נורמות בכל זאת -
אותו נשלט חרמן בדרך כלל לא מציע את שירותיו חסרי התמורה אחרי מחקר מעמיק, גם לא של השרשור הזה.
ברור לו מאליו שכשהוא מציע שירות ללא תמורה, זה לא באמת ללא תמורה.

כמו שאם הוא היה מזמין מישהי לראות נטפליקס ולהתפנן - יש שם אופציה למשהו נוסף.

ללא תמורה הכוונה - ללא תמורה כספית, ללא תמורה מינית, ללא משהו מוגדר- אבל תמורה כלשהי יש.
סתם לדוגמה, שולטת שנראית מאוד טוב, תזכה כנראה ליותר אנשים שירצו לשרת אותה ללא תמורה
מאשר שולטת שלא נראית משהו.
אז כנראה שגם עבור הצדיקים שלא מבקשים כלום יש איזו תמורה בסיפור.
נראה לי מעניין לחשוב מה התמורה.

ובגלל זה אולי כדאי לדבר על ציפיות לפני,
ואפילו לשאול את אותו נשלט איך זה היה אחרי,
ואולי רחמנא ליצלן להגיד לו מילה טובה?
כי אולי בכל זאת היה לו קשה, הוא הקריב זמן, כסף, אנרגיה, העז לשים את עצמו במקום פגיע,
אולי החוויה לא היתה כמו שהוא ציפה? אולי הוא גילה שהוא לא אוהב לעשות ספונג'ה שעתיים כמו שהוא חשב, ובכל זאת עמד במשימה?

אני מבין שלהשתמש ולזרוק ולהכאיב לאנשים זו פנטזיה מושכת עבור אנשים כאן, ואני לגמרי בעד בקונטקסט הנכון, אבל אם זו הנורמה גם בלי תקשורת, אז אני חושב שאין מה להתפלא על האטמוספרה הרעילה מעט כאן.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני 3 שנים • 1 באפר׳ 2021
-neuromancer- כתב/ה:
ובגלל זה אולי כדאי לדבר על ציפיות לפני,
ואפילו לשאול את אותו נשלט איך זה היה אחרי,
ואולי רחמנא ליצלן להגיד לו מילה טובה?
כי אולי בכל זאת היה לו קשה, הוא הקריב זמן, כסף, אנרגיה, העז לשים את עצמו במקום פגיע,
אולי החוויה לא היתה כמו שהוא ציפה? אולי הוא גילה שהוא לא אוהב לעשות ספונג'ה שעתיים כמו שהוא חשב, ובכל זאת עמד במשימה?

אני מבין שלהשתמש ולזרוק ולהכאיב לאנשים זו פנטזיה מושכת עבור אנשים כאן, ואני לגמרי בעד בקונטקסט הנכון, אבל אם זו הנורמה גם בלי תקשורת, אז אני חושב שאין מה להתפלא על האטמוספרה הרעילה מעט כאן.

המילה הטובה תלויה באטיקט וחינוך ולא בחוקי בדסמ.

תאום ציפיות אמור להיות כן. משמע, אדם שמצפה לתמורה מחוייב לציין את זה ומראש ובשום פנים ואופן לא לשקר. השולטת לא אמורה לתחקר את הנשלט אודות הפנטזיה שלו. היא לא גננת. זכותה לצאת מנקודת הנחה שאדם שמולה בוגר מספיק כדי לקחת אחריות על מעשיו ולהביע את רצונותיו במעמד השיחה, טרם מפגש.

אם הנשלט מרגיש שהוא לא יכול לחלוק את תחושותיו מהחוויה עם השולטת, שישאל את עצמו מדוע פנה לאישה זרה שאינו מכיר והציע לה לנקות את ביתה. במקום להתלונן על נשים שלא שאלו דבר את הנשלט אחרי המפגש, אולי כדאי להפסיק לפנות אל נשים זרות עם הצעות — עם כל סוג של הצעות — ולהפנות את האנרגיה להכרות מקדימה.

תתחילו להפנים שבדסמ לא נבדל מכל מערכת יחסים אחרת ולכן כל ניסיון להשתית אותו על אקסיומות ורגולציות יגרע ממנו ולא יוסיף לו דבר. הורבליזציה נועדה לפתור את רוב אי ההבנות העתידיות ולכן טרם מחליטים להפגש ולממש פנטזיה שדורשת השתתפות של הצד השני, חייבים להבהיר את הציפיות ולא לקוות שהצד השני יקרא מחשבות. מי שפונה לאדם זר כדי לממש פנטזיה ואף מציין שהוא לא מבקש דבר בתמורה פרט להתעלמות, שיהיה מוכן למלא את התפקיד בתסריט שכתב. מי שרוצה שיתוף והבנה, שיבדוק היטב מי הוא האדם לו הוא החליט להציע את שירותיו, ויעשה את החשבון שלו בהתאם.

ובקיצור: לכל השדים והרוחות, תתבגרו.
-wintermute-​(נשלט)
-wintermute-​(נשלט) • 1 באפר׳ 2021
את לא מרפה מאיש הקש שלך כאילו דיברתי על חוקים, ואני לא יודע מי ה"אתם" שאת מדברת אליהם, כי אני מעולם לא הצעתי שירות כלשהו למישהי.

נראה לי מוזר מאוד להניח שהאחריות נופלת רק על צד אחד במפגש בין שני בני אדם.
ונראה לי מיתמם מאוד לקבל הצעה באופן מילולי לחלוטין, בלי להתייחס להקשר ולבן אדם שבו מדובר.
זו סתם דרך לברוח מהאחריות שלכן*

*סליחה על ההכללה, זה פשוט מצחיק לדבר ככה.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
תקרא שוב את מה שכתבתי.
אני אחראית לעצמי, הוא אחראי לעצמו.

אם לא ברור, אחדד: נא לא לכפות עלי אחריות על אחר. ולא סתם על אחר, אלא על אחר שכל מה שאני יודעת עליו זה הניק שלו בכלוב ושהוא רוצה לקרצף לי את האסלה. באחריותי למלא את תפקידי בעסקה: להנגיש לו אסלה, חומר ניקוי ומברשת. בהתאם לחינוך שקיבלתי אולי אשאל אותו איך היה ומה שלומו. באחריותו — אם זה אכן חשוב לו — להכיר אותי ולהסיק אם אני אדם שישאל לשלומו או לאו וכמו כן לפרט ממה מורכבת הפנטזיה שלו והאם היא אכן כוללת קירצוף אסלה בלבד כפי שכתב, או שמא יש לו ציפיות נוספות.

אני לא קוראת בקפה, אין לי ידע באסטרולוגיה, אין לי כדור בדולח, ואני לא קוראת מחשבות. אם האדם פונה אלי ומודיע לי שהוא רוצה לקרצף את האסלה שלי, הוא יקבל אסלה, אם הוא פונה אלי ומודיע שהוא רוצה לטעום מהבונבונים שאני מכינה, הוא יקבל בונבון, וזה שביקש לפני חמש שנים גרביים קיבל גרביים (וחיבוק כי היה נדמה לי שהוא זקוק לו) ותו לא. ירדתי, נתתי לו שקית עם גרביים, חיבקתי אותו והלכתי. זהו. אם הוא תכנן לרקוד אתי ואלס על מדרכות ירושלים, מכיוון שלא טרח להודיע לי על כך מראש, זאת הבעיה שלו.

זהו, אני באמת לא יודעת מאיזה צד ואיך להסביר את זה עוד.
couchtutor​(שולט)
couchtutor​(שולט) • 1 באפר׳ 2021
ברייה,

המשפט - 'באחריותו — אם זה אכן חשוב לו — להכיר אותי ולהסיק אם אני אדם שישאל לשלומו או לאו וכמו כן לפרט ממה מורכבת הפנטזיה ' -
האם הוא נכון בכל הקשר בדס'מי? גם לגבי נשלטת מול שולט ?
לגבי כל סוג של סשן?

להשקפתי, ההבדל בין בדס'מ לאלימות וניצול הוא היבטי ה- CCC.

הצד השולט אחראי לפחות כמו הצד הנשלט להתוות את מיתאר הסשן.

ברוב המקרים - הרבה הרבה הרבה יותר. (לדעתי האישית בכל המקרים)

האומנם הנורמה הראויה בעינייך היא ששולטים ושולטות שכבר יודעים שאינם קוראי מחשבות
יקפידו להתנער מאחריות הצד שלהם לקיום דיאלוג מקדים אמיתי ?
הקנדי​(נשלט)
הקנדי​(נשלט) • 1 באפר׳ 2021
אני חושב שבריה צודקת לחלוטין. נשלטים צריכים לקחת אחריות על איך הם מציגים את עצמם ומה הם מציעים.
אני מניח שבריה תסכים שברור שבשלב ההכרות הראשונית, אשר לרוב מתרחשת בהתכתבות באתר, השולטת צריכה לשאול את הנשלט על מה הוא מציע ו/או מצפה. אבל חשוב להכחיד את הגישה לפיה הנשלט יכול להציג את עצמו בדרך אחת רק כדי "להכניס את הרגל בדלת" ולצפות לדבר אחר.
(הערה חשובה - רצונות וצרכים עלולים להשתנות לאחר זמן מה, אבל בטח שלא בפגישות הראשונות ובטח שתוך כדי שיחה מראש)