לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המצב בשוק הסקס (הסטרייט) של ימינו - מתוך נעליו של אינסל

Zord​(מתחלף)
לפני 3 שנים • 10 באפר׳ 2021

Falling in love only takes about a fifth of a second, resear

Zord​(מתחלף) • 10 באפר׳ 2021
פרלין כתב/ה:
אפשר בבקשה להפסיק לדרג אנשים על סולמות מספריים? מעבר לזה שזה עוול, זה פשוט אדיוטי וחד מימדי להפליא. כאילו יש לכולנו רק מימד אחד שעל פיו נקבע הכל.

למי שחי בעולם האמיתי, בו אנשים אשכרה נפגשים, זה לא עובד ככה.

https://www.sciencedaily.com/releases/2010/10/101022184957.htm#:~:text=Researchers%20also%20found%20falling%20in,%2C%20oxytocin%2C%20adrenaline%20and%20vasopression.

A new meta-analysis study conducted by Syracuse University Professor Stephanie Ortigue reveals falling in love can elicit not only the same euphoric feeling as using cocaine, but also affects intellectual areas of the brain. Researchers also found falling in love only takes about a fifth of a second.

https://www.sciencefocus.com/the-human-body/is-there-any-science-behind-love-at-first-sight/

What’s more, the scientists found that the subject’s judgment can occur in just half a second, suggesting the way we categorize whether we feel lust or love for new people is innately automated.

ממצא מעניין אחר:

The results revealed an interesting pattern; when the subjects judged a stranger as depicting feelings or romantic love, their eyes stayed fixed on the stranger’s face. However, when the subjects felt the photo was exuding sexual desire, their eyes strayed over the rest of stranger’s body.

מתאהבים בפרצוף, לא בגוף.
Zord​(מתחלף)
על איזה סולמות מספריים דיברת?

אולי בגלל טינדר זו האפליקציית דייטינג הכי מוצלחת בעולם, הם פשוט עוקבים אחרי המדע.
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 10 באפר׳ 2021
בסולם מאחד עד עשר.
אני מגדיר את עצמי ארבע.
אם אני פוגש אשה שנחשבת לכל הדעות רמה תשע מבחינת מוח וגוף .אבל היא בנויה ככה שאין לה אגן רחב ( וישבן בשרני) ולכן בעיני היא רמה שלוש למרות שהיא נחשבת תשע . ז"א אני רואה אותה כאילו שהיא פחות ממני,רק בגלל התחת. יש המון שזאת החולשה שלהם. היא לעומת זאת יודעת שאני ארבע אבל רואה אותה כשלוש. השאלה מה המעמד שלי מולה במצב כזה.
Zord​(מתחלף)
רשמת להפסיק לדרג אנשים לפי סולמות מספריים - הסברת למה זו שטות.

רשמת את ההודעה הזו 2 הודעות אחרי שאקסל רשם "אגב, מה יהיה הטעם? מישהו שמבחינת מראה ואיכויות אחרות מדורג 1 בסולם של 1 עד 10, באותו הרמון עם אנשים שהם 6 או 8, ואז מה? תיגמר הקנאה? אם כבר זה יוביל לחוסר ביטחון עצום לכל הנוגעים בדבר, ועוד יותר קנאה משקיימת היום במערכות יחסים כאילו, שבהן, אני מנחש, כולם בסטנדרט דומה (אישה שהיא 9 עם גברים שהם 7 עד 9, או אישה שהיא 3 עם גברים שהם 1, אני מניח)."

התגובות שצמודות לתגובה שלו מדברות על הרמון נשי וחלוקה מספרית.

הנחתי שב"סולמות מספריים" שהתכוונת לזה: https://www.investopedia.com/terms/d/decile.asp - סולם מספרי.

מכאן נובע שככל הנראה התכוונת למספר הסולמי הזה, הסולם שאקסל דיבר עליו:
https://incels.wiki/images/a/a5/Scale.jpg

אני הדבקתי מחקרים לגבי כמה זמן לוקח להתאהב, אם לוקח פחות משניה להתאהב - לסולם הזה יש חשיבות מטורפת לגבי למי יש סיכוי למצוא אהבה ולמי לא.

נערך פה ניסוי חביב הכלוב, לא מזמן. (מלקה) שמה של השולטת. היא ערכה תחרות יופי לגברים ונשים והמנצחים היו ידועים מראש.
כולם פשוט מדרגים לפי אידיאל היופי.

עכשיו אם נכניס למשוואה את זה שבאמת רוב הנשים פה נגידו שרוב הגברים פה לא שווים דייט.

כמה סיכוי יש פה לנשלטים להצליח?
איה74
איה74 • 10 באפר׳ 2021
מעולם לא התאהבתי בשבריר שניה.
כל אחד מ -4 הקשרים המשמעותיים בחיי היו עם גברים שהכרתי תקופה.

אבל תמשיך, אולי תצליח לייאש מישהו באמת. אין כמו מנייד פאק.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
Zord כתב/ה:
רשמת להפסיק לדרג אנשים לפי סולמות מספריים - הסברת למה זו שטות.

רשמת את ההודעה הזו 2 הודעות אחרי שאקסל רשם "אגב, מה יהיה הטעם? מישהו שמבחינת מראה ואיכויות אחרות מדורג 1 בסולם של 1 עד 10, באותו הרמון עם אנשים שהם 6 או 8, ואז מה? תיגמר הקנאה? אם כבר זה יוביל לחוסר ביטחון עצום לכל הנוגעים בדבר, ועוד יותר קנאה משקיימת היום במערכות יחסים כאילו, שבהן, אני מנחש, כולם בסטנדרט דומה (אישה שהיא 9 עם גברים שהם 7 עד 9, או אישה שהיא 3 עם גברים שהם 1, אני מניח)."

התגובות שצמודות לתגובה שלו מדברות על הרמון נשי וחלוקה מספרית.

הנחתי שב"סולמות מספריים" שהתכוונת לזה: https://www.investopedia.com/terms/d/decile.asp - סולם מספרי.

מכאן נובע שככל הנראה התכוונת למספר הסולמי הזה, הסולם שאקסל דיבר עליו:
https://incels.wiki/images/a/a5/Scale.jpg

אני הדבקתי מחקרים לגבי כמה זמן לוקח להתאהב, אם לוקח פחות משניה להתאהב - לסולם הזה יש חשיבות מטורפת לגבי למי יש סיכוי למצוא אהבה ולמי לא.

נערך פה ניסוי חביב הכלוב, לא מזמן. (מלקה) שמה של השולטת. היא ערכה תחרות יופי לגברים ונשים והמנצחים היו ידועים מראש.
כולם פשוט מדרגים לפי אידיאל היופי.

עכשיו אם נכניס למשוואה את זה שבאמת רוב הנשים פה נגידו שרוב הגברים פה לא שווים דייט.

כמה סיכוי יש פה לנשלטים להצליח?

הכתבה שהבאת לא מפרידה גברים ונשים. אז גם נשים נשפטות על פי אותם דברים. אז כמה סיכוי יש לשולטת או לנשלטת? ולמה אתה נדבק דווקא לנשלטים? למה, כמה סיכוי יש לשולט או למתחלף?
זורד, אתה בא עם מסקנה מראש, ומנסה לכופף את כל העולם למסקנה הזו. אתה במסע להוכיח שאיכשהו נשלטים חייבים "לאכול אותה", אז כל נתון מוכיח את זה. מה בכתבה שלך רומז בכלל על נשלטים? או גברים?
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 3 שנים • 11 באפר׳ 2021
פרלין​(נשלטת){ש} • 11 באפר׳ 2021
זורד, כולנו היינו פה... אני זוכרת בדיוק מה הייתה התחרות של מל(ק)ה. היא לחלוטין מדדה יופי ולא שום דבד אחר. זאת לא הייתה תחרות על ״חביב הכלוב״ שבו כולם בחרו את מי שהכי יפה וככה הוכחת אלוהים יודעת מה לעצמך.

למה אתה עושה את זה? ומה אתה מנסה להשיג?
TradeMark​(שולט)
TradeMark​(שולט) • 11 באפר׳ 2021
דרקן ראהל כתב/ה:
TradeMark כתב/ה:
דרקן ראהל כתב/ה:
אבקש שתשימי לב שלא ביקשתי מהחברה לעשות בדק בית על עמדותיה, אלא אמרתי שאנחנו, הפרטים שמרכיבים את החברה, צריכים לעשות בדק בית.

זה ממש נשמע כמו אחד הרעיונות שג'ורדן פיטרסון מטיף לו... קטע...

ג'ורדן פיטרסון הוא לא איזה מטורלל. הוא בכל זאת פסיכולוג, וגם אדם עם הרבה שכל. בדק בית אישי זה רעיון מצוין, פיטרסון לא המציא אותו, מגניב שפיטרסון מקדם אותו. מזה ועד להסכים עם אלף ואחת שטויות שיוצאות לו מהפה? לא, תודה.
כל טיפול פסיכולוגי הוא סוג של חקירה עצמית, כפתח לשינוי עצמי. שינויים בעולם החיצון הם יותר נגזרת. אני לגמרי בעד שאנשים יפנו לטיפול, לא מתלהב שהם קונים ספר של גורו-מטעם-עצמו

לא קראתי אף ספר של ג'ורדן פיטרסון, אבל את המחשבה שלו בהרבה תחומים אני מכיר. הוא אומנם פסיכולוג אבל מרצה על דת והיסטוריה והוא לא התפרסם בתור גורו לשיפור עצמי. את הפירסום שלו הוא קיבל בגלל הסירוב שלו, המוצדק לדעתי, לאלץ אנשים ע"פ חוק להשתמש ב pronounce כזה או אחר כשהם מדברים עם מישהו. זו סוגיה של חופש הביטוי מעל הכל. רוב ההרצאות שהוא מוזמן אליהן ושהוא מפורסם בגללן מתקשרות ל- intersectional feminism ל- identity politics ול- critical race theory ושכמובן נותנים ליגיטימציה לא מבוססת לכל מי שזה לא מוצא חן בעיניו לקרוא לו קיצוני ימני, טראנספוב וכל מיני ism ו phobe למיניהם (לא טוען שאתה אמרת את זה כאן בשרשור).

ההקשר של ג'ורדן פיטרסון לדיון פה הוא בהתנגדות שלו לפמיניזם רדיקאלי, ולמרות כל השיח פה שבחלקו מעניין ומדוייק (אין לי שמץ של מושג מה זה אינסל ות'אמת לא ממש אכפת לי) זה סוג הפמיניזם הדומיננטי שמוביל את התנועה הפמיניסטית בעולם נכון להיום. תנועה רדיקאלית וקולנית מספיק כדי שאיגוד הפסיכולוגים האמריקאי מגדיר היום גבריות כ harmful and violent. התנועה הפימיניסטית נכון להיום מעוותת נתונים וסטטיסטיקה כדי להוכיח טענה (כמו הטענה שאישה מרוויחה 70 סנט על כל דולר שגבר מרוויח בגלל שהיא אישה) תנועה שמעודדת "התקרבנות" (לראות את עצמך כל הזמן כקורבן של הפטריארכיה) תנועה שבוחרת איפה היא רוצה לדרוש שויון ואיפה לא (לדרוש עוד נשים ב STEM כי זה לא בסדר שרוב הגברים שם, אבל העובדה ש 99% מאנשים שעוסקים בעבודות בניה לא גורמת לתנועה לדרוש ששיון גם שם. אולי זה לא מספיק סקסי שיהיה שיויון איפה שלא נוח, מי יודע) ותנועה שמתעלמת מההקשרים ההיסטוריים של היחסים בין המינים.

אני יכול להעיד באופן אישי שכל ניסיון במרחב האינטרנטי לפתוח דיון ענייני בנושא כמו "האם נשים מרוויחות בממוצע פחות מגברים בגלל העובדה שהן נשים או מסיבות אחרות" מביא עלי מטח העלבות, תוקפנות מילולית וכינויי גנאי עד שאני פשוט מאבד עניין בדיון. אני לא נעלב, אני פשוט משתעמם. זה ה modus operandi של כל התנועות האלה שמתקשרות אחת לשניה: לצרוח כדי להשתיק כל מה שלא בא בטוב לשמוע או לפתח כדיון ענייני. הפימיניזם הזה כפי שהוא בא לידי ביטוי בימינו (ולא הפמיניזם המסורתי שבאמת הביא לשינויים ולקידום האישה) מרחיק נשים מהמושג פמיניזם, ולא בכדי פחות מ 30% מהנשים האמריקאיות מגדירות עצמן פמיניסטיות ופחות מ 10% מגדירות את עצמן כך בבריטניה למרות ש 95% מהן מאמינות בשויון בין המינים. אז פמיניסטיות מודרניות צריכות לשאול את השאלה למה נשים מתרחקות מהרעיונות והגישה שלהן. עוד לא ראיתי פמיניסטית שדנה בנושא הניתוק של נשים בעולם מהתנועה והרעיונות שלה מבלי להאשים את הפטריארכיה. אז להציג את ג'ורדן פיטרסון כחשוך או כ "גורו-מטעם-עצמו" או כחסר חשיבה מקורית (חביבי, אין חשיבה מקורית בעולם, רק אריזה מחדש של רעיונות שכבר היו קיימים) או לתת קישורים קצרצרים בלי קונטקסט כאילו הם מבטאים את המסר כולו זו דרך של כל התנועות שציינתי למעלה (ושל הפמיניזם המודרני) לזלזל, לבטל ולתייג כלא ראוי להקשבה כל מה שמתנגד לתפיסת עולם שלהם וכלא ראוי לדיון בכלל. חבל שאתה עושה את זה גם, כי זה גורם לאנשים (ונשים) לא לרצות להקשיב.

אני רואה את הבדידות האנושית (נשים וגברים) בעולם המודרני כשילוב של מספר גורמים. הנטיות הטבעיות שלנו כבני אדם נחטפו ע"י אידיאולוגיות שמשבשות את התפיסה שלנו את עצמנו, את האחר ואת העולם בכלל ומועצמות ע"י האפיקים שדרכם אנחנו מתקשרים (מעל ל 90% מכל התקשורת הדיגיטלית בין בני אדם בעולם היא דרך רשתות חברתיות) ופה לטעמי קבור הכלב.

והערת סיום: פיטרסון לא רואה את השינוי שתחולל בעולם כנגזרת של השינוי שאתה מחולל בעצמך. הוא רואה את השינוי שתחולל בעולם כשלב השני, כשהשלב הראשון הוא: תשפר את עצמך ותעשה סדר בעצמך קודם ואז צא החוצה ותשפר גם את העולם עם הכלים האלה. אתה מספיק מחובר לעצמך להבין את זה, יש כאלה שלא, והם צריכים מישהו שיבטא את זה בצורה שתחולל אצלם שינוי. אין דבר רע בזה, גם אם אלו הם גברים שהגישה שלו מחפשת להעצים וזה לא בא על חשבון המין הנשי. אני משוכנע שזה מסר שכל אחד ואחת יכולים להתחבר אליו, גם אלו שחושבים שהוא לא מקורי מספיק בשבילם.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 11 באפר׳ 2021
אתה יכול להביא רפרנס לכך שאיגוד הפסיכולוגים מגדיר ככה גבריות? לא מצאתי.