לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המצב בשוק הסקס (הסטרייט) של ימינו - מתוך נעליו של אינסל

starduskonfire
לפני 3 שנים • 6 באפר׳ 2021
starduskonfire • 6 באפר׳ 2021
הפתרון יהיה רק אם וכאשר אותם נמענים של פותח השרשור אשכרה יבינו שהם גם הקורבן וגם הסוהר של הכלא שהם בנו לעצמם ולנשים שהם מאכילים ביחס הרעיל.
וכל אחד ואחת מהם מתדלקים את האש מתחת לקדירה שהם מתבשלים בה יחד.

נירומנסר, אתה חושב שאפשר לחלץ אנשים נגד רצונם מההרס העצמי שלהם? מכיר שיטה כזו? אני באמת אשמח לשמוע.
או שאתה רוצה לחוקק חוקים כלשהם? באמת, איך אתה מציע שלא נטאטא את הענין מתחת לשטיח?
-wintermute-​(נשלט)
-wintermute-​(נשלט) • 6 באפר׳ 2021
אין לי בעיה עם לטאטא מתחת לשטיח, אני חושב שהמסגור של הדיון היה קצת נוראי מההתחלה וניסיתי לפתוח אחד טיפה פחות טעון.

אבל אני חושב שזה לא "כל אחד לעצמו".
אנשים מחפשים פתרונות מוזרים כמו לקרוא לעצמם אינסלים כי הפתרונות המינסטרימיים לא עובדים או לא נגישים להם.

סתם לדוגמה, יש קהילה שנקראת nofap של אנשים שמתנזרים מפורנו ואוננות מתוך דעה שפורנו זה ממכר ומה שעוצר אותם מלהתמודד עם הבעיות בחייהם, לפי תאוריה של נוירוכימאי מסוים. ממה שראיתי היא חפה כמעט לגמרי מאמירות שובניסטיות, אבל עוסקת בדיוק בבעיה של גברים להגיע למיניות בריאה.

אני בניסיוני לברוח מהציפיות המגדריות ממני נמשכתי לקינקים שונים של שליטה נשית וניוש, החמוד מביניהם נקרא היפוך תפקידי מגדר והוא נישתי לאללה. אבל גם בעולם הקינק הרבה מיחסי הכוחות המגדריים משועתקים, זה כנראה מהווה הפוגה נחמדה כשזה עובד. אבל זה לא פתרון.

אני בטוח שזורד ניסה ככל יכולתו ללכת בדרכים המקובלות לפני שהתחיל לדבר על מלחמת עולם אינסלית, וזה כנראה לא הצליח.

נראה לי שזו שאלה של גבריות ואיזה דרכים אלטרנטיביות יש לגברים לעבוד על עצמם ולהתפתח.

אין ספק שאני חפרתי לעצמי את הבור שאני נמצא בו, אבל גם אם הגעתי אליו בכוחות עצמי, במידה מסוימת הוסללתי אליו. הלכתי בעקבות מה שלמדתי שנכון והתגלה כמטעה. עם קצת יותר מידע אמיתי ותמיכה לא הייתי נופל, וזה משהו שאני מחפש כשאני יוצא ממנו.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 6 באפר׳ 2021
איזה מידע ותמיכה חסרים לך?
(לא שואלת בציניות. מבחינתי כל עולם המושגים הזה חדש ומעניין ואני מנסה להבין.)
-wintermute-​(נשלט)
כרגע אני לא יודע.
רוב חיי הזנחתי את כל הנושא החברתי ונושא היחסים מכל מיני סיבות.
אני מרגיש שאני לא באמת מבין כלום במיניות ובזוגיות וצריך לברר הכל בעצמי.
לנסות ללמוד על זה התגלה כמטעה.
ניסיתי לקחת צ'אנסים ולצבור ככה ניסיון וזה לא הצליח, מה שכן קרה לא הלך טוב.
אין לי את מה שדרוש כדי להחזיק אפילו קשר פשוט.
אני לא יודע על מי או על מה לסמוך כדי להתקדם הלאה, אז משתדל ללכת על בטוח, על קשרים שצומחים בטבעיות מתוך מכנה משותף אמיתי,
ולעבוד על עצמי ולבנות כוחות נפשיים וכישורי חיים/כישורים חברתיים.
אבל לא יודע אם אמצא קשר שכזה שיבשיל.
בינתיים אני צריך לדעת לחיות לבד.
starduskonfire
starduskonfire • 6 באפר׳ 2021
כן, נו פאפ זה אחלה לגמרי, הייתה לי תקופה שהמקום הזה עשה לי טוב, אולי גם כדאי לחזור לשם מדי פעם, לא חשבתי על זה תקופה.
ובאמת האנשים שם כלבבי, עסוקים בריסון הזיין שלהם, ופחות בנסיוןנות לשטר אחרים.

מהחיים האישיים שלי, ואנשים שדיברתי איתם ומתמודדים עם קושי כזה או אחר עם המציאות בין אם זה זוגיות, דייטינג, מיניות, קריירה, וכמו שאתה אומר הוסללו לסוג של הרס עצמי כזה או אחר, איכשהו תמיד מתגלה אחד או יותר מהנושאים הבאים: משפחה מפורקת, חוסר דמות אב בילדות, הורים מנותקים רגשית, בוליינג בבתי ספר.
אותם אנשים אגב, כשמציינים בפניהם את הגורמים המסלילים אותם להרס העצמי (התנהגות הוריהם כלפם) כמו סובלי סינדרום סטוקהולם מתחילים להגן בחירוף נפש על אותם הורים שלפי כל מדד אובייקטיבי dropped the ball/

גם שים לב באיזה חירוף נפש מגדפים ומגחיחים כל מי שמנסה לדבר בגובה העיניים על אותם הבעיות שגברים סובלים מהם.
באופן מצחיק, אתה יכול להשתמש בזה כמצפן, לך תראה את מי הכי מגדפים ומשמיצים, יש מצב שיש לו איזה אמת לא נעימה לספר לך.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 6 באפר׳ 2021
-neuromancer- כתב/ה:
כרגע אני לא יודע.
רוב חיי הזנחתי את כל הנושא החברתי ונושא היחסים מכל מיני סיבות.
אני מרגיש שאני לא באמת מבין כלום במיניות ובזוגיות וצריך לברר הכל בעצמי.
לנסות ללמוד על זה התגלה כמטעה.
ניסיתי לקחת צ'אנסים ולצבור ככה ניסיון וזה לא הצליח, מה שכן קרה לא הלך טוב.
אין לי את מה שדרוש כדי להחזיק אפילו קשר פשוט.
אני לא יודע על מי או על מה לסמוך כדי להתקדם הלאה, אז משתדל ללכת על בטוח, על קשרים שצומחים בטבעיות מתוך מכנה משותף אמיתי,
ולעבוד על עצמי ולבנות כוחות נפשיים וכישורי חיים/כישורים חברתיים.
אבל לא יודע אם אמצא קשר שכזה שיבשיל.
בינתיים אני צריך לדעת לחיות לבד.

כתבת באופן נורא נוגה ללב ויפה את הקשיים שלך, בדידות זה באמת קשה.
-wintermute-​(נשלט)
starduskonfire, תודה על האיזכור של ניתוק רגשי במשפחה, קראתי קצת וזו תאוריה מאוד מעניינת ורלוונטית אלי.
איה74
איה74 • 6 באפר׳ 2021
סטאר ומרי ג'ין, צר לי כלכך להיות הפארטי פופר.
ז"א, אני מאד שמחה בשביל סיר אחד שמוצא את הדרך שלו והמכסים שלו (גם אני לא הולכת וכופה את דרכי על שאר העולם).
אתה לא איינסל, אתה שמרן. אז עדיין לא התקדמנו בדרכנו למידע.
(אני באמת ובתמים אשמח ללמוד, למרות שזה משמח אותי בערך כמו לקרוא את המצע של הציונות הדתית).

ועוד כמה מילים, סטאר, ברמה האישית.
איפה עובר הגבול בין גולד דיגרית לאחת שבוחרת להשאר בבית עם הילדים?

ואני מאחלת לך אריכות ימים ובריאות, כי אני לא רוצה לחשוב מה יקרה לאהובת ליבך ולילדים ללא יכולת להתפרנס (כדי לא להכנס למלחמה עם גברים).
וכמובן, זה גם בחיים לא ישתבש. היא יום אחד תיהיה זקנה מידיי להביא ילדים (גיל 45 אולי אפילו קודם), ואלו שלה יפרחו מהקן להקים בתים חדשים. ומעולם לא קרה שאשה כזו הוחלפה במודל חדש יותר.
גם אף גבר (וכאן אני כבר לא מדברת עליך) לא הרים יד על אשה, לא מדברת על לפרק ונסיון רצח וסיפורים שמגיעים לפתוח מהדורת חדשות. סתם ליישר אותה כשהאוכל לא חם מספיק. או את הילדים כשהם רועשים מידיי.
אף גבר (שוב, לא אתה) לא לקח את הכסף שהוא הרוויח והלך להמר.
ואני יכולה להמשיך עוד כמובן.

אז כשמדברים על שמרנות, אני רוצה להבין עד כמה בדיוק אחורה הכוונה ללכת? איפה יהיה אזור הנוחות שלך?
או שאולי תבין שנשים לא מחפשות להתחרות בגברים, הן פשוט רוצות חופש לעצמן (כן, חופש שפעם לא היה להן). אתה לא חייב לענות, אבל תחשוב על זה.

ולפני שקופצים פה - כן, יש גם נשים שמתנהגות ככה היום. אבל הן בוודאות לא התנהגו ככה לפני 100 שנה, פשוט כי לא היה להן כסף משלהן. ואני מקווה מאד שאף אחד פה לא יצטרך להרגיש איזו הרגשה זו, לגור בבית שלך ולדעת שאתה לא קובע כלום.
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 6 באפר׳ 2021
-neuromancer- כתב/ה:
מה שהוא אומר בערך זה שהוא חושב שמערכת הציפיות, התמריצים והאילוצים של החברה המודרנית היא כזו שלגברים רבים שינסו לעמוד בה לא יהיה סיכוי למצוא זוגיות ולהגשים את עצמם.

כן.

תראה,עוד כמה ימים האשכול הזה יעלם, הנשלטים ישארו כנראה אותו דבר. כל מי שנרשם זה באוויר. הם כנראה ימשיכו.

בגדול מבחינתי, אפילו אם נשלט אינסל אחד הפסיק לנסות פה בעקבות הפוסט הזה - הצלחתי.

מציל נפש אחת בישראל - כאיל הציל עולם ומלואו.
איה74
איה74 • 6 באפר׳ 2021
צדיק

(אבל לפחות קיבלנו תשובה).