בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הציידת והניצוד

נשלט הצפון הרחוק​(נשלט)
לפני שנתיים • 5 באפר׳ 2021

הציידת והניצוד

כתבתי את זה בבלוג וחשבתי שיהיה נחמד להעתיק את זה לפורום.
הצייד צריך לתקוף את הציד שלו , אם לא , הוא לא יצוד.

בעולם הונילי , נהוג שגבר יוזם עם אשה ולעומת זאת האשה ממתינה שגברים יזמו איתה קשר , ומי שמצליח לכבוש אותה , היא הופכת להיות שלו , עד כאן אני צודק ? אני צודק !

הייתי חושב שבמקום שלנו התהפכו היוצרות , וכאן השולטת צריכה לצוד את הנשלט , אבל גם כאן מסתבר שהנשלט צריך לצוד את השולטת , ואיפה הבעיה היא ״שולטות״פחות נמשכות לגברים שצדים אותם , ואילו נשלטים לא יודעים גם לצוד שולטות , (דמיינו צבי שמבקש מהאריה לטרוף אותו , זה לא יקרה כי זה לא טבעי) .

בנוסף דמיינו את האתר שלנו , מצב שלנשלטים , אין אפשרות לשלוח הודעה ולפתוח שיחה , רק שולטות יכולות לשלוח הודעה ולפתוח בשיחה , היינו רואים את כל הפרופילים של הנשלטים הופכים להיות מלאים בתוכן מעניין ובתמונות מעניינות .

אין בכוונתי לבקש מהשולטות כאן להתחיל לשלוח הודעות , זאת רק נקודה למחשבה , אשמח ששולטות ונשלטים יגיבו כאן ויביעו דעתן/ם .
Boy Toy
Boy Toy • 5 באפר׳ 2021
הקונספט הזה כבר קיים באפליקציית bumble.
בדומה לטינדר, שניכם צריכים להחליק ימינה אחד על השניה על מנת שתיווצר התאמה, ואם הבחורה לא שולחת הודעה 24 שעות מרגע ההתאמה למיטב זכרוני ההתאמה נעלמת.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
אני לא חושבת שנשלט שכרגע מסתובב ללא בלוג ועם פרופיל ריק, ימלא פרופיל ויפתח בלוג עמוק וחכם אם לא תהיה לו האפשרות לפנות אל שולטת. הרי גם כאשר הם פונים, הבלוג והפרופיל שלהם עומדים למבחן ולרוב מקבלים ציון נכשל ובכל זאת הסירוב לא מעודד אותם למלא את הפרופיל או להשקיע בבלוג.

גם הטענה שלך שהשולטת ניצודה על ידי נשלטים לא בהכרח נאמנה לאמת. גם היום, כאשר לנשלטים קיימת האפשרות לפנות אל שולטות, השולטות פונות אל נשלטים שמושכים את תשומת לבן בתגובותיהם בפורומים, בבלוג מעניין וכמובן בפרופיל שמאותת התאמה.
    התגובה האהובה בשרשור
תמרעה המרטשת​(שולטת)
יש את באמבל בארץ כמו שאמרו מעליי.
כשהייתי במדריד לזמן מה נתקלתי שם באפליקציה בסגנון והיא הייתה אפילו יותר טובה, היה אפשר להרגיש שיש שם כוח לנשים.

באתר פה, אני מעריכה שחלק מהעניין זה גם הערצה, אומנם מצד אחד כל אישה פה, או פרופיל שכתוב לו- אישה בכותרת מקבלת מליון הודעות וזה לפעמים ממש מעצבן מבחינת תוכן ההודעות; אך זה גם מהות הסגידה והחיזור, הגברים צריכים להתאמץ כדי להשיג מישהי.
מה שכן, זה מעניין אם בהינתן מצב שרק נשים היו יכולות לפנות, אם באמת גברים היו מתאמצים יותר בהכנת פרופיל.
האקסלי​(נשלט)
האקסלי​(נשלט) • 5 באפר׳ 2021
הא. בדיוק היום ניהלתי שיחה על זה.
אני חושב שבסופו של דבר בעניין הזה אין שולטות ונשלטים, או שולטים ונשלטות לצורך העניין. יש גברים ונשים.
תמיד התיבה של האישה מלאה ושל הגבר ריקה. ככה זו פשוט הדינמיקה. למה? זו שאלה טובה. אני לא יודע עד כמה רלוונטית.

אופתע מאוד אם במקרה של שולטים ונשלטות המצב הוא הפוך.

ואגב, אם אתה חושב שהצד הדומיננטי צריך להיות הצד המחזר בגלל שהוא הדומיננטי, אז באותה מידה מישהו אחר יכול להגיד שהצד הדומיננטי צריך לשבת על עלי הדפנה והצד הנשלט צריך לדפוק על הדלת ולהתחנן שיקבלו אותו. ואז לצד הדומיננטי יש את האפשרויות.
אני לא אומר שככה זה צריך להיות. אני רק אומר שאם אתה רוצה לגייס את עניין השליטה כטיעון, אז אפשר גם להשתמש בו לטיעון הפוך משלך.
goldenkiss​(שולטת)
goldenkiss​(שולטת) • 5 באפר׳ 2021
אישה רוצה שיחזרו אחריה
אם היא נשלטת או שולטת
זה לא ממש משנה
כמו שאמר אקסלי, זו הדינמיקה,
לפחות בעיניי.

אם מישהו יעניין אותי
נכון, אפנה אליו
אבל אם אני מעניינת מישהו
אני מצפה שהוא יפנה אלי
וזה ממש לא מוריד לי ממנו
בדיוק ההיפך, אני מצפה לזה
ומי שלא טורח,
כנראה שלא עומד בדרישות שלי.
Loly
Loly • 5 באפר׳ 2021
אני לא חושבת שאני מסכימה איתך בנושא.
מאז שאני מכירה את עצמי תמיד כשהיה לי עניין בגבר ניגשתי אליו בלי המשחקים האלה של "מי ניגש למי ראשון" כי לדעתי האישית בלבד זה בזבוז זמן.
אני מכירה שולטות שכן יוזמות ושולטות שפחות יוזמות. זה באמת תלוי בבן אדם.

ולהפך, רוב הנשים כאן שאני רואה לא מתביישות בכלל לגשת או להתחיל שיחה.
יש כאן הרבה נשלטים שגם לא טורחים לתת יותר מדי מידע עליהם, לא בפן האישי כן? לא צריכה לדעת את העבודה שלך, אבל אנשים שבקושי מספרים משהו על עצמם בפרופיל.
אותו דבר גם נשלטות כן?

ואם כבר הייתי הופכת את זה... במקום שנשלט ילמד כביכול איך "לצוד" את השולטת... שילמד איך להיות טרף שירצו לצוד ושיריירו עליו... חחח אני מקווה שאתה מבין למה אני מתכוונת חחח
תנו לשולטות להסתקרן מכם מעבר לרק לשלוט בכם ולומר לכם מה לעשות.

אבל שוב, זו רק דעתי בלבד, אני לא אומרת לאף אחד מה לעשות. שכל אחד יעשה מה שטוב לו.
Tallario
לפני שנתיים • 6 באפר׳ 2021
Tallario • 6 באפר׳ 2021
לא מרגיש לי שמבנה האינטראקציה הכללי כאן שונה במשהו מכל אתר הכרויות אחר. יש דינמיקה חוזרת של גישת copy+paste גנרית מוכללת מצד חלק גדול מהגברים ודינמיקת אינבוקס מוצף מצד הנשים וזה לופ שמחמיר את עצמו.
לא חושב שעניין הפרופיל החסר הוא תוצאה של הדינמיקה הזאת, כמו ששניהם תוצאה של מין גישת מצליח עקומה ונפוצה מדי.