צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המצב בשוק הסקס (הסטרייט) של ימינו - מתוך נעליו של אינסל

הכול במידה
לפני 3 שנים • 4 באפר׳ 2021
הכול במידה • 4 באפר׳ 2021
כל הגברים שתולים את הבעיות שלהם בחיים בקיומן של "פמינאציות" הם פשוט לוזרים.
ל-ו-ז-ר-י-ם. וזה מסביר הכול.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
AlphaPower כתב/ה:
בית המדרש של זקני ציון כיבד את האישה ועשה ממנה מלכה, הגבר היה צריך לדאוג לאישה לכל צרכיה הרבה יותר מאשר דאג לצרכיו.
צאו מהסרט שהיהדות פגעה בנשים, נשים הן ערך עליון ביהדות, ובגלל החוקים האלה עם שילוב של הפמינאציות ב30 שנים האחרונות גברים נרמסים בחסות הרבנות ובתי המשפט.
לתשומת ליבך.

זקני ציון הכוונה לתיאוריית קונספירציה שיהודים מנסים להשתלט על העולם. כל מה שניסו לומר לך זה שהדעות שלך על פמיניזם הן כמו "הפרוטוקולים של זקני ציון". אף אחד לא הביע דעה על היהדות או המסורת.
Mental Freedom
Mental Freedom • 4 באפר׳ 2021
Margaret כתב/ה:
אם נדבר לרגע על שוק הונילי, טינדר, אוקייקיופיד וחבריהם - הרבה נשים מחפשות ביטחון, קרקע להיאחז בה.

לעומת זאת הגבר הממוצע היום לא מוכן להתחייב, לא רוצה להשקיע זמן כי אולי יש מצב שזה לא ילך בסוף, מעוניין בעיקר בנשים מתוקתקות ''כוסיות'' שאשפר להשוויץ לחברים מה הוא 'העמיס' ורצוי שלא ידרשו יותר מידי מאמץ ממנו.
שישלמו על עצמן בדייט ולא צריך לדאוג להם בכלל.
כי להשקיע זה מאמץ ומאמץ זה קשה.

ואם זה לא סקס אחרי מקסימום 3 דייטים אז אין סבלנות.

אבל אם היא לא הפוסטר של האידיאל החברתי? לא בלונדינית ועם שיער מקורזל? לא מידה 0, הרי לאלה אין 200 פניות באינבוקס.

לא לכל אישה יש אונלי פאנס, לרוב הנשים אין. אין גם אלפיים עוקבים באינסטוש.

אני חושבת שלכלל החברה שלנו יש ציפיה לא מציאותית מהפרטנר/ית הפוטנציאליים...
ומה שרואים באינטרנט כבר מזמן לא אמיתי וערוך לרמה הזוייה.
פעם היינו מתקנים דברים, היום זורקים ורצים לקנות חדש. לדעתי כאן קבור הכלב.

צאו מהמסכים, תקדמו אינטרקציה אנושית בשר ודם - לדעתי תצליחו הרבה יותר.

זה שמדברים על תופעה שקיימת והורסת זה לא אומר ש*כל* אישה ככה, הבעיה זה שהרבה נשים מנסות לחקות את אלו שככה בשביל לנסות לקבל את אותו צומי \ כסף \ יחס
ולמה שגבר יבזבז זמן כסף ויחס על בחורות שלא מוכנות ללכת לקראתו בכלום וזה או בחוקים שלהן או ביי?

הלוואי והאפליקציות האלו יעלמו כבר.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
זה דיון מיותר לחלוטין, כי הוא מתחיל כולו מהבלוג של מישהו. אז יופי של מישהו יש סיפור, מעניין את הביצה השמאלית.
רוצים להראות משהו על יחסים של רווקים/רווקות? תביאו סטטיסטיקות, לא סיפור של איש אחד. זה שאחד מרגיש שהעולם "לא הוגן" ואחר חושב שהוא כן? אז מה? או שתביאו מספרים ממקור איכותי שמדגימים את התופעה שאתם מדברים אליה, או שתבינו שאתם בסך הכל מביעים דעה, והיא לא יותר או פחות טובה מהדעה של כל אחד אחר.
מה הפמיניסטיות עשו? אוקיי, הן הורסות את העולם, סבבה. אבל איך? איפה הצעדים המעשיים שהורסים הכל? אתם שוב ושוב טוענים שזה קורה, אבל אף פעם לא מביאים שום דוגמה טובה למה קורה, רק את ההרגשות שלכם, התחושות שלכם, הסיפור של איזה איש אחד. חלאס. או שתראו מהלכים אמיתיים ואת ההשפעה שלהם, או שתבינו שאתם מתארים תיאוריית קונספירציה, לא יותר טובה מלטעון שהבונים החופשיים או ביל גייטס אחראים להרס האנושות. הנה - אני מתגרש בימים אלו. כל העוסיות שמעורבות נשים, העורכת דין אישה, ואף אחד לא קופץ להרוס לי את החיים ולפאר את האקסית - האם הסיפור שלי מוכיח שכל מה שאתם כותבים שטויות? לא. אבל, הוא כן מראה שיש יותר מסיפור אחד, ושצריך מידע סטטיסטי ולא אנקדוטות.
והכי חשוב - תפסיקו כבר להקשיב לג'ורדן פיטרסון
Margaret​(לא בעסק)
Margaret​(לא בעסק) • 4 באפר׳ 2021
Mental freedom, עוד לא ראיתי אישה אחת כזו מהמעגל הנשים שאני מכירה.

רובן, מתוסכלות, מאוד... מכל המצב הזה.
לא מצליחות למצוא גבר נורמאלי.

הרבה גברים חושבים שגבולות שנשים שמות לגברים זה ''חוקים'' הזויים, לצערי.
למזלנו, נשים לאט לאט מוצאות את הקול לשים גבולות ולהגיד 'לא' על דברים שלא מתאימים להם או על קצב מהיר מידי - הרבה גברים ''מצויים'' מקבלים את זה כמשחק כוחות (זה לא, אם לא מתאים לי לשכב עם x בדייט השני, זה לא יקרה. )

וגברים יכולים להיות מאוד אינטנסיביים בעיניין, במיוחד פנים מול פנים. במיוחד בארבע עיניים.

ואז באה הגישה ''יא מכוערת, גם ככה לא הייתי נוגע בך במקל" ועובר לבחורה הבאה שהוא ממקבל.

נכון, יש נשים הזויות (כמו שיש גברים סופר קריפיים), אבל הן מיעוט בעולם האמיתי וקלות לזיהוי מהיר - אולי הבעיה של הגבר המצוי היא שדווקא את הנשים האלו הוא מחליק ימינה?

אולי הבעיה של הגבר המצוי שהוא נוטה לפנות לאפליקציות, איפה שהכל נראה קל וזמין, איפה שמסננים לפי גיל ומרחק גאוגרפי?

הרי אף אחד מתל אביב לא יתאמץ ליסוע לצפון מעבר לנתניה (וגם נתניה זה רחוק מידי, בגג הרצליה).

אנשים היום לא מסתכלים בעיניים ברחוב. כולם במסכים.

צא החוצה, תעשה ניסוי - לך למקום הומה אדם ופשוט תביט לאנשים בעיניים, תראה כמה מהם בכלל מרימים מבט.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 4 באפר׳ 2021
אלה דיונים עצובים נורא, בסופו של דבר. כי החברה אכן מאוד מאוד אכזרית ולמצוא קרבה גופנית זה אתגר לא פשוט.

הכי קל לומר: הפמינציות האלה! הדושים האלה! וקשה להסתכל פנימה וגם על המציאות ולראות אותה כמו שצריך.
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 4 באפר׳ 2021
הכול במידה כתב/ה:

יש סיכוי גדול שאת צודקת. אומרים שאנשים מצליחים משתמשים בכשלונות שלהם כסולם להצלחה, ומי שרק מתלונן הוא מפסידן.
כן אבל אני משער שלא היית אומרת את אותו משפט כלפי אישה שלא מוצאת אהבה בעולם הזה, ואומרת שכל הגברים חרא. סביר יותר שהיית אומרת לה ״מבינה אותך מותק, לא נורא יהיה בסדר בסוף תמצאי״
dip​(אחר)
dip​(אחר) • 4 באפר׳ 2021
כל כמה חודשים איזה שוביניסט תורן פותח פוסט עם איזה טקסט בכייני כלפי המין הנשי, ואותם שוביניסטים תורנים גם כן מגיבים ושופכים את שנאת הנשים שלהם, מאשימים אותן בכל הבעיות שלהם בחיים, במקום להבין שהאופי שלהם פשוט דפוק. וזו הסיבה העיקרית למה נשים לא "יקפצו עליכן".
כמה עלוב זה לעשות הכללה כזו, ולהגיד שהנשים לא יסתכלו עליך כי "היום כל אישה עפה על עצמה".

הפמיניזם שואף לשוויון זכויות והזדמנויות בין המינים, לא לדיכוי המין הגברי. זה שיש גם קיצוניים, כמו בכל דבר בעולם הזה, לא אומר שצריך להתייחס לכל אישה כאילו היא רוצה לדכא אותך.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
שנאוצר כתב/ה:
הכול במידה כתב/ה:

יש סיכוי גדול שאת צודקת. אומרים שאנשים מצליחים משתמשים בכשלונות שלהם כסולם להצלחה, ומי שרק מתלונן הוא מפסידן.
כן אבל אני משער שלא היית אומרת את אותו משפט כלפי אישה שלא מוצאת אהבה בעולם הזה, ואומרת שכל הגברים חרא. סביר יותר שהיית אומרת לה ״מבינה אותך מותק, לא נורא יהיה בסדר בסוף תמצאי״

טיפ לחיים: תמיד עדיף לא לשער מה בן אדם אחר היה אומר, אלא לשאול אותו ואז לדעת מה הוא אשכרה אומר.

שמע, אני לא יודעת מה במידה הייתה אומרת, אבל לגבי עצמי אני יכולה לספר לך שאם מישהי הייתה מקטרת לי שהיא לא מוצאת אהבה כי הגברים דושים והרצפה עקומה, הייתי אומרת לה "מבינה אותך מותק, אבל עם הגישה הזאת לא תגיעי רחוק" או משהו כזה.
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 4 באפר׳ 2021
טיפ לחיים התגובה הקודמת למעלה תהיה מוצלחת יותר אם תשונה ל״מבינה אתכם מתוקים אבל עם הגישה הזו לא תגיעו רחוק״ icon_smile.gif

עוד טיפ בכוונה פניתי למי שכתבה את אותה התגובה ולא אליך