צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המצב בשוק הסקס (הסטרייט) של ימינו - מתוך נעליו של אינסל

Zord​(מתחלף)
לפני 3 שנים • 9 באפר׳ 2021
Zord​(מתחלף) • 9 באפר׳ 2021
בכוח המוח כתב/ה:
לא ידעתי, אבל לדעתי באמת שווה לנסות להפוך תא משפחתי כזה למקובל ולגיטימי. יש לכך המון יתרונות.
אבל זה חייב לעבור את האישור של האקסלי.

את יודעת שהדבר הראשון שעלה לי לראש זה גואל רצון.

יש שאלה נוספת שלא מדברים עליה פה, דאבל סטנדרט.

גבר כמו גואל רצון במערב = לשרוף אותו למוות בכיכר רבין.

אישה כמו גואל רצון במערב = מחיאות כפיים, אומץ, קידמה והישגיות.

הפורום הזה נגיד, שורץ בדאבל סטנדרט.
איך זה מסתדר עם שיוויון הוגנות? או שזה לא רלוונטי לימינו?
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 9 באפר׳ 2021
אין לי בעיה גם עם ריבוי נשים. כל עוד מותר להן לדבר כשהן יוצאות לרחוב.
האקסלי​(נשלט)
האקסלי​(נשלט) • 9 באפר׳ 2021
היי זורד. משעמם לי, אז אני אקח את הצד של בכוח המוח לרגע. כזה אני. מתחלף. (כל עוד לא אוסרים עליי).

בדיוק כמו שכולנו תומכים במערכת יחסים מונוגמית, אבל מתנגדים למערכת יחסים מונוגמית רעילה ופסיכופתים שמתעללים בנשים ובילדים שלהם, ככה אפשר לומר שאנחנו כולנו, בעולם עם פוליגמיה, תומכים בהרמון תומך ומכיל, ומתנגדים להרמון עם פסיכופתים שמתעללים בנשים ובילדים שלהם.

טוב, אני מתחיל את ההרמון שלי. מתנדבות?
אני יודע שהפמיניסטיות הולכות לתמוך בי בעניין הזה.
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 9 באפר׳ 2021
האקסלי כתב/ה:
יש להם גבול עם רוסיה, לא? יש שם אלמנות מלחמה. הן אמנם קצת מבוגרות, אבל אפשר לעשות חילופי אוכלוסין קצת לרענן דברים.

חחחחחח.

כמה נשים מערביות ירצו להתחתן עם גבר אסייתי?
מטר 60, זין קטן, לא גבריים ממש.

שמעת פעם על חבורת נשים שטסה למזרח בשביל הגברים?
הן טסות לסקנדינביה, גרמניה, אייסלנד, דנמרק.

גברים ישראלים טסים לאסיה בשביל הבחורות.
תאילנד, לאוס, פיליפינים וכ'ו.
couchtutor​(שולט)
couchtutor​(שולט) • 9 באפר׳ 2021
האקסלי, ההנחה שלך שתסביך סינדרלה יתבטא באותה צורה במערכות פוליאמוריות מפספסת את ההבדל בין פוליאמוריה למונוגמיה: הנחת היסוד על בלעדיות לא קיימת בפוליאמוריה. אדם שנכנס מרצונו למערכת כזו מביא איתו מערכת ציפיות אחרת.

כך שהנתונים על יותר פגיעה בילדים על ידי הורים לא ביולוגיים במערכות מונוגמיות פחות רלוונטית. ויכול להיות שדווקא הנתונים על פחות פגיעה על ידי הורים מאמצים במערכות מונוגמיות יותר רלוונטית. ויכול להיות שפשוט צריך לחקור את זה....

השאלה היותר חשובה היא למה שמישהי תבחר מרצונה החופשי להיכנס למערכת פוליאמורית עם אינסלים מוצהרים? איפה האינטרס שלה?
האקסלי​(נשלט)
האקסלי​(נשלט) • 9 באפר׳ 2021
מי דיבר על מערכת יחסים פוליאמורית עם אינסלים מוצהרים?

בכל הנוגע לקנאה אצל אנשים שנכנסים למערכות יחסים פוליאמוריות, אף אחד מהם לא מתכנן את זה.
זה לא שמישהו חושב "אה, אני אכנס למערכת יחסים כזו ולא אצליח להתגבר על הקנאה, ואז הכל יתחרבש."
אנשים משלים את עצמם שהכל יהיה בסדר. אף אחד לא נכנס למערכת יחסים (מונוגמית או פוליגמית) בציפייה שהקנאה תאכל אותו או שהדינמיקה תהיה פצצת זמן שמחוברת לחומר נפץ.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 3 שנים • 10 באפר׳ 2021
Zord כתב/ה:
דאקן באמת, מסוכן להתווכח איתך. אתה פופולרי פה.
שים לב מה קורה כשאתה רושם תגובה, גם אם היא לגמרי לא נכונה כמו שאמרת שאני מצטט לא נכון חלק מהמחקר בעמודים הקודמים.
תרחישים דומים קרו גם בוויכוחים קודמים איתך.
אתה מקבל לייקים ותגובות חיוביות גם אם אתה טועה במה שאתה רושם שחור על גבי לבן.
אין לי שום בעיה עם זה, אבל יש אנשים שפשוט משקיפים על הפורום, ולא באמת קוראים את התוכן ומתעמקים בטקסט שנרשם - אותן אנשים יכולים להתבלבל ולחשוב שאתה תמיד צודק בגלל זה.

זורד, שים לב מה עשית פה.
"אתה מקבל תגובות חיוביות ולייקים גם אם אתה טועה".

כלומר, ראית שאנשים מסכימים איתו, ובמקום שזה יגרום לך לחשוב שאם עוד אנשים חושבים ככה אז אולי יש משהו בדבריו, אתה מביא את זה כעדות לפופולריות לא מוצדקת.
זה מאד מזכיר את הטענות שלך על יחסי גברים-נשים, שמתארות יחסים כאלה כתחרות פופולריות ולא כרצון אנושי למצוא חיבור הדדי ומטיב עם אדם אחר.

ההסתכלות על העולם כתחרות והבחינה של כל סיטואציה במשקפיים מעמדיים, היא שיוצרת את הבדידות ואת העצב. העולם לא באמת כזה. אם אתה חושב שכללי המשחק לרעתך - אתה לא חייב לשחק את המשחק.
יש עוד משחקים. עוד נרטיבים שאפשר לאמץ. באמת. זה לא חייב להיות ככה.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 10 באפר׳ 2021
CouchCoach כתב/ה:
האקסלי, ההנחה שלך שתסביך סינדרלה יתבטא באותה צורה במערכות פוליאמוריות מפספסת את ההבדל בין פוליאמוריה למונוגמיה: הנחת היסוד על בלעדיות לא קיימת בפוליאמוריה. אדם שנכנס מרצונו למערכת כזו מביא איתו מערכת ציפיות אחרת.

כך שהנתונים על יותר פגיעה בילדים על ידי הורים לא ביולוגיים במערכות מונוגמיות פחות רלוונטית. ויכול להיות שדווקא הנתונים על פחות פגיעה על ידי הורים מאמצים במערכות מונוגמיות יותר רלוונטית. ויכול להיות שפשוט צריך לחקור את זה....

השאלה היותר חשובה היא למה שמישהי תבחר מרצונה החופשי להיכנס למערכת פוליאמורית עם אינסלים מוצהרים? איפה האינטרס שלה?

ההצעה שלי לא נגעה לאינסלים, אלא לכלל האוכלוסיה. אבל אני מסכימה שצריך לקבוע רפורמה ומכסות ראויות. ממש כמו מחיר למשתכן. למשל, מי שרוצה לבחור גבר מקבוצת הגברים היותר נחשקים, תצטרך להכניס לסל גם אינסל אחד. בטוח שיהיה מה לעשות איתו.
Tzel​(שולט)
Tzel​(שולט) • 10 באפר׳ 2021
זורם עם ההצעה של בכח.
משווה ומוסיף,
אפילו בלי לקחת אחת שווה,
אקח על עצמי אינסלית אחת, בטח אמצא מה לעשות איתה.