סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המצב בשוק הסקס (הסטרייט) של ימינו - מתוך נעליו של אינסל

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 3 שנים • 11 באפר׳ 2021
Lanya Colson כתב/ה:
אולי במקום להתלונן על הפמיניסטיות הקולניות האלו, תתחילו ללמוד מהן?
תורידו גם אתם את הערך של toxic masculinity במקום להתבכיין בכלוב, מה הבעיה?
תגידו שזה מוביל לרצח, והופ טרללה, הבעיה נפתרה.

העצוב הוא שלא רק מתבכיינים, זה גם מומצא לגמרי. הרי הוא לא יודע אם היה כזה ערך, הוא פשוט המציא את זה. שוב לוקחים מסקנה מראש וגורמים למציאות להתאים. המסקנה מראש היא "בטוח יש דבר כזה נשיות רעילה", אז אם לא מצאתי דבר כזה, יש קונספירציה להסתיר אותו.
אפשרויות כמו "אין דבר כזה", "יש לזה שם אחר" או "לא חיפשתי מספיק טוב" בכלל לא דורשות התייחסות. לא, קונספירציה פמיניסטית להסתיר את המונח היא האופציה היחידה, ורק נשאר להמציא איזה קונספירציה. ראיה כלשהי לקונספירציה להעלמת המונח? נו, באמת.
dip​(אחר)
dip​(אחר) • 11 באפר׳ 2021
Zord כתב/ה:
starduskonfire כתב/ה:
ניסיתי לחפש בוויקיפדיה את הערך "Toxic femininity"
הפלה וופלה, במקום ערך סדור ומנומק כמו שזכו לו הגברים הרעילים, הנשים המסכנות גם פה נחלו הפלייה בוטה ומזעזעת.
שום ערך ושום נעליי עקב שנקנו בהון, ננעלו פעם אחת, ואז מעלים אבק לצד ארון נעליים שלם עמוס לעייפה.
במקום זה מפנה הוויקיפדיה לאיזה ערך עלוב ומזלזל בשם "Internalized sexism"
הפטריארכיה הלבנה והמיזוגנית של וויקיפדיה בטח חושבת שנשים לא מוצלחות מספיק כדי להיות רעילות בזכות עצמן. SMH

יש סיכוי טוב שהיה ערך כזה אבל הן הורידו אותו (בטענה שזה יוביל לרצח או משהו כזה בטח)

התגובה הזו שלך פחות או יותר מסכמת את הוויכוחים איתך, ומוכיחה שזהו "דיון" מיותר ואין באמת עם מי לדבר. להבא תכתוב מראש שזהו דיון אך ורק לאינסלים ותחסוך את הזמן המיותר לכולם/ן.

כמו שדרקן ציין לא פעם, יש לך הנחות יסוד (הזויות למדי) חסרות ביסוס ממשי, שאספת לעצמך עם השנים על נשים ואתה לא מוכן לנסות להבין לא רק מה לא בסדר בהן במהות, אלא למה הרבה מהן פשוט לא נכונות, ואתה משליך עליהן כל טיעון אפשרי שנותנים לך - עד לרמה של "יש סיכוי טוב שהיה ערך כזה אבל הן הורידו אותו". בוא ותעצום את העיניים יותר חזק.
starduskonfire
starduskonfire • 11 באפר׳ 2021
דרקן, תגיד, נראה לך שמשעמם לי עד כדי כך שיהיה לי עניין להתעמק בגיבובי שטויות אלו?
אתה חייב להפסיק לנסות להרוס לי את טיפת השעשוע שעוד יש לי מכל הדיבורים על גבריות רעילה ופטריארכיה, סיסטמיק שיט.
ואם שוב לא הצלחת להבין את הסרקאזם המאוד מאוד מאוד ברור במילים שבחרת לצטת ולהתייחס עליהם ברצינות סאחית משוועת, רק תגיד מילה ואתחיל להשתמש באיזה האשטאג כדי להקל לך על החיים.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
מעבר לעובדה שאמרתי לך כבר כמה וכמה פעמים שאני לא מבדיל?
יודע מה? כן. כשאתה סרקאסטי, תבהיר מראש. כי כרגע, נראה שאתה חושב שסרקאזם זאת מילה שמשמעותה "שיט, שוב תפסו אותי כותב שטויות ולא נעים לי, צריך תירוץ".
אתה יודע, כמו ההבדל אצלך בין עיקר לטפל בתגובה הקודמת? שם טפל הוגדר "כל הדברים שכתבתי ואפשר להראות שהם לא נכונים".
starduskonfire
starduskonfire • 11 באפר׳ 2021
חשבתי על זה, נזכרתי שקראת לי דוש מגעיל, והחלטתי לא להתחשב. תמשיך להלחם בתחנות הרוח.
Zord​(מתחלף)
לפני 3 שנים • 12 באפר׳ 2021
Zord​(מתחלף) • 12 באפר׳ 2021
dip כתב/ה:
Zord כתב/ה:
starduskonfire כתב/ה:
ניסיתי לחפש בוויקיפדיה את הערך "Toxic femininity"
הפלה וופלה, במקום ערך סדור ומנומק כמו שזכו לו הגברים הרעילים, הנשים המסכנות גם פה נחלו הפלייה בוטה ומזעזעת.
שום ערך ושום נעליי עקב שנקנו בהון, ננעלו פעם אחת, ואז מעלים אבק לצד ארון נעליים שלם עמוס לעייפה.
במקום זה מפנה הוויקיפדיה לאיזה ערך עלוב ומזלזל בשם "Internalized sexism"
הפטריארכיה הלבנה והמיזוגנית של וויקיפדיה בטח חושבת שנשים לא מוצלחות מספיק כדי להיות רעילות בזכות עצמן. SMH

יש סיכוי טוב שהיה ערך כזה אבל הן הורידו אותו (בטענה שזה יוביל לרצח או משהו כזה בטח)

התגובה הזו שלך פחות או יותר מסכמת את הוויכוחים איתך, ומוכיחה שזהו "דיון" מיותר ואין באמת עם מי לדבר. להבא תכתוב מראש שזהו דיון אך ורק לאינסלים ותחסוך את הזמן המיותר לכולם/ן.

כמו שדרקן ציין לא פעם, יש לך הנחות יסוד (הזויות למדי) חסרות ביסוס ממשי, שאספת לעצמך עם השנים על נשים ואתה לא מוכן לנסות להבין לא רק מה לא בסדר בהן במהות, אלא למה הרבה מהן פשוט לא נכונות, ואתה משליך עליהן כל טיעון אפשרי שנותנים לך - עד לרמה של "יש סיכוי טוב שהיה ערך כזה אבל הן הורידו אותו". בוא ותעצום את העיניים יותר חזק.

אני עוד מעט מדביק פה 25 מחקרים שיגבו את טענה שלי באשכול. .לוקחים לי זמן פשוט.

חשוב שהם יהיו פה כדי לשפוך אור את התיאוריות.
Zord​(מתחלף)
לפני 3 שנים • 12 באפר׳ 2021
Zord​(מתחלף) • 12 באפר׳ 2021
דרקן ראהל כתב/ה:
Lanya Colson כתב/ה:
אולי במקום להתלונן על הפמיניסטיות הקולניות האלו, תתחילו ללמוד מהן?
תורידו גם אתם את הערך של toxic masculinity במקום להתבכיין בכלוב, מה הבעיה?
תגידו שזה מוביל לרצח, והופ טרללה, הבעיה נפתרה.

העצוב הוא שלא רק מתבכיינים, זה גם מומצא לגמרי. הרי הוא לא יודע אם היה כזה ערך, הוא פשוט המציא את זה. שוב לוקחים מסקנה מראש וגורמים למציאות להתאים. המסקנה מראש היא "בטוח יש דבר כזה נשיות רעילה", אז אם לא מצאתי דבר כזה, יש קונספירציה להסתיר אותו.
אפשרויות כמו "אין דבר כזה", "יש לזה שם אחר" או "לא חיפשתי מספיק טוב" בכלל לא דורשות התייחסות. לא, קונספירציה פמיניסטית להסתיר את המונח היא האופציה היחידה, ורק נשאר להמציא איזה קונספירציה. ראיה כלשהי לקונספירציה להעלמת המונח? נו, באמת.

דראקן זה נחמד שאתה חושב שאתה יודע איך אנחנו חושבים.

אבל תזכור שיש אפשרות כשאתה רק חושב, שאתה חושב, שאתה יודע איך שאנחנו חושבים.